Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Aneta dzwon do GP lub do HV bo to wyglada na nietolerancje mieszanki. troche dziwnie ze po takim czasie. infacol nie pomoze. mozliwe tez ze ten typ tak ma,( moja mala taz jadla dosc nieregularnie) a wysypka to moze cos tak tylko. sama nie wiem, ja bym zadzwonila. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka wlasnie sie osmarkalam czytajac o profanacji salami :D:D:D. mi sie zdazylo zjesc salami pare razy w ciazy, ale to z niewiedzy bo nie mialam pojecia, ze nie wolno :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jest pewna akcja, przekazcie wszedzie gdzie sie da, ja przekazuje wam: Nieuleczalnie chory Mateuszek ma 8 lat, mieszka w Szczecinie i marzy o tym, aby wreszcie przestały boleć go nogi, ale jak sam mówi jest to niemożliwe do spełnienia. Marzy też o tym, aby dostać jak najwięcej kartek z całego świata. To marzenie jest możliwe do spełnienia!!! Może i wśród Was znajdą się chętni do realizacji marzenia Mateuszka? Wystarczy wysłać mu kartkę Oto adres chłopca: Mateusz Lang ul. Wiślana 37 70 - 885 Szczecin A to jest jego stronka http://mateusz.szczecinianie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde teraz u mnie to za pozno na jedzenie nie jedzenie a z nowosci od poloznej to tyle ze ni sie nie zmienilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwarcie tak jak tydzien temu na paluszek!!!!!! :( nmasazu dobrze zrobic nie mogla :( i chyba mnie wywolanie 19tego czeka, wiec posiedze sobie na szczycie tabelki, i pewnie kilka osob mnei przescignie!!!!!!!!!!!!! nie mam juz sposobow na wywolywanie porodu :( we wtorek na 7 rano zel, potem jak nie zadizala, znowu zel po poludniu, jak nie zadziala zostaje na noc, i rano znowu zel!!!!! i jak nie zadziala cesarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja nie chce ja chyba jak slon bede poltora roku w tej ciazy chodzic!!!!!!!!! agnieszka nie wyswietla sie stronka :( jak znajde czas chetnie wysle kartke :) dla dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko gratulacje, sliczny bobas :) mamo Eli dziekuje za rade polecialam kupic polkie mleko nan i mala zjadla bez protestu 60 mil :) mysle ze bedzie coraz lepiej. nie wiem czemu od poczatku nie podawalam polskiego mleka, tak mi szkoda mojej niuni ze musiala cierpiec. Jeszcze raz dziekuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka gratuluję Kubusia, cudny chłopczyk, zakochałam sie dosłownie. I wiesz, on mi Olcie przypomina ;) Niech ci zdrowo rośnie Twoja pociecha. A jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze powinnam kupic mleko sojowe?? juz sama nie wiem mala znowu niespokojna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta mozliwe ze nie toleruje bialka ma skaze bialkowa,najlepiej idz do lekarza przepisze jak cos sojowe tu na recepte za darmo podobno,slyszalam ze to moze swedziec to moze dlatego mala niespokojna,kolezance w polsce pediatra kazal spirytusem lekko na wacik do uszu i nie trzec! Arvenko trzymam kciuki zebys sie rozpakowala jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 super masz Kubusia, jest słodziutki. Jeszcze raz gratulację i niech Ci zdrowo rośnie. Pozdrawiam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1979
czesc wszystkim. jestem z sw londynu i to jest moj 7t drugiej ciazy (pierwsza poronilam kilka m-cy temy bedac w 6tc). szukam dobrego szpitala w Londynie (preferowana czesc SW). czy ktoras z was moglaby mi ktorys z nich polecic. Bardzo ale to bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Witam. Czy robilyscie birth plan ze swoja polozna czy musialyscie same a pozniej z nia omawialyscie? bo musze na 2giego zrobic i w sumie to juz sama nie wiem jak to ma wygladac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Wandsworth
Do nowej 1979 Ja jestem tez z SW. A dokladnie z Wandsworth.Rodzilam tu w Londynie. Chcialam w Kingston (slyszalam bardzo dobre opienie na temat tego szpitala) ale zaoferowali mi St. George;s hospital w Tooting oraz Chealsa Westminister hospital w Chealsa. no coz wybralam Chealsa i. Chodzilam na wszystkiespotaknia szkoly rodzenia (jest za darmo w Anglii) . wygladalo ze bedzie ok. niestety nie bylo tak. Moze Ci wiecej opowiedziec jak chcesz. Moje gg 4979985 Poimo opieki i porodu urodzialm wspaniala coreczke. no i juz ma 9 miesiecy. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi83
Witam Babeczki! Agnieszka75- gratuluję ślicznego Synka! Agnieszka1981- ja nie robiłam, miałam w tej ksiązce ciąży i niby pozaznaczałam i napisałam, ale w szpitalu nikt mnie niestety o nic nie spytał, ani tym bardziej nie czytał birth planu... po prostu robili jak chcieli, tyle:( Może u Ciebie bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby napisalam kilka zdan na karcie o birth plan, ale mi polozn apowiedizal ze i tak beda pytac w szpitalu pozatym olalam to jak mi cos nie bedize odpowiadac to im powiem jak nie ja to maz i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Mi wlasnie polozna kazala zrobic tzn napisac ghm moze znajde cos na necie, dzieki za odpowiedz anyway :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Szczęśliwe brzuchatki arvena4-Gosia....08.08.2008...40...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22.........18.08.2008....39.