Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Mada nie zaczyna ci sie ta ciaza ciagnac. Ja juz jak na szpilkach siedze i licze dzien za dniem. I chociaz wie co mnie czeka nocki,kupki itd trojka dzieci to wyzwanie,ale i tak nie moge sie juzdoczekak dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia mysle, ze to jakis wirus. Bo tez tak z niczego zle sie zaczela czuc tzn ta goraczka. ale dalam jej paracetamol i moze do rana przejdzie. Teraz juz slodko spi w objeciach tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie staram sie nie myslec o tym ale brzuch choc nie jest duzy to juz zaczyna mi przeszkadzac- a to jeszcze 2 mies:( za to dzisiaj sobie tak pomyslalam/ stwierdzilam, ze mam juz potrzebe poprania wszystkich ubranek. Zeby byly gotowe na wrazie czego. Bo przeciez teraz to sie wszystko moze zdarzyc;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no nie daj boze zachce sie dzidzi zachce sie wczesniej wyjsc. Ja musze wkoncu siasc i zrobic liste rzeczy do szpitala.No a teraz ucieka czas do lozia jutro czeka mnie dalszy ciag porzadkow domowych takich gruntownych. Dobrej nocy do jutra.pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez musze sobie kupic cos do szpitala bo jeszcze tego nie zrobilam ale przynajmniej dla dzidzi mam pawie wszystko:):D Tez juz uciekam do lozka:D😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie 🌼 Mada - zdrówka dla Oleńki ❤️ Kalcia - nie przemęczaj się z tymi porządkami :) Monika - Witaj 🌼 Napisz coś więcej o sobie i zaglądaj do nas często :) Jovka - :classic_cool: uważam, że to dobra decyzja!!!! Katelka - w weekend to tu zawsze cicho i puuuusto :) Justyna - nie odpowiedziałaś mi na pytanie odnośnie wózka - czy jest ciężki?? Ile mniej więcej waży?? Proszę Cię o odpowiedź bo zastanawiamy się nad tym samym wózkiem. No a ja wreszcie miałam mężusia w domu na weekend :) Uwielbiam to :) Sobotę całą przeleniuchowaliśmy - a synek chyba czuł, że tatuś jest w domku bo taki był ruchliwy jak nigdy. Śmialiśmy sie z mężem do rozpuku :) Wczoraj pojechaliśmy sobie na przejażdżkę - zwiedziliśmy pobliskie miasteczko, muzeum i oczywiście mc\'donalda - jej jak ja uwielbiam tam jeść - niestety!!! Potem znaleźliśmy ciekawy park nad woda i poczułam się przez chwilę jakbym była w Polsce :):)) Cudownie. No i potem pojechaliśmy jeszcze razem ze znajomymi do ogrodu botanicznego i też było ślicznie. Pogoda co prawda do bani, mokro itd ale udało nam się uniknąć deszczu :) No a potem mężuś poszedł do sklepu po chleb i wrócił z niespodzianką dla mnie...kupił mi pierożki z jagódkami :):):) Myślałam, że się poślinię po pas :P mniammmm A jak Wam minął weekendzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam jeszcze tabelkę :) Jejuś...zaczynam dziś 30 tydzień :) To niemożliwe :P NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......34....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 32........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......32.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....30.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....27........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....26...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 25....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...23...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....19.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane od rana sie zdenerwowalam na mojego M bo mógl jechac ze znajomym do pracy a on rowerem a padal mocno deszcz... czasami z niego taki uparciuch teraz mój maz ma drugi telefon wiec co chwile puszcza mi sygnaly i juz raz gadalismy mala tez gadala i teraz ciagle gada tata halo, choc tata tu czasami brakuje mi jak mala lezala i chciala tylko jeśc z cycusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie troche nerwowy poranek bo moj maz zaczyna dzisiaj nowa prace- wkoncu bedzie jezdzil na tej swojej upragnionej taxi. Od rana to ze strach mial niestrawnosc chyba bo co chwole biegal do toalety, a na sam koniec glowa go rozbolala to tez ze strchu .....hi hi:)A ja mam chwilke ciszy bo dzieciakiw szkole wiec ja zabieram sie zaraz do roboty.Bo w tym tygodniu