Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czesc dziewczyny.... wrocilismy ze spacerku z Matim.. znowu spal caly czas.... podogda u mnie taka w kratke raz slonko a teraz sie na burze zapowiada :\ ale jest calkiem cieplutko.. narobilyscie mi smaka tym sernikiem :( ja mam o tyle szczescie ze mamy tutaj az 2 polskie sklepy (plus pakole zaopatrzeni w poslkie produkty) tak ze nie jest zle.... tylko ze nie mam gdzie upiec ciasta :( aha no i Mati juz nie zwraca mojego mleka... samo mu przeszlo :| a ja sie tak martwilam anka: ja tez mam 21 lat :] ale ja juz urodzilam tydzien temu :]... mimo to dalej jestem na topiku ciezarnych ja uzywalam cala ciaze krem na rozstepy loreal... i nic mi nie wyskoczylo... a witaminki to tez bralam pregnacare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka napisz jak ten krem sie dokladnie nazywa na rozstepy bo ja go znalezc nie moge a i jeszcze jedno mnie martwi od tygognia mam na skorze czerwone plamki na brzuchu na udach kilka.i sie martwie wczoraj bylam u midwife zapomnialam zapytac.jak myslicie co to ?czy to grozne co z tym, robic?teraz wyszlam z kapieli i jaestem jak biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja juz jestem kupilam sobie witaminki kupilam wkoncu pronatal,tylko teraz zauwazylam ze te tabletki sa strasznie duze a ja mam problem z polykaniem tabletek i co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
aneczka21 i jak porod pzremina??? mowisz ze nie masz wogole rozstepow??? a jak ten krem sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
karina ja czegos takiego nie mam ale kiedys mialam tylko 3 czerwone plamki i na dodatek mnie swiedzialy. ale smarowalam sie kremem i mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten krem jest w takim morskim zielonym puelku - pisze na nim streth marks... kosztuje jakie 4 funty napewno znajdziecie ja kupilam w bootsie a porod to pisalam pare stron wczesniej..... moj byl calkiem krotki bo tylko 7 godzin.... napisz co konkretnie chcesz wiedziec bo sporo mogla bym pisac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
aneczka no np.jak tu w angli wyglada porod. czy mam sie bac czy nie j a bym chciala wszystko po kolei wiedziec no ale przeciez nie bedziesz tyle pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jedno jesli chodzi o opieke ciezarnych to wcale mi sie niepodoba .mialam tylko jedno badanie krwi miesiac temu nastepne w 28 tygodniu to za 3 miesiace w polce chyba co miesiac sie bada.nie wiem moze sie nie znam ale tak czuje .ona taka zlewajaca niby mila ale te badania mnie przerazaja.nawet to bicie serduszka wczoraj pobilo zaledwie z 15 razy nie sprawdzala ile razy na min.nie wiem moze to niewazne.ale czuje niedosyt tych badan wiem ze w polsce byloby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mama
mam na mie Madzia zajmuje sie zdjeciami , robie przeróbki , fotomontaze oto moje galeria niektórych zdjec znajduje sie tam tez info http://fotomadziamontaz.fotosik.pl/ zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny co myslicie o jedzeniu kapusty np. bigosu w ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie rozpisalyscie 👄 👄 Anka00 witam wsrod ciezarnych 🌼 🌼 To prawda, ze tutaj inaczej wyglada opieka ciezarnych niz w Polsce ale wydaje mi sie , ze nie jest tak zle:) Ja juz kiedys pisalam, ze niektore sprawy zwiazane z opieka zaleza jak dany okreg jest finansowany- to wiem od poloznej:) Z tym badaniem krwi to na pewno jest za malo ale jak sie poprosi polozna o dodatkowe badanie to nie powinna odmowic- np ze wzgledu na cukier. Tak wogole to musze sie do swojej poloznej zapisac na wizyte bo od ostatniego scanu mialam sie stawic w 28 tyg a to juz za dwa i pol tygodnia:):):) W poniedzialek koniecznie musze to zrobic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak laboszek mnie tez niektore rzeczy szokuja.tak sie balam do 12 tygodnia bo czytalam historie naszej kolezanki co krwawila i jej do szpitala nieprzyjeli.nawet nie wiem co z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha pytalam tez o te plamki czerwone na ciele nie wiem czy bylas przedtem moze ty wiesz mam plamki na brzuszku i kilka na udach mialyscie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
