Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

anka manchester dzidzia przeurocza! jakie wloski! jakie minki! cukiereczek!!!! wczoraj mi sie nie otwieraly zdjatka, dop dzis! serdeczne gratulacje raz jeszcze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dopiero dzisiaj, bo wczoraj wieczorem cos mi kafe nie dzialalo :( Anka man. OGROMNE GRATULACJE!!! sliczna coreczka!! MADA, jesli chodzi o czyszczenie nska u dzieci czytalam bardzo pochlebne opinie o tym sprzecie: http://www.allegro.pl/item231116916_aspirator_frida_w_twardym_pudelku_14_filerkow.html powinno sie to stosowac z woda morska. nie wyglada to moze az tak pryjemnie, ale podobno jest rewelacyjne ;) Anusia23, jedziecie odebrac paszport, a nie mogli go wyslac do domu? bo na stronie jest taka opcja za dodatkowa oplata....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka,ja dalej w dwupaku:((nic nie zapowiada zeby bylo inaczej:((ja mam termin w ambasadzie dopiero na luty!!ale chyba skorzystam z rad kolezanek i tez zadzwonie zeby to bylo szybciej.ziarnko pewnie juz w domciu z dzidziulka-ciekawe jak tam wrazenia ze szpitala. ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :) Wpadam tylko, by zakomunikowac, że zaczynam swoje posiedzenie na forum ;) Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kurcze ledwo zyje ... spalam moze z trzy godzinki jedynie ... mala cos nie mogla spac ... spala tez cos kolo tego no moze troche wiecej ... a mnie stwardnial brzuch i nic nie pomagalo ...trzymalo mnie chyba z trzy godzinki z tym brzuchem czy to normalne jak uwazacie ?? musze do tego isc do landlorda bo siadl nam podgrzewacz do wody ...wiec zaczynam sie zbierac... wczoraj bylam na udanych zakupach kupilam sobie buciki i malej i dwa kompety bielizy w H&M byly przecenione a jak sie okazalo przecena jeszcze na pół, wiec zaplacilam niecale 6 f za dwa staniczki i dwie pary majteczek:)) a staniczki musialam kupic bo moje piersi sie znacznie powiekszyly az sa ciezkie az teraz mi sie wierzyc nie chce ze kiedys przed karmieniem malej takie mialam ... dzis jeszcze musze i tak isc do miasta to kupie w bootsie malej mleczko i wejde kupic dla mojej psiapsiółki kilka gatek.... bedzie sie cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamuski!!! dziewczyny mam pytanie bo od jakiegos tygodnia swedzi mnie skora i boje sie zeby to nie byla ta cholestaza. 3 wrzesnia mialam pobierana krew i jak myslicie jak by cos wykryli to chyba by dzwonili conie???? a czy jest taka mozliwosc ze prze tydzien mogla mi sie ta choroba pokazac??? nie mam zadnych plamek tylko mnie troche swedza rece,nogi i brzuch i nie wiem co mam myslec. jak myslicie jechac do szpitala czy moze swedzi mnie bo jestem opuchnieta i skora sie dalej naciaga pomozcie bo nie wiem co robic dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anka
zalezy na co mialas pobierana ta krew bo jesli na zwykle badanie to napewno tego nie wykryja zadzwon do swojego GP lub midwife i powiedz co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem na co mi pobrali krew ja wole tam podjechac bo z moim gp to sie nie idzie dogadac bo nie mam umowionej wizyty i kaza mi sie umowic na jutro albo piatek ale jak myslisz jechac do szpitala??? teraz np. mnie nie swedzi ale tak podwieczor tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anka
mysle, ze nie ma co panikowac - zadzwon i umow sie do GP, podejrzewam, ze krew pobrali Ci na standardowe badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem tylko czy nie lepiej jechac i to sprawdzic??? a jest to mozliwe ze skora sie naciaga i to moze byc od tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anka
moze byc od tego naprawde nie panikuj tylko idz do przychodni i niech tam Ci krew pobiora, podejrzewam, ze ze szpitala i tak odeslaliby Ciebie do poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jak bym pojechala do szpitala to bym chciala sie widziec z polska polozna i bym sie jej zapytala a tak to tu u mojego gp nie sa za mile te babki a moj jezyk tez nie jest za dobry takze wole podjechac do szpitala bo nie mam tak daleko.juz sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anka
jesli bedziesz spokojniejsza po wizycie w szpitalu to podjedz powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka
Dziewczyny! Link do tej strony podesłała mi przyjaciółka, za co jestem jej bardzo wdzięczna, bo tu u Was jest sympatycznie i fachowo. Cieszę się, że mogę skontaktować się z babeczkami, które rodziły w Anglii. W chwili obecnej mam nie mało obaw. Mąż mój wyjechał tydzień temu do Northampton, udało mu się już znaleźć pracę.Plany mamy takie, by najpóźniej koniec października/początek listopada mąż wrócił, ja bym się zabrała z Nim i już razem byśmy wyjechali. Oczywiście życie jeszcze to wszystko zweryfikuje. Nie mniej obawiam się o to, gdzie jest lepsze miejsce na przyjście dziecka na świat.Obecnie jestem w 17.tym tygodniu. W związku z tym chciałabym zapytać, czy jest jakiś praktyczny plus narodzenia dziecka w Anglii - jakiś lepszy start? Czy dużo się w tej kwestii nie zmieni, jeśli osiądę na wyspie już z paromiesięcznym niemowlakiem? Będę wdzięczna, bo przyznam, że są chwile, gdy mam w głowie bałagan - co sądzić, gdzie rodzić? Tu - znajomy teren, lekarz, pomoc rodziny i przyjaciół w pierwszych dniach, witamina D-3 p/krzywicy aplikowana od narodzin dziecka do 1.go roku. A tam - w Anglii... No właśnie - jak tam jest? Wiem, że szczepienia są podobne, z tym że w Anglii szczepią na pneumokoki obowiązkowo, w Polsce nie. Za to w Polsce szczepią obowiązkowo p/gruźlicy, w Anglii już tego szczepienia zaprzestano. Wiem, że miasto miastu nierówne, proszę jednak o głos - co przemawia na korzyść Anglii, by w niej rodzić? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swędzić to itch ja mialam nie przespaną noc przez ból zęba znowu .to tragedia nie mam nospy nie wiecie co moge stosowac na ból .i jak sie nazywaja jakies tabletki?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz powiedziec ze Cie np. brzuch swędzi, to mowisz - My stomach\'s itching. Mnie tez swędzi, choc bardziej chyba ręce i nogi, nie wiem czemu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ magdzior29........04/09.....41.......Enfield...........s ynus .max/alan ***niunia***.........14/09.....40...Wolverhampton....... ..Bartek/Oliwia agata27............15/09.....39......Londyn........corec zka.. .....Lania kaska0110.........16/09.....40.....Leicester.......synek ...........Filip anka00.............27/09.....37.....streatham......?.. .Roksana/Kubus Ola26.........28/09......37....Essex-Great Dunmow.......synek....Maks Gosia24Leicester.03/10...38....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M..........03/10....37...London.......synus.....Adrian❤️ edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35.....Kidderminster....córc ia......OLIWIA migotka_bober..15/10...36..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......35....Southampton.....dziewcz ynka...Iza Ania Grimsby.....20/10......33....Grimsby...synulek.....Pawel,Cez ary jovka..............21/10......35.....Londyn.........córc ia ...........Maya MONDZI25........26/10.....33.....Banbury....dziewczynka. Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool .........synek...........Staś karina82..........28/10.....33....Chichester.....syn maksymilian julek..? czarna101........08/11.....31....Hereford............... .?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester.....synus?.. ..... Maya/Alex camillee...........29/11.....29.....Bristol......coreczk a .........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor.....córusia... .......Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby...?...Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....corecz ka.....Kornelia asiulek27........06-15/01..20/21..Preston.............Ju dytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......20.....Leeds................ .......Król Dawid fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?........... Jennny.............02.02.....14......Stratford on Avon........?...........? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ....................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough...... ... .?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pa tryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopczyk. .. Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .......Synus jak ulal Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chl opczyk .. Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.....chłopczyk. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn........syne k ............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka ... Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chlopc zyk .......Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...synek. . ....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... coreczka....Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate........synus... ....... Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak.......Aleks Anka Manchester......06/09......3470...Manchester...corcia. .Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....corcia... ......Julka.. no to swedzenie to musi byc normalne:) bo i mnie swedzi:) nogi, rece, czasem brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w dwupaku i te szczesciary z maluszkami przy cycu;) Sandruska - mysle ze jezeli chodzi o Anglie to opieka jest tutaj poprostu inna. Nie da sie powiedziec czy lepsza czy gorsza, bo to jest sprawa indywidualna. Jezeli chodzi o mnie to z perspektywy czasu chyba zdecydowalabym sie prowadzic ciaze w Polsce i okolo 20 tygodnia przylecialabym do Anglii rodzic. To jest tylko moje zdanie, ale zapewne inne dziewczyny inaczej oceniaja tutejsza opieke. Wiesz to jest moje pierwsze dziecko i zaszokowal mnie brak zainteresowanaia moja osoba i dzieckiem. Dobrze ze z moim dzidziusiem jest wszystko w najlepszym porzadku bo nie wiem co by bylo gdyby zaczelo sie cos dziac. Teraz jestem juz spokojna poprostu sie przyzwyczailam. Mysle jeszcze ze nie warto jest myslec pod kontem benefitow czy warto tu byc bo to bywa zludne.c Jedyne czym powinnas sie kierowac to dobrem dziecka i swoim. A tak wogole to witam Cie w gronie mamusiek:):) i pozdrawiam cieplutku DZiewczyny ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brzuch mnie boli codziennie w nocy juz nie wiem co mam robic. Najbardziej jak sie przewracam z boku na bok jest wtedy taki twardy i ciezki. Mam tez czeste pieczenie jakby pecherza. Staram sie byc dfzielna ale mezulek wrocil z Polski i juz pojechal do pracy na caly tydzien (pierwszy raz go tak wyslali). Nie mam nawet komu postekac:) Zrobilam dzisiaj salatke z tunczyka POLECAM - zdrowa pyszta i pozywna:) Ziarnko Piasku serdeczne gratulacje:):):):):) i mamy kolejnego szkraba ...... zeby te wszystkie narodzone dzieciaczki wiedzialy ile maja tutaj ciotek hihihiihih;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia 23
