Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość kamila26
Czesc dziewczyny!!nie wyspalam sie cos,wczoraj dzidzia kopala mnie do polnocy,dzis musialam wstac raniutko aby moja corke wyprawic do szkoly.Na dodatek z tego wszystkiego zapomnialam ze wczoraj bylo tez Edyty a moja rodzona siostra ma tak na imie wiec lecialam dzis szybko po prezent imieninowy. Ale mi narobilyscie smaku z ta cukiernia Polska az normalnie zrobie dzis jakies ciasto. Waze juz 65 kilo bo przytylam juz 10 kilo a jestem dopiero w 22 tc.z moja Nikola przytylam przez cala ciaze 9 kilo,czuje ze jeszcze z 10 przybiore do konca ciazy. Anecia1702 ja tez mam dziecko w wieku 9 lat corke Nikole,uczy sie w Szkockiej szkole.I tez nie wiem czy wroce bo troche szkoda mi dziecka przenosic z jednej szkoly do drugiej po za tym tu jest bardzo slaby poziom nauczania i nie dala by sobie rady juz za rok w Polsce.Tydzien temu zapisalam swoja corke do Polskiej szkoly ale to tylko sobotnia szkola 4 godzinna wiec za duzo sie nie nauczy ale zawsze cos.Sama niewiem jak to bedzie naprawde ciezko podjac decyzje czy zostac czy wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 ja też przed ciążą ważyłam 55kg, teraz ważę o 25kg więcej... a do rozwiązania 10dni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny Mama Eli na szczescie nie jest na porodówce, tylko komputer jej padł, więc dołączy do nas jak się... naprawi Kamila26, ty mówisz o wadze, ja tyle co ty teraz ważyłam jak zaszłam w ciąże, chyba nawet ciut więcej a przytyłam do 33 tygodnia....22 kg :( :( i dawac rade musze, wiec nie licz tych kg tak bardzo, przychodza tak jak im się chce mówią, że z 1 dzieckiem tyjesz więcej a z 2 już mniej, ale to nie reguła, wiec spokojnie. Gdybyś utyła tak ze 40 to może i byś miała się czym martwic, ale bedzie dobrze mówie ci. To po prostu jest nie dobre dlatego, że kręgosłup może bardziej pobolewac. Anecia, a ty w domu to wesoło będziesz miała z taka gromadka, ja mysle, że może drugie będę miała, ale 3 już nie bardzo. A poza tym mam jeszcze prawie 7 letnia pasierbice, wiec wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) wy to ranne ptaszki jesteście. i od rana o takich pychotkach rozmawiacie. sama bym zjadła taki pyszny torcik ale u mnie nie ma polskiej piekarnii:( dziś nockę jakoś przespałam z kilkoma przerwami ale nie było tak źle jak ostatnio. może mojemu malcowi coś się zmieni na koniec...........mam taką nadzieję. ciekawe co się dzieje, że mamy***Eli nie ma od rana. chyba nie zaczęła jeszcze rodzić bo jeszcze trochę czasu jej zostało?? anecia ty to masz pocieszne te dzieciaczki, stringi na głowie...hahah. ciekawe jakie będzie moje jak się urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech Mama***Eli naprawia tego komputra, bo poród ma jakoś tak jak ja... muszę być z kimś na bierząco :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja juz przestalam sie waga przejmowac!Wazylam po urodzeniu Adasia 62kg,a wogole tak 10lat temu to 54kg...Obiecalam sobie,ze potaram sie po ciazy(OSTATNIEJ!!!)schudnac do 57kg Kolezanka opowiadala,ze ma tu znajoma ktora przed ciaza wazyla 70kg,a w ciazy przytyla ....35kg!!!!takze teraz w 9mies,wazy 105kg... Kamila26 moj synus tez chodzi do polskiej szkoly co sobote na 3godz,ale nie lubi za bardzo.Wlasnie tu nizszy poziom w szkole,ale nawet nie o to chodzi,boje sie,ze znowu biede bede klepac:( MamoEli naprawiaj kompiutra!!! U mnie to jest tak mlodszy nasladuje starszego,a to jednak 8lat roznicy...jak sie starszy wyglupia z tatusiem to najmniejszy nasladuje np.boksy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sliwa na czole gonil brata po kuchni i w drzwi walnol......... jak bedzie 3ci facet to ja sie wyprowadzam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widzę, że dziś tematy słodkości i wagi. Ja bez słodyczy nie mogłabym żyć, codziennie muszę mieć coś słodkiego do kawy, takie głupie przyzwyczajenie, próbowałam już jeść np jakieś