Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Dziewczyny dolaczam do klubu ulubiencow plackow ziemniaczanych,wprost je uwielbiam!!!! Ten pomaranczowy prototyp znowu sie wcina,nedzny typek z tego \"czegos\"!!! Poogladalam troche filmikow,mozna sie wzruszyc,moje kochanie powiedzialo zebym nie ogladala takich rzeczy bo sie bede bala porodu,troche za pozno na takie myslenie bo i tak sie ciut boje.Cos mnie brzucho pobolewa oj chyba sobie zrobic buuuuuu..... Pogoda znowu skopana,kurcze chyba na holiday gdzie by jechac bo tu na pogode nie ma co liczyc.Ide zrobic myju,wciagne plateczki z mleczkiem i lulu. Ivonka-jak tam Majeczka,a Michal grzeczny chlopczyk????? Kolorowych motylkow na dobranoc dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ze mnie psycholog to nie tobie oceniac, tylko ludziom ktorzy sie na tym znaja. Chociaz bez studiow i praktyki mozna stwierdzic bez problemu u ciebie wysoki stopien rozgoryczenia. to nie jest tylko moje zdanie, raczej jak widze wszyscy tak mysla. chyba nie zdajesz sobie sprawy jak to widac w twoich wypowiedziach. szkoda mi ciebie. mysle ze wyladowujesz sie tutaj bo w realu nawet juz nie masz z kim pogadac.Nikt nie chce z toba przebywac. moze zacznij sie do ludzi usmiechac, badz mila, zobaczysz twoje zycie zmieni sie diametralnie i zaczniesz byc szczesliwa. a co do problemow z laknieniem mysle ze je masz, poniewaz za czesto napadasz na wyglad u dziewczyn, i ciagle czepiasz sie jedzenia. A to chyba o czyms swiadczy. Popracuj nad kompleksami moze nie jest z toba tak zle, moze masz cos ladnego w sobie. Pewnie jak sie usmiechniesz i wywalisz ze srodka cala ta zolc to buzia zrobi sie barzdiej lagodna i moze nawet ktos uzna ze jestes ladna. NIE PODDAWAJ SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku :) 🌼 Mada - bylam w sklepie o ktorym mi pisałaś, owszem spodobał mi sie tam wozeczek , ale jego cena mniej ;).... to wozek Quinny buzzy . Mężulek mówi , że mimo wszystko warto bo bedzie służył okolo 3 lat. Musze jeszcze nad tym pomyśleć. Jeśli chodzi o łóżeczko , sądziłam że wybiore coś w Ikea , ale niestaty nic nie było. W sklepie m&p byly piękne łóżeczka, ale za ich wartość mogłabym sobie kupić jakieś autko:))). Wczoraj pojechaliśmy do Mothercaare i tam znalazłam fajne łożeczko za 100£ . Myśle , że tam dokonamy zakupów. Póki co powoli zaczynamy pakowanie :) za niecałe 2 tygodnie wyjeżdzamy do Polski :) Pozdrowienia dla wszystkich , miłego dzionka papap 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leeds1977aga
a moze sprobuj poszukac buzza w internecie i przeslac do anglii - cenowo zaoszczedza sie jakas polowe (a jakby go kto mogl przywiezc samochodem to i wiecej) a i kolorki sa ladniejsze w Polsce niz tutaj - tu tylko czarny, czerwony i zielony widzialam (a i niebieski) - a w Polsce cala masa kolorow (bo mozna kupic tez kolekcje z zeszlego roku). duzo promocji w internecie mozna znalezc, taniej, wiekszy wybor - same plusy. jedyny minus to wysylka wozka do anglii, ale i to mozna jakos latwo obejsc :) polecam, zwlaszcza, ze sama tak robilam (mnie sie udalo wcisnac wozek znajomym, bo jechali we dwojke pustym samochodem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼🌼🌼 I tak to dzisiaj mija moja 4 rocznica:):) slubu:):):) Mezus zrobil sniadanko ale musial isc do pracy:( za to od jutra ma 4 dni wolnego:D:D:D ale nim wroci z roboty to zrobie mu mala niespodzianke i upieke jakies ciasteczko. kalcia- juz nam ciebie brakuje:( niech ci szybciej tego neta naprawiaja:) i sie tu pokazuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gowniane badanie
