Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

loboszek- dzieki za przepis:D na pewno go wyprobuje i dam znac jak wyszlo ale najpierw musze sie do tego nastawic hahahah Moj maz i Ola uwielbiaja kluchy wiec knedelki tez z checia zjedza:D:D Oni to by mogli np kopytka jesc przynajmniej 4x w tyg. Zeby oczywiscie sie nie przejadly:D tylko nie ma chetnych do ich robienia i dlatego maja raz na jakis czas hahahhahah:D Mi tez czasem brzuchol twardnieje ale od 3 dni mam zawsze rano taki wiekszy skurcz a potem jest ok. Ale to nie jest nic zlego wiec na razie o tym nie mysle. Arvena- duzo szczescia na nowej drodze zycia.🌼 🌼 🌼 Aneczka- Mati moze miec kolki jak masz herbatke koperkowa to mozesz mu podac ale tylko troszke. Mozesz mu tez masowac brzusio. Ale jesli bedzie bardzo plakal i brzusia bedzie bardzo twardy powinnas skonsultowac sie z lekarzem:D:D A moze on kupki zrobic nie moze i tez brzuszek moze bolec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa to czopki homeopatyczne nazywaja sie VIBURCOL N nie wiem czy je tu dostaniesz ale stosowalam je przez praktycdznie caly okres jak moje dzieciaki byly male wpisz w googlach nazwe i przeczytasz dokladnie na co je stosowac. A pozatym to kladz malego duzo na brzuszku jesli sie boisz na noc to wdzien jak mozesz na niego zerkac. A co do jedzenia to trudno powiedziec ja naprzyklad nie moglam jesc przy drugim maluchu nabialu poniewaz mial alergie i dlatego mial kolki. zrob sobie diete podstawowa czyli nie jedz warzyw straczkowyc cebuli, czosnku, winogron,pij duzo wody i np. soku jabulkowego,. A najlepi znac stronke z djeta podczas karmienia. Ja szczerze to nie pamietam czego nie mozna jesc ale zaraz poczytam w ksiazce bo mam tu taka w jezyku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
właśnie o wilku mowa zmierza do mnie siostra ze swoim narzeczonym.szkoda bo nie pogadamy sobie ale cóż miłość jest ślepa.ależ ja jestem wredna czasami czuję się jak mocher a jestem od siostry młodsza.ale to chyba hormony bo ostatnio to wszystko mnie denerwuje przez pierwsze miesiące to byłam anioł a teraz to nie sposób ze mną wytrzymać jakaś taka nerwowa jestem może dlatego że nie pracuję i nie wiem co z czasem zrobić. ale mam nadzieję że już niedługo i Filip mi czas zorganizuje.narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te diety w trakcie karmienia sa okropne:( bo wtedy czlowiek ma najwieksza ochote na to czego nie powinien jesc:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie od wczoraj a tu juz tyle napisane.i tylko widzialam pizza knedle ktos tam robil ze sliwkami i jeszcze bigos a mi slina po pas hehe.to ja dodaje dzis mialam pierozki kupcze ale tez pyszne a jutro mlode ziemniaczki z koperkiem i jajeczko gotowane mniammmmmmmmm dzis kupilam okazyjnie kilka malutenkich spioszkow nie wiem czy nie za szybko to dopiero 16 tydzien ale powstrzymac sie nie moglam. te plamki czerwone to raczej nie pieprzyki raczej uczulenie na cos... nie wiem zobacze jak sie nasili pojde do doktora milego i smacznego weekendu nakupilam tyle owocow ze starczy na caly tydzien ale wiem ze zjem to przez weekend.powiedzialam sobie zero slodyczy i jem owoce!milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam male zakupy na poprawe nastroju nigdy nie zaszkodza a napewno ciuszki sie przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe brzuchaczki! Arvena- wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, jak tak sobie pomyslę o tobie to przypomina mi się nasz ślub, mieliśmy okazję przechodzic go dwa razy, najpierw cywilny a teraz ostatnio w Boże Narodzenie kościelny. A co do twardego brzuch to ja też mam taki problem tylko,że u mnie pojawiają sie też skurcze bo aktualnie jestem w 35tygodniu i niewiem czym to jest związane, czyżby poród się zbliżal? wszystkie mamy które juz mają poród za soba pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny poczytalam co nieco.... polozna byla dzisaj ale zdaje sie ze ona wie tyle samo co ja :/ jak sie nie poprawi to pojde do lekarza.... narazie z tych artykulow wywnioskowalam ze to jest kolka.... i ze to normalne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile. Arvena, sto lat w milosci! Aneczka, Matki Polki na pewno Ci pomoga, bo wiekszosc z nich przeszla przez t calkiem niedawno. Witam nowe brzuszki (i gratuluje zaciazenia). Pa Acha, chyba jutro zrobie knedelki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam brzuchatki. Potrzebuje rady,przeziebilam sie,cieknie mi z nosa i ciagle kicham.Czym sie podleczyc w bezpieczny domowy sposob by nie zaszkodzic dzidziusiowi bo jak wiadomo my ciezarne wielu lekow nie mozemy brac. Arvena wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek- herbatka z miodem i cytryna jest tobra. Przy garaczce jak masz wez paracetamol- nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokazuja sie zdjecia tylko zaba :) sprobuje jeszcze raz, ale jutro albo w poniedzialek, bo dzisiaj juz nie mam sily :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille- koniecznie musisz je wkleic:):):):) Ja sie teraz przespalam prawie 2 godz ale cos mnie boli glowa wiec ide cos zjesc i dalej lulu. Buziaczki, do jutra;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- jak zrobilas tego spiocha- buzke?? Teraz juz mowie papapapap❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te zaraz wale do lozia -leja mi sie z nosa glowa mi peka jakies chorobsko mnie bierze od wczoraj i mojego Kubuska tez. Caluski. mamuski i brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