suche herbatniki, ale to mi wogóle przyjemności nie sprawia, muszę załadować jakąś konkretną słodkość z czekoladą, jakąś masą itp, a waga go góry idzie:) Ale jakoś się nie przejmuję, przestałam się ważyć w 25 tygodniu, wtedy już ważyłam 12kg więcej, więc teraz pewnie dużo dużo więcej, ale nie widać za bardzo więc luz. A szkoda byłoby sobie odmawiać przyjemności, życie takie krótkie i nie będę się katować:} A co do dzieci, to ja chyba będę mieć córeczkę, mam też taką nadzieję, boję się mieć pierwszego synka, wydaje mi się, że z chłopcami jest ciężej, nie wiem skąd to u mnie, bo pewnie to zależy tylko i wyłącznie od dziecka temperamentu i od wychowania, ale wolę najpierw przetrzeć ścieżki z córką, a potem syn. Anecie Ty to musisz mieć już wypracowaną cierpliwość i wytrwałość przy dwóch chłopcach w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wlasnie wydaje,ze chlopca to latwiej chowac mniej problemow,mojedzieci sa bardzo wesole ja im pozwalam na szalenstwa w salonie,od tego jest dziecinstwo,ale tak to w miare spokojni,chlopak w zyciu zawsze sobie rade da.Zreszta racja to od charakteru zalezy,wychowania.Jakos to bedzie z ta moja trojka,jak trza to trza,ja mam tylko brata i co 2lata mlodszy i nie mam znim teraz zbytnio kontaktu,kawaler,ktory na sile chce ulozyc sobie zycie,teraz z dziewczyna 130cm wzrostu i 2ka dzieci,mamuska jest zrospaczona,w dodatku podobno na boku jeszcze kogos ona ma....zawsze marzylam jeszcze o siostrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, a ja nie mam brata, za to 4 siostry i 3 szwagrów:) Także u mnie w rodzinie same kobitki (dziurawce) tylko jedengo rodzynka mamy (siostry synek) i chyba z braku doświadczenia z małymi chłopcami mam takie obawy co do synka. Jak będzie chłopiec to zdam się na męża porady i pomoc. Ale tak jak piszesz, dużo luzu dla chłopca to podobno dobra recepta, musi się wyszaleć, taka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia1702 rozbawilas mnie do lez to ci sie udalo!!! no i sliwa na czole gonil brata po kuchni i w drzwi walnol......... jak bedzie 3ci facet to ja sie wyprowadzam........ ha ha to bylo naprawde dobre!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,u mnie to moja mama ma 2ke dzieci,ciocia 3ke,a reszta to jedynaki i chlopcy sami,ja mam tylko 1dna kuzynke,wlasnie 29 wyszla za maz:) Nie spodziewalam sie,ze bede miec dwojke,a tu trzecie w drodze,spoczko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No serio zwieje gdzies nie wiem gdzie,a szczegolnie sobie wyobrazam jak zacznie chodzic to3:( dobrze,ze salon duzy.Trza cos pichcic pomalu.Kamila26 jak twoja corcia ma taaaaaaaaaakie wielkie oczy jak ty to........uwazaj ja mam 2 chlopcow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio moje dziecko mi oswiadczylo ze jest zakochane!!!wiec pytam sie w kim a ona do mnie mowi ze w koledze z klasy bo jest podobny do Naruto.(Naruto to postac z bajki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja mam nie miec cierpliwosci,jednak prawie rok pracy w przedszkolu jako niania z 3latkami robi swoje,a poza tym lubie dzieci:) Moj starszy syn Daniel ma duze niebieskie oczy! HAHA fajnie Kamilo!Dzieci sa najwspanialsze na swiecie!!!Moj zakochany w Lucy,mowi,ze dlatego bo wszyscy chlopcy sie w niej kochaja!A w polsce Dagmarke zostawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie niedawno zadzwonila do mnie moja polozna i powiedziala ze umowila mnie na konsultacje z ginekologiem na 29 wrzesnia.Mam nadzieje ze mnie zbada a nie przepisze paracetamol na krotka szyjke macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Kamila26 :D... jednak dopięłaś swego! gratuluję :) 🌼... zrób sobie listę pytań do tego lekarza, żebyś niczego nie pominęła... ja coś musiałam się przespać, zmogło mnie nagle, rozbolała mnie głowa i jakoś mi nie dobrze, dalej tak jest :( ... nie wiem o co chodzi...maluch też jakis chyba przymulony bo się nie rusza za bardzo :(... miałyście jakieś takie historie??