czeka mnie nawal gosci z polski, jutro tesciu z coraka a w czwartek moja kochana siostrzyczka przybedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do poloznej wczoraj przyszla na czas czyli równo 11 pukala w wlot do listów dobrze ze ja mam lepszy sluch bo mój maz wogóle nie slyszal... powiedziala mi ze bede miala dwa scany czyli usg w 12 i 20 tyg oraz moze pod koniec ciazy no i gdyby sie cos dzialo. wypytala mnie wszytkie szczególy odnosnie mojego zdrowia przebiegu poprzedniej ciazy, gdzie chce rodzic czy w domu czy w szpitalu... oczywiscie w szpitalu dla mnie bezpieczniej... zbadala mocz i wziela próbke, powiedziala tez ze jutro bedzie ktos kto mówi po polsku przy moim usg wiec tym lepiej dla mnie bo mój english medyczny nie jest za dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALCIU, MIŁO POCZYTAC TWOJE WYPOWIEDZI..JESTES BARDZ CIEPŁA MOMUSKĄ:) OCZYWISCIE TAK JAK MY WSZYSTKIE TUTAJ PRAWDA???:):):) MOZE NIE JESTEM ZBYT ORYGINALNA I WYSKOCZE Z TYM LINKIEM JAK FILIP Z KONOPII(BO WSZYSTKIE JUZ TO WIDZIAŁYSCIE) ALE JESTEM POD TAK WIELKIM WRAZENIEM TEGO CO WIDZIAŁAM ZE ODCZUŁAM NAGŁĄ OCHOTE PODZIELENIE SIE TYM Z WAMI..PŁAKAŁAM JAK BÓBR..SZCZEGÓLNIE POLECAM TO PRZYSZŁYM \"PIERWSZORAZOWYM\" MAMUSIĄ. FILMIKI, JEDEN PO DRUGIM OD POCZECIA DO NARODZIN: COS PIEKNEGO:) http://www.pbs.org/wgbh/nova/miracle/program_qt.html POZDRAWIEM I ZYCZE MOKRYCH CHUSTECZEK...HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc mamusienki w ten brzydki dzien!!!!!!!!!!!!!!! no u mnie weekend byl bardzo meczacy bo moj facet mial imieniny takze juz w piatek zaczelam przygotowywac wszystko ale oczywiscie nie skonczylam wszystkiego zrobic bo kregoslup chcial mi peknac. dzisiaj odespalam wszystko bo w weekend posiedzielismy dosc dlugo i bylam zmeczona i niewyspana. a wczoraj bylismy u znajomego mojego chlopaka i jego dziewczyna wlasnie niedawno urodzila i bylam zobaczyc dzidzi dziewczyny jak zobaczylam to malenstwo ( 3600) moze nie malenstwo ale dla mnie bylo bardzo male to sie normalnie przestraszylam ze ja tez bede miala takie male i ze nie dam rady nie wiem czemu poprostu juz sie naprawde boje jak to bedzie acha i wlasnie ta dziewczyna rodzila w tym szpitalu gdzie ja bede rodzic i powiedziala ze opieka jest spoko z tego sie ucieszylam. a my w sobote juz kupilismy dopiero pierwsze ubranka dla dzidzi jak widze te male ciuszki to mi sie plakac chce to co bedzie jak malutkie bedzie juz z nami boze czy przejdzie mi ten strach>??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 dasz sobie rade ... nie martw sie na zapas ... jak bedziesz miala w swoich rekach to malenstwo pierwsze kroki sa najgorsze a później juz ok :) ja choc mialam juz takie malenstwo jak dostane w rece tez pewno bede miala troche strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski! Mam pytanko,czy uzywalyscie jakiegos specjalnego proszku do prania do dziececych ubranek jak pralyscie przed urodzeniem i jak juz maluszek byl juz na swiecie,jesli tak to prosze podajcie mi nazwe i czy tutaj w Anglii sa takie proszki? A drugie pytanko to moze mi ktoras napisac ile rzeczy dla maluszka wziasc do szpitala,jesli sie bedzie mialo cesarskie ciecie aha i tez co wziasc dla siebie. Bo ja za tydzien jade z mezem na zakupy i niewiem ile czego mam kupic a spokawaniu torby do szpitala to juz niemowie aha i jeszcze jedno czy jakies kosmetyki dla dzidziusia i pieluchy tez brac? dzieki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mój link na pieluszki :) To co Wy wcześniej wkleiłyście. Nie wiem dokładnie o co tu chodzi, ale wklejam :P Ktoś musi wejść na mojego linka i co?? Możecie mi wytłumaczyć?? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam Olci juz troszke lepiej ale ma stan podgoraczkowy wiec z przedszkola dzisiaj nici. Musimy sobie odpuscic. Nawet nie wspominam o tym bo bedzie placz- Ola lubi przedszkole:D:D kaska- tak to jest z tymi tygodniami, szybko leca ale 9 miesiac zobaczysz, bedzie sie przeciagal:( tak z regoly jest zawsze:(:( A weekend to mialas fajny- tyle atrakcji:D:D pewnie deszczyk u ciebie nie padal w tym czasie- szczesciara:D:D:D Bo u mnie ciagle leje:( asiulek27- to mezus pewnie caly przemokl:(:( ach z tymi uparciuchami:D Dobrze , ze bedziesz miala tlumacza przy USG naprawde to jest potrzebne jak nie zna sie super jezyka. Ja tez mialam i bylam zadowolona:) anka00- mialas troszke rozrywki na weeekend no ale chyba sie troszke przemeczylas. Na drugi raz meza zagon do roboty:D:D A to malenstwo nie bylo takie male ale wiem jakie to pierwsze wrazenie. Ja jak zobaczylam 3 kg maluszka to tez nie wiedzialam jak mam go na rece wziasc bo moja Ola miala prawie 4kg. U takich dzieciaczkow to jest duza roznica ale sie szybko przyzwyczajasz:D Mondzi- wchodze na filmiki ale mi sie nie otwieraja:(:(:( kalcia- gratulacje dla meza z nowa praca. To wazne , ze bedzie robil cos co lubi:D:D kiki- z ubrankami nie przesadzaj ale warto miec kilka kompletow zawsze maz ci moze doniesc. Na pewno warto miec swoje kosmetyki w szpitalu i pieluchy- choc ponac daja ale lepiej miec tez swoje. A do prania uzywalam typowego proszku i plynu dla dzieci. Teraz tez sie musze w taki zaopatrzyc bo na poczatku skora jest delikatna. Tutaj znajdziesz kilka rodzaji takich proszkow i plynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wydaje mi sie , ze aby to dostac to trzeba cos zamowic bo oni cos pisza o jakims skompletowaniu ofert czy cos takiego. ****niunia**** czy twoja kozezanka cos zamawiala z tej stronki ze dostala te pieluchy??? Czy tylko sie zarejestrowala i to wystarczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój link na pieluszki www.freenappies.co.uk/free-nappies-club?referer_id=14899 Dziewczyny wchodzę na wasze linki. A nóż się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada - a to Cię zaskoczę bo u nas cały weekend też był deszczowy, tylko jakoś nam sie udało w krótkich przerwach co nieco zobaczyć. Jak poszliśmy do ogrodu botanicznego to nie padało, ale nogi i spodnie miałam mokre do kolan :P No i jak wróciliśmy do auta to od razu lunęło :) Mieliśmy fuksa po prostu :) No i ja już tak bardzo chciałam się gdzies wybrać, bo przecież cały tydzień siedzę sama w domu, że postanowiliśmy z moim Tomkiem nie zważać na pogodę. Udało nam się :) Mam nadzieję, ze Twojej Oli nic nie będzie i szybko się poczuje lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi sie cos tez tak wydaje zeby dostac cos gratis trzeba cos u nich zamowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez doczytalam ze potrzeba wypelnic czesc 2 i podac czym sie bedzie placic:P kalcia ja kliknelam na twoj,czy ci sie cos zmienilo?bo ja nadal mam 0 ze nie polecilam nikomu,wiec to pewnie jak pic na wode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie doszlo nadal mam same zera.... pipcyc to szkoda chyba czasu. Albo cos zle wszystkie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie pokazuje cos takiego ze 4 osoba polecilam ale mam O offers Statistics: You must complete one (1) offer. Offers complete: 0 Referals: 4 Refer a friend to who must complete one offer Your referral/s have completed: 0 You have not met your requirements - Please check you have completed 1 offer and refered at least one friend to do the same. Wiec to tak wychodzi, ze samemu lub ktos musi cos zamowic i zaplacic a wtedy dostanie sie te pieluchy. Moze Niunia pozniej napisze jak ta jej kozezanka to dostala czy cos dodatkowo musiala kupic czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde troche mnie to wkurza mysle że nic z tego nie wyjdzie niby klikacie na moje ale nic z tego nie wychodzi... nie mam rzadnych ani ofert ani tych drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......34....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 32........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......32.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....30.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....27........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....26...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 25....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...23...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....19.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan dodaje tydzien w tabelce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×