Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

tzn - obraz z Marylin Monroe. Ona raczej nie malowala obrazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski Ladna pogode soatnio mamy az milo:)) Wiecie co chcialabym zobaczyc jeszcze raz moja niunie na skanie po kupe czasu nie widzialam nawet gp zastanawiam sie co by tu nabajerowac zeby mnie skierowali na skan . Oczywiscie z dzidzia jest wszystko ok ale na prawde chcialabym wiedziec jak sie uklada. Swoja droga to glupota te dwa skany hmmm Co oni beda wiedzieli o dzidzi przed porodem na podstawie mozcu hehe Wizyte u gp mam na 24sierpnia a to jeszcze kupe czasu ostatnia wizyte mialam ponad miesiac temu. Czy to mozliwe widywac sie z polazna czy gp co ponad 2 miesiace??? Chyba powinni kontrolowac wszystko. Zaczyna mnie to przerazac:( Podpowiedzcie mi prosze co powinnam zrobic? pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim bardzo skromnym zdaniem
powinnas wrócic do polski i zyc jak na człowieka przystało a nie w takim stresie tymbardziej w ciazy bedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mialam wizyty co 3-4 tygodnie nie masz sie co niepotrzebnie martwic,usg i tak w niczym nie pomoze to jest tylko informacja i zaspokojenie Twoich obaw ktore w sobie nosisz.Przeciez w Polsce panstwowa sluzba zdrowia rowniez nie robi usg na zawolanie.Jesli wszystko jest z Toba wporzadku nie czujesz nic niepokojacego ani badania nie wskazuja na jakies powiklania,nie ma sie co denerwowac.Ja mialam usg zrobione jeszcze w 34 tyg.ze wzgledu na brak powiekszajacego sie brzuszka,ale wszystko okazalo sie wporzadku.Jezeli czujesz ruchy dzidziusia Ty czujesz sie wporzadku to glowa do gory ciesz sie tym czasem i wykorzystaj go by wpelni przygotowac siebie i Twojego ukochanego na ten wielki dzien.Mi szlo ok w pewnym momencie sie zagubilam ale mysle ze z czasem wszystko wroci do normy buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mnie tez ostatnio wyznaczyla wizyte a dwa miesiace, wiec podeszlam do recepcji, poprosilam o inna polozna i powiedzialam ze chce wizyte za 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //łączenie tematów//
usuwam posty trolla, Twoje odpowiedzi sila rzeczy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim bardzo skromnym zdaniem
mylisz sie ivonka w polsce nawet w przychodni zrobia ci usg jesli o to poprosisz chocby po to by sie uspokoic zreszta w Polsce zawsze mozna isc do gina by rozwiał wątpliwosci Tu nawet lekarza nie mozna spotkac by mu dzien dobry powiedziec wiec sie tak nie zachwycaj ta angielska słuzba zdrowia bo nie masz czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim bardzo skromnym zdaniem
Jedna z dziewczyn tutaj piszacych straciła dziecko ,a przeciez gdyby porobili odpowiednie badania moznaby było zrobic operacje w czasie ciazy i moze nie byłoby dramatu ja tam jezdze do lekarza do polski i wam tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj tez zrobia usg, jezeli pojdziesz na emergency, bez gadania. Z dzieckiem lub ciaza moze sie cos stac wszedzie. Poza tym nie pisz mi tutaj o umieraniu dzieci ok?!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim bardzo skromnym zdaniem
Ja pisze?NIE! to ty napisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim bardzo skromnym zdaniem
Ja nie uzyłam tego słowa Nie potrafiłabym chyba tego napisac Napisłam najdelikatniej jak było mozna Ja chodze tu prywatnie do gina a jak brak forsy lece do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej osoby ktora stracila dziecko to odpoczadku wiedziala ze z maluszkiem cos nie tak ledwo sie urodzila to miala operacje jelit , a czemu nie wykryli wady pluc to nie mam pojecia moze usg nie bylo wstanie tego ujawnic a po drugie to plucka na sam praktycznie koniec sie rozwijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim bardzo skromnym zdaniem
TAk zgadza sie i dlatego trzeba monitorowac ciaze usg aby potem nie miec do siebie samej pretensji ze cos sie zaniedbało i nie dreczyc sie myslami ze jednak mozna było cokolwiek zrobic Nie wyobrazam sobie pojscia do połoznej tylko po to by zrobiła pomiar cisnienia ludzie!to to ja sobie sama moge zrobic w domu i nie potrezbuje do tego specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w pierszej ciazy chyba 5 usg i co po 2 tygodniach od porodu okazalo sie ze malemu nie zaciska sie zoladek jadl i wszystko zwracal , bylam zbywana przez lekarzy i wnoskowali ze panikuje dopiero jak sie wnerwilam i pojechalam do szpitala to sie za glowe zlapali bo jeszcz pare dni i moglo to sie zle skonczyc. dobrze ze miala wtedy w domu ksiazke o noworodkach i objawy byly jak w tej ksiazce i nie dalam sie przegadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim bardzo skromnym zdaniem
