Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

karina smutne to co piszesz:( nie wiem co Tobie poradzic bo problemów na tym tle nie mam wrecz odwrotnie u mnie to ja musze tłumaczyc sie ciagle czyms...i tak zle i tak niedobrze A co do wyjazdu ja niedawno wrociłam z Polski jechalismy rózniez samochodem w obie strony i wszystko jest ok moja Gp powiedziala ze nie ma zadnych przeciwwskazan do podrózowania,a o stłuczki nie ma co sie martwic bo droga nie jest trudna a wrecz bym powiedziała ze ewentualne problemy to tylko na polskich drogach,na Twoim miejscu bym sie spakowała i zabrała z męzem(ja tak zrobilam a z pracy wzielam sobie dwa tygodnie zwolnienia pod pretekstem ze zle sie czuje,nawet nie mowilam nikomu ze wyjezdrzam) nie martw sie i nie dołuj bo to niedobrze dla maluszka,uszki do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina- moze to glupie ale moze wez go na \"sile\" w pozytywnym znaczeniu. Facet nie wie co traci teraz:(oj, moj mezus to by mu kazanie na ten temat wylozyl:P A jesli nadal nie bedzie chcial powiedz, ze sobie kupisz male co nieco:):)do zabawy. Moze to go ruszy:) Piszesz, ze jechalaby z wami znajoma pielegniarka- to tym bardziej nie powinnas obwiac sie podrozy. Pisalas tez, ze obawiacie sie , ze samochod moze sie zepsuc itp- a nawet gdyby to przeciasz dzwonisz po serwis i zaraz oni go zrobia. Radze miec ubezpieczenie na cala Europe to wtedy za nic sie nie placi:):)Mysmy taka wykupili jadac do Polski. Karina troszke optymizmu i wszytko bedzie ok.:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli o branie na sile to tez juz to bylo :-) i bylo dobrze i dla niego i dla mnie choc troche tak na odwal sie jak to sie mówi nie wiem albo ja jestem przewrazliwiona albo on teraz takie chwile przezywa dziwne...czasem nawet przerywam całą akcje widzac ze robie to na siłę a u niego nie widze zaangazowania!!!!!! cos dla siebie tez mam ale wole żywe:-) nie wiem tez jakie to ubezpieczenie do polski zeby obejmowalo jak cos sie zepsuje zeby scholowali auto moze cos mi polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze tez stres z jego strony robi swoje tu nie chce mnie skrzywdzic zostawiajac a z drugiej strony narazac mnie i dzidzi na komplikacje a sam musi jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....29....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........26/02...........10......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor czesc dziewczynki zmieniam sie w tabelce,i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze raz kopiuje tabelke:( Juska skopiowalas zla- pamietaj o kopiowaniu zawsze tej ostatniej na stronce- ta najnizej:):):) Od razu wpisze Jenny w odowiedniej kolejnosci:) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......37.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....29....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....15.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefania juska27..........?...........10......nottingham.....?.... ..................? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... ..?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bo cos mi dziwnie skopiowalo:(:( NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......37.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....29....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....15.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham.....?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... ..?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina- mysmy brali pelne ubezpieczenie na samochod obejmujace Europe chyba w Auto Trader ale kazda inna firma oferuje takie ubezpieczenia tylko bys musiala przedzwonic do waszego ubezpieczyciela. Teraz mamy w Lloydsie. Co do stresu to cos mi sie wydaje, ze wy razem bardzo przezywacie okres ciazy- pewnie z radosci te wszystkie obawy. Ale nie macie sie czym martwic. Ciaza to przeciez nie choroba tylko stan naturalny i wszystko bedzie ok. Zawsze przed wyjazdem mozesz podejsc do GP lub poloznej i sie przebadac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKA JESTES JESZCZE -CZY JUZ W SZPITALU? Odzywaj sie do nas jak cos:) KARINKA-Moj tez ma male obawy bo juz uslyszal ze jest golowka w dol i sie boi ze go celnie:) A my to juz przechodzimy trzeci raz i pod koniec ciazy starmy sie delikatnie uzywac. A mezus mi teras jest potrzebny bo ponoc sperma zmiekcza szyjke macicy. Ale tak pozatym nigdy nie mial zadnych obiekcji- zawsze mowi ze bardziej go krece i w taki inny sposob niz