Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Ojej, moj maz spozywa wlasnie na obiad biala kielbaske z ziemniakami. To juz na placki nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Ba rtek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend..coreczka...Kornelia........ ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Ba rtek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka...Kornelia...... .. asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa z ziemniakami
???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechcacy wkleilam dwa razy. U was tez tak leje caly dzien????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, milo ze pytasz :) w polsce bylismy prawie 3 tygodnie. pogoda byla swietna! lekarz w polsce potwierdzil ze bedzie dziewczynka:) po usg w uk nie chcialam znac plci i tlyko maz ja znal :) ale rodzina sie w polsce dowiedziala i niechcaco wygadala ;) dzisiaj mialam rozmowe z szefowa o bezpieczenstwie w pracy, i o macierzynskim, dowiedzialam zei ze macierzynski trwa rok (52 tygodnie), a nie \"tylko\" 9 miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leje
znów zapowiadaja te obrzydliwe deszcze i powodz najmocniej ma padac do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! i okazalo sie ze moj maz moze jeszcze wziac jeden dzien wolny, tak wiec weekend nam sie fajnie przedluza. szkoda ze tak pada, planowalam posiedziec nad morzem. Moze w takim razie na meczyk do pubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to w przeciwieństwie do Ciebie cały czas używam jednego - czarnego nicka. Po drugie spacja za mało chyba chciałaś napisać. No i tak to sobie tłumacz...Poza tym na swoją inteligencję nie narzekam...Ty na swoją powinnaś...braki straszne! Tyle w temacie placków ziemniaczanych. Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej miec braki w zyciu osobistym. Smutny jest ten proces przemiany samotnosci i zalu w zlosliwosc i rozgoryczenie. Dotyka to z reguly starych panien i brzydkich porzuconych lub tez zdradzanych kobiet. Zawsze mi tak jakos szkoda tych osob. Sa takie samotne ze internet to cale ich zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nikt nie zauważył, ale nie bylo mnie ze 2 tygodnie. Urwanie glowy w robocie (jeszcze trochę), + tydzien w Polsce. That\'s why nie bywałam na forum w ogóle. :) Poprawiam sie w tabelce i lecę czytać, co slychac na topiku. Stęsknilam się.... :P NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Ba rtek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka- zauwazylysmy, ze cie nie bylo:P:D:P:D To teraz napisz co u ciebie slychac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Pogoda taka ze szlag chce trafic!!!!Rano troche zmoklam ale nie bylo az tak zle. Mam pytanko.Czy to normalne ze wogole nie siusiam w nocy,nie budze sie spie od deski do deski.Moze z czasem to sie zmieni ale narazie poki co chyba nie mam sie czym martwic...??????? Karinella-gratuluje coreczki to przybij piateczke!!!! Ja tez bylam przekonana ze bede miala synusia bo twarz mi sie praktycznie wogole nie zmienila. Pora dzidzie i brzuszek włożyć do wanny kanapeczki do pracy zrobic i lulku!!! Dla przypomnienia to ja kurczaczek po zmianie nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yagoda13, to normalne ze nie wstajesz siku, powinnas sie cieszyc :) ja jestem w 37tc i jak sie wysikam przed snem to mam spokoj do rana ale kolezanki z forum wrzesniowek wedruja nawet po 5x do toalety w ciagu nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K. Z grubsza wiem już co się dzialo podczas mojej nieobecnosci. :) Tymczasem - leci sobie 31 tydzien. Jeszcze tylko 2 miesiące z kawałkiem. Jejku. niby juz bym chciala, ale jak se pomysle, jak bardzo zmieni sie moje życie i jak mocno bedzie bolał poród, to mi ta niecierpliwość przechodzi :P Balam sie podrozy samolotem (jeden lot w równe 29 tygodni, drugi, powrotny po zamkniętych 30 tygodoniach). Dzieciąteczko moje bylo wyjątkowo grzeczne. Balam sie bardzo, że jeszcze zaczne rodzic, czy dostane skurczy itp. ale bylo zwyczajnie, jak zawsze. Tylko zarówno przy jednym, jak i drugim locie - tak samo - dziecina ruszala sie strasznie przy starcie i lądowaniu. Wszystko dobrze sie skonczylo :) Byłam na usg 3D w Polsce, w rzekomo dobrej klinice, ale srednio jestem zadowolona. Facet nic prawie nie mowil, monitor mial obrócony w swoją strone tak ze prawie nic nie widzialam, a nagrany filmik sklada sie z 4 krotkich kilkusekundowych filmikow. (z czego w ogole tylko na jednym co nieco widac) :-0 W kazdym razie - juz 4-ta niezaleznie badająca osoba powiedziala, że mam dziewczynkę :), a na tamtą chwile - ważyla 1590g (30tydz. w trakcie byl). Zakupy już zakończone :) Dla dzieciątka mam wszystko, z wyjątkiem nożyczek do paznokietków :P bo nie bylo takich jak chcialam. A tak, to mam juz wszystko - cale szczescie, że sie wszystko zmiescilo do samochodu, (wszysciuteńko z wyjątkiem ciuszkow kupilam bowiem na Allegro i teraz musielismy to przywieść z Polski; łącznie z wózkiem, łóżeczkiem, fotelikiem, wanienką i innymi bambetlami) :) Rodzina podjarana spotkaniem, wymacali mi brzuch na wszystkie strony :P Już nawet zrobilismy ankiete odnośnie tego, kiedy Izunia bedzie miec imieniny :D Wypisalam daty jakie byly w kalendarzu (4 razy są imieniny Izabeli w roku) i zrobilismy sondę, kiedy powinna obchodzić. Teoretycznie, powinno sie obchodzic pierwsze imieniny, które wystepują po urodzinach, ale okazuje się, że w rodzinie męża słabo ta zasada funkcjonuje, wiec postanowilismy zrobic tę sondę :P Stanęło na 16 marca ❤️ Myslalam, że szybko dojdziemy do jakichs wnioskow, a tymczasem debata trwala chyba z godzinę :P Brzuch rośnie jak na drożdżach, więcej napiszę jak bede miec wiecej siły, bo padam. Jeszcze troche i znowu bede miec wiecej czasu na kompa. Pozdrawiam gorąco wszystkich - szczególnie nowe koleżanki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, odezwij sie na wrzesniowkach, chocby \"czesc\" napisz bo dziewczyny sie o Ciebie dopytuja :) skorpionko, ja tez bylam na usg 3-4D w Polsce ale film mam spoko a lekarz caly czas mowil co widzi, problem byl tylko z tym ekranem - co prawda go co chwile odwracal do mnie ale i tak malo mi sie leb nie ukrecil :P a usg bylo na takim samym sprzecie co robil mi lekarz tu w UK (no nie, jednak tu byl troche nowszy model) a na koniec powiedzialam lekarzowi zeby pacjentki kladl w druga strone (tak jak tu) to przynajmniej beda cos widziec :P ciesze sie ze wszystko u Ciebie dobrze i ze lot znioslyscie w porzadku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff i dzien minal maz myje w kuchni naczynia a ja jakos dolka zlapalam ...slucham sobie maryli rodowicz po co mi dnie ... dzis mimo ze moje urodziny dzien smutny... moja przyjaciółka zapomniala o moim swięcie jedynie maz i rodzice z tesciami ..... a tak wogóle smutno ze nie mamy tu nikogo by spedzic sobie z kims fajny wieczor .... zreszta uwazam tez ze w Polsce byloby podobnie ...co jest chyba jeszcze bardziej przykre... :( klade sie spac mamy sobie jeszcze pogadac z mezem w łózeczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Skorpionka 🌼 jasne, że zauważyłyśmy Twoją nieobecność. Nawet pytałam kilka razy o Ciebie. No to wizyta pewnie zaliczona do udanych, a rodzina szczęśliwa :) Karinella - rozumiemy się widzę bez słów :classic_cool: Mada 🌼 Kalcia to lipa z tym Twoim netem. Czekamy na wieści jakby co :) Camilee - gratuluję w takim razie córeńki ❤️ Fajnie, że odwiedziłaś rodzinkę. Pewnie przyjemnie było. Yagoda - to nie jest niepokojący objaw. Ja jestem w 36 tygodniu i też nie wstaję w nocy. Załatwiam się tylko przed snem i mam spokój. Tylko się z tego cieszyć! Ziarnko piasku - dziękuję. Odezwę się. Asiulek - nie smutaj się. Czasami tak bywa. Głowa do góry!!! Dziś jest Twoje święto ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska i yagoda- ale wam dobrze:):)ja musze wstawac przynajmniej z 5 razy w nocy jak nie wiecej:(:( asiulek usmiechnij sie:D:classic_cool::D:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka :) Właśnie sie obudziłam :) zasnęłam o 19 razem z moją córeczką , teraz pewnie bede sie pół nocy męczyć by zasnąć :( . Dziewczynki mam pytanie ile płacicie za wózeczki, ja wczoraj wybrałam sie z rodzinką na przegląd sklepów i mam nieco mieszane uczucia, te wózki ktore mi sie podobają przytłaczają mnie cenowo :( podobnie jest w łóżeczkiem dla maleństwa. Byc może zwiedzaliśmy nieodpowiednie sklepy :0 jeśli macie już jakieś doświadczenia w tym zakresie będe wdzięczna jeśli sie ze mną nimi podzielicie :) Miłej nocy i kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skorpionka i ja o ciebie pytalam;) wpisuje kolejny tydz do tabelki bo juz po polnocy;) a od jutra mamy gosci z pl i pewnie nie bede miala jak zajrzec:) pozdrawiam was wszystkie dziewczyny🖐️ NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Ba rtek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego pochmurnego poranka Dzieki za odpowiedzi a juz myslalam ze cos nie tak ze mna ,ale chyba powinnam byc zadowolona. Mada-Wszystkiego naj naj naj w 4 rocznice slubu,zycze Wam byscie ich mieli kolejnych 100!!!!Pewno dzis sie szykuje jakas extra romantyczna kolacja???? POzdrawim i zycze milego dnia pomimo wstretnej pogody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mada - duuuużo miłości i spełnienia Waszych najskrytszych marzeń ❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Yagoda - no problem :) Mykam zjeść śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Abyście dalej szli przez życie, 🌼 🌼trzymając się mocno za ręce, 🌼 🌼Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem,🌼 🌼zawsze pewni swoich uczuć.🌼 🌼Niechaj los Wam sprzyja, 🌼 🌼niosąc powodzenie.🌼 Mada - wszystkiego naj naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki!!! Mada - wszystkiego najlepszego w rocznicę ślubu! 🌼 Widzę, że wczoraj nie tylko u mnie padało. Ja miałam wczoraj ochydny dzień, myślałam że baniak to mi pęknie. Czy jak pada deszcz i jest pochmurno to też was boli głowa? Jutro o 6 rano lece do Polski i nareszcie zobaczę naszą dzidzie. Kurcze ale się wyśpie dziś. Muszę wstać o 00.15 i dojechać do Dublina na samolot, bo niestety z Belfastu są loty ale tylko z przesiadkami. Także wolę dojechać sobie 2,5 godz autobusem i lecieć bezpośrednio. Jutro będę miała bardzo intensywny dzień. Bo najpierw zakupy, później badanie fasolki i następnie dentysta. Także nie będę się jutro odzywać. Postaram się coś napisać w piątek chociaż też będę miała intesywny dzień. Wracam w sobotę rano i zabieram ze sobą rodziców, którym pokaże trochę Irlandii. Odezwę się jeszcze poźniej. Dziś u nas słonecznie!!! HURA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Manchester ale miło ja pracuję w royal oldham hospital. To jeśli chodzi o opiekę o nie masz co się martwić jest naprawdę dobra. Super spokać kogoś ze swojego miasta. Ja mieszkam koło centrum Manchesteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Mada wszystkiego najlepszego !!!! Pomaranczowa, znam ten proces dobrze, juz ci pisalam ze jestem psychologiem, wiec zetknelam sie z takimi przypadkami jak ty.jak pracowalam z takimi kobietkami to dodatkowo zawsze do tego dolaczona byla albo bulimia albo anoreksja, albo obie naraz, do ktorej grupy sie zaliczasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Dzieki za zyczenia❤️❤️ ❤️kobietki. Dokladnie 4 lata minie o polnocy ale ja chyba napisalam 13go ze za 2 dni mija 4 a ja mam 16go - ale to nic:D:D:D maly bledzik sie czasami gdzies wedrze. A kolacja to sie szykuje lub uroczysty objadek w knajpce- jeszcze nie wiemy co wybrac bo dopiero wybierzemy sie na nia w piatek- bo mezus bedzie ial 4 dni wolnego :D:D:D:D zreszta towarzyszyc nam bedzie Olusia. Wiecie co wczoraj zachcialo mi sie golabkow i je robilam wieczorem:)Dzisiaj wstalam po 6rano aby pare zjesc- oczywiscie wyszly lekko pikantne:) mysle, ze reszta tez je zje:) leedeaga- a bylas w Toys\"r\"Us?? ten sklep jest kolo Ikea. Masz tam tez obok Mamas and Papas- ale ceny wozkow zaczynaja sie od 200f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×