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1.............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....34...Londyn......synek...............? mama Eli...........02.10.2008.....33.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. ...............? aniapud............29.10.2008.....26.....Enfield......sy nek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....28.....St Albans..........?..............? Asanna.............11.11.2008.....21......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....26......Londyn....corc ia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r....17....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Mi83................17.02.2009.....13......Leicester.... .......?............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3150....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Agnieszka75 - Kubuś jest uroczy, jakie ma fajne włoski :) Ja napisałam birth plan i włożyłam do green notes.Był respektowany. Napisałam parę rzeczy inaczej niż ich mają tu w zwyczaju, więc pytali mnie po kilka razy czy aby na pewno chcę tak jak napisałam.Jedyne czego nie miałam to poród w wodzie z powodu braku wykwalifikowanego personelu. Mogę wysłać mój birth paln na email. Pytanie: Zauważyłam u Czarka na nóżce znaczek (coś jak znamię) na skórze, czy to normalne,że dzieciom się takie rzeczy pojawiają,czy powinien to zobaczyć lekarz? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie widać zmęczenie w moim ostatnim poście, bo napisałam go bardziej po polskiemu niż po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Monika2 bylabym wdzieczna to moj email agnieszkawasko@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 mojej Eli jakis czas po urodzeniu pojawilo sie cos jakby ciemnorozowa plamka miedzy brwiami ale zniknelo po kilku miesiacach. a teraz podaje link do mego wielkiego brzucha :) bo odgrazam sie od jakiegos czasu tylko mi sie nie chcialo nic robic. zaznaczam ze to nie fotomontaz i nie dopchalam go sobie. taki mam bebzol w 34 tygodniu ciazy (a gdzie jeszcze 6 tygodni sie zmiesci pytam?) dobrej nocy! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f383280817e1087.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladnie mamo Eli wyglądasz i kogosmi też bardzo przypominasz ale jeszcze nie wiem kogo. Taką masz znajomą buźkę:). no i brzuszek też baardzo ladnie wygląda. Mi też szybko brzuszek rósl ale w pewnym etapie zwolnil. Cale szczeście, bo byl czas , ze już widzialam siebie jako brzuch ze mną a nie mnie z brzuchem :D pod koniec ciąży. Możliwe, ze tez tak bedziesz miała, tzn. ze Ci \"zwolni\" troszkę. Jak juz mówimy o brzuszkach to tez coś dodam.Dziś sasiadka mi mówi, ze widzi mnie(kiedyś tam w przeszłosci) i daje mi \"tak na oko 7m-c\"a tu za tydzien widzi mnie z new baby! A znowu sasiad( to juz jest o mnie po urodzeniu 2 tyg) nie dowierzał czy oby napewno to ja jestem jego sasiadką i czy Ola to moje dziecko. Bo przeciez jego sasiadka byla w ciąży a ja nie wyglądam jak \"kobieta po ciązy\" Jakas taka inna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana dziewuszki. Ato trzeba jakis birth plan?hehe z moim anglielskim:) Slodkie zdjecia dziewczyny!!!Ide lezec bo dzisiaj nie w chumorze ja i moj brzuszek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hje dziewczyny sliczne macie brzucholki, takei szczuplutkie jestescie :) tez bym chciala ale do szczupakow to ja nigdy nie nalezalam, niestety u mnie bez zmian, codziennie mi si ewydaje ze coraz bardziej zmeczona wstaje, nie wiem czemu ioboloala. ja juz nie wiem czy mam pisac ten birth plan, mam kilka zdan na karcie napisane, ale czy to wypali wszystko w moim przypadku??? chyba nie. a wogole pomimo slonca za oknem humoru niestety nie mam :( martwic sie zaczynam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka sliczne zdjecie :) a Zuzia jest przeslodka! tez mam gdzies zdjecie z \"pcitulaniem dzidzi\" :D. zdradz mi kochana jeden a wlasciwie 2 sekrety: jakim cudem masz biale kanapy przy dzieciach i jak to robisz ze Zuzia nosi spinki? :D:D:D moje diablatko wiecznie sciaga spinki po max 5 minutach a biala kanapa pozostanie w sferze moich marzen jeszcze przez kilka lat :D:D:D arvena nie martw sie na zapas bo nie masz czym slonce :) . nie Ty pierwsza przenosilas a dzidzi na pewno nic nie jest. a tak poza tym usmiechnac sie dziewczyny!!! slonce za oknem a Wy doly tu jakies odstawiacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli u mnie nic a nic sie nie zapowiada, zupelnie zero!!!!! nic nie dziala. a od zeszlego tygodnia tez nie zmienilo sie nic!! ja po prostu troche sie denerwuje.. bo ja nie chce cesarki!!!!!! a zazwyczaj tak jest jak nie chcemy a pogoda ladna zaraz zjem sniadanie ubiore sie i pojde z mama na spacer jakis, na loda do mc donalda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja tez nie mialam birth planu. nie mialam preferencji co do tego jak ma wygladac porod. poszlam na zywiol i w sumie dobrze bo i tak nie potoczyłoby sie po mojemu w samej koncowce. polozne konsultowaly ze mna wlasciwie wszystko w trakcie porodu ale kiedy nadszedl finisz wkroczyla pani doktor i zrobila co uwazala za sluszne, bo malej bardzo skakalo tetno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×