mada744 witam. ja mam jeszcze takie pytanie czy wy macie wizyty u GP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia mama - fajne te twoje fotki:):):) anka00- jak najbardziej, jesli masz na niego ochote to czemu nie. Ja tez lubie bigos jak go moi rodzice zrobia bo samej to zabardzo mi sie nie chce. Za to kapusniaczek uwielbiam i moja Ola tez:D:D:D:D:D i tutaj znajdziesz polska kapuste kiszona w sloiku w kazdym supermarkecie. A w Tesco jest nawet na recepturze niemieckiej- troche mniej kwasna niz ta z Asdy lub Morrisons:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
MADA744 ja juz mam gotowy wczoraj zrobilam tylko sie zastanawialam ze moze bedzie mi ciezko na zoladku, ale sprobuje moze mi nic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina- te plamki to chyba ci sie robia nowe pieprzyki- ja tak mam. Tzn raz na jakis czas pojawia sie mala czerwona plamka pozniej ciemnieje i jest pieprzyk:):):) anka00- ja mialam wizyte u Gp za pierwszym razem jak sie dowiedzialm jak jjestem w ciazy a nastepna jak mialam plamienie- to wtedy dala mi skierowanie na usg do szpitala. Ale sa przychodnie co tylko GP opiekuje sie ciezarna- nawet byla tu na forum dziewczyna co ja prowadzila GP ale to bylo dawno temu. Moze tez miala spotkania z polozna ale teraz nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie nie przejmuj tak tym bigosem na pewno nie zaszkodzi. Ja niedawno jadlam sliwki i to bardzo duzo i laczylam je ze wszystkimi owocami i nic mi nie bylo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka: wroc kilka stron wczesniej... ja pislam okruszkowi jak wygladal moj porod .... bo w sumie krodko trwal ale duzo sie dzialo.... bac sie nie ma czego... wiadomo ze boli jak cholera... ale naprawde da sie przezyc... wszystko tez zalezy od szpittala i poloznych... u mnie jest swiettnie mila obsluga czysto i ladnie... ale niektore dziewczyny narzekaly na swoje szpitale.... wiec ciezko powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
Bo ja mam tak ze raz mam wizyte z polzna a nastepny u GP. chcialam wiedziec czy wy tez tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
A teraz zabieram sie do jedzenia bigosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
jezeli ma ktoras ochote na bigos zapraqszam na streatham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
aneczka wrocilam sie pare stron i juz wiem jak przebiegal twoj porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
nie wiem jak wam dziewczyny ale ja to przez cala ciaze tak sie wynudze ze szok. Nie pracuje i mi sie nudzi....najchetniej pojechala bym na jakies wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek nie zastanawiaj sie tylko pakuj walizke i do hiszpani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
A wiecie moze cos na temat latania samolotem w ciazy??? Bo ja bym chciala leciec do polski w lipcu czyli zaczelabym 7 miesiac wiecie cos na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek, tak jak anka mowi (witam nowa Brzuchatke) - pakowac sie i na wakacje!!!! Jak sie rozdwoisz to pozniej chociaz przez rok ciezko bedzie na takie prawdziwe wakacje pojechac, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
Witamy witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi dziewczyny jestem tak padnieta ze ide spac.... jestem na nogach od 5 rano i ledwo zyje.... jutro poczytam co napiszecie Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
A co z tymi serami plesniowymi ja nia jadam surowego miesa ale serki plesniowe jadlam pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×