Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witem:) U mnie tez pogoda niezaciekawa:(:( asiulek27- wszystkiego dobrego z okazji urodzin, duzo, duzo, duzo zdrowka🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane 😘 Daaawno mnie nie bylo,ale zalatwiam te wszelkie pierdolki tutaj urzedowe. No i niestety, pomimo, że pracuje, to niestety moj self-emloyd jest dosc wczesny,zebym mogla ubiegac sie o mieszkanie komunalne. Nie zebym plakala,ale nie lubie rozczarowan,ktore wynikają z niedoinformowania mnie. Natomiast moze któras z Was wie,czy moge ubiegac sie o dosfinansowanie do mieszkanka,ktore wynajme? Wiem, że jeszcze w zeszlym roku tak bylo,ale teraz może znowu sie pozmienialo? Ale dobra, co ja tam tu jakąś ekonomia i proza :D Kasienko,spoznione GRATULACJE 🌻🌻🌻 No i dla Ivonki BUZIAKI 😍 za corunie!!! Ja mam takiez samiutkie imionko dla coreni (co sia nagle okazalo ze dziewczynka bedzie :)) ale mysle ,że nie przeszkadza Ci to Ivonko? Ej, to zycie jest ciekawe. U mnie chcata pelna, jest moich dwoje dzieci, corka mojego partnera, i moja siostrzenica. I wiecie kto sprawia najwiecej klopotów? Jedna jedyna osoba - latorosl mojego bylego(?) obecnego(?) partnera. Rozumiem nastolatkow, ze zdania mlodych ludzi slysze,ze jestem normalna,pelna zrozumienia dla nich osoba. A tu masz babo placek - jestem wiedzma, jedza i tym podobnym :D:D :D Mowie Wam ,jaja, egocentryczna,rozpuszczona osoba :) Powinnam sie zwinąc w dywanik pod nózki hihihihi, juz lece ;D Dobrze ,z e jest moja 18-letnia siostrzenica, to jakos sobie radze. Bo opisywane przeze mnie 17-letnie dziewcze zachowuje sie jak , no rozpuszczony bachor :) Ale,jak mowie, zycie. Buziaki w tym deszczowym,dzdzystym, slicznym ,refleksyjnym dniu🌻 Jeszcze tabelka ;) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?...B artek/Gabriela agata27......15/09......35......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia....Ana bela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. ..........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze cieplutkie,pelne najlepszych zyczen,skrytych i tych wypowiedzianych dla Asiulka 😍🌻😘 Niewazne, ktore,wazne jakie fajne :D :D :D te latka :* Jeszcze raz najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Jovka - złą tabelkę skopiowałaś (pamiętaj - zawsze ostatnia :)) ale już poprawiam :) Maleńka ja ciągle czekam na relacje z wizyty w Polsce, jak reakcja dzieci na Ciebie...wypoczęłaś?? NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Ba rtek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka Asiulek - wszystkiego co najlepsze w życiu!!!! ❤️❤️❤️ No i co Ty nam tu gadasz, ze czujesz się młodo...przecież Ty JESTEŚ MŁODA!!!!!!! 🌼 Dziękuję Wam dziewczynki za życzonka 😘 kochane jesteście 😘 Camillee - czekamy na relację z pobytu w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny ...co do latek no fakt to nie 80 :)ale jakos jak sie dochodzi do tych okraglych granic czlowiek robi sie bardziej refleksyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Własnie zaczełam 37 tydzien i mam kolejny problem bo moj maluszek rusza sie troche mniej niz zazwyczaj wczesniej tzn tydzien temu szlal jak w dyskotece a teraz cisza czuje jego ruchy ale mniej co mnie martwi czy to normalne czy ja jestem opetana? Prosze o odpowiedz bo zwariuje z gory dzieki pozdrawiam w ten paskudny mokry dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wszytskiego najlepszego z okazji 2 rocznicy!!!, u mnie dopiero tygodniowa byla Asiulek wzsystkiego najlepszego z okazji urodzin. ja tez mam 29 lat, niedlugo zaczne 30. piekny wiek Lecialam do Polski w 12 tyg, wracalam w 13. Wszystko bylo w porzadku dzisiaj idziemy na usg. Moze dzidzia