Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

No wlasnie udalo mi sie kupic ser w wiaderku, ale mial ostatni dzien waznosci. To zreszta mnie nie zdziwilo, bo jak idziesz do tego Pakistana i cos kupujesz, to najwazniejsza rzecza jest sprawdzenie przydatnosci do spozycia. Z sernikiem sie nie przejelam, bo na nastepny dzien juz nic nie zostalo. Jak sie znajomi dossali, to mozna bylo tylko patrzec, jak znika. Dobry mi wyszedl, nie powiem. A jesli chodzi o takie serki z Tesco, to tez probowalam, ale bez porownania. Ja niestety nie jestem az taka dobra kuchara, zeby z niczego zrobic cospysznego i jeszcze bez przepisu. Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wrocilam :) dziecko uroslo dokladnie 2 cm przez 12 dni!!!! teraz juz ma 56mm. ale sie ciesze!!!!! pozniej wstawie zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camielle, gratuluje. Zamiesc zdjecia, koniecznie! Ja dziewczyny ide konczyc ciasto. Jak juz wczesniej pisalam, od jutra nie bede siedziec zbyt czesto na kafeterii, wiec jakby co, wybaczcie moje milczenie (ale moze nie bedzie tak zle i mezulek da od czasu do czasu cos napisac). PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklajem tabelke bo minimalnie mi sie przesunelo :) NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....32......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....27........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........25.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek..............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06.01.2008......6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon lub Jonasz Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camielle, gratuluje. Zamiesc zdjecia, koniecznie! Ja dziewczyny ide konczyc ciasto. Jak juz wczesniej pisalam, od jutra nie bede siedziec zbyt czesto na kafeterii, wiec jakby co, wybaczcie moje milczenie (ale moze nie bedzie tak zle i mezulek da od czasu do czasu cos napisac). PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklajem tabelke bo minimalnie mi sie przesunelo :) NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....32......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....27........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........25.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek..............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06.01.2008......6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon lub Jonasz Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch, zdjecia beda :) wlasnie zobaczylam e sami chlopcy sie rodza :) co sie dzieje?? okruch a u ciebie co bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
hej mamusie i przyszle mamusie. mam do was pytanie uzywacie cos na rozstepy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
chcialabym sie wpisac do tej tabelki tylko nie wiem jak czy moglaby mi ktoras pomoc prosze i dziekuje.nie znam sie za bardzo na komputerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek dzieki musze sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ok a wiec ankaoo 27.09 streatham roksana/kubus dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
21 tc sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziekuje ci laboszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
na usg ide 24 maja ale jeszcze nie wiem czy chcemy wiedziec. moj facet nie za bardzo chce wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek a ty juz wiesz co bedziecie mieli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki yroszke mnie nie bylo ale to z zbiegania.wczoraj bylam z grzesiem moim mezem u mojej midwife sluchalismy serduszka to bylo takie piekne i wzruszajace uslyszec bicie serca wlasnego dziecka i swiadomosc ze jest tam w tobie takie niewinne i bezradne i wszystko zalezy ode mnie.12 czerwca na usg to bedzie 22 tydzien i juz na pewno bede widziec co bedzie coreczka czy synek czuje ze cora ale moze i nie . wezmiemy ze soba kamerke nagramy te cudowna chwile pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
a jakie witaminy bierzecie. przepisala je wam polozna czy same kupilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
mam pytanie czemu na wasze odpowiedzi trzeba tak dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
acha musze sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek teraz rozumiem myslalam ze z moim komputerem cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wrocilam!!!!!!!!!!!!!!!! Mam pecha jak cholera maialam znowu awarie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
mamy piekna pogode mozna isc na spacerek juz mialam dosc tej deszczowej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
a ile najmlodsza mama lub przyszla mama na forum ma latek??? jezeli mozna spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie pregnancare, ale zaczne brac jak skonczy mi sie 3 miesiac i skoncze brac folik :) polozna mi nie mowila o witaminach, sama kupilam. ale w pl gin powiedziala zeby brac centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
bo ja jezeli chodzi o witaminy to nie biore zadnych ale staram dobrze sie odzywiac nie wiem czy zaczac brac czy nie jak myslicie. a co do latek to ja mam 21. laboszek a co uwazasz sie za stara??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina, brzuszek ladny i okraglutki :) tam jest tylko jedno zdjecie ale w innych rozmiarach? tylko takie mi si eoptworzylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle zdjecie wstawilam sprawdz jeszcze raz bo cos mi sie pomieszalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
bede musiala pomyslec o witaminkach. moze nawet teraz pojade i kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam z polski centrum materna ale teraz jak mi sie skonczyly kupilam w bootsie pronatal sanatogen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×