Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość oleczka0629
Witam przy kawusi.To jest to czego nawet w tym stanie sobie nie odmawiam.A czuje sie dzis fatalnie.Sniadanko sie niestety nie przyjelo!! Kaska0110-ja z Mikolajem jestesmy tu od sierpnia a moj maz od 2 lat w Leicester.Czy zostaniemy tu na stale //Nie wiem.Moj malzonek ma dobra prace bez porownania z Polska ale ja nie czuje sie tu "jak w domu".Wiesz brakuje tych miejsc,przyjaciol i takiego luzu-niezaleznosci.Jednak zawsze bedziemy tu obcy. Laboszek-masz racje nie pisalam do tej pory ile lat ma moj syn.Mikolaj ma 9 lat.Chodzi tutaj do szkoly.Jest wspanialym chlopcem i zawsze chcial rodzenstwo.Gdybysmy zyli w Polsce to pewnie by go nie mial,bo tam ma kuzynow, przyjaciol i rodzine.A tytaj jest sam.Dlatego zdecydowalismy sie na dziecko. Gratuluje Ci rocznicy.My tez niedawno obchodzilismy swoja 25 maja. Zycze wszystkim udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam🌼 U mnie pochmurno ale cieplo:) Kaska0110- a ja zrobie ta kapustke twoim sposobem. Bo tez takiej jeszcze nie jadlam:):):):) Tylko napisz jakie mieso najlepiej dodac, kurczaka czy schab bo z kielbasa to angielska wiesz jaka jest:) no chyba , ze dostane polska:) Ja do swojej tez dodalam wczoraj koperku ale on niekonecznie musi byc. kalcia- ale fajnie dzis spedzicie dzien. u nas tez ostatnio bylo wesole miasteczko ale nie bylismy bo Ola boi sie takich urzadzen i nie ma sensu jej zmuszac. Nawet nie chce jezdzic w samochodzikach co sa w supermarkecie. Oczywiscie wsiadzie ale nie mozna wlaczyc bo zaraz chce wyjsc :):):) Ciebiebie tez plecy bola po wstaniu z lozka?? Bo mnie czasami tak wlasnie jakby przez sen ktos po plecach przylozyl hahahah. A dzisiaj na dodatek mialam idiotyczny sen ale moze przez to ze o 1ej w nocy jeszcze sie najadlam:D:D:D loboszek-- mysle, ze rocznica sie udala i swietowanie jej bylo tylko przyjemnoscia ❤️ ❤️ ❤️ A moja rocznica akurat wypadnie 10 dni przed planowanym terminem porodu hahah i pewnie upojnie jej juz nie bede mogla spedzic hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka- to pewnie wina ziemniakow. Najlepiej uzywaj do kopytek i pierogow te w czerwonej skorce- sa juz wyprobowane przeze mnie. Do tego najlepsza maka jak narezie to BE-RO ewentualnie jak dostaniesz polska to jeszcze lepiej :):) bo jak robilam z innych to tez roznie mi wychodzilo. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada - ja robię najczęsciej na kiełbasce właśnie, bo u nas polskich sklepów opór, więc nie ma z tym problemu (angielskiej broń Boże!!!), ale jeśli na mięsku, to schabik jak najbardziej, kurczaka nie polecam. No i mięsko od razu, a kiełbaskę to leciutko podsmażam i dodaję pod koniec gotowania razem z tym tłuszczykiem (oby go nie było za wiele) na którym się smażyła. No i ja do kapustki dodaję jeszcze ze dwie małe marchewki pokrojone w krążki. No i na koniec, jak pisałam - koncentratu do smaku. Polecam bo pychotka. Co do koperku, to u mnie musi być - jak mało którą zieleninę - koperek uwielbiam :) Mam nadzieję, że za bardzo nie pokręciłam :) Kalcia super rozrywkowy dzień dzisiaj :) Laboszek jednym słowem rocznica się udała :P:P:P Skorpionka, no to ja Ci powiem jak ja robię kopytka - ziemniaki, mąka i dodaję jeszcze jedno jajko. Musisz dodawać mąkę do momentu aż ciasto będzie takie pulchne (na pewno wiesz co mam na myśli) - jeśli nadal się klei, to nic - obtaczaj je tylko za każdym razem w mące żeby nie kleiło Ci się do rąk, i normalnie wyrabiaj i ugniataj. Potem jak fomujesz w te kopytka, to też obtaczaj w mące jeśli się kleją. Ja tak zawsze robię i wychodzą ok. No ale pamiętaj, że mąki nie może też być za mało, żeby Ci się do zębów nie przyklejały :P Co do ziemniaków i mąki - to ja używam tych, które akurat mam, więc nie wiem czy to od tego zależy. Co do kapustki z boczkiem, to na pewno boczek dodaje super smaku i aromatu, ale ja nie lubię tłustych rzeczy, no a boczek, jak wiadomo zawsze ma trochę tłuszczyku... Oleczka - doskonale Cię rozumiem. Też mnie te klimaty nie kręcą i tęsknię za bliskimi i przyjaciółmi. No ale z drugiej strony - tutaj życie jest łatwiejsze - i weź tu człowieku podejmij dobrą decyzję... Dobra mykam obiad