normalnie .Widzialyscie zdjecia widac ze nie naleze teraz do szczuplych ciezarnych , na ktoryms zdjeci widac moje sliczne rozstepy i celul tez mam ale on wie ze to tylko przejsciowy stan.Duzo meszczyzn podnieca to ze jego czesc jest noszona w jego kochanej a to ze tak kraglo wyglada to jego zasluga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kochane ja jeszcze w domu pelen relska ogladam telewizje wymoczylam sobie stopy,poscieralam co zbedne takie rozne kosmetyczne sprawy bole mam co 5-6 min trwaja okolo 30 sek dzwonilam powiedzieli ze moge jeszcze poczekac jak beda co 3 min i krotkie okolo 10 sek wtedy moge pakowac sie w samochod do szpitala mamy nie daleko bo okolo 10 min samochodem moj chlop tak panikuje ze masakra biedny nie wie gdzie wejsc karinka u mnie tez tak bylo przez jakis czas ja poprostu dla swietego spokoju wzielam mojego pod pache o poszlam z nim do poloznej poprosilam zeby uspokoila mojego M ze nic sie dzidzi nie stanie potem pogadalam sobei troche ze teraz ten czas jest dla nas naistotniejszy bo mozemy spedzic go razem,potem nasze zycie sie zmieni wiec ten czas musimy wykorzystac jak najlepiej bedzie dobrze kochana buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale to troche glupie bo nawet nie mozesz sie przespac bo mosisz wszystko kontrolowac a jak bys lezala na porodowce tomogla bys sie przespac a skurcze byly by pod kontrola ktg. Na ale to ich wymog.Przez ala noc czuwac a potem bedziesz padnieta przy porodzie wiec radze ci z serca przespac sie troszeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka - to trzymaj sie kochniutka. Teraz to te radosne chwile juz coraz blizej:):). Wydaje mi sie, ze przy skurczach co 5 min juz powinnas podjechac do szpitala. Bo teraz to bardzo szybko pojdzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka kurde ja bym chyba siedziala w szpitalu bo jestem za mocna panikara ....pomijajac ze wolalabym cesarke ... teraz byc moze juz masz robaczka w dloniach ... co do seksu mysle ze delikatnie nikomu nie z zaszkodzi ... :) a nawet pomoze w tych naszych stresikach ciazowych i nastrojach ... troche sie martwie moim brzuszkiem bo stresy u mnie wywoluja lekkie skurcze i brzuszek mi twardnieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) U mnie piekna sloneczna pogoda niebo bez chmurne o tej godzinie nai da sie juz wytrzymac na sloncu. Mialam isc na carboot ale za goraco jak dla mnie a i dla moich chlopakow tez byla by to mordega. Ciekawa jestem czy juz Iwonko za toba wszystko czy nadal sie meczysz w domu albo w szpitalu czekamy z niecierpliwoscia na wiadomosci od ciebie. trzymaj sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ U mnie tez pieknie slonko swieci:D:D:D asiulek- ty sie tak nie stresuj bo te skurcze napewno od tego. Ja tak mialam ostatnio jak mnie mezul wkurzyl to potem troce mi sie brzuchol naprezal:( kalcia teraz nasza kolej na rozdwojenie sie❤️❤️❤️ ivonka- ty juz jestes pewnie po wszystkim🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam pytanie na które byc może pomożecie znaleśc mi odpowiedź ,otóż mój mąz pracuje w anglii ja mieszkam w polsce i za miesiąc urodze ,interesuje mnie czy mąż ma prawo do urlopu ojcowskiego kiedy ja jestem w polsce,on trwa chyba dwa tygodnie i jest kiepsko płatny, dokładnie sie nie orientuje dlatego prosze o pomoc bede bardzo wdzięczna pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ja ci w tym temacie nie pomoge bo nie mam pojecia zielonego jak to jest z tym maciezynskim dla ojca. Ale tu cisza wszystkie brzuchatki sie zapewne smaza na sloneczku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka- ja wiem, ze o ten urlop przyszly tatus musi juz napisac podacie do 1,5 -2 mies przed rozwiazaniem:) wtedy, za ten urlop placi mu Job Center ale chyba przez pierwsze 2-3 dni pracodawca. Poza tym to ta kwota jest niska bo jakies 112f- ale o to musialby sie zapytac w JB poniewaz my z takiego urlopu jeszcze nie kozystalismy i nie orientuje sie bardziej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Tu wytrwały, Anetka 76 u mnie sprawa z urlopem tzw. ojcowskim wyglądała następująco: oczywiście żona rodziła w Anglii a ja również tu pracuje. W przeddzień porodu będąc już z żoną w szpitalu zatelefonowałem do mojego bezpośredniego szefa i poinformowałem ,że właśnie zaczął się poród. Szef popwiedział że od dziś mam tydzień urlopu i żeby się niczym nie martwić tylko być przy żonie. Gdy Mały się urodziłponownie zadzwoniłem do niego ( oczywiście się pochwalić) a ten mi mówi, że mam jeszcze jeden tydzień urlopu. Urlop ten nazywany jest paternity leave i płaci go job centre jest to kwota ok. 112 f tyg. i należy się go 2 tygodnie. Ale jeśli Ty jesteś w Polsce to nie jestem pewien. Najlepiej gdy Twój mąż zapyta kogoś w pracy. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam brzuchatki.Ale tu pusciutko. Ivonka odzywaj sie do nas i dobrze ze twoj facet jest przy tobie a tak sie martwilas.Zycze szybkiego,lekkiego porodu.!!!Majeczka juz jest tuz tuz!!! Od 2 dni nie ruszylam sie na dwor bo mnie gdzies przewialo i jestem strasznie zakatarzona ze maskara do tego zatoki mnie bola.Wzielam jedna tabletke przeciwbolowa na głowe i tak sie mecze.Nie moge spac w nocy przez karar do tego jeszcze ten upal.W piatek mam wizyte kontrolna w GP mam nadziej ze sie wykuruje.Moja dzidzia tez chyba zmeczona bo prawie sie nie kreci od wczoraj. Znalazlam fajna ksiegowa ktora poprowadzi wszystki moje benefity za niewelka sume. Jeszcze pytanko,Czy polozna sama wystawi mi druk MAT B1 czy musze ja o to poprosic??? Pozdrawiam serdecznie ide polezec w wannie i do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Ale dalam plame.Nie spojrzalam na daty ze Ivonka wczoraj pisala,pewno juz jest po wszystkim i z Majeczka wszystko ok. Kolorowych motylkow dla wszystkich na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj bylo goraca:):):)zreszta teraz wieczorem tez zadnej roznicy nie widac :) Widze, ze wszystkie sie wygrzewaly bo tu takie pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki, ależ dziś byl piękny dzień :) Wykorzystaliśmy go z rodzinką na maxa , pojechalismy nad jeziorko bylo bardzo milusio :) Jeszcze tydzień musze czekac na wyniki testu potrojnego, mam malego nerwa, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie oki :) 28.08. lecimy do Polski powoli zaczynam sie pakować :) ahhhh jak ja sie ciesze , niestety to bedzie nasza ostatnia wizyta w Polsce w tym roku , no ale mam nadzieje że rodzinka stanie na wysokosci zadania i nas odwiedzi tutaj. Kolorowych snów buszki dobranoc :) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......37.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....29....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....15.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... ..?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZIA1111
CZESC DZIEWCZYNY JESTEM W 4 TYGODNIU W CIAZY.TO BEDZIE MOJE TRZECIE DZIECKO, MIESZKAM W GRAYS ESSEX OD 2 MIESIECY I POSZKUIE DOBREGO GINEKOLOGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc aniu ja juz jestem przy koncowce ciazy ale to tez bedzie moje trzecie dzidzi. Tez mieszkam w hrabstwie essex w Waltham Abbey. Jesli bys chcial mam namiary na dwie polskie kliniki w londynie.ale to jutro ci napisze bo juz uciekam spac. wpadni rano na kafe to ci powie co , jak i gdzie .Dobrej nocy do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duila dziekuję za odpowiedź xhyba nie bedzie innego wyjścia jak popytac w pracy, chciaąlbym jeszcze wiedziec czy trzeba potem przedstawiac pracodawcy jakieś zaswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki🖐️🖐️🖐️ Ja juz tak z rana na nogach:(chociaz chetnie bym jeszcze pospala ale musze z kumplem jechac do lekarza- biedny a zapalenie zeba i musi zapisac sie do dentysty. Pogoda u mnie jek na razie ok- slonko swieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam teraz troche mnie zdziwilo mojemu mezowi mowili ze ma tez dwa tyg urlopu ale chyba pelnoplatnego nic nie mowili o paternity leave i ze ma byc platne 112 f na tydzien... musze go podpytac martwie sie bo dosc czesto twardnieje mi brzuszek ... mysle ze to troche z nerwów ... jutro bede gadala z lekarzem wiec powiem ze cos takiego ma miejsce ... u nas pogoda troche do kitu myslalam ze bedzie sloneczko a tu wczoraj wieczorem deszcz ... i dzis troche pochmurnie wczoraj myslelismy ze juz kupimy autko renaut laguna 1999 diesel 1.9. facet chcial 1300 i nie chcial opuscic ... wiec narazie poczekamy u nas takie chodza ok 900 wiec gosc troche przegiąl ale mysle ze samochod byl dosc zadbany wiec mogl troche chciec wiecej ale nie tyle, maz zadzwoni do niego za kilka dni moze cos opusci chcial opuscic 50 f :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geti27
witam ciezarne!!! jestem w 34 tyg ciazy i tez mi twardnieje brzuszek ale czytalam,ze to normalne w ym okresie poniewaz nasz organizm przygotowuje sie do porodu i to tak zwane skurcze,ktore moga trwac 20-30 sekund,wiec nie mamy o co sie martwic!!! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×