Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witam Was dziewczynki w ten ponury dzionek...bleeee :P Miałam się jeszcze wczoraj odezwać, ale znajomi niespodziewanie nas odwiedzili i dosyć długo posiedzieli, więc jak tylko poszli to my z mężem do wyrka i 😴 No więc po pierwsze, to wydaje mi się, że czuję już powoli jakieś skurcze...ale pewnie mi się tylko wydaje bo nie mam pojęcia jak powinnam je czuć :P U połóżnej była w zastępstwie (moja na urlopie) inna. Powiem Wam, że jak dla mnie była o niebo lepsza i sympatyczniejsza. Taka serdeczna i miła! Pobrali mi krew - w sumie nie wiem dlaczego, bo nic mi ta moja małpa wcześniej nie mówiła, że jeszcze będzie pobieranie krwi. Zbadała delikatnie mój brzuszek (czytaj: obmacała :P ) i powiedziała, że juz mój maluszek się zsuwa niziutko :D Jak słuchałyśmy bicia serduszka to już też tak niziutko....śmiesznie :) Tym bardziej, że ja nie czuję, żeby brzuszek mi się obniżył itp. U naszego malca wszystko gra i brzuszek mam wzorcowy 36 tydzień +1 no i 36 cm :D Tylko kurcze jak byłam na ostatniej wizycie to było tyle samo...Jak to u Was dziewczynki przy końcówce wygląda?? No i wpisała mi tam gdzie jest RELATION TO BRIM - 3/5 a Wy jak tam macie?? Bo ponoć jak będzie 2/5 to już będzie czas :D Normalnie jak to piszę to mi się gęba jak głupkowi uśmiecha :) Ustaliła mi termin następnej wizyty na za dwa tygodnie. No i mam nadzieję, że nie będę już musiała oglądać mojej położnej :D No ale znając moje szczęście to jeszcze przenoszę ciążę :D No to się napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie!!co za dzien straszny szary i ponury.:(dziewczyny czy moze ktoras mi powiedziec cos na temat child tax credit,wiem ze trzeba zadzwonic pod jakis nr,i co oni sie tam pytaja??zeby sie przygotowac do tej rozmowy,a potem jak wysla cos to co za dokumenty prosza bede wdzieczna za info.dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzisiaj moja studniowka :D zacznie sie odliczanie :) tez mam dzisiaj wizyte u poloznej ;) kasik, u ciebie tuz tuz :) leedsaga, koniecznie powiedz co wyszlo na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasa -z tymi skurczami to roznie bywa .Ja juz jestem po dwuch porodach i co ? I sama nie wiem co to ostatnio bylo reke bym dala sobie uciac ze w sobote mialam skurcze ktore rozpoczynaja porod przez 7 godzin je liczylam z zegarkiem w reku o 3 poszlam spac a rano nic cisza. A mialam te same odczucia jak przy chlopakach bol zaczynal sie od krzyrza potem tak jak by stylu mi miesnie sciagalo a potem twardnial mi brzuch i pchalo by mi go do przodu. Trwalo to po 40 sekund i przechodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! U nas dziś piękna słoneczna i ciepła pogoda dla odmiany. NARESZCIE! Nie odzywałam się bo byłam dwa dni w Polsce na badaniach i przywiozłam swoich rodziców. W niedziele i poniedziałek byłam z nimi na wycieczkach. Jeżdziliśmy sobie po Irlandii Północnej. A dziś no cóż musiałm wrócić do pracy a oni zwiadzeją sobie Belfast. Na badaniach widziałam nareszcie naszą kruszynkę. Podczas badania USG spała tylko od czasu do czasu wymachiwała rączkami. Powiedziałam mojemu lekarzowi że pobolewa mnie od czasu do czasu jajnik, a on się spojrzał na mnie i mi mówi że to niemożliwe bo jajniki podczas ciąży nie pracują. Jak się okazało na USG to maleństwo uderza mnie główką tu gdzie myślałam że to jajknik. Tylko nie spytałam się go czy to normalne że tak sobie leży