szykować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boczuś do kapustki tylko chudy, znaczy - bez tego bialego. I pycha wychodzi. Ale z tą smietaną musze sprobowac, bo mnie naprawde zaciekawilo. A kopytka robilam wlasnie tak! Wyrabialam póki konsystencja nie byla dobra, a po ugotowaniu byly twarde :( A moze dlatego że ciasto robilam w robocie a nie w rękach??? Jak szkoda, że już jutro znowu trzeba iść do pracy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka- pewnie to od tego ze w robocie. Nie ma to co wlasnymi rekami:D:D kaska0110- juz mi ta kapustka smaku narobilas. Musze ja zrobic jutro lub po jutrze.:) Ale sie zalatwilam z umowieniem na paszport. Myslalam ze moi rodzice jada 1 pazdziernika to wzielam wizyte na 3/10 a oni jada 3go. I teraz mama maly problem czy zdazymy. Ale pewnie zrobimy tak ze ich zostawimy na lotnisku rano gdzies o 7ej- leca o 11ej-- bo wizyte mamy na 10.42 i w tym czasie bedziemy musieli zdazyc z East Middlands do Londynu:):) Mysle ze 3.5 godz nam starczy. Wogole ktos wie czy ten konsulat jest daleko?? Ja bede wiezdzala z kierunku Luton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Witam drogie mamuski :) Wiec tak sukienka juz kupiona jednak sie udalo jasna przewiewna i z klasa:) maz tez kupil sobie oprzyzadowanie i teraz tylko czekac do 25 na wyjazd a potem slub w Polsce. Dzisiaj jakos nie popisze bo mam zly dzien(kazdy telefon do Polski jest dla mnie nielada przezyciem). Chyba sie poloze i poczytam. OKRUSZKU przepraszam ze tak puzno ale szczere gratulacje Hanai jest na pewna piekna dziewczynka:) caluski Pozdrowionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, okruszek gratulacje! buziolki dla was! kasia 0110 masz racje z tymi nerwami ale tak to juz jest natluka ci do glowy, nic nie wyjasnia a ty sie martw, dodam ze w necie tez nic na ten temat nie znalazlam... jeszcze tylko 4dni i wszystko bedzie jasne, oby adrian sie dobrze ulozyl:D, wczoraj wieczorem brykal jak szalony, 11pm to jego ulubiona pora kopania ❤️ ciesze sie ze sie imie podoba:), myslalam tez o max, filip, juian, nikodem ale adrianek najbardziej nam sie spodobalo:) wrocilismy z parku, pogoda super nareszcie, teraz troche polezakuje i do kosciola, milego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UF hwilka wytchnienia!Dzieciaki juz wlozkach . Co tu tak cicho gdzie mamuski jestescie. Zapewne ten gorac dal wam dzisij w kosc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Ja urodziłam 27 marca synka Bartusia. Rodzilam w Luton. Jesli nacie pytania piszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedzialek :) czyzbym byla dzisiaj pierwsza ;) ale narobilyscie mia smaku na polskie dania, kopytaka, kapustka... mniam maniam ;) dziewczyny, macie juz wozki dla maluchow? jesli tak to mozecie wstawic zdjecia? kupujecie takie z fotelikiem samochodowym czy z gondola? ja chcialabym z gpondola, ale nie widzialam tutaj takich :( bo fotelik nie jest az taki zdrowy dla kregoslupa malego dzicka :( podobno dziecko moze przebywac w nim do 2 godz dziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuchatki , u nas wczoraj też byla piękna pogoda, byliśmy z mężem na wycieczce, pewnie juz naszej ostatniej we dwoje:-). Był tak potworny upał ze wróciliśmy cali mokrzy i wykonczeni. Co do jedzonka ale narobiłyście mi smaka, kopyta zrobię napewno ale jesli chodzi o kapustę to niestety nie mogę jeść już takich rzeczy położna mi zabroniła;-( Ja kopytka robię tak (sposób mojej mamy) ubite ziemniaki dzielisz na 4cześci, jedną z nich wycinasz, wyciągasz i wsypujesz tam mąkę ziemniaczaną , trocheczkę maki zwykłej i jajko, ja robię tak i jak narazie to mi cały czas wychodzą. camilee- my kupilismy wózek w polsce bo mi się tu żadne nie podobały, angloe tu nie maja wóżków z gondolami, a jakoś wózek z fotelikiem samochodowym mnie nie przekonuje serce mi sie łamie jak widze niemowlaczki leżące w fotelikach, Boże ich biedny kręgosłup. My mamy wózek z firmy Tako, on jest z gondolą i później mozna zrobic z niego spacerówkę. Choć spacerówkę już mamy mąż dostał od kolegi w pracy na 3 kółkach z mothercare z fotelikiem. Także na początek będę uzywać wózka z Polski z gondolą a jak dziecko podrośnie to tę angielską spacerówke no i teraz oczywiście fotelik do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia23, dzieki, szczerze mowiac nie szukalam az tak zawziecie tych wozkow, ale z gondola nie widzialam zadnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc bruchatki! ja mam taki wozek. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/157f98714be8dd4a.html ... do niego jest gondolka taka plastikowa kolyska mozna ja postawic na podlodze i bujac :] wpina sie ja tak samo jak fotelik samochodowy... ale jest to jeden z drozszych wozkow... nazywa sie O-zone firmy mamas and papas jestem z niego bardzo zadowolona... nie jest ciezki swietnie sie prowadzi.. ma duzy kosz podspodem i Mati bardzo lubi w nim spac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Drogie :) Co do wózków - ja mam co prawda termin na drugą polowę października, ale wózek już mam upatrzony i chyba na tym wlasnie wózku stanie. Chcę go kupić przez Allegro, w Polsce, bo jest stokroć taniej niż w Anglii. Wysylka pojdzie do rodziców, a na wakacje jak do nich pojedziemy to go odbierzemy od nich :) Oto fotka: http://images12.fotosik.pl/75/dd03a55237b7e0ad.jpg :) Brzuch mi sie wczoraj tak slodko ruszał. I mąż pierwszy raz widział na wlasne oczy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry mamusienki. u nas dzionek tez byl piekny mozna bylo sobie polezec w ogrodzie na kocyku a dzisiaj to mozna polezec w lozku bo pogoda znowu do dup.... a co do wozka to macie racje ze tu w anglii nie ma ladnych wozkow dlatego napewno kupie sobie w polsce bo zdecydowalismy ze pojedziemy tak 22 czerwca takze ciesze sie bo w polsce wybiore napewno sliczny wozeczek dla malenstwa i pewno nie tylko wozek hi hi mi tez zrobilyscie smaka na te kopytka ale ja nigdy nie robilam i nie wiem czy sprobowac bo jak mi nie wyjda ???? a zjadlabym pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka81 wlasnie takie wozki jak twoj mi sie podobaja i wlasnie cos takiego chce kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
kochane moje a bilety do polski kupujecie w agencji czy przez internet???? bo ja bym chciala przez internet tylko nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek a gdzie odbierasz bilet???? i na jaka strone wy wchodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jest nasz wózeczek z Polski http://www.2o2.pl/index.php?p13,wozek-dzieciecy-natalia kolor bordowo-granatowo-biały My też zrobilismy tak jak Skorpionka ja znalazłam go w internecie wysłałam zdjęcie mamie i ona go kupiła, a za 2 tygodnie go wkóncu zobaczę bo teściowa go przywiezie, a ten drugi mamy w domu http://www.mothercare.com/gp/product/B000IERJUW/sr=1-7/qid=1181557610/ref=sr_1_7/026-3012399-5317240?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42805041&mcb=core tylko że nasz jest koloru beżowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak co poniedziałek zmieniam sie w tabelce od dziś za dwa tygodnie będzie juz nas troje:-) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip iwtek29......22/06......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....18....Grimsby.............?............. .?/Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... .................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
a tu na tej stronie jest wozek ktory ja bym chciala tylko jak sie otworzy ta strona to trzeba wejsc na wielofunkcyjne po lewej stronie i tam prawie na samym dole bedzie taki bialy wozeczek to taki mi sie bardzo podoba tylko oczywiscie inny kolor sory ze tak wkleilam ten adres ale inaczej nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, widze ze wiekszosc z was ma wozki z polski po dzieciach, sama nie wiem co zrobic... wolalabym jakis z gondola, ale nie widze dobrych. aneczka21 ile kjosztowal wasz wozek i gdzie go kupilas? mozesz z niego zrobic spacerowke? i czy jest tam fotelik, czy tylko gondola? ja bede rodzila dopiero pod koniec listopada/poczatek grudnia, wiec nie bede robila az takich dlugich spacerow ze wzgledu na pogode, ale czy taki z fotelikiem wtedy bedzie wystarczajacy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do biletów do Polski - my zawsze kupujemy w Ryanair lub Centralwings. Ten