Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

witam od rana ja od 7 na nogach tzn jeszcze 20 minutek sobie polezalam .... mala spi z z nami od jakiejs 4 do 7 bardzo spokojnie ja dzis jak sledż bo maz sie przytulil a z drugiej strony mala wiec nawet ruszyc sie nie moglam do tego mala kopnela mnie w pachwine ... ale na szczescie lekko... co do jedzenie to ja wczoraj mialam ochote na paluszki i zjadlam sobie z trzy ... choc z cieplego wyrka nie chcialo mi sie wystawiac nosa.... ale slodycze ograniczam bo wole nie byc slonikiem ... fakt ze nie powinno sie zalowac ale uwazam ze nie powinno sie przesadzac bo w sumie slodycze nie maja duzo wartosci odzywczych ....chyba ze gorzka czekolada teraz mi dosc smakuje ale zjem moze jedna kostke od meza bo on jest pasjonatem tej czekolady... wczoraj zlozylam wniosek na housing benefit przedwczoraj bylam w councilu i tlumaczka mi go wypelnila a wczoraj zlozylam z wszytkimi dokumentami jakich wymagali ... mam czekac dwa tygodnie ciekawe czy cos przyznaja ... poza tym sie wkurzylam bo moj landlord nadal nie zlozyl referencji w agencji mieszkan socjalnych on jak zawsze sie spoźnia i opóznia nam wpisanie na liste do poprzedniej agencji musielismy chodzic ponad m-c by dal ... choc nie ma z nami probelmow a mieszkanie ma przez nas wyremontowane to kreci nosem ... coraz bardziej czuje malenstwo ale nie tak intensywnie jak Martyne w pierwszej ciazy tak mi sie wydaje ze mala sie bardziej krecila ... ja najgorzej jak sie obudze w nocy to nie moge zasnac chyba ze mam jakies stresy to na bank sie obudze ... wczoraj mi sie smiac chcialo bo maz rozmawial na skypie a ja co chwile dogadywalam bo jego ojciec glupoty gadal pytal czy mala boli glowa czy nozka czy brzuszek a ja czy musi ja cos bolec i takie tam inne pierdoly i jak sie okazalo chyba to bylo slychac ... trudno i tak go nie lubie .... bo moj maz gadal pozniej z moja mama i jak gadalam to ona slyszala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie od rana :) o tym magneezie tez mowila mi moja gin. mozna brac przez cala ciaze, ale na miesiac przed porodem trzeba odstawic, bo magnez opoznia skurcze. ja staram sie ograniczac ze slodyczami, choc to jest trudne ;) juz wiem ze bedzie mi baaardzo trudno wrocic do wagi sprzed ciazy ;) mam juz 10kg na + a to dopiero 27 tydzien :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana boli mnie gardlo moze cos mi polecicie na bol gardla ... zapisalam sie do lekarza bo mala tez jest troche zaziebiona a poza tym niewiem co moge brac na ten bol gardla ... a jest dosc uciazlwy sluchajcie mam jeszce pytanko jaki musze miec formularz bo dostac karte medyczna ta od taxow ...bo razem z taksami jej nie otrzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Asiulek27 - ja zawsze na ból gardła brałam takie tabletki z tymiankiem, rewelacja mi zawsze pomagały a oprócz tego strepsils. Nic innego nie pomaga mi. Tylko nie wiem czy strepsils możesz brać w ciąży. Mi ciągle coś się przyplątuje do tego gardła a później szybko do krtani ;-). Na szczęście podczas ciąży jeszcze nic takiego nie miałam. W domu tata zawsze robił mi wode ciepłą z dużą ilością cytryny i miodu- pychotka i jeszcze sok z cebuli - blee, ale pomagało. stare sposoby są najlepsz i najbezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka - dzieki za rady pojde dzis do lekarza bo ide z mala wiec sie zapytam co moge brac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja lecze gardlo teraz w ciazy cytryna.wyciskam jedna co pare godzin i pije -beee. Mnie jakos pomaga. A strepsilsow nie mozna cos tam maja. to dziewczeta dzieki-bede dalej lykala ten magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Wlasnie wrocilam z wizyty u mojej poloznej. Najpierw sie zapytala mnie czy mialam test krwi. Oczywiscie powiedzialam ze nie wiem nikt mi tego nie podal. Wyszla po okolo pol godzinie wrocila i z wielkim fochem powiedziala ze mam b pozityw (czyli wszystko jasne) Powiedzialam jej ze czasami sie zle czuje ze boli mnie w dole brzucha itd oczywiscie powiedziala ok i to wsio Moczu mi nie badala, ale zxapisala mnie na wizyte na 14 o9 bo teraz maja wolne dni jakies i ze nie pobiara mi zadnej krwi aaaaaaa i jeszcze te badania byla na krew ale nikt ich nie przyslal (zapomnieli o mnie). Wogole ona jakas dziwna dzisiaj byla zmeczona zyciem chyba. Pocieszam sie tylo tym ze juz blizej do konca niz dalej. aga i mialam pomiar brzucha pisze cos tam 29 to malo czy durzo??????????????? Pozdrawiam dziewczyny i dzieki, ze odpisalyscie:):) aha i tlumaczki juz nie bede angazowala maz powiedzial ze jak bedzie trzeba bedzie ze mna jezdzil:):):):) calusyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i poprawiam sie w tabelce Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......40.