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga jak ja mam takie objawy, czyli ból głowy i jest mi niedobrze, to jest to u mnie zapowiedz migreny, brrr, coś okropnego, oby Ciebie to nie doświadczyło. Dobrze, że się położyłaś, zazwyczaj cisza, spokój i relaks powinny pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mam nadzieje ze mnie zbada ,bo gdy zapytalam polozna czy to bedzie badanie to ona powiedziala ze nie wie.A jesli tu chodzi tylko o konsultacje z tym lekarzem to ja mam to za przeproszeniem w du... no ale musze czekac zobaczymy ,narazie sie ciesze ze wogole cos sie ruszylo w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jak zwykle od tematu odbiegam. Kamila26 widze tez masz ciemne włosy i mam pytanko.ja mam sredni brąz, moze nawet ciemny, co ja musze zrobic by miec kolorek blond taki jak Ty?dodam ze mam farbowalam na czarno i mam dosyc, nie chce cale zycie byc czarna. mam spore odrosty ale to dlatego ze chce wreszcie zmienic kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka pierwszy raz to slysze ze przypominam Kajah no ale jesli tak to moze byc i kajah, oby nie Borat ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie tylko na tym zdjeciu. wiesz jak to jest. moja Zuzia ponoc taka kropla w krople do mnie podobna, a jak sie urodzila Ola, zupelnie innej urody dziewczynka, ale o dziwo też wykapana mamusia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja tutaj pracowalam w salonie fryzjerskim 2 dni w tygodniu tylko pomagalam bo nie jestem z zawodu fryzjerka ale z zamilowania.W Polsce mialam troche swoich klientek tu zreszta tez,nwet byl czas gdy robilam warkoczyki afrykanskie.Jesli chodzi o twoje wlosy to bedzie ci bardzo ciezko przejsc z czarnego koloru na blond tym bardziej ze masz wlosy farbowane.Ostatnio mialam jedna znajoma ktora miala ten sam problem chodzila tu po fryzjerach i kazdy jej mowil to samo ze sie nie da.Wkurzyla sie w koncu obciela wlosy na krotko i zafarbowala na blond teraz jest blondynka.Jedynym rozwiazaniem jest robienie pomalu pasemek blond.(one nie beda biale raczej brazowe)po jakims czasie znowu nastepne pasemka.az dojdziesz do koloru brazowego,wtedy juz latwiej jest osiagnac jasny kolor.Albo opcja sciecia wlosow ale nie kazdy sie odwazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze to nie bedzie kolor tylko i wylacznie brazowy one beda mieszane niektore zrobia ci sie jasne zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzilabym isc to zrobic do fryzjera chyba ze masz kogos kto profesjonalnie polozy ci blonder na wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.W Coventry nawet ciepło, ale bez słońca, tylko czasami przebije się przez chmury. Dziś zostawiłam Czarka z koleżanką!!! na 3 godziny.I nawet nie był bardzo marudny.Ale się denerwowałam, bo to pierwszy raz.A jak odpoczęłam od Marudnika. A Czareczek chyba mi się przeziębił.Katar ma straszny i nie może oddychać, do tego bardzo kaszle.Ma 4 miesiące jutro - co mogę mu na to dać.W klinice nic mi nie poradzili.Wysłali do apteki - sama bym na to wpadła:)Wolę dać mu coś sprawdzonego - dzięki. A to jest chyba też powód jego maruderstwa:D Co do wagi w ciąży - już o tym pisałam kiedyś, ale żeby niektóre na duchu podnieść napiszę jeszcze raz.Ja nie jestem kruszynka, bo mam 175cm i 69kg przed ciążą,W ciąży przybyło 31kg.W dniu porodu walnęła mi setka.Sama nie wiem jak ja taki ciężar udźwignęłam.Po dwóch dniach po porodzie już było 11kg mniej, a Czaruś ważył równo 4kg..Teraz 6kg zostało do wagi sprzed. Tylko plecy dają się we znaki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIgrena... jejku jeszcze tego mi trzeba, muszę się chyba rozruszać... idę zaraz zrobić kluski śląskie :) dzięki Jola25 :) Monika2 mam nadzieję, że któraś mama pomoże Ci ze znalezieniem odpowiedniego lekarstwa, bo podobno mama***Eli ma zepsutego kompa :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×