Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość ewenement
nie rozumiem dlaczego sie tak slinicie dziecko jak dziecko kazde jest ładne na tych zdjeciach niewieke wida sa nieoste a twarz dziecka przerysowana i iprzez to zniekształcona kup sobie okruch porzadny aparati naucz sie nim obsługiwac a potem wklejaj foty dostaniesz benefita to se aparat kup hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz sie
rozrozniac Anglie od Szkocji - to nie jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki- po co kontynujecie glupie rozmowy. Pozniej i tak moderator wymaze niektore posty:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONDZI25
TO CHYBA JAKIES NIEPOROZUMIENIE..NIE WIEDOMO KOMU I NA CO ODPISUJE...MOZE PROWADZI PISEMNY MONOLOG,TYLKO...DO CZEGO ON JA ZAPROWADZI? ZENADA! PRETENSJE MA DO POLSKICH PRZYSZLYCH MATEK ,ZE RODZA TUTAJ I ZABIERAJA BENEFITY JEJ DZIECKU? ROWNIE DOBRZE ,MOZE MIEC PRETENSJE DO WSZYSTKICH INNYCH NARODOWOSCI TYLKO ZE...NIEUZASADNIONE. JA MAM PRETENSJE DO TEGO KTO JEJ WPOIŁ TAKIE ZASADY MORALNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala m.
no przeciez wiem ze Anglia i Szkocja to nie to samo!!! Wielka Brytania obejmuje Anglie Szkocje Walie i Irlandie Polnocna jakbys nie wiedziala.Wszyscy-Anglicy Szkoci #Walijczycy Irlandczycy z Irl.Pn. to Brytyjczycy.Troche geografii sie poucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc mamusienki zmieniam sie w tabelce NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk........Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki te ktore beda sie zapisywaly na paszport. Ja sobie zmienilam termin na 12 listopada wiec ten na 3/10 na 10.42 bedzie wolny tylko trzeba zagladac na kalendarz ambasady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczynki moje kochane ja bede rodzila koncem wrzenia (oby) to ja juz musze sie zapisywac w ambasadzie na paszport dla dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
aniuiu00 najlepiej tak ja urodziłam w kwietniu i zadzwoniłam tam jak Kubus miał zaledwie dwa dni i mam wizyte na 24 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała m jesteś załosna, jak masz problem to podziel sie nim z kims innym a nie denerwuj cięzarnych. Wszystkim żałosnym pomarańcza mówimy Good bye!!!!!!! beznadziejna szkotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
MAŁA M i jaki morał z tego ze masz dziecko ze szkotem (BRUDASEM) . TAK SAMO RODZISZ BO TERAZ MUSISZ .jak sama wczesniej pisałas to nieplanowana ciaza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wiekszosc dziewczyn planowała zajsc pozatym kazdy zyje swoim zyciem i NIEINGERUJ W TO CO KAZDA Z NAS ROBI . JAKBYS NIE ZAUWAZYŁA TO PRAWIE ZADNA NIE MOWI CI CO JAK GDZIE I PO CO?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATELKA25
ANUSIA mam nadzieje ze o mnie tak nie myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka 00 - zapisz się na spotkanie jak najszybciej bo z tego co pamietam to najbliższy wolny termin jest na koniec listopada, nie czekaj tylko bukuj spotkanie, ja rodzę za tydzien a spotkanie mam na wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 - zapisz sie na kiedy chcesz - to od Ciebie zależy; kiedy hccesz jechac do Polski. Ja rodze w październiku i już zrobilam zapisy. Na listopad, bo wszystko juz wczesniej zajęte! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
okruszku dzidzia jest odlotowa i jaka malenka a ta stopka to jest super .Sama mam zdjecie stopy mojego małego i jest zabujcza :-) Serdecznie pozdrawiam Cie i TWOJA MALUTKA MAJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katelka 25 - broń boże mam na myśli malą m :-) przepraszam jak się uraziłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
katelka25 bo to nie ma znaczenia ze jeszcze dzidzi nie ma na swiecie prawda??? i tam sie do nich dzwoni czy trzeba jechac osobiscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka a jaki adres bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !!! ja tez stosuje coccoa butter firmy Palmer\'s ale tylko jak sobie przypomne :P kiki sami nie powiedza plci,musisz zapytac!!!sami nie powiedza bo mozecie sobie tego nie zyczyc... i wogole o wszystko pytaj co chcesz jak ma glowice na brzuchu bo potem cie zbedzie odpowiedziamia tak to od razu sprawdzi! skorpionka ja spr na innych kalendarzach i zaczelam 6 miesiac :D :D micha mi sie cieszy od ucha do ucha okruszku jestem pelna podziwu dla ciebie, strasznie duzo przeszlas,nie wiem skad mialas tyle sily? chyban tylko dzieki tej malej okruszynce ktora jest przekochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka a dane mam wpisas swoje??? czy dzidzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
aniu ja zadzwoniłam tzn maz zadzwonil i nas umowił ale im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
aniu23 niegniewam sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONDZI25
DZIEWCZYNY USPOKOJCIE MNIE TROCHE BO SIE BOJE. JESTEM W 21SZYM TYG I NIE CZUJE W OGOLE RUCHOW DZIDZIUSIA. TO MOJA PIERWSZA CIAZA. NIE PRZYTYLO MI SIE WIELE, RAPTEM 3 KG BO BARDZO WYMIOTOWALAM DO 5-TEGO MIES. MOGLABYM POMYSLEC ZE MAŁE JEST NIEDOZYWIONE ALE NIBY PISZA ZE JAK MAMA NIE JEST SZCZUPLA I MA Z CZEGO DZIECKO BRAC ,TO NIC SIE NIE STANIE JAK WYMIOTUJE. TERAZ WYMIOTY USTALY I OD DWOCH TYG JEM NORMALNIE. (NIE MIALAM ZACHCIANEK W CIAZY,WYOBRAZACIE SOBIE TO?:)) NO ALE CO DO TYCH RUCHOW...NAPISZCIE KIEDY WY ODCZUŁYSCIE PIERWSZE MALE KOPNIECIA LUB FIKOŁKI. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
mondzi 25 ja poczulam ruchy w 21 tygodniu ale to nie powiedziane ze ty tez poczujesz mozesz troszke pozniej ,nie przytylas duzo poniewaz dlugi czas wymiotowalas a co do zachcianek to ja ich tez nie mam a jestem juz w 6 miesiacu wydaje mi sie ze zachcianki sie zaczna w 7/8 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzi25 - z tymi ruchami jest różnie. Ja też panikowalam strasznie, bo wszystkie dzieewczyny mialy w kilkunastym tygodniu już a ja nie miałam :( Teraz już mam, ale z tego co czytam, to ruchy nawet mogą sie pojawić w 24 tygodniu!!! Pamietaj, że kazde dziecko rozwija sie inaczej, a ponad to - nigdy nie wiemy, ktory naprawde tydzien ciązy mija, bo obliczenia mogą się mylić. (Chyba, że ktoś zna dokladnie datę zapłodnienia). Tak więc dziecko może być młodsze niż Ci się wydaje (u mnie tak chyba jest wlasnie). A może czujesz juz ruchy, a nie wiesz że to one? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka mam jeszcze jedno pytanie skad sie dowiem o dacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama wybierasz date! Tam jest kalendarz, w którym sama klikasz na dzien i godzinę, która Ci pasuje (tylko sprawdź czy jest dostępna - oznaczone są innymi kolorami dostepne i niedostepne dni/godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×