pierwszy ma zazwyczaj tańsze bilety, choć czasem sie zdarza, że Centralwings coś wymyśli i jest taniej. Inne zawsze wychodzą drożej. Kupujemy przez Internet. Biletu sie nigdzie nie odbiera, tylko przy odprawie paszportowej oni mają wszystko w kompie - wołają tylko paszporty (dowody osobiste), bo mają liste pasażerów, którzy kupili bilety. Nic wiec nie trzeba miec \"na papierku\". (Choc zawsze na wszelki wypadek zapisujemy sobie numer zamowienia, który oni przysylają mailem po zakupie biletu online). Przyszly mi kolejne ciuszki z Ebaya. Kupuję na potęgę :D, są taaaakie urocze!! (Na moim blogu w galerii są fotki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Wszystkie macie fajowe wozeczki. Ja narazie zastanawiam sie ale kupimy dopiero w sierpniu. Na pewno to bedzie wozek kupiony tutaj . Aneczka21 mi wlascie chodzi o taki model jak twoj- bardzo on mi sie podoba tylko my chcemy jeszcze z fotelikiem samochodowym. Jak sie nie myle to ten model- lub podobny- w Argosie kosztuje ok 300f. Tez bym chciala aby byla gondolka bo czesciej bede chodzila na spacery niz jezdzila samochodem:):):):) Milenaa- gratuluje synka ❤️ ❤️ ❤️ Przez wczorajsze pisanie o kopytkach tez je pozniej zrobilam na obiad z kapustka. Jutro wyprobuje przepis skorpionki mniam mniam:) anka00- jak zamawiasz przez internet do pozniej dostaniesz zawiadomienie z kodem twojej rezerwacji i na skrzynke tez ci przyjdzie- ale od razu po skonczonym bokowaniu zapisz go sobie. To mozesz sobie wydrukowac w domu i pozniej ten numer kod pokazac przy odprawie. A na lotniski tylko dostajesz karte pokladowa. loboszek- ja takiego czegos nie dostalam ze szpitala. Ale nawet nie mam pojecia po co oni Tobie to kazali pokazac. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! camillee oczywiscie ze sa tu wozki z gondolami,ale nie wszystkie angielki je preferuja wiec czasem to jest opcjonalne za dodatkowa oplata,nie zawsze w zestawie,,,,:) aneczka a ile dalas za swoj wozek i co sie znajdowalo w zestawie? mamas&papas to jest super firma ,jej odpowiednikiem w pl jest per prego no i moja poprawka w tabeli: NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip iwtek29......22/06......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....18....Grimsby.............?............. .?/Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... .................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka- na ktore lozeczko sie zdecydowaliscie bo oba sa ladne. A to rozowe wogole suuuper. A kolekcje ubranek juz mas niezla. Jak tak do konca pozjdzie to tylko bedziesz dzidzie caly czas przebierala ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Witam Dziewczynki. Czytam,ze od samego rana robicie zakupy. Skorpionka 81-na nastepny raz jak bedziesz robila kopytka dodaj troszke maki ziemniaczanej(polski sklep).Musle,ze brakowalo twoim ziemniakom skrobii.Przynajmniej tak jest z polskimi ziemniakam.Moze sie uda,powodzenia. AnkaOO-jak kupisz bilet przez internet to otrzymasz kod rezerwacji,zraz po zakupie bedzie wyswietlony i emailem dostaniesz na skrzynke pocztowa.Nie dostajesz nic wiecej.Dopiero jak jestes na lotnisku to przy odprawie dostajesz karte pokladowa.Powodzenia.A chcecie leciec gdzie?Jesli mozna zapytac? Laboszek-gdzie Ty mieszkasz,ze u Ciebie tak cieplo?Ja juz Ci zazdroszcze!!Powiedz mi jak sie robi te serduszka,lapki itd? Moj mikolaj przyjal sie swietnie w srodowisku i zostal polubiany przez dzieci.Jesli jakis chlopiec z klasy ma urodziny to Miko jest na nie zapraszany.A mysle,ze prezenty nie maja tu znaczenia ha,ha;) Bardzo latwo zlapal jezyk.W tej chwili porozumiewa sie bez najmniejszego problemu.Wiesz zaleta jest to,ze to mlody umysl.Ja ubolewam tylko nad poziomem w tutejszych szkolach.Pracujemy codziennie w domu(polska szkole robimy rownolegle) bo nie chce,zeby wyrosla z niego gula!!Oczywiscie nie przesadzam bo to ciagle male dziecko i musi miec wolny czas.Np.Mikolaj perfekcyjnie potrafi rozwiazywac dzialania sposobem pisemnym a tu dopiero ucza sie tego w kolejnych szkolach.Gdyby jego nauczyciele wiedzieli,ze to potrafi pewnie nie jeden dostalby zawrotu glowy.Ale sie nachwalilam:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×