Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witam wszystkie brzuszki!!!! Ledwo zyję noc miałam bardzo ciężką wogóle nie spałam 1. że duszno tak bardzo,ze nie było czym oddychać, 2. później zaczęło lać ze omal szyby nie wibiło, 3.boli mnie brzuch (tzn kłuje mnie w boku) i niewiem co to oznacza, jak któraś cos wie to czekam na odpowiedz i właśnie jeszcze teraz się dowiedziałam że teściowa jest w szpitalau i nie przyjedzie do nas (miała przyechac 24 a 25mam cesarkę) a moja mama bedzie 19lipca, także do tego czasu zostajemy sami, jakoś będziemy sobie musieli poradzić z mężem. Ania 00- ja nie miałam robionego zadnego badania na glukozę, tu podobno robia wtedy jak jest jakiś cukrzyk w rodzinie jeśli nie ma to ci nie zrobią niestety:-( Moja dzidzia też domaga się śniadanka idę coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ani ja ani nikt z naszych rodzin nie jest cukrzykiem to pewnie nie bede miala tego badania i dobrze ja chcialam wlasnie wiedziec czy wy mialyscie takie badanie ale jak nie to dobrze. bo ja od poczatku ciazy mialam tylko raz pobierana krew a wy ile razy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - flowerska - wlasnie wczoraj myslalam o Tobie i innych świeżo upieczonych mamusiach, :) i tak sobie pomyslalam, że teraz już nieczęsto będziecie na naszym forum. Raz, że pewnie teraz w wolnej chwili będziecie robily co innego, a dwa, że jesli wejdziecie na jakies forum, to juz raczej z matkami bedziecie trajlować ;) iwtek29 - ja trzymam mocno zaciśnięte kciuki, by operacja przebiegla pomyślnie. A co to za operacja, bo nie doczytalam chyba :( Fajnie macie, że jedziecie do Polski. My też planujemy, ale na razie nie wiem kiedy dokladnie bede miec wolne, wiec nawet nie moge sie 3d scan umówić, a wlasnie w Polsce chce zrobić, bo o niebo taniej. Ide zalożyc nowy topik o normach usg, ale zapytam też tutaj - znacie jakies źródlo, w którym jest opisane, ile co powinno mierzyć w danym tygodniu ciąży? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka- nie wiem jakie dzidzia powinna miec wymiary tak dolkadnie. Ale na necie znajdziesz informacje. Co do tej operacji u ivitka to jej coreczka ma cos z zoladkiem jak dobrze pamietam- kilka stron wczesniej o tym pisala- i dlatego maluszek bedzie mial zabieg. Nawet nie wyobrazam sobie ile ta dziewczyna musi miec nerwow przez ta sytuacje. Ale na pewno wszystko bedzie dobrze. ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Witam wszystkie przyszle mamusie!Skorpionka juz ci mowie co to za operacja,a wiec moja malutka ma zwezenie w zoladku i jej zoladek jest przedzielony na pol.Lekarz mowil,ze w brzuchu jej nic nie grozi,ale jak sie urodzi to niestety te zwezenie bedzie jej zgrazalo i dlatego od razu po porodzie bedzie operowana.Najgorsze jest to,ze bede mogla lezec w szpitalu i byc blisko mojej malej przez 11 dni,a potem bede musiala do niej dojezdzac,bo tutaj w szpitalu tylko tyle trzymaja.Lekarza prowadzacego moja ciaze mam naprawde wspanialego,ale powiem wam,ze on nie jest ginekologiem tylko lekarzem ogolnym i chirurgiem.A wiec kochane brzucholki zegnam sie z wami powoli,jak bedzie juz po wszystkim dam wam znac.Trzymaj cie sie cieplutko i dbajcie o siebie i o swoje malenstwa w brzuszku.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itwitek- trzymam bardzo bardzo zaciśnięte kciuki i bedę się modlić za was 14, napewno wszystko będzie dobrze i twoja córcia bedzie zdrowa.Najważniejsze zebyś ty teraz się nie denerwowała bo córcia to czuję, ja tez będę miała wcześniejszy poród przez cesarskie cięcie.Czekamy na wieści od Ciebie i jesteśmy myślami z wami.Będzie dobrze. Wkońcu znalazłam troche czasu i wklejam wam zdjecie naszej córci i mnie jak wyglądam teraz ( xdjęcie zrobione w niedziele) mam nadziej że da się go otworzyć:-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da23893f7d810b0b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2c2daa114d2a9046.