głową w dół. Ale strasznie się wzruszyłam, jak zobaczyłam tą maleńką główkę i rączki i nóżki. Takie to wszystko maciupkie. Szkoda tylko że mój mąż nie mógł ze mną lecieć i zobaczyć tego wszystkiego ale jutro ide zapisać się tutaj do lekarza i może niedługo skierują mnie na USG to pojedziemy razem. A i oczywiście termin porodu po wszystkich obmiarach zmienił mi się na 28-01-2007. Dobra zabieram się do pracy bo mam trochę zaległości. Pozdrawiam i miłego dnia. Dziś to ja przesyłam wam trochę słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmiana w tabelce i oczywiście data porodu to 28-01-2008 Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 20.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Camillee - chciałabym :) GRATULUJĘ Ci złotko STUDNIÓWKI - oj niedawno ja miałam...a tu zleciało nie wiem kiedy. Zdjęcie pamiątkowe sobie zrób :) W końcu taka balanga...heheheh :D Kalcia - ale się cieszę, że jesteś z powrotem, bo bez Ciebie tutaj smutno i pusto :( Ale już jesteś i ciągle nam figle płatasz...jeszcze Cię mała przegonię :P Nie no żartuję, u mnie dopiero zaczął się 37 tydzień więc jeszcze nie czas...no i tak jak piszesz z tymi skurczami to różnie bywa...Wolę się nie nastawiać (chociaż już chciałabym tulić mojego skarbka), bo potem rozczarowanie...a najbardziej nie lubię oczekiwania w napięciu... Masz te parametry wpisane w karcie o których pisałam???? Fasolka - no to te pierwsze najpiękniejsze chwile masz za sobą ❤️ gratuluję :) Teraz tylko w przychodni się zapisz i umów na wizytę i ustalą Ci termin na usg tutaj....dla męża to też będzie wielkie przeżycie na pewno. Mój tam omal się nie popłakał...tak mi nieświadomie nogę ściskał, że myślałam, że mi ją połamie :) Fajnie, że rodziców masz przy sobie. Moi też do nas przylatują na miesiąc!!!!!! 10 września :) Już się doczekać nie mogę! Ja ogólnie powiem Wam, że wczoraj się słabo czułam. Pierwszy raz podczas całej ciąży miałam taki dzień. Było mi niedobrze, miałam biegunkę i słabo ogólnie się czułam...po południu już mi przeszło, ale mężuś trochę spanikował (akurat wczoraj miał wolne) :) Dociera do niego, że powoli zbliża się godzina 0 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczynki będzie synuś :)) , wszyscy szczęśliwi , Tatuś dumny, Klaudynka również , póki co negocjujemy z Tatulkiem imie Davidek , ale cos mu sie za bardzo nie podoba , jak dla mnie może być. Mężulek wymyślił że jeszcze uda mu sie przekupić córunie i razem dokonają innego wyboru. Mi to juz obojętne, ważne że dzieciątko całe i zdrowe i nie ma żadnch komplikacji. Pozdrawiam serddecznie 🌼 Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leedsaga gratuluje🌻 duzo nam sie chlopakow urodzi:D i juz urodzilo, fajowo:D ja wsiaklam na ten tydz bo mielismy gosci z pl:) a dzis swietuje 26 ur i przyjezdza moja siostra z chlopakiem, wiec trzeba cos upichcic na wieczor:D adrianek sie wierci ❤️ a jutro idziemy go podgladnac na usg:), bidulinka coraz czesciej miewa czkawki, brzuch smiesznie skacze a mi go tak szkoda...malenstwo mamusi kochane❤️ jutro 34tc zaczniemy, czas leci jak szalony, czy wy tez snicie o porodzie itp??? bo ja juz codziennie takie sny miewam... milego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA GRATULACJE ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ No to ślicznie - parka za pirwszym podejściem :) Imię Dawid jak dla mnie cudne - mój bratanek takie nosi :) Kochany chłopak. Ja też