Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

dziewczyny proponuje ignorować całkowicie powiedziała ta co juz wytrzymac nie mogła aby czyms zabłysnac chocby starym pudłem choc nawet nie swoim :D:D:D sama sie naucz ignorowac najpierw to ci mniej kłopotów w tłumaczeniu sie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27 scenik to bardzo fajne auto i w dodatku rodzinne znajomi mieli i bardzo chwalili sobie migotka_bober ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kim ona jest
slyszalam o babeczce, ktora wkurzyla na czcie czy gdzies na forum jakiegos goscia jak sie okazalo - speca od komputerow nie bylo jej milo jak sie wlamal na jej komputer pytam bo nie wiadomo kto nas czyta i czy czasem kogos nie wkurzamy - ja bym nie chciala zezloscic takiej osobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie ryzykujecie
i własnie dlatego nie nalezy pokazywac swoich zdjec na forum bo zboków wszedzei pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam tego goscia
obok auta stojacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam tego goscia
nie ma juz tego dreska ciekwe czemu ktos to zdjecie usunał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kim ona jest
kalcia - to nie bylo do ciebie tylko do kim ona jest a wlam na kompa to nie tylko rozwalenie systemu itd ale tez dostep do twoich wszystkich danych - kont internetowych itp wiec to wcale mile nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Dziewczyny co to za czubek udaje madrale???? To ta sama jędza co jej wczoraj przeszkadzały nasze benefity??? A KYSZ TY DUSZO NIECZYSTA DO PIEKLA BO STAMTAD PRZYSZŁAŚ!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ SIE CZLOWIEK GUBI W TYCH POSTACH. Dobra mamuski toczmy rozmowe miedzy soba i nie wdawajmy sie juz w dyskusje z ta obca osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Kalcia normalnie "mowisz i masz".Niech sobie czubek otworzy wlasny topik.Dzidzia wariuje na calego az mnie w brzusiu swedzi,fajne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ale naprodukowałyście ledwo nadrabiam i jeszcze atak pomarańczy i nie-pomarańczy.Kurcze mój synio znowu przesypia porę kąpieli. Dziewczyny czy może mi któraś powiedzieć jak dostać tą kartę na darmowe leki i dentystę bo widziałam że ostatnio o niej pisałyście a druga sprawa wczoraj byłam z małym na kontroli w 6 tydz życia i lekarka zauważyła że główka za szybko mu rośnie oczywiście mam się nie martwić bo niby jest w normie ale muszę sprawdzić za dwa tygodnie jeszcze raz.No i oczywistwiste jest że się martwię. Czy może któraś się z tym spotkała???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie okragle brzuszki:):):)dawno mnie niebylo.Jakoś mam zły nastrój w tych pierwszych tygodniach:(wszystko mnie denerwuje i złości.Ciągle chce mi sie tylko spac.Juz nawet mąż sie złości ze nic nierobie w domu,ale oczywiście przesadza.Mam nadzieje że to minie.W pierwszej ciąży tez tak miałam do trzeciego miesiąca.Pożniej jak zaczełam sprzątac to w szafach zaczełam ciuchy układac według kolorów:):):)Brzusio mnie troche boli i plecy.Mdłości powoli mijają,wiec myśle że bedzie lepiej. Pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich Mamusiek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niuni
czemu usunełas juz te fotki ?auto ci sasiad zabrał ?juz nie jest twoje/ długo ono twoje nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Duila Mi przyslali taka karte do domu i ponoc moja polozna wypelnila jakis druk i dlatego mi ja przyslali.Moze ktoras z dziewczyn bedzie miala w najblizszym czasie wizyte u poloznej to niech sie podpyta. A na pomarancze to juz sezon minal ;o))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Mamunia2 ja na poczatku ciazy tez mialam swoje himery i proste rzeczy wyprowadzaly mnie z rownowagi a na ogol jestem ostoja spokoju.Nie przejmuj sie bo jak sama wiesz niedlugo ci przejdzie i bedziesz grzeczna i kochana. Co do wymiotow to sie meczylam poltora miesiaca i odeszly z dnia na dzien. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie ,ale jazda,sie narobilo :) \\ktos pisze jakies bzdury,dziewczynki, rozmawiajmy ze soba,jak zawsze 😘 Witaj Mamunia2, ja mialam w I trymestrze lezonko plackiem, bralam jakies tabletki i bylo do kitu. Teraz sie okazalo ze to corcia a nie cures ;) i jest wesolo ❤️ A wsrod moich dwoch obecnie juz urodzonych pociech rozlam- wiadomo jedno woli dziewcze a drugie chlopie :) Jeszcze raz buziaki :) a tak na marginese - gratuluje lexusa, tylko po co innym wytykaz renciaki albo audiki? Chodzi o jakas wendete;) hehe, to dopiero ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie Mamunia2, o tym lex ursusie to nie do Ciebie, tylko do lexusowicza :) I usmiechamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek ide zapisać się do przychodni bo jeszcze niebyłam u położnej.Ciekawe czy mnie przyjmą bez NIN.Mam nadzieje bo to już siódmy tydzień ciąży.Mam jeszcze pytanko z tego co pamietam z pierwszej ciąży to chyba można brac no-spe na małe dolegliwości z brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj GP kazal podejsc do rejestracji i zapytac o druk ale za nic nie pamietam jak sie nazywal,powiedz ze chcesz aplikowac po nhs maternity card czy cos takiego i beda wiedziec -ze recepty free,,,, itd to ci dadza druk on jest taki zielony formatu A4 i to zostawilam w rejestracji i one to chyba poslaly dalej bo karta przyszla do domu :D pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz i nie wspominaj sama o NIN oni o to nie pytaja,,, biore nospe od poczatku ciazy, jest zagrozona i musialam brac,teraz biore jak boli :( wiec nospa mi od samego poczatku towarzyszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duila a z głóka napewno będzie dobrze jak mówią że w normie to w normie po co sie martwić :) ale wiem że łatwo się mówi komuś Mamunia2 ja brałam nospę w pierwszym trymestrze bez problemu pozwalali duila NHS Presciption Charge Certificate Maternity Exemption ale powinno starczyś druk FW8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Mamunia2 Ja tez sie zapisywalam do przychodni bez NIN bo bylam w trakcie zalatwiania i nie bylo problemu z tym ze ja jestem samozatrudniajaca ale pewno da rade.Dadza Ci oczywiscie tysiace drukow do wypelnienia na temat przebytych chorob pozniej ci przyznaja lekarza rodzinnego umowia na wizyte i wlasnie jego musisz poprosic o kontakt z polozna.Tak bylo w moim przypadku.A w ktorym jestes tyg bo nie ma cie w tabelce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia2 ja tez poszłam do GP zapisać się bez NIN-u bo wtedy czekałam na rozmowe w jego sprawie. Podciągnęli mnie i dziecko pod męża NIN i do dzisiaj nikt o niego nie spytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedz będę musiała się przespacerować do przychodni w sprawie karty. No staram się nie martwić ale dowiem się za dwa tygodnie GP sugerowała że może jakaś sierotka wcześniej źle zmierzyła i tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×