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwtek 29 - jejku, naprawde bede trzymala kciuki za Twoje dzieciatko. :( Jeśli mowisz, ze lekarz jest bardzo dobry - to super sprawa. Niewazne ze nie jest ginekologiem - nie musi chyba być, skoro operacja nie jest natury ginekologicznej przecież. Napisz jak najszybciej o wynikach tejże operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia - śliczna fotki córeczki :) Dużo sie załapało na zdjęcie. Ja mam fotki wszystkie w kawalkach (rączka, nóżka - osobno) :P Dziewczyny - czy to nie jest paranoja, że jestem w 22 tyg. ciąży a nie mialam jeszcze stricte spotkania z moją midwife???? Widzialam ją raz, poznalam ją tydzien temu dopiero, ale gadalysmy tylo o umowieniu sie na spotkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwtek29, 3mam za was kciuki i bede sie modlic za zuzke, my jutro idziemy na usg, tak sie boje..nie wiem czy czytalas, u naszego adrinka jeden lekaz \"nie dojrzal\" zoladka na badaniu w 21tc a prywatnie powiedziano nam ze jest maly :( i tak jutro w 24tc znow do szpitala zobaczyc jak tam...tak sie boje, ludzkie pojecie przechodzi...mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i zakonczy dla nas wszystkich szczesliwie. pozdrawiam skorpionka, ja poznalam moja midwife w 13tc, do tej pory jej nie widzialam, rozmawialam z 2lekarzami, moze po 5-10min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Justyna coz ci moge napisac,napewno to ,ze wiem co ty czujesz,ale badz dobrej mysli,napewno wszystko jest w porzadku tylko dzidzius byl nie tak ulozony.Ale jezeli cos jest nie tak to lekarz od razu ci to powie,bo tutaj nic nie ukrywaja i mowia nawet najgorsza prawde.U mnie przez ten zoladek nawet podejrzewali,ze mala ma syndrom downa,ale amniopunkcja to wykluczyla i mala jest zdrowa.Do tej pory lekarze nie wiedza dlaczego mam za duzo wod plodowych i czemu sie tak stalo z zoladkiem malej,a mialam robione badania jakie chyba tylko sa mozliwe,wizyty mialam dwa razy w tygodniu.Jezeli masz jakies pytania to pisz na ile bede wiedziala to ci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci bardzo, pytan mam tysiace... tak sie boje... mam nadzieje ze maly sie zle ulozyl, jutro sie okaze... kiedy dowiedzialas o tym zoladeczku? w szpitalu czy prywatnie? najgorsze dla mnie to ta niewiedza, kazali mi sie nie martwic i przyjsc za 3tyg.. wkurzaja sie na nas \"wschodnio-europejczykow\" przynajmniej tu w londynie, nie jestem traktowana za dobrze... napisze do ciebie za godzinke, bo jestem w pracy, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWETKO- Bedzie wszystko ok. Ja mialam podobna sytuacje tyle ze wade stwierdzono dopiero po 2 tygodniach po porodzie. Moj pierwszy syn mial rowniez wade zoladka z ty ze on mu sie nie zaciskal i cale jedzenie jakie dostawal doslownie po chwili zwracal ,kazdy mi wmawial ze to zwykle ulewanie ale dobrze ze wkoncu sie wnerwilam i zabralam go do szpitala co sie okazalo ze jakis tydzien bym tak pociagla i moglo by sie skonczyc tragicznie. Przez 3 tygodnie dzien w dzien szpital gdyz musial zostac po operacji na przyswojeniu jedzenia. OBECNIE MA 6 lat jest zdrowym dzieciakiem i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
O tym zoladku dowiedzialam sie na scanie w szpitalu trzy tygodnie temu.Ja tutaj nie czuje sie zle traktowana.Na opieke medyczna tez nie narzekam i z drugiej strony jestem zadowolona ze to wszystko wyszlo tutaj w anglii a nie w polsce,bo podejrzewam,ze w polsce tak szybko by nie wykryli tego zwezenia.A tak w ogole to mialam rodzic w londynie,bo mala miala miec tam operacje,ale moj lekarz stwierdzil.ze wszystko odbedzie sie tutaj na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze tym razem dowiem sie wiecej, i nie odesla mnie z kwitkiem, zreszta nie dam sie!!! bede tam dopoki wszystkiego nie zobacze i nie wyjasnie, jeszcze raz dzieki, napisze jutro co i jak. buziaki moze faktycznie ja zle trafilam...przynajmniej jak do tej pory:O oby bylo lepiej, tego sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Witam drogie mamuski poprawiam sie w tabelce i dodam ze wreszcie wybralismy imie dla dziewczynki, chociaz mamy przeczucie ze to bedzie chlopiec. Juz niedlugo moze sie dowiem:) Pozdrawiam cieplutko:) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip iwtek29......22/06......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.............?.......Veronika/Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... .................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebka_k
