Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość anka00
aneczka21 wspolczuje ci idz spac jak tylko masz okazje. milej nocy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tymi serami plesniowymi ja nia jadam surowego miesa ale serki plesniowe jadlam pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie mam zbyt czasu by pisac mala jak siedze przy kompie wyje jak maly wilczek:) ale mam pytanko co to jest tripple test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
kalcia ja slyszalam i czytalam zeby raczej nie jesc serow plesniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
asiulek ja z angielskiego nie jestem najlepsza a wiec ja ci nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki uciekam zycze Wam milego wieczorku musimy wybrac z mezem zdjecia na prezent na dzien Matki i wyslac do Polski pappapa caluski 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- jak masz okazje to jedz wypoczac i troszke na slonku sie wygrzac:D:D Kalcia- w tych serach sa faktycznie bakterie , ktorych- zbyt czesto- nie powinno sie jadac w ciazy. Odloz je juz na czas po porodzie- przy karmieniu cycem tez sie ich nie powinno jesc. Najlepiej wejdz na jakas stronke na temat serow i tam powinno cos o tym pisac dokladnie:D:D asiulek ten test robia na zespol downa i jeszcze 2a inne czynniki genetyczne. Nie pamietam teraz ich nazwy. To robia w 15-16 tyg. Musisz na to wyrazic zgode i powiedziec poloznej , ze chcesz takie badanie- jesli oczywiscie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wiec poczekam uciekam bo wybieramy z moim mezem zdjecia na dzien matki :) ppapa buziakow 102 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja juz dziewczynki spadam zycze milej nocy i do uslyszenia jutro. buziaczki dla was i dzieciatek w brzuszkach i tych ktore juz przyszlu na swiat. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wpadlam na chwilke ale zaraz ide zrobic pizze na kolacje. No i Ole musze polozyc spac bo ona ostatnio mi za duzo przy kompie siedzi i bajki oglada. Akurat teraz odeszla od kompa wiec musze go wylaczyc hahahah:):)))bo zaraz bedzie placz:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 Dla wszystkich dzien dobry prawie w poludnie:D Gdzie sa wszystkie brzuszki, nikt nie pisze:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc mamuski ja juz posprzatalam i teraz ide zjesc sniadanie a wy gdzie jestescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loboszek- sama bym zjadla takie knedelki ale ich nigdy nie robilam sama i nie mam pojecia co potrzeba. Moze pozniej napiszesz:D:D:D No i sposob jak sie je robi:D:D:D Ja tez zmykam zaraz zjesc sniadanko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry spiace Mamuski i ich brzuszki:) Ja tez wlasnie jestem na etapie porzadkow jeden plus bo nie musze gotowac staram sie tak zawsze robic zeby miec obiad na piatek i sobote hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARVENA ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radości z każdego, coraz szczęśliwszego dnia, który spełnia Wasze marzenia. Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu talerza klusek i makaronu słońca bez końca, kwiatów pachnących, a tuz za oknem ptaków śpiewających. Każde z tych życzeń na pewno się spełni, ponieważ płynie prosto z serca głębi🌼 Wszystkiego najlepszego z okazji Ślubu kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ogol to mam obiady na dwa dni ale tak cyrkluje zeby w sobote nie gotowac a rodzinke mam spora a wsomie to facwetow ja i moje chlopaki to 4 plus moj tata bo stoluje sie u mnie no i chlopak mojej siostry bo obecnie mieszka znami i czasami tescowa wpadnie ale z jej strony mam zawsze labe bo przynajmniej raz w tygodniu mnie wyrecza i gotuje albo u mnie albo my idziemy do niej.A w lipcu to wogule bede miec pelna chate bo przyjedzie tesciu ze swoja corka a dwa dni po tym dolaczy moja siorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
cześć dziewczyny anka00 co do latania samolotem to latałam w kazdym trymestrze ostatnio w 34 tc midwife powiedziała że jak lot taki do 3 godz to mogę latać do 36 tyg ale polscy lekarze tego nie komentowali i to zależy jak się czujesz ja już bym chyba tego ostatniego nie powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troche zawile w Anglii jest moj tata i mojego meza mama i obydwoje sa po rozwodzie no hit moj tata jest w zwiasku z moja tesciowa ale oni nie mieszkaja zemna. W moim domku mieszka nasza czworka plus chlopak mojej siostry.W lipcu przyjedzie na 2 tygodniowy urolop tesc ze swoja 10 letnia corka ktora jest z drugiego malzenstwa. no i w lipcu przyjedzie moja siorka bo ma przerwe na studiach i zostanie do polowy wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
mam też pytanie czy którejś z was twardnieje brzuch? bo ja mam takie atrakcje oczywiście w anglii mówią mi że ok. zresztą jak wszystko ale w polse dostałam nospe i magnez ale nie wiem do kiedy mam to brać teraz staram się tylko wtedy jak mały szaleje tak że mam wrażenie że skóra mi pęknie a robi to z takim zapałem że czasami to chce mi się wyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUILA-ja mialam ten sam problem jakies dwa tygodnie temu a wtedy dopiero bylam w 24 tc dwa dni mialam takie akcje. dziewczyny wlasnie doradzily mi zeby zazyc nospe wzielam tylko dwie przez dwa dni i przeszlo i jak narazie cisza. mysle co do tej nospy to bierz ja tylko kiedy musisz a magnes mozesz stosowac do konca przynajmniej nie bedziesz miec skurczy nog.A to czesta przypadlosc w trzecim trymestrze ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
kalcia 64 faktycznie zawiłe ale masz przynajmniej wesoło moja mama nie może przylecieć a teściowa uparła się że nie bo nie.tak że siedzę sama z mężem co prawda mam jeszcze siostrę ze sobą w londynie ale ona pracuje na zmiany a teraz na dodatek jest w fazie ślubnej tzn zaręczona(nieoficjalnie) biega na nauki ze swoim lowelasem i czasami nie można się z nią dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
duila mi tez twardnieje brzuszek to chyba normalne. to jest takie fajne uczucie jak bys miala zaraz peknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
dzięki kalcia ja to w sumie skurcze nóg miałam w drugim trymestrze a teraz ok tylko ten brzuch i czasami jak trochę pochodzę to mam wrażenie że urodzę tak mi ciężko a dodam że przytyłam tylko 8 kg z początkową 50 kg mam nadzieję że nie za mało bo połozna twierdzi że dzidzia jest mała i mam usg 22 maja aby to sprawdzić dodam że już 5 dla mnie to chyba kasy nie żałują bo latam na te badania i inne atrakcje i zawsze mi tej krwi upuszczą nie pamiętam już jakie badanie w którym tyg ale miałam syndrom downa test na hiv ze dwa razy przeciwciała mimo że jestem plus i tyleż samo grupa krwi i inne podst jak krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja na usg ide 24 maja az sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchadki.... poradzcie.... czego nie powinnam jesc podczas karmienia piersia??? mati ma straszne bole brzuszka ... nie wiem od czego.... daje mu infacol przed jedzeniem ale nie wiele pomaga... nie moze wogole spac bo tak go boli i budzi sie co 5 minut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko sie wam przypomniało
aneczka idz do lekarza on poradzi cos na bole malca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×