Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

arvena a moze po prostu Twoj maly tak ma? sprobuj jeszcze niesmiertelnej oliwy z oliwek,moze pomoc a na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje na pewno zobaczymy jak jutro bedziemy szli na dwor i mam jeszcze cos waznego, bo moj maly sie spina czerwony jak burak sie robi i zaczyna plakac potem za moment przestaje i znowu sie spina i czerwony jak burak i tak co jakis czas i placz i nie wiem co mu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupsko idzie :) prawdopodobnie. na poczatku zrobienie kupy zabiera duuuuzo czasu. moze tez byc ze nie moze sie odgazowac. nic sie nie martw prawie wszystkie noworodki tak maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz mu troszke pomoc to: - podginaj kolanka (delikatnie) do brzuszka az dziecie odda gazy. - mozesz sprobowac klasc ciepla,swiezo uprasowana pieluche tetrowa na brzuszek lub jak ktoras z dziewczyn radzila woreczek z kasza z mikrofali. no wlasnie jak to bylo z ta mikrofala? chetnie bym sobie przypomniala bo nie stosowalam tego a brzmi to bardzo rozsadnie. ktora to o tym mowila chyba Karolinah? napiszcie prosze na nowo jak to szlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli tak robie troche sie odgazowuje ale nadal napina i czerwony :( szkoda mi go a teraz ma takie powieki czerwone juz nie wiem z czego, chyba si ezalamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie właśnie wróciłam z mojej upragnionej wizyty. Wszystko wygląda dobrze a ja bylam nieco zaskoczona bo moja dzidzia ma już prawie (orientacyjnie) 2 kg, stąd ten wieeelki brzuszek :) Mówią też, że prawdziwy z niego brytyjczyk, bo leniwy nieco i flegmatyczny, ale ważne, że w ogóle się rusza, hehe Po delikatnych sugestiach mogę wnioskować, że to chyba dziewczynka, ale okaże sie to za 9 tygodni +/- Na te moje osłabienia niestety nie ma wielkiej rady, mówią, że blada jestem, ale po prostu musze sporo wypoczywać i dbać o siebie. Odnośnie leżaczków, ja tez już mam wybrany :) http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.babyequipmentcomplete.com/Thumbnails/608770549_s.jpg&imgrefurl=http://www.babyequipmentcomplete.com/four_products.php%3FmnuCategory%3DBouncers/Swings%26%2520form%3D1&h=125&w=125&sz=5&hl=pl&start=8&um=1&usg=__GK_m-To5PpAcY_BpLSH5jKwMzK4=&tbnid=4UFxRAn7QCnY1M:&tbnh=90&tbnw=90&prev=/images%3Fq%3Dchicco%2Bbouncer%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3DEPD%26sa%3DN jest wiele kolorów tego typu więc jeszcze pomysle. Ale mąż dostał zniżkę z pracy na 20 F do wykorzystania w różnych sklepach, np mothercare wiec będzie trochę taniej :D :D No i muszę sie pochwalić, że w Polsce piękna pogoda, cały czas świeci słoneczko i jest pięknie, szczególnie tu koło lasu u mnie Mamo Eli.. lekarz zasugerował, że masowanie brzucha może przyspieszyć poród, nie wiem czy już o tym wiesz czy nie, wiec jak nie chcesz wcześniaka to sie nie dotykaj za dużo :P ide na moje gołąbeczki.. mama mnie dziś rozpieszcza obiadem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena dla wszystkich noworodkow poczatki sa trudne. nie panikuj nad kazdym ropiejacym oczkiem czy steknieciem slonce bo to dziecku nie pomoze a wrecz przeciwnie. zestresowana mama to dla malucha niepewnosc a co za tym idzie nastepny powod do placzu ;) . jeszcze nie raz w zyciu bedziesz musiala stawic czola duzo powazniejszym problemom zwiazanym ze zdrowiem synka. oczywiscie obserwuj malucha a jesli jestes czyms zaniepokojona to pytaj HV one wiedza wiele wiecej niz mlode mamy :) poza tym fajnie jest miec ksiazke ktora cie uspokoi w wielu sprawach. polecam \"pierwszy rok życia dziecka\" pań:Hathaway, Murkoff i Eisenberg. masz tam cale mnoswo cennych porad. dla mnie i mego meza to byl \"Almanach\" :D:D:D bedzie dobrze, zobaczysz :) za kilka tygodni bedziesz wiedziala co w trawie piszczy a wlasciwie dlaczego piszczy Twoje dziecko. ja wiem ze najgorsza jest ta bezsilnosc, bo nie wiesz na czym stoisz i zostalas nagle rzucona na glebokie wody, ale zobaczysz ze za jakis czas bedziesz sie z tego smiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila podalas bardzo fajny link do .....google :D:D:D. odpoczywaj i daj sie rozpieszczac rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena nie martw sie tylko przestan go moze kremem smarowac,moze to od proszku do prania,albo plynu do plukania,ja pralam nawet swoje rzeczy w tym proszku dladzieci,nie smarowalam sie kremami,sprawdz czy nie ma tez tego