okruch12- napisz mi jak się czujesz? bo ja zaczełam 38 tydz i miewam skurcze które sa nie przyjemne bolesne :( z dnia na dzień są coraz częstsze.Boje się że urodze wcześniej i jestem ciekawa czy ty też masz takie skurcze lub miałaś? Zostały mi 2 tygodnie możliwe że urodze wcześniej z tego co pamiętam to ty masz wyznaczony termin na 1.06 ja 5.06 a więc to tylko 4 dni różnicy jestem ciekawa która z nas urodzi pierwsza! :) MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM PRZYSZŁYM I OBECNYM MAMUSIĄ :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana Niesety ciagle źle sie czuje a do tego wczoraj zachcialo mi sie pomidorow co spowodowalo rozstroj zoladka boli mnie przez to caly brzuch boje sie ze srace tego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana Niesety ciagle źle sie czuje a do tego wczoraj zachcialo mi sie pomidorow co spowodowalo rozstroj zoladka boli mnie przez to caly brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinia - jesli zaczelas 38 tydzien to nie mosisz sie obawiac ze urodzisz wczesniej gdyz prawidlowy porod jest miedzy 38 a 42 tc czyli kolo 2 tygodni przed wyznaczonym terminem i dwa tgodnie po. wiec trzymaj sie i czekaj kiedy to nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....32......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....27........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........25.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek..............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06.01.2008......6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon lub Jonasz Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz Zmieniam juz tydzien w tabelce bo lepiej mi na duszy jak ubywa kolejny tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklajem tabelke bo minimalnie mi sie przesunelo NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....32......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....27........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek..............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06.01.2008......6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon lub Jonasz Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wszystkie brzuszki witem🌼 🌼 Poprawiem sie rowniez w tabelce bo to juz 26 tydz zawital 👄 👄 Ale mi sie obwod w biodrach powiekszyh hahahah Asiulek27- moze powinnas sie wybrac do lekarza jesli tak cie boli? Ale chyba rozstroj zolodka nie powinien zaszkodzidz dzidzi. Czasami kobiety w ciazy zle sie czuja, maja nudnosci, zawroty itp. 🌼Poprawiam s_dage i gosiaczka 27 bo cos czesto ich nie widac 🌼 NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....32......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......27....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek..............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06.01.2008......6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon lub Jonasz Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc kobitki. jak mija weekend??? a jak wasze maluszki w brzuszkach bo moje cos czesto sie wierci to chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz skopiowalam tabelke bo zauwazylam, ze Anki 00 brakuje a wiem ,ze byla w tabelce ale juz wkleilam 🌼 🌼 NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....32......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......27....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek..............? anka00........27/09......21........streatham......?.. ...Roksana/Kubus edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27......06.01.2008....6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon lub Jonasz Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz 🌼A gdzie sie podzialy wszystkie dziewczyny. Cos pusto dzisiaj na naszej stronce:D:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz czuje sie nieco lepiej, bylismy dzis w kosciele i na spacerku. Oboje jestesmy padnieci bo ja z powodów wczorajszych pomidorow a maz z powodu nerwow migrena. mala jedynie pelna energii :) Jestem ciekawa co moj maz jutro ustali w tej klinice w szpitalu.... Acha i co do tabelki maz stwierdzil ze Jonasz napewno nie bedzie wiec prosze o korekte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×