Hej Dziewczyny! Pozostalo mi 9 dni oczekiwania a moze mniej, ponewaz cisnienie mi skacze i lekarze moga zadecydowac w kazdej chwili o przyspieszonym porodzie... Serdecznie pozdrawiam Wszystkie przyszle mamy i trzymam za Was kciuki.. Dodaje sie tez w tabeli gdyz nie bylam tu dlugi czas no i zniknelam z niej NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopczyk........Ryan iwtek29......22/06......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.............?.......Veroni ka/Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... .................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kopiuje jeszcze raz tabelke bo ta ostatnia na 114 str byla zle skopiowana i wpisuje te co sie dzisiaj zmienialy. Pamietajcie o kopiowaniu zawsze ostatniej tabelki na stronie. To jest ta co jest najnizej:):):) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk........Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jestem bo badaniu krwi- nawet nie bylo strasznie:D:D Wzieli do badania na hemoglobine i grupe. ale z ta grupa to troche dziwne bo takie samo badanie mialam na poczatku ciazy i w karcie mam zapisane. No chyba , ze ja cos zle zrozumialam i chodzilo im o inne badanie. Napewno nie robili testu na cukier bo sie pytalam:( Nastepna wizyte mam za 3 tygodnie:):):) i chyba tak juz bedzie do konca. Ogolnie juz mialam 7 spotkan z polozna:):):) i jedno z GP. To chyba sporo :D:D:D Poza tym to dzisiaj narobilam sobie ochoty na czeresnie i zjadlam ich cale podelko mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam wszystkie mamuski.Lorenka mi mdlosci przeszly dokladnie a 13 tyg ciazy i stalo to sie w sumie z dnia na dzien i uwierz mi ze tak duzo lepiej zaczyna sie poranek a gdy sie pracuje to juz nie wspomne jak to duzo lepiej. Pisalyscie wczoraj ze macie gdzieniegdzie sklepy z polska zywnoscia a tu gdzie ja mieszkam to jest takich sklepow doslwnie wszedzie i na kazdym rogu malo tego to jest nawet jeden ktory sie nazywa "malinka" i sa tam tylko same polskie produkty i ogromny wybor wedlin i wszystkiego nawet polskie buleczki! pora na obiadek.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala m.
dziewczyny !!! powiem Wam szczerze ze jest mi wstyd!!! przed Szkotami (jestem w Szkocji) ze jestem w ciazy.kiedy bylam w szpitalu jedna pielegniara wredna zapytala mnie co wy tak polki w ciaze zachodzicie!!! wymienila tez rumunki i rosjanki ale glownie o polki jej chodzilo.i to niestety przykra prawda.my polacy przyjezdzamy tu i planujemy dzieci aby socjal brytyjski sciagac.to troche wstyd uwazam! ja to przynajmniej nie planowalam ciazy a ojciec dziecka jest Szkotem a nie polakiem.postanowlilam zostac w tym kraju jakies pare lat a potem zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miec synusia bylam na usg wszystko dobrze czy nie wiecie jak oznaczaja tu dlugosc ciala na usg?i wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
karina 82 gratuluje synusia!!!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Na początek to zmieniam się w tabelce: NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk........Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania Karina - gratuluję synusia 🌼 Grono chłopców się powiększa :) S_daga - ładne zdjęcia. Masz prześliczny ten brzucholek :) Lorenka - witaj po długiej nieobecności. Powodzenia w nadrabianiu :P Iwtek - będę się modlić za Twoją córeńkę!!!! 