na cialku,wykap go w rumianku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie działa tak jak ja tego chce.. cały drugi rządek po prostu z chicco, a kolorek to akurat ten drugi, ale to wedle uznania. Widziałam je w sklepie i są bardzo stabilne i wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvenka ja tez mialam brak czucia wokol ciecia to dlatego ze jak nacinaja skore to przecinaja tez zakonczenia nerwowe i zanim one sie zregeneruja to nie czujesz nic :) nic sie nie przejmuj buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byla polozna, no i kurde czy ja zawsze musze miec pod gorke??? mam infekcje jakas w tej bliznie :( dostalam antybiotyk :( ehhh, nie wiem co ja juz zle robie wszystko na odwrot a co do malego to ja panikara jestem, chcialabym od razu wszystko wiedziec. fajne te chicco siedzonka, tylko ciekawe na ile one starcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie.. padam już na pape. Tyle się dziś nałaziłam, a mało leżałam, chyba zalicze szybkie pójście do łóżeczka. Jeszcze moje pyszne gołąbki były gotowe dopiero po 20 więc wciąż je czuje :-) i mam twardy brzuszek.. ale looz, to już tylko 8 tygodni :D Leżaczek chicco powinien długo wytrzymać bo siostra miała podobnego typu i na dwójke dzieci jej starczył.. na 3 wątpie że będzie dobry bo potem jej starszy synek chciał w tym siadać i się poluzowało. Widziałam jednak że było bardzo przydatne dla drzemek i jak mama po prostu z dzieckiem przebywa w pokoju, więc polecam jakikolwiek Arveno jak nie infekcja to coś innego.. nikt nie mówił, że będzie łatwo.. tak to jest być kobietą. Duużo poświęceń.. a co np boli naszych tatusiów ?? Kręgosłup ? Macica ? Brzuch ? Ręce od noszenia ? Oni powinni przewiesic sobie tak z 10 kg ziemniaków na pare dni i łączyć się w cierpieniu, heheh i tak oto życze wszystkim miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie myślcie,że się z forum wypisałam, o nie...;) Czytam kiedy tylko mam czas, ale na pisanie nie zawsze go wystarcza. czareczek ma humorki a krateczkę, jeden dzień jest ok, na następny marudzi od świtu.Pozostaje mi tylko zaakceptować taki stan rzeczy i forum tylko poczytać ;) Teraz już śpi, bo miał dziś bardzo krótkie drzemki. Bujaczek - my mamy bujaczek z Fisher Price, ale to prezent, więc nie wiem ile kosztował i gdzie kupiony.Niedługo już będzie za mały.Wibracje ma na baterie i buja się,jak się dzidzia rusza.Ma też pałąk z trzema zabawkami. Arvenka ten Twój bardzo mi się podoba.Napisz jak się sprawuje..:) Co do zachowań synka - MamaEli ma absolutną rację.Na początku wszystkie mamy się stresują i nie wiedzą co robić.Ale trzeba pokazać dziecku,że się wie, bo wtedy ono czuje się bezpiecznie.A w miarę upływu czasu nauczysz się swojego synka.Wszystkie pierwsze mamy przez to przeszły, nie jesteś sama.Powodzenia. Z kremikami nie pomogę, bo wszystkie krostki zwalczam przegotowaną wodą i mam tylko jeden krem (Nivea na każdą pogodę, który b. rzadko stosuję) MamoEli - marudź nam ile wlezie, to jeden z objectives naszego forum, nie ;););) Kamila - zaczynam znajdować odrobinę chwalipięctwa z Twoich postach - u nas leje a gołąbków nie ma kto zrobić - miłego pobytu w Polandzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bardzo przepraszam ale po tych tygodniach chmur w Hatfield jakże mam się nie cieszyć słońcem no i.. te gołąbki mojej mamy.... ale wybaczcie :D :P :D postaram się poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kochane bardzo wam dziekuje za rady odnosnie tych benefitów:),przekaże koleżance,mam nadzieje ze sobie jakos poradzi(prawdobodobnie zostanie w tym domku ,w którym teraz mieszkamy-tylko że opłaty dzielilismy jak do tej pory na 3 osoby a ona bedzie musiała płacic sama:( )może jak sobie zalatwi benefity to jakos to będzie. co do leżaczków-my tez mamy taki Fisher price http://www.ciao.co.uk/Fisher_Price_Kick_K_Play_Bouncer__5768282 Julka bardzo lubiła w nim spac przy właczonej wibracji,te melodyjki uruchamiane jak dziecko kopie bawiły ja na początku -teraz sie denerwuje jak jej zakładam ten pałąk z zabawkami(jest on wyciągany)wiec generalnie uzywam go do \"przekazywania wiedzy\" mojej córce odnosnie domowych czynności:):D-zabieram ja ze sobą w tym leżaczku np.do kuchni jak cos robie.Ale za długo tez juz nie chce w nim siedzieć ,juz jej sie znudziło,poza tym juz jest troszke za długa do tego i jak kopie to sie uderza w rurkę.