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...35....Leicester....dziewczynka .....Madzia Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....33...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 32....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....32....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....27.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski!!!! ale dzisiaj tu pusciutko!!! czyzbyscie mialy ladna pogode??? no u mnie sie na jutro zapowiada ladna pogoda ciesze sie z tego bardzo bo bede mogla w koncu poprac ciuszki dla mojego malenstwa jutro bede musiala zrobic okolo 8 pran nie wiem czy mi sie to uda ale bede probowac, bede musiala wstac rano i pomalu prac. a u was moje kochane co slychac??? ja wczoraj kupilam mojej mamie bilecik bedzie u nas 8 pazdziernika troszke za pozno ale niestety wczesniej nie da rady ale lepsze to niz zeby nie przyjechala wcale. a wy juz popakowane do szpitala bo ja juz chyba to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 40........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......40.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...35....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....33...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 32....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....32....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....27.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka anka00- u mnie ok:D:D pogoda przez caly dzien byla ladna wiec troszke czasu spedzilam na ogrodku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was ladnie?? U mnie od odkad wrocilam w srode brzydko i brzydko.tym razen bank holiday zapowiada sie chyba kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamki i brzuski... Jeszcze tylko 5 dni i zaczynam urlop!!!!! Pogoda bez zmiam szaro,brzydko i pomuro bleeeeee dobrze ze chciaz cielo w miare.... Kolorowych snow na dobranoc..Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie jak na razie nie pada a co jutro to sie okarze co bedzie dalej z pogoda:) TROSZKE BYLAM ZAJETA BO MOJE DZIECKO WROCILO WKONCU DO DOMCIU:) Rano bylam u poloznej nadal wysokosc plodu 3/5 tylko tymrazem to nie wiem w jaki sposob to stwierdzila ledwo dotykajac brzusia.Jak zwykle cisnienie i mocz. No i ta fascynujaca wiadomosc kolejana wizyta 3 wrzesnia jesli nie urodze a potym jesli sytuacja sie nie zmieni 12 dni oczekiwania na przyjecie do szpitala na wywolanie, Jak dla mnie to lekkie przegiecie ponad 15 dni po terminie wywolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Ja jak zwykle pozno i widze,ze juz maly ruch.U mnie od kilku dni bardzo ladna pogoda-aby tak dalej! Juz nie moge sie doczekac przyjazdu mojej mamy a bedzie to 30 wrzesnia.Mam nadzieje,ze nie bedzie za pozno.W sumie termin mam na 12 pazdziernik ale wiecie to jest roznie.Jakies mam przeczucie ,ze wczesniej urodze... Mam nadzieje,ze sie myle.Kalcia nie martw sie to chyba norma,ze czekaja dwa tygodnie od terminu na wywolanie,ale na pewno do tego czasu urodzisz wiec nie martw sie na zapas :)) Moze ktoras jeszcze nie spi...halo...no nic ja jeszcze troche posiedze moze ktoras sie odezwie... BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela ja jestem :) jutro jade na 3 dni do lndynu :) mam nadzieje ze jak wroce to niektore z was beda juz cieszyly sie dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Camillee.Nie wiesz moze jak to jest jak sie ktos przeprowadza to czy jest mozliwosc zabrania internetu do nowego domku i czy musze im jeszcze raz placic za montaz neta??Za ok. 3 tyg. bedziemy sie przeprowadzac i martwie sie troche jak wytrzymam (mam nadzieje tylko kilka dni )bez internetu. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela, pojecia nie mam. jaka firma dostarcza ci internet? moze przedzwon do nich i sie dowiedz?? my jak zakladalismy internet to nikt nam nie podlaczal, przyslali tylko modem i plyte instalacyjna. moze sami bedziecie mogli to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamawialismy neta przez jakas stronke internetowa. To jest firma VIRGIN (wszesniej nazywala sie TELEWEST). przychodzil koles,zakladal jakies gnazdko i wszystko podlaczyl.Musze do nich zadzwonic,wiem (tylko jak mam gdzies dzwonic to zawsze odkladam to na ostatnia chwile,bo strasznie nie lubie rozmawiac po angielsku przez telefon). :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wam cos zakladal to moze i bedzie potrzebny w nowym mieszakniu.... jesli umowa o internet jest na wasze nazwisko to nie powinniscie miec problemu z przeniesieniem go do innego mieszkania :) przeprowadzacie sie do czegos wiekszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak umowa jest na nas,wczesniej w tym domu nie bylo internetu. Przeprowadzamy sie do mniejszego domku ale bedzie on naszym wlasnym domkiem. Prawie konczymy formalnosci zwiazane z kupnem.Troche to trwalo , i szczerze mowiac juz sie obawialam, ze moze nie zdazymy przed porodem ale juz wiem,ze nie ma sie czym martwic.Nie lubie sie przeprowadzac,bo trzeba zmieniac wszedzie adresy i wogole przyzwyczailam sie juz do okolicy,sasiadow i ogolnie do domu,ale troche duzo za niego placimy miesiecznie (600£) i nic z tego nie mamy.Mieszkamy w nim od maja zeszlego roku.Na poczatku mieszkalismy tu ze znajomymi to sie oplacalo, ale wiadomo jak to jest jak sie mieszka z kims to sa zgrzyty,nieporozumienia i wczesniej czy pozniej trzeba mieszkac samemu.Ale teraz jeszcze bardziej sie ciesze,bo bedziemy mieszkac u siebie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje :) wiadomo ze na swoim zawsze lepiej :) my sie zastawialismy and kupnem, ale stwierdzilismy ze jednak nie, bo niedlugo chyba wracamy do polski :) 600placiliscie i do tego jeszcze oplaty i tax? czy wszystko 600 was wynosilo?? ile mieliscie pokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela- mozesz przeniesc neta na nowy adres. Jak sie przeprowadzicie to dzwonisz do nich i podajesz nowe dane(aders) i ktos z oblsugi po paru dniach do was przyjedzie- za to nic nie placicie. My tez jestesmy w Virgin i zmienialaismy wszystko na nowe mieszkanie- nikt nie robi z tym problemu:):) A teraz mowie papapaapapapa😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600£ sam wynajem +oplaty i 120 cancil tax. Trzy sypialnie salon, ogrod,bardzo fajny ten dom do tago wolno stojacy. ale troche za duzy jak dla nas. Mieszkam,ja ,moj maz i moj brat cioteczny. No a kupilismy z dwiema sypialniami.tak to bedzie spoko,najgorzej jak ktos przyjedzie to bedzie troche ciasno ale moze damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Mada :) izabela, 2 sypialnie dla was wystarcza :) kuzyn zajmie jedna a wy z dzieckiem druga :) i lepiej sobie splacac kredyt niz komus za wynajem placic ;) bedziecie miec ogrodek w waszym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mada...to super! Mam nadzieje,ze nie bedze musiala dlugo czekac,bo chyba jestem juz uzalezniona od internetu :)) Wielkie dzieki za info,bo troszke sie tym niepokoilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie a jakie trzeba spelnic wymagania zeby otrzymac kredyt ,chodzi o dochud dlugosc pobytu,czy trzeba miec jakies procent na pierwsza wplate i przez jaka firme lub bank to zalatwiacie.jesli bys nie chciala pisac o tym tak oficialnie to podaje moj numer gg193384. jak tam uwazasz pytam bo zastanawiamy sie nad kupnem czegos swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...ogrodek przy malym dziecku to bardzo fajna sprawa,z reszta nie wyobrazam sobie mieszkania bez ogrodka (w szczegolnosci latem). A jeszcze jeden atut ma nasz nowy domek: jest bardzo bliziutko szpitala. Bede spokojniejsza,ze wrazie czego mam dwa kroki do szpitala,bo moj mezus pracuje na nocki razem z kuzynem. W nocy bede sama z malá,a mysl,ze do szpitala bliziutko bedzie mnie uspakajala. Wiem,ze moze przesadzam,ale zawsze chcialam byc ubezpieczona na rozne ewentualnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia, wszystko zalezy do jakiego banku pojdziesz. wtedy rozpatruja twoja sytuacje indywidualnie, w zaleznosci od dochodow i ile masz na pierwsza wplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela, to swetnie! zawsze bedziesz sie lepiej czula wiedzac ze pomoc jest blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×