Anka Manchester właśnie przeczytałam opis twojego porodu i jestem w wielkim szoku,że tak cię potraktowali w szpitalu w którym pracuję, ręce mi opadły:-( a tak mnie wszyscy z pracy namawiali,żebym u nich rodzić,że ten szpital ma taką dobrą opinię, że położne takie dobre itd a tu takie traktowanie brak mi słów. Teraz to w sumie cieszę się że rodziłam w NMGH. Córeńka piękna, jak tak oglądała twoją mała i przypominałam mi się moja mała, że jeszcze nie tak dawno też była taka maleńka a teraz kobieta wielka :-) teraz to są już dwie SUPER LASKI W manchesterze :-) Dobra uciekam się pakować bo zaraz jedziemy do Londynu, jutro mamy spodkanie paszportowe dla naszej niuni. Pozdrawiamy wszystkie dzieciaczki i ich mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia 23
zapraszam na naszego fotosika www.aniairob.fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia 23 piekne fotki i sliczna niunia:) Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko czy ktoras z Was brala do szpitala taki typowy rozek z Polski ten usztywniany czy taki spiworek ten angielski???? Ja kupilam w Polsce rozek bo bedze sie czula bezpuieczniej biorac mojego bobaska, ale ciekawa jestem jak to bylo u Was nio i czy polozne sie nie zdziwia czyms takim:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia 23
aNIA grimsby - ja też miałam taki rożek, bo też się bałam brać na ręce naszą małą i szczerze mówiąć wogóle go nie używałam bo rodziłam w czerwcu i było ciepło.Za to teraz służy mi jako kąderka. Jak masz to polecam możesz wziąść go do szpital napewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ani Grimsby
Dziękuję za odpowiedź i za przywitanie :) Rzeczywiście nie da mi się uniknąć rozważenia wszystkich za i przeciw i dopiero wtedy dokonać wyboru. Będę dalej śledzić nasz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania dzidziulek sliczniutki:) mam pytanko czy macie polski akt urodzenia dla julki? czy jedziecie z brytyjskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak pojechalam do szpitala powiedzialam ze mnie swedza rece,nogi i brzuch sprawdzili mocz, cisnienie i pobrali krew polozna powiedziala ze jak bedzie cos nie tak to beda dzwonic a jezeli bedzie wszystko wporzadku to nie beda dzwonic i teraz bede miala pewno pare dni nerwowki czy zadzwonia czy nie. oby NIE. wyczekalam sie troche w szpitalu ale juz bede spokojniejsza ze zbadaja krew i bedzie wszystko wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ magdzior29........04/09.....41.......Enfield...........s ynus .max/alan ***niunia***.........14/09.....40...Wolverhampton....... ..Bartek/Oliwia agata27............15/09.....39......Londyn........corec zka.. .....Lania kaska0110.........16/09.....40.....Leicester.......synek ...........Filip anka00.............27/09.....38.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26.........28/09......37....Essex-Great Dunmow.......synek....Maks Gosia24Leicester.03/10...38....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M..........03/10....37...London.......synus.....Adrian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35.....Kidderminster....córc ia......OLIWIA migotka_bober..15/10...36..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......35....Southampton.....dziewcz ynka...Iza Ania Grimsby.....20/10......33....Grimsby...synulek.....Pawel,Cez ary jovka..............21/10......35.....Londyn.........córc ia ...........Maya MONDZI25........26/10.....33.....Banbury....dziewczynka. Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool .........synek...........Staś karina82..........28/10.....33....Chichester.....syn maksymilian julek..? czarna101........08/11.....31....Hereford............... .?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester.....synus?.. ..... Maya/Alex camillee...........29/11.....29.....Bristol......coreczk a .........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor.....córusia... .......Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby...?...Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....corecz ka.....Kornelia asiulek27........06-15/01..20/21..Preston.............Ju dytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......20.....Leeds................ .......Król Dawid fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?........... Jennny.............02.02.....14......Stratford on Avon........?...........? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ....................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough...... ... .?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pa tryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopczyk. .. Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .......Synus jak ulal Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chl opczyk .. Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.....chłopczyk. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn........syne k ............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka ... Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chlopc zyk .......Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...synek. . ....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... coreczka....Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate........synus... ....... Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak.......Aleks Anka Manchester......06/09......3470...Manchester...corcia. .Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....corcia... ......Julka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie te co rodzily jak to jest jak sie sacza wody?? czy to jest sluzowate??bo mi cos zaczelo lekko leciec-i nie wiem czy to jakis sluz czy wody sie sacza>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×