(nie zapinam jej tymi szelkami może dlatego \"zjeżdża\" w dół)ten leżaczek jest do 9 kg. cos nie mam dzis natchnienia do pisania.:( Ból głowy mnie nie opuszcza,kłade sie z nim spac i rano wstaję,eeeh \"starość nie radość\" Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Witam serdecznie WAS WSZYSTKIE znowu wstalam najwczesniej ;) mam nadzieje ze ten dzien przyniesie nam wszystkim same szczesliwe chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym była dzisiaj pierwsza ? tu już 9, więc już dawno wstałam i nie moge nie powiedzieć, że jest bardzo ładne słoneczko i dość ciepło. Ale żeby nie było, od tej pięknej pogody od razu puchną mi trochę nogi, szczególnie o poranku. Coś za coś...:/ Idę na śniadanko i życzę miłego dzionka wszystkim, do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, Roxelka bardzo mi sie spodobal Twoj dzidziulek w stopce :) moj wyglada tak: ,ale nie bede juz ustawiac go w stopce choc to fajna zabawa obserwowac jak rosnie :) zobacze swego na zywo juz za 4 tygodnie :) dziewczyny wczoraj zapomnialam o ... wlasnej rocznicy slubu... glupio mi bylo jak cholera bo moj maz pamietal :( ide jakas kawke wstawic, nie pomoze na wyrzuty sumienia ale moze chociaz postawi na nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
mama***Eli na szczescie mezczyzni w tym jakze ciezkim dla nas okresie nie zwazaja na rocznice a raczej to oni przybieraja kobieca pamiec do rocznic:) chyba tyle dla nas moga zrobic:) wiec niech Ci nie bedzie glupio czy tez smutno-zdarza sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moj czort na rekach,nie ma chumoru cos mu sie kicha,moze bedzie przeziebiony...drugi w szkole,nie wiem jak to bedzie z 3ka troche sie boje,ze nie dam rady i zwariuje!HEHE Rzuce wszystko i uciekne! MamoEli blenderek super placek tez!!!Mniam mniam,maz nosem wciagal!Na kolacje jeszcze jadl bo jeden zostal i sos.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoEli moze mu to synkiem wynagrodzisz:) My zdecydowalismy,ze o plec nie bedziemy pytac,jutro skan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
narobilyscie mi ochoty na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia w sumie to chcialabym miec parke ale chyba nie mamnato wplywu hahaha! super ze placek smakowal :) blenderek jest lepszy niz tarka co nie? ;) moja mala tez jakby sie szaleju dzis najadla iwwwa nic nie stoi na przeszkodzie zebys ja sobie wypila :) szczegolnie ze pogoda dzis pod psem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz akurat panuje jakis wirus (jak zwykle z reszta jesienia),wiec nie zdziw sie jak maly Ci zachoruje. starszy pewnie jak to bywa przyciagnie go ze szkoly ;). tak czy inaczej szpital domowy nas nie minie. wczoraj dzwonila opiekunka Eli i kazala ja obserwowac bo jej najmlodsza ma jakas wysypke, rewelacja! no to cheers kawką! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) dziś się zdarzył 8 cud świata. mój maluch w brzuchu poszedł spać o 23 i jeszcze śpi a ja już na nogach wyspana i wypoczęta. jak bym znalazła jakiś wielki komin to bym na nim to napisała. mam nadzieję że nocny okres adhd ma już za sobą. najnormalniej zwariowałam ze szczęścia:):):) Kamila ale ci zazdroszczę takiej super pogody. wypoczywaj:):):) mamo***Eli to żadne pocieszenie pewnie dla ciebie, ale mój mąż to nie pamięta kiedy obchodzę imieniny a moje urodziny obchodzi dwa dni po terminie. tak mu się jakoś ubzdurało. a w tym roku mnie zaskoczył - jak ja w ciąży i o niczym nie pamiętałam - to on właśnie pamiętał bardzo dokładnie o wszystkim. może oni w ten sposób chcą nam zrekompensować niedogodności bycia w ciąży. a twój mąż na pewno ci tego nie wypomni:):) idę na jakieś śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze lepszy blenderek!!!Szybko,paznokcie i palce niepoobdzierane!!! Jeszcze nie jest przesadzone,ze bedzie dziewczynka u ciebie takze nadzieje masz,zreszta oby zdrowe bylo!!!Moj maz mowi,ze o tym nie mysli,czy chcialby dziewczynke czy chlopca,ja w sumie tez,a oni na skanie pytaja czy chcesz wiedziec plec czy nie??? Nie martwcie sie moj maz zadnych dat nie pamieta,dzieci urodziny tylko!!!Ale jak poronilam w lutym to pamietal o walentynkach i moich urodzinach:) a ja na walentynki nic dla niego nie mialam,bo nie sprawialismy sobie prezentow:)Pozniej jak wyjechal do anglii w grudniu,a ja w lutym mialam urodziny to przyslal mi paczke z prezentem:)takze oni chyba wiedza kiedy maja pamietac! Moj brat byl najlepszy,bo w tym roku juz 17stycznia mi zyczenia wyslal,bo myslal,ze to juz luty hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×