wybierałam imię dla mojego najmłodszego brata więc może i tatuś posłucha Klaudusi :) No ale racja - najważniejsze jest to, że maluszek zdrowo rośnie!!! Masz zdjątka z usg?? Jak tak to my chcemy obejrzeć!!!! Jeszcze raz gorące uściski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - serdeczne uściski urodzinowe 🌼❤️😘 Jesteśmy ten sam rocznik, tylko, że ja mam urodzinki w październiku :) Czekamy jutro na wieści po usg. Mój synuś to czkawkę mam NON STOP!!!!!! Szok normalnie :D Baaaardzo śmieszne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davidek bardzo aldne imie :) ja bylam przekonana ze bedzie chlopiec i ustalilismy ze bedzie dawidek, a tu niespodzianka i bedzie coreczka :) Justyna, wszystkiego najlepszego!!! kasika, ktorgo pazdziernika masz urodziny? ja tez z pazdziernika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czkawki dziecka nie czuje :( raz tlyko na usg widzialam jak dziecko mialo, ale nie czulam.... moze malenstwo jeszcze za male??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) kasia moj brzdac tez pewnie bedzie z pazdziernika, na pewno nie wylezie wczesniej a raczej pozniej:D ahhh ten nasz 81 rocznik;) camille, ja tez czkawki wczesniej nie czulam, dop teraz po 30tc:) pewnie tez sie doczekasz, malenstwo ciut wieksze bedzie, silniejsze to nie raz uslyszysz:) mi tak zawsze szkoda mego szkrabka, mysle sobie stary czlowiek tak sie meczy z czkawka to co dopiero taki maluszek:) dam znac jutro jak tam po usg 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiam kobietki!!! dawno sie nieodzywalam,ale jesem z wami caly czas na bierzaco czytam was codziennie i duzo sie dowiaduje:) justyn wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! leeds1977aga grauluje chlopaka ciesze sie razem z wami pieknie parka!!! kasia co do twoich bolow i slabosci to ja wczoraj mialam to samo,ale tez nie moglm oddychc i mialam straszny ucisk na klatke i na dodatek tego wszystkiego pierwszy raz nie moglam spac w nocy milam bole takie okresowe co pol godz a pozniej co 15min zadzwinilam o 3:00 rano do szpitla to powiedzieli,ze mam przyjehac,ale nie pojechlam(nie lubie przebywac w szpitalu dosc dlugo bo juz widzialam kilka scen i lapie dola jak jestem tam zbyt dlugo) okolo godz 5:00 zasnelam i mi przeszlo!!!dzisiaj za to mam lekkie bole okresowe i naprawde nie wiem co to jest i dzidzia sie kreci strasznie!!!moze to juz czas...??? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam sie w tabelce Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam to co napisalam i widze,ze moja grmatyka nie jest zbyt dobra mam nadzieje,ze mi wybaczycie bo naprwe nie czuje sie zbyt dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna- to wszystkiego najlepszego, duzo duzo zdrowka i wszystkiego o czym marzysz:):):):) leedaaga- gratuluje syncia- to bedziesz miala parke tak jak ja:):) Co do imienia to macie jeszcze troszke czasu wiec napewno jakies wybierzecie. A to co juz jest to tez jest fajne:):) magdzior- musisz podac swoje dane, nr NIN i tak samo swojego partnera. A dokumenty to home offis, NIN, zaswiadczenie o zarobkach, umowa o prace dokladnie nie pamietam bo my zalatwialismy to ponad rok temu. Na pewno ktoras z dziewczyn dokladnie ci napisze co trzeba:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Camillee ja jestem z 1.10 - stąd liczba przy moim nicku. Samych Kasiek było tysiące, z rocznikiem też pełno - więc zostało 0110 czyli