Witajcie Wczoraj miałam wizyte u gina. zaczął sie u mnie 26 tc. Lekarz sprawdził wyniki krwi i moczu, stwierdził, że wszystko ok i powiedział do widzenia. Zapytałam czy mogę posłuchac tetna płodu? Powiedział, że jeśli chcę to tak. Posłuchalismy...Zapytałam czy nie będzie mnie badał ginekologicznie? Odpowiedział, że skoro wyniki są ok to nie trzeba. zdziwiłam sie bardzo...Przecież takie rzeczy jak zamknieta szyjka macicy, czy ułożenie dziecka sprawdza się poprzez badanie, a on to zlekceważył. co sądzicie? Powinnam zmienić lekarza? Czy was też ginekolog nie bada? Chodzi mi o kobiety w szóstym miesiącu ciąży. Czekam na info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My raczej nie pomozemy. Nas bada polozna co kilka tygodni i raczej nie ginekologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z nas
kiepscy fachowcy zostali w kraju????/! to po co jezdzicie do polski ?aby was badali ci kiepscy fachowcy ? karinelle teraz przesadziłas i nawet mnie pokurzyłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje :) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Ba rtek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w ten cieplutki dzionek Jakos ostatnio sily mnie opuszczaja hehe. Tak na prawde to ciaza dopiero teraz daje mi sie we znaki. Mam do Was pytanko z innej \"beczki\". Chodzi mi o to czy moze ktoras z Was zna ztronke do bukowania przejazdu nie promem tylko kanalem???? Moj maz bedzie niedlugo jechal do Polski po lozeczko i inne akcesoria i nie mamy czasu nawet popatrzec gdzie sie bukuje bileciki. Musimy koniecznie kanalem bo po kwarantannie mozemy zabrac psiaka a tylko kanalem podobno mozna. Jezeli znacie jakas stronke to podajcie prosze Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada no to jeszcze raz......... Szczesliwej podrozy do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los sie klania w pas..... Sto lat.sto lat jeszcze raz..... No no niezle 4 dni z mezem,zycze oby byly extra udane.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANia, a dowiadywalas sie dokladnie czy nie mozna psa przewiezc promem? bo mnie za kazdym razem sie pytali czy nie mam jakiegos zwierzaka, wiec moze tlyko trzeba im to zadeklarowac i bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee jestes boska dziekuje za stronke:) Jezeli chodzi o prom to tak dowiadywalam sie . Mamy taka znajoma ona sie zajmuje sprawa zwierzat przewozonych do krajow UE i mowila ze promem mozna jedynie pzrewiesc kota i fredke ale psa po wyzej 10 kg juz nie:( a szkoda po prom jest tanszy. Masz racje nas tez pytaja za kazdym razem czy mamy jakiegos psa i zastanawiaja mnie jeszcze takie wybiegi dla zwierzat przed wjazdem na prom takie boksy. Wole jednak nie ryzykowac. Acha i wyczytalam ze jest mozliwosc przewiezienia psiaka w Bolonii z Dover i z Cale odpada. Jeszzce raz dziekuje polukam troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj tumanie ktory nie umiesz czytac. napisalam ze kiepscy fachowcy zostali w kraju, bo wszyscy wiemy o tym ze najlepsi lekarze, informatycy, inzynierowie, i fachowcy z innych dziedzin ktorzy znaja jezyki wyjechali z kraju. zostali tylko tacy, ktorzy nie moga wyjechac z powodu braku znajomosci jezyka. a zapewniam cie ze bardzo by chcieli. Nie uwazam i nie napisalam tego ze Anglicy sa dobrymi fachowcami, bo takich jest malo. I WLASNIE DLATEGO ZATRUDNIAJA NASZYCH , PONIEWAZ SA LEPIEJ PRZYGOTOWANI DO ZAWODU. tylko powiedz mi jak moze byc czlowiek dobrze wyksztalcony bez znajomosci jezyka???? Ktos kto skonczyl dobre studia i zna sie na tym co robi bez problemu nauczy sie jezyka. Wiec summa summarum wniosek jest taki ze kiepscy fachowcy zostali w kraju. I absolutnie nie mowie tutaj o ludziach w srednim wieku, bo Oni nie mieli az takich mozliwosci jak my. Mowie o nas , o mlodych, dobrze wyksztalconych luidziach, po dobrych(panstwowych uczelniach) i ze znajomoscia jezyka. A psycholem moja droga jestes ty- co widac po twoich atakch i totalnym braku argumentacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myje garow bidulo, tak jak ty. Widocznie taka masz prace bo patrze ze innej nie znasz, Pracowalam w zawodzie. Teraz nie pracuje , poniewaz jestem w ciazy, a pracujac z ludzmi w szpitalach i poradniach mozna nabawic sie jakiejs choroby. tak wiec z racji tego ze nie musze parcowac, jezeli nie chce, zrezygnowalam z pracy, bo wiem ze bez problemu znajde innna lub wroce do tej samej jak mala bedzie miala kilka miesiecy. mam ten luksus ze moge skupic sie na ciazy idziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie rozumie
oprocz karinelli ktora przesadza> Piszac ze nie ma Fachowców w Polsce obrazasz wielu członków naszych rodzin .JUz lepiej nic nie pisz jak masz takie głupoty pisac ja mam super dentyste w kraju i nie zamienie go na zadnego stad Jest bardzo drogi ale kazdy dobry Fachowiec musi miec swoja cene by znac swoja wartosc :(:(:(:(:(:(:(juz mnie to twoje pisanie karinella bardzo złosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yagoda- dzieki:):):) aaaa- znowu u mnie pada:(:(:(:( A co do wyjazdow. Do w duzej mierze zgadzam sie z Karinella. Ja znam kilka osob , ktore ukonczyly studia- z bardzo dobrymi wynikami i powyjezdzaly za granice do renomowanych firm komputerowych. W Polsce musieliby pracowac przynajmniej 4-6 mies na to co maja tam co miesiec:):) do tego dochodza im staze w innych krajach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dobrego dentyste w kraju- on napewno nie musi wyjezdzac na zachod aby poprawic swoje dochody:):) bardzo dobrze mu sie pracuje w Polsce. Przede wszystkim , jest dobry w swoim fachu, nie pieprzy roboty i dlatego nawet ceny jakie sobie narzucil w niczym nieprzeszkadzaja- a dodam , ze jest dosc drogi w okolicach gdzie mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa z jakich to moich wypowiedzi wywnioskowalas ze nic nie mam??? slucham??? Dziewczyny w ktorym tygodniu mialyscie badania na cukrzyce ciazawa.Mnie dzisiaj polozna powiedziala ze bede miala w nastepnym tygodniu,a to bedzie 21 tydzien. czytalam gdzies ze powinny byc w 24. Kiedy Wam je robili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyny, ktora zlosci moja pisanina- dlaczego nie napisalas postu pod swoim nickiem???? Co do jakosci fachowcow, niestety mam takie zdanie i nic go nie zmieni. Polowa naszych najlepszych dentystow jest w tej chwili w Anglii lub Irlandii. Tez mam swoja kolezanke dentystke w Polsce, ktora mi robi zeby, tylko ze ma zamiar wyjechac jak zrobila to wiekszosc z jej rocznika, jak tylko dziecko podrosnie. Niestety nie wiem czy zauwazylyscie, ale coraz mniej jest tych mlodych, dobrych, rozwijajacych sie stomatologow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, mi gin w pl powiedziala ze badanie glukoze robi sie miedzy 24-28tygodniem. nie wiem jak to jest w anglii... moja dentystka tez wyjechala do uk :) najpierw ona a pozniej sciagnela rodzine :) jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie sie sie , koncze ta dyskusje, bo nie bede miala na nia czasu kilka dni. Musze sie spakowac, rano mamy samolot do Girony, w koncu po dwoch tygodniach wyjezdzamy w mini podroz poslubna. Nie mialam wiecej krawawienia, skan w porzadku , no i jeszcze dzisiaj polozna potwierdzila ze nie ma zadnych przeciwskazan. Zreszta na Costa Brava tez maja szpitale, a to najwyzszy czas jechac, bo im dluzej zwlekamy tym moj brzuszek wiekszy, a mezulek ma akurat luzy w pracy, wiec moze sobie wziac jeszcze pare dni wolnego. Wlasnie zabukowalam hotelik i lot, spakuje sie i nie ma prawa nic mnie do rana bolec, zebym sie nie rozmyslila. Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada taka
karinella, mi gin w pl powiedziala ze badanie glukoze robi sie miedzy 24-28tygodniem. przeciez ta polska gin nic nie wie zapytaj fachowca z wysp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada taka
Polowa naszych najlepszych dentystow jest w tej chwili w Anglii lub Irlandii. juz połowa?a jeszce kilka godzin temu pisałas ze wszyscy a dentysci tez umieja myc garnki i nianczyc cudze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×