Co mu zrobili kalcia?Operowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod tm wzgledem to tez tak uwazam dla tego poszlam i na wlasny koszt zrobilam usg po to zeby czuc sie spokojnie psychicznie. ponoc kedys bylo tu inaczej co do prowadzenia ciazy ale poloznym budrzet okroili i jest ich coraz mniej a badania robia tylko te ktore sa najbardziej konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim bardzo skromnym zdaniem
a skad oni moga wiedziec co jest konieczne skoro nie badaja ginekologicznie ? Dla mnie ten system jest chory i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwali to zabiegiem ktory trwal kolo 40 minut locznie z uspieniem pod narkoza. Poprostu w jakis tam sposob usuneli wade. no a potem nadrabial za cale ty dwa tygodnie pobytu w szpitalu cyc i flacha to byl jego nie odlaczny przyjaciel. Lezal na patologi noworodka tam gdzie na cala polske byla afer z pielegniarkami ktore robily zdjecia wczesniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tym temacie tez sie zgodze a szczegolnie w tch czsach gdzie kibiety i dzieci sa narazone na te rozne patologiczne i choroby- bo inaczej tego nie umiem nazwac. wiem ze na tym etapie ciazy w ktorym ja jestem ginekolog po badani wewnetrznym mogl by okreslic kiedy dzidza sie urodzi a jak na 36 tydzien moj brzuch sie bardzo obnizyl a pierwszy raz zauwazylo to moja tesciowa dwa tygodni temu -w poniedzialek bedzie trzeci jak tydien jak sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie i te już po:-) Żadko się odzywam, wiem,żę juz tu nie pasuje ale jakoś ciągle czuję sentyment do tego forum:-) Mam pytanko czy podajecie swoim dzieciaczkom witainę D bo właśnie przyjechała do mnie moja mama i się bardzo zdziwiła że nie podaję. Dzis byłysmy na wazeniu z Julcią, pytałam o to health visitor i powiedziała mi,że nie słyszał o czymś takim i tu w Anglii nic się nie podaje. A i jeszcze jedno podajecie dzieciom jakieś preparaty witaminow np Vibowit? o tym też mi mama mówiła,że nam podawała. Niewiem czy powinnam je podawać mojej Julci. Będę wdzięczna za odpowiedz.Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te trzecie usg napewno powinni robic przynajmniej w tym 34-36 tc poto chodzby nawet zeby przebadac stan lozyska i koncowy rozwoj plodu moze to jest moja metalnosc bo jednak poprzednie dwie ciaze mialam prowadzone w polsce. I wsumie to do ostatniej wizyty z polozna bylam spokojna ale poty jak mi powiedzial ze po co mi znieczulenie przy trzecim porodzie jak rodzilam dwa razy bez to naprawde boje sie tego porodu tutaj.wielorodka wielorodka -moze i jakies tam doswiadczenie jest ale to moje pieprzone prawo jesli mam kaprys na znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatno rozmawialam z katelka na ten temat i pytala sie poloznej i powiedziala ze tu tego sie nie stosuje bo klimat tu jest inny ,podaja to w krajach gdzie sa ostre zimy.Tylko powiedzcie mi gdzi to slonce jest tu( bo wdluk niej to chybaprzez caly rok) ja mam juz przywieziony zestaw witaminowy dla bobasa a mama ma sie spytac lekarza w polsce co o tym sadzi. wedluk mnie powinno sie stosowac ta witamine D przynajmniej przez pierwszy rok zycia dziecka to ma za zadanie chronic dzieciaka przed krzywica kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec madrzenia sie starej kwoki:) uciekam do roboty bo znowu robie generalne porzadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie:) Od jakiegos czasu sledze topik gdyz jak nazwa wskazuje jestem w ciąży no i mieszkam w Anglii:) Mam takie pytanko jutro wybieram sie na badania(mialy byc one robione w 16 tc)nie wiem jak sie nazywaja ale to chyba cos w rodzaju badan prenatalnych. Wiecie moze jak one sie odbywaja i na co powinnam sie przygotowac?A dodam jeszzce ze jutro zaczynam 14 tc i zsatanawiam sie czy to nie jest za wczesnie??polozna wyliczyla mi 16tc na podstawie ostatniej miesaiczki a z usg wyszlo ze dzidzia jest mlodsza...I czy na takim badaniu jest mozliwe ze bedzie mozna zobaczyc plec dziecka?? POzdrawiam i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×