nam pokaze plec. Nie mozemy sie doczekac DO DEBILNEJ POMARANCZOWEJ. Nie mialam okazji ci wczoraj odpisac. cytat byl celowo zmieniony, przeciez napisalam ze i tak tlumoku nie zakumasz. tak samo jak nie rozumiesz wyrazu fobia . Wytlumacze ci bo to moj ostani wpis do ciebie. Fobia to mowiac najprosciej bo inaczej nie zrozumiesz to : lek, strach przed czyms, przyklady : arachnofobia-lek przed pajakami, nyktofobia-lek przed ciemnoscia. A ty odnioslas wyraz fobia do tego ze lubie robic zakupy. Zapewniam cie ze absolutnie sie ich nie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, zaraz wchodze i patrze jak tam moje pytanie do Was, ale mam nadzieje ze pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzieki za pozytywne odpowiedzi, czuje naprawde niebo lepiej, bo naprwde zalezy mi na tym zeby leciec do Polski, a widze ze opinie same pozytywne:) Ivonka dzieki za poprawke w tabelece. Jeszcze raz dziekuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Manchester, nie martw sie, dzieci czesto wyciszaja sie przed samym porodem :) Powodzenia! Kasiu, wszystkiego najlpszego z okazji IIrocznicy slubu 🌻 kochajcie sie jak najmocniej! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella, Ziarnko piasku - stokrotne dzięki za życzonka 🌼 :) Anka Manchester - z tego co wyczytałam i powiedziała mi moja położna to całkiem normalne. Dziecko już teraz nawet nie kopie bo nie ma jak - brak mu miejsca. Ważne żebyś w ciągu 12 godzin (od 9 do 21) naliczyła 10 ruchów. Wtedy wszystko jest ok. Mój maluch zazwyczaj około południa ma już zaliczony test kopniaczkowy :) Głowa do góry... Jak Cię to nie uspokaja to popatrz w internecie na zdjęcia dzieci w tym tygodniu ciąży...są pozwijane biedulki, że się zastanawiam jak się odplączą do porodu...więc jak tu kopać... Jeśli dalej jesteś podenerwowana to zadzwoń do położnej i jej o tym powiedz, zobaczysz co ona Ci na ten temat powie. Liczysz ruchy płodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski moze mnie nie byc pare dni bo mi net siadl moze jeszcze w tym tygodniu mi to zrbia . jak by mnie ruszylo to jakos dam wam znac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczyn wszystkiego naj naj naj 🌻 jovka ja właśnie jestem w trakcie starania sie o dofinansowanie do domu i o socjalkę i w obu przypadkach potrzebowaliśmy Home Office w ciągłości 12 miesięcy to podstawa a dalej to co człowiek to inaczej. A własnie dzisiaj idę donieść papiery do mieszkania socjalnego, a wczoraj byłam donieść o Hausing benefit bo brakowało im mojej karty ciążowej :) no i czekam dalej :( i nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do liczenia ruchow w sumie nigdy nie liczylam bo wczesniej nie mialam z tym problemu myslalam nawet ze za duzo troche sie rusza ale dzieki za porade zaczynam zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia a cos ma to znaczenie w housing beneficie ze jestes w ciazy?? my mamy skladac ale jakos sie zebrac nie mozemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27 szczerze to nie wiem ale skoro chcieli odemnie kartę ciążową to może licza juz u mnie dochody na 4 osoby a nie na 3 bo przeciez licza się dochody osoby pracującej i sa dzielone na osoby na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika_25
hej!! ja również mieszkam w anglii i moja fasolka ma 15 tygodni :) tez miałam tylko jedno usg i dopiero dzis badana krew... niestety tak tu sie to wszystko odbywa... oni uważają,że ciąża to nie żadna choroba,tylko,że my biedne sie tylko martwimy :( Natomiast jeśli chodzi o samą opiekę,to nie narzekam. W szpitalu i przychodni od razu dostałam tłumacza,więc nie ma żadnego problemu z dogadaniem się :) No cóż drogie mamusie... pozostało nam tylko czekać i być dobrej myśli!!! Ja już wiem,że będe miała cesarkę... pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe i aktualne mamusie 🌼 Ivonka serdeczne gratulacje Majeczki, malutka sliczniutka, jak przeglądałam zdjęcia twojego maleństwa to wzieło mnie na sentymenty i też przegladałam zdjęcia naszego maleństwa i jestem w szkou, nie zdawałam sobie sprawy ze dziecko tak szybko rośnie moja mała ma 2 miesiące i tak bardzo się zmieniła. Waży juz ponad 5kg, dniami i nocami wisi na cycusiu, rosnie jak na drożdzach co tydzień muszę zmieniać jej garderobe, aktulanie nosi ubranka na 68. A co do pielęgnacji niemowląt to dziewczyny nie martwcie się ja nie miałam styczności z maleństwa, nie chodziłam do szkoły rodzenia, szczerze nie miałam zielonego pojęcia o tym. W szpitalu wykapali mi małą 2 razy i nic poza tym sama musiałam się nauczyć ubierania, przewijania, karmienia, byłam przerażona. Tak jak pisała któraś z dziewczyn jak ubierasz dziecko to nie myślisz o tym jak to zrobić tylko po prostu robisz, to jest instynkt macierzyński:-) Uciekam bo moja mała ma dziś zły humor, chyba pogoda jej się nie podoba (u nas leje) bo marudzi od rana Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Manchester ja też jestem w Manchestetu, jak miło że w końcu nie jestem sama:-) bo większość dziewczy jest z Londynu Z jakiej części Manchsteru jesteś i gdzie rodzisz? Ja rodziła w North Manchester General Hospital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika_25
Stąd wiem,że bedę miała cesarkę,ponieważ byłam wcześniej na badanich w Polsce (bo jakoś nie do końca ufałam tutejszym lekarzom). I niestety z badań krwi mi wyszło,że ma żółtaczkę typu B. Dziś jak powiedziałam to,pielegniarkom tutaj w Anglii,to od razu stwierdziły,że jeli wynik z Polski się potwierdzi,to bede musiła mieć cesarkę,dla dobra dziecka.Na początku sie trochę przeraziłam,ale z drugiej strony... może mniej bólu?? Już sama nie wiem,co jest lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jedno i drugie ma minusy jak i plusy,patrzac ogolnikowo,ale tak sie nie robi,nalezy patrzec pod katem konkretnej matki, w twoim przypadku jak najbardziej wskazana cesarka , i to akurat jest lepsze ,bo jest lepsze dla twojego dziecka ja sie nie palilam do cesarki nigdy,ale mam problem ze sercem i mysle juz ze moze to byloby lepsze dla mnie i dla dzidzi,,,no ale tu tak nie mysla jak ja :D i bedzie sn Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie moja droga, że tu ziemniaki nie należą do najtańszych warzyw. Teraz nie ma tragedii, ale w zimę dobre ziemniaki to majątek!!! I co zaskakuje - są droższe od frytek...więc nie pozwalamy sobie tak często na rarytas jakim są placuszki!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede miala coreczke. Troche sie zdziwilam, bo wedlug wszelkich przesadow mialam miec synka. Robili mi skan 3 razy bo schowala sie glowka w dol i za nic nie chciala jej dobrze pokazac. W koncu mi ja babka wypchnela. I wszystko w normie. czy ktoras z Wsa ma tak dzidzie skierowana glowka do dolu??, wiem ze to nie za dobrze. Co poradzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! 2 dobre srednie ziemniaki na puree kosztuja tyle co sloik oliwek albo 2 pomarancze. Tak wiec ja tylko na oliwkach, na ziemniaczki nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella- to gratuluje coreczki❤️❤️❤️ A ze maluszek jest glowa w dol- to raczej nic dziwnego na tym etapie ciazy- przynajmniej mi sie tak wydaje- bo dzidzio sie ciagle obraca w brzuszku:):):):) kaska- to trafilas ze swoja wypowiedzia:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kiedy bylo albo jest u Was 3 USG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×