Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

witam :) u mnie sloneczko :) mada, wszystkiego naj naj :) my bedziemy niedlugo obchodzic 3 rocznice razem z meza 30 urodzinami :) tylko 2 dni przerwy pomiedzy tymi swietami :) planujemy jakis wyjazd w ten weekend kiedy bedzie bank holiday :) moze londyn? a tamtym roku zatrzymalismy sie w bristolu w ibisie i zwiedzalismy przez 3 dni :) jesli macie jakies propozycje to czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze cos sierpien to okres wielu rocznic:):):):D Moj mezus rowniez dziekuje za zyczonka🌼 camille- jesli masz mozliwosc to moze Szkocja- ja bym sie tam chetnie wybrala no ale teraz juz za pozna- ale jak sie dzidzia urodzi to napewno tam pojedziemy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBIETKI CHCIAłABYM RAZ JESZCZE PORUSZYC TEMAT WóZKóW I łóZECZEK DLA NASZYCH PRZYSZłYCH DZIECIATEK. SZUKAłAM WóZKA W SWOJEJ MIEJSCOWOSCI A TAKZE W LONDYNIE I OXFORDZIE. SZCZERZE POWIEDZIAWSZY TRAGEDIA! WIEKSZOSC CZARNYCH I SZARYCH POJAZDóW WYGLADAJACYCH JUZ NA UZYWANE, PRZERAZIłA MNIE TOTALNIE..SZUKAłAM WOZKA WIELOFUNKCYJNEGO A TAKIE SA TUTAJ DROGIE I ZUPEłNIE MI SIE NIE PODOBAJA. JEDYNIEZ FIRMY QINNY SA FAJNE KOLORKI ALE DROGIE STRASZNIE. NA AUKCJI INTERNETOWEJ E-BAY TEZ NIE ZNALAZłAM NICZEGO CO BY MI SIE PODOBAłO. łóZECZKA SA FAJNE I NIE MAJA TAK WIELKICH CEN ALE WóZKI,PORAZKA...ZOSTAłA MI JEDYNIE OPCJA POLSKIEGO ALLEGRO. ALE SIE ZDZIWIłAM! WóZKI O WIELE łADNIEJSZE Z WIELOMA CERTYFIKATAMI I CZASAMI O POłOWE TANSZE NIZ TUTAJ! MYSLE ZE O BYł STRZAł W DZIESIATKE! ZNALAZłAM JEDEN WóZEK WIELOFUNKCYJNY KTORY NAJBARDZIEJ PRZYPADł MNIE I MOJEMU MEZOWI DO GUSTU. CENA PRZYSTEPNA , SPRZEDAWCA NIE JEDNOKROTNIE WYSYłAł WóZKI DO ANGLII I INNYCH KRAJóW,MA BARDZO DOBRA OPINIE WSRóD KUPUJACYCH. WóZKI SA BARDZO CHWALONE PRZEZ UZYTKOWNIKóW I SPRZEDAJACY POLECANY JAK NAJBARDZIEJ. KONTAKTOWAłAM SIE Z TYM PANEM NA GG. PRZESYłKA DO ANGLII IDZIE 4 DNI! A KOSZT JEJ WYNOSI 160Zł(CAłKIEM UCZCIWA CENA) JESLI KTóRAKOLWIEK Z WAS BEDZIE ