Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Czesc Bruchatki!!!! ale mnie dawno nie bylo! juz zapomnialam jak to jest miec brzucha :p Matti rosnie jak na drozdzach.... ubranka juz male :/ wklejam wam kilka fotek :] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68d575f3bef20d7d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68c1a0e6670c3f4d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08d936fa6e7a40f7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/160123656d24aafb.html widze ze tabelka sie powiekszyla.... i to sporo!!! nie wiem co wam jeszcze napisac... pomalu zaczynam sie zbierac bo za 3 tygodnie lecimy do polski pokazac sie rodzince :] paszport juz sie robi.... ale pobyt w londynie sie malemu wcale nie podobal :/ po za tym wszystko w porzadku... w piatek idzeimy na pierwsze szczepienie... az strach sie bac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka sliczny ten twoj mati i faktycznie rosnie ... ja wklejam kilka swoich fotek i mojej dzidzi w brzuszku kopiącej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam ze to ja tylko wygladam tak kluseczkowato. Karinko no widze ze tez cie kilogramki dopadly na ale w okresie letnim niestety kobitkom w ciazy organizm podchodzi woda a szczegolnie w zaawansowanej ciazy. Jak moj mezus wroci to tez zrobie aktualne fotki i wkleje:) Gora okragle mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka, duzy juz twoj Mati, rosnie jak na drozdzach:D:D Karina- ty tez fajnie wygladasz, moja Ola mowi, ze tez masz super brzuszez z dzidziusiem. Musze zrobic sobie fotke i tez wam pokaze swoje brzuszysko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cos dzisiaj wieczorem brzuch na dole bolal. Czulam takie skurcze jakbym miala okres dostac ale tylko w dolnej czesci. I tak sobie pomyslalam ze to juz niedlugo pora na mnie.:););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mjim brzusiem tez cos dziwnego sie dzialo caly czs mi twardnieje ,ale to chyba z przemeczenia umylam cztery okna , posprzatalam chlopaka pokoj i wypralam wykladzine , popralam zaslonki iwszystkie mozliwe firany a potem je po prasowalam , no ale i tak nie wyrobilam sie ze wszystkim. Jutro dzrzwi , podloga w sypialni i na schodach az do pol pietra. No i tapicerak na krzeslach w gocinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale literek nazjadalam sorki to ze zmeczenia. pozdrowionka i caluski spokojnej nocy mamcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu Kalcia ty sie jakby nie przemeczasz i za duzo nie robisz na raz. Wydaje mi sie, ze jak na jeden dzien to za duzo obowiazkow:Dsobie narzucilas no i brzuszek moze ci przez to twardniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nie moglam dzisiaj wejsc w pracy bo mamy remanent :( i mnostwo pracy w zwiazku z tym..... :o zalogowalam sie na te pieluchy, ale chcialabym cos zamowic z tamtej strony, to tam sa takie beznadziejne rzeczy ze nawet nie wiem co moglabym zamowic.... gdyby bylo cos dla dziecka to super, ale ja nie znalazlam nic ciekawego :o a wy dziewczyny znalazlyscie?? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem czy samo klikniecie na link wystarczy... mzoe trzeba sie zalogowac od danej osoby i wtedy dopiero odchaczaja ze komus sie polecilo?? zmykam... dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia! Bardzo wazna sprawa! Co do mycia okien , to nie rob tego wiecej, ani nie wieszaj firanek! To pierwsze rzeczy, ktore moga spowodowac przedwczesne poronienie! Sa rzeczy wazne na swiecie, moze to byc porzadek w domu,ale radzliabym pomyslec o dzidzi. Jesli nie chcesz sobie pozniej wurzucac, ze po co ja to robilam, to zatrzymaqj sie troche. To co zrobilas w jeden dzien nie jest dlajednej kobiety normlnie, a co dopiero dla kobiety w ciazy. I wiem naprawde, co mowie, nasluchalam sie w szpitalu jako pielegniarkasmutnych opowiesci i zalow od kobiet, zwlaszcza z poprzedniegopokolenia, jak to wysprzataly caly dom, po czym poronily dziecko. Dziewczynki Brzuchatki, sa naprawde wazniejsze wasze dzieci, nic czyste szyby i wykrochmalone firanki. To co planujemy w dzien, zrobmy w tydzien🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze moze to zabrzmialo jakos krytycznie albo pouczajaco, ale nie mialo tak byc,Kalcia mnie po prostu bardzo zmartwilas :( Za duze tempo sobie narzucilas, zwolnij Kwiatuszku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mamuski . Bez paniki ja tak zawsze oszczedzalam sie w pierwszej ciazy a jak sie ma wieksza rodzine to ciezko myslec o sobie.No ale obiecuje ze dzisaj troche odpuszcze bo potym praniu wykladzinty mam takie zakwasy ze rano nie umialam wstac. No ale w czwartek przyjezdza siorka wiec bede miala duze wyreczenie:)Dziekuje za troske jestescie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poniżej moje zdjęcie, a raczej zdjecie mojego brzucha. Dodam, że w rzeczywistości wyglądam kilka razy grubiej... wybieram zwykle zdjęcia, na których tych kilogramów tak nie widać, ale należę do tych kobiet, które w ciąży napuchły strasznie :-0 Aż strach pomyśleć, jak będę wyglądać za 3 miesiące i po porodzie :( http://images29.fotosik.pl/14/1f57251666f04c3b.jpg Obudziła mi się Maleńka i od rana mnie szturcha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki❤️ skorpionka ladniutki ten twoj brzuszek. faktycznie jesli piszesz, ze troszke napuchlas to tego nie widac na fotce:D Ja dzisiaj mam wizyte z polozna ale jak sobie pomysle ,ze za oknem tak leje to nie chce mi sie z domu wychodzic:( no ale bede musiala. Moze do 2giej przestanie padac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada ktora to twoja wizyta u poloznej ja to wsumie z ta w 34 tc bede miec 4 ta. I nie moge sie doprosic jeszcze jednego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w mojej karcie ciazowej pisze ze mozna miec jeszcze jedno usg po 35 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia aby nie sklamac bo nie pamietam dokladnie to chyba 7 spotkanie z polozna. Mialam 1 z GP no i nie licze tych co bylam na USG w szpitalu. I teraz beda co 3 tyg- tak mi powiedziala znajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to 7 wizyta. Ale w mojej ksiazeczce nic nie pisze o usg w po 34 tyg a szkoda. tez bym chetnie sie na nie wybrala:D:D:D Jestem wogole ciekawa jak oni to wyczowaja jak dziecko jest obrucone przed porodem bo przeciez na 100% nie ma pewnosci , ze jest glowka do dolu. I dlatego tez bym chciala to dodatkowe usg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzucholki 🌼 U nas dziś znowu cały dzień leje...nic się przez tą pieprzoną pogodę nie chce 😠 Już mi się marzy słoneczko... Mada - no to powodzonka u położnej, daj znać po wizycie co tam u dzidziulka słychać. No to dużo miałaś tych spotkań. Ja w sumie już teraz mam co trzy tygodnie, ale następne mam 16 lipca i to będzie moje chyba też 4 lub 5 spotkanie a to będzie u mnie skończony 31 tydzień. Skorpionka ładny ten Twój brzusio :) Faktycznie nie widać żeby cokolwiek było nie tak. Tylko brzusio śliczny i nic więcej. Kalcia Ty to jesteś udana...tyle rzeczy to ja przez cały rok nie zrobiłam :P a Ty to wszystko w jeden dzień posprzątałaś...A tak serio to nie przemęczaj się i odpoczywaj dużo!!! Dziewczyny a ja przeżyłam szok, bo dopiero wczoraj zobaczyłam....że mam rozstępy :(:(:( W sumie wcześniej na brzuszku pękały mi naczynka krwionośne, mam jakąś taką skórę wrażliwą i skłonną do tego typu akcji...no i wczoraj poprosiłam męża żeby mi zrobił zdjęcie brzuszka tak od przodu - golusieńkiego. No i zobaczyłam rozstępy po obu stronach, duże czerwone :( Normalnie ich nie widzę bo są pod brzuszkiem i już tam nie dosięgam (lustrzyca mnie dopadła:P) no a lustro mam wysoko i tez ich nie widać... Najgorsze jest to, że od początku się smaruję balsamami specjalnymi...ehhh...szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych rostepow to raczej nie uniknione nawet jak sie stosuje kremy, zawsze pare gdzies wyjdzie. Ja akurat mam szczescie bo na brzusiu nigdy mi nie wyszly chociaz to juz moja trzecia ciaz. Ale zato na z tylu nad biodrami mam moltum i na zewnecznej stronie ud tez mam troche, ale to skutki mojej pierwszej ciazy i tak jak wtedy mi sie porobily na tym sie skonczylo. Ani poprzednio ani teraz nic mi nie wychodzi. A i na cycusiach tez pare mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na razie nie mam rozstepow i po Oli tez nie mialam.Ale nigdy nic nie wiadomo . Do konca zostalkao jeszcze 2 mies i moga sie pojawic tym bardziej, ze troszke skora mnie swedzi a codziennie smaruje sie balsamem. Ale coz takie sa uroki ciazy:) Jeszcze niecala godzinka i zmykam do poloznej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepów ja nie mialam do samego porodu w dzien porodu wyszedl mi jeden... ale przez to ze rodzilam tyle godzin moj brzuch nie wytrzymal i mam na calym brzuszku na szczescie tylko do pepka a kremy stosowalam cala ciaze podobnie jak teraz a teraz przedstawiam Wam moja druga kruszyne niewiem jak ma na imie ale jest mocno ruchliwa bo chyba zdjec nie lubi :) bo Pani z usg nie mogla zdjecia zrobic tak sie wiercila, zdjecie nie jest mocno wyraznie ale jak sie wpatrzycie mozna zobaczyc glówke nozke brzuszek :) [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4b05bc070435672.html]http://images26.fotosik.pl/15/f4b05bc070435672m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja to w sumie powinnam się spodziewać, że będę miała rozstępy. Mam ich już całą masę mimo, iż pierwszy raz jestem w ciąży. Kiedyś schudłam w ciągu trzech miesięcy 17 kg i porobiły mi się na całym niemal ciele. No ale brzuszek był nieskalany, myślałam, że chociaż teraz więcej mi nie przybędzie. No ale dla malucha zniosę wszystko!!! Asiulek - pewnie, że widać - zarysy co prawda tylko, bo faktycznie zdjątko mało wyraźne, no ale widać maluszka ślicznego :) Jejku, jak bardzo cudowne jest to, że dla tych maluszków jesteśmy teraz caaaałym światem, i one są w nas :) ❤️ Mada - czekamy na wieści po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek- widac, widac to twoje malenstwo. Takie male i takie juz rozbrykane❤️ ❤️ ❤️ Ja juz po wizycie u poloznej. Ogolnie wszystko ok. Badania krwi mam ok- myslalam ze wyjda gorzej a hemoglobiny mam 11.2- dosc dobre bo anemia jest ponizej 10. Cisnienie tez w normie. Pani macajac brzuszysko powiedziala , ze dzidzia jest dosc duza- ciekawa jestem jak to mozna okreslic dotykiem- no ale coz:D najsmieszniejsze jest to ,ze sie zwazylam i tak wychodzi ze schudlam 1,5kg a mam wrazenie jakbym ze 3kg przytlya od ostatniego wazenia- chyba nie cos z ta waga bylo. Nastepna wizyte mam za 3 tyg 24/07 a potem juz co 2 tyg Wybralam sie dzis do mothercare- ale maja duze obnizki. Kupilam Olci spodenki a Julkowi 2 bluzeczki-ale juz takie na 3 mies. Bede musiala w tygodniu isc bo wanienke bo zwykle sa po 11f a w kompletach po 22f (wanienka,recznik, myjka i jakies pierdoly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! S_daga POMOZ! mam ten formularz-17 stron!!! Ma1 i mam kilka pytan do Ciebie bo wiem ze wyslalas i masz pomyslna decyzje,ale jesli ktoras z Was tez juz ma prosze o wskazowki: Claiming extra money for other people-czy cos tu wypelnialas? czy dobrze rozumiem ze trzeba zczytac z tabelki z lewej termin porodu i poziomu wyjda w tabeli dane-jakies daty-zupelnie nie pokrywajace sie dla mnie zniczym-to jest dla nich test period? potem calkiem po prawej termin kiedy ci wypada 15 tygodni przed porodem czyli dla mnie 1 lipca tak? czy cos pisalas w Other information?? bo w sumie co by tam napisac dodatkowo? czy wysylalas im Orginalne payslipy? czy ci wszystkie zwrocili razem z decyzja? ile czekalas na list z decyzja czy masz przyznane? wyslac ten formularz Mat1+payslipy +MatB1 od poloznej.... czy jeszcze cos? zadnych dokumentow innych?typu paszport itd? od razu mowie ze ja doczytalam tylko o payslipach jesli chodzi o dokumenty ale moge sie mylic a co kilka par oczu to nie jedna :D bede wdzieczna z wszystkie wskazowki jak najszybciej bo jutro chce wyslac buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka_bober- ja ci nie pomoge bo mi sie nie nalezy. Ale mam pytanko do Kalci bo mi sie wydaje ze ty juz wyslalas druk SSMG. Jesli pobierasz WTC i ChTC to co zakreslilas w tych pytaniach? Bo mi sie juz pokrecilo co mam zakreslic:( - Are you or your partner getting Income Support yes/no - Are you or your partner getting income- based Jobseeker\'s Allowence? yes/no - Are you or your partner getting Working Tax Credit witch includes a destability or severe distability element? yes/no Najbardziej chodzi mi o to ostatnie pytanie poniewaz bierzemy ten WTC ale bez tego destability a takiego osobnego pytania nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×