peirwszy październik :D A ty kiedy??? Który rocznik?? Co do czkawki, to tak jak Justyna pisze, ja też poczułam dopiero po 30 tygodniu, więc się nie martw. To się odczuwa jako takie pulsowanie miarowe przez jakiś czas. Myślałam, ze tego nie poznam, ale jak poczujesz to od razu będziesz wiedziała, że to jest czkawka. Mój maluch to ma baaardzo często i szczerze, to aż czasami mnie to uczucie denerwuje :P Takie to dziwne... Magdzior, nie odpowiem Ci bo pojęcia nie mam co i jak tam się załatwia :( Sorki. Justyna, a niech wychodzi w październiku...to najwspanialszy miesiąc :P a jacy super ludzie się w nim rodzą :P hahah ;) Agata...coś czuję, że Ty niedługo się rozsypiesz :) Ja mam jakieś skurcze ale rzadkie i nie niepokoją mnie jeszcze. O regularności nie ma mowy. Ty jak opisujesz to tak jakby blisko już było. Ponoć tak właśnie odczuwa się skurcze...jak ból miesiączkowy tylko regularnie i odpowiednio długie...Może już wkrótce utulisz córeńkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak czuje!!!moja mamusia urodzila pierwsze dziecko 20dni przed terminem mowia,ze z reguly corki rodza tak jak mamy,ale nie wiem ile w tym prawdy?!a jak sie tak boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim.Pogoda dzis nie najlepsza,ale przynajmniej nie pada. MADA: dzieki za odpowiedz na moje pytanie,jestem w 33 tygodniu wiec chyba moge smialo skladac ten wniosek,chociaz nie wiem za bardzo jak go wypelnic. Lece zrobic jakis obiadek,wieczorkiem do was zajrze.Buziaczki...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski!!!! pogoda u mnie od paru dni jest okropna pada i wieje zimny wiatr.nienawidze takiej pogody ciekawe czy wyjdzie jeszczcze sloneczko mam taka nadziej e bo przeciez musze poprac ciuszki dla dzidzi. 16 sierpnia bylam na usg moglam zobaczyc mojego skarba wszystko wyszlo ok a dzisiaj bylam u gp wymacala i wymierzyla mnie. ja od niedawno dopiero zaczelam czuc jak moje malenstwo ma czkawke teraz to nawet codziennie po pare razy na dzien. a u was co slychac jak samopoczucie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! W przyszly czwartek lecimy na urlop do Turcjii,wiecie moze czy potrzebuje zaswiadczenie od polozniej do okazania wrazie czego na lotnisku,ze wszystko ze mna w porzadeczku??? Pogoda taka ze szkoda gadac!!!!!!!! Ja chce widziec sloneczko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko zmiana w tabelce i pora brac sie za obiadek. Kurcze normalnie mie moge uwierzyc ze to juz tyle.... Moje malenstwo znowu spi nie dziwie sie w taka pogoda nic sie nikomu nie chce.>>>>> Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabela. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie u poloznej:):) Nie bylo nic nowego. Dzidzia jest glowka w dol:):):) Ogolnie wszystko jest ok. Nastepna wizyta za 2 tyg:)no chyba , ze sie do tego czasu rozsypie :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska jea jestem z 27 :) roczek 83 ;) wrocilam od poloznej, pogadalysmy troche, a we wrzesniu mam kolejna wizyte i beda mi pobierac krew. zwykla wizyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka- nas chyba wynioslo jakies 300f- a plynelismy promem z Dover do Dunkierki. Moja Ola (3 l) podroz zniosla o wiele lepiej niz ja:):):) - miala caly tyl dla siebie i smacznie spala (fotelik miala calkowicie rozlozony). Koszty moga sie zmienic w zaleznosci skad i dokad jedziesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×