🌼 Anka00 - miłego pobytu w Polsce. Och jak ja zazdroszczę :) Flowerska - cieszę się, że u Ciebie i Tomka wszystko dobrze 🌼 śliczny ten Twój synuś. Skorpionka - nie znam tych norm, jak się dowiesz to podziel się z nami na forum. Anusia - ładniutka dzidzia i mama też :) Justyna - myśl pozytywnie 🌼😘❤️ MUSI być dobrze!!!! Kalcia to Twój maluszek też był biedny, dobrze, że wszystko potoczyło się prawidłowo!!! Ania grimsby - ładne imiona powybierałaś. Ja gustuję w naszych polskich, ale te też mi się podobają. Co do płci, to jeszcze troszkę....i może się dowiesz :) Bebka - witaj 🌼 Ja nie pamiętam Cię z tego forum, choć troszkę już tu jestem. Musiałyśmy się minąć :) W każdym bądź razie życzę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania!! Kurczaczek - To u Ciebie tak jak u mnie - pełno sklepów z polskim jedzonkiem :) Mala m - ja się niczego nie wstydzę i jestem dumna z tego, że jestem w ciąży. Staraliśmy się z mężem o dziecko 2 lata i nic. Udało się pół roku po przyjeździe tutaj - dość niespodziewanie. Nigdy w życiu nie będę tego żałować. Bo nie o socjal mi chodzi!!!! A Anglicy, Szkoci ... nie są lepsi od niektórych Polaków. Gówniary po 17 lat rodzą dzieci, żeby mieć kasę. Niech popatrzą na siebie najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i polki rodza jako mlode kobiety . A brytyjki te mlode puszczaja sie na lewo i prawo , ledwo co jej bust wykielkuje a juz na wieszchu wszystko nosza , albo sa tak leniwe ze rodza dzieci podstarzale kobity ktore same nie wiedza jak dlugo pociagna i czy wiek im pozwoli na wychowanie tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia23
czesc dziewczyny:)mam problem i mam nadzieje ze bedziecie w stanie mi pomoc.moj chlopak jest od pazdziernika w anglii(w st.annes),ma legalna prace,ja jestem w 25 tygodniu ciazy i mieszkam w polsce ale on chce zebym w lipcu przyleciala do niego i zostala tam na porod,boje sie bo niewiem jak to jest,niewiem czy bede musiala placic za porod i za wizyty u lekarza bo nie bede miala ubezpieczenia a pod swoje chyba nie bedzie mogl mnie podciagnac bo nie mamy slubu,a wogole to nie znam jezyka i martwie sie ze sie nie dogadam z lekarzami.prosze napiszcie mi cos na ten temat bo niewiem co robic,dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebka_k- ja tez cie nie pamietam a pisze i czytam forum od wrzesnia. Poza tym w tabelce chyba nie bylas bo by nikt cie z niej niw wyrzucil. Tak jest np edziulka od bardzo dawna jej nie ma ale w tabelce ciagle jest:):):) mala m- dziwi mnie reakcja tej pielegniarki. Tym bardziej , ze angielki rodza wiecej dzieci i azjaci. Gdyby moja mi cios takiego powiedziala zglosila bym to jej przelozonemu:):) A co do socjalu. Jesli ktos pracuje legalnie i uczciwie to ma prawo pobierac zasilki jakie przysluguja. I tak w porownaniu do angielek - one z regoly maja po 5 cioro dzieci i nic nie robia siedzac w domu. A malolaty robia dzieci, zeby tylko dostac mieszkanie socjalne i kase. Tego ta pani pielegniarka nie widzi:(:(:( karina82- gratuluje synka ❤️ ❤️ ❤️ Jednak chlopcy jak narazie dominuja. kobitki teraz potrzebne beda dziewczyny dla naszych synkow :D:D:D kohannah- dla twojego Tygryska ❤️ ❤️ ❤️ i 👄 👄 👄 jaki on rozgadany i duzy- tylko calowac i calowac maluszka. karolcia23- najlepiej to cofnij troszke stron do tylu to wszystko jest napisane. Ale ogolnie to za nic nie bedziesz placila tylko musisz odrazu zapisac sie do przychodni aby miec lekarza. W szpitalu tez cie przyjma. Od razu powiedz ze bedziesz potrzebowala tlumacza w szpitalu- o to moze sie starac kazdy obcokrajowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- juz ktorys raz z kolei chce sie zapytac i ciagle zapominam zapytac :(:(:( Jak tam idzie Nince z nauka chodzenia bez pieluchy i czy juz spi bez niej czy jeszcze nie ryzykujecie???? Mysle, ze twoj skarbek to dzielny zuch. Buziaczki dla niej 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivitek, badz dielna, chociaz to trudne. wszystko bedzie dobrze. dobrzez e wogole zauwazyli ten problem i sie tym przejeli! Justyna M, u ciebie tez wszystko bedzie dobrze!! szczesliwe mamusie, ogladalam zdjeicia i filmiki :) sliczne dzieciatka macie!!!!!! jak tez nie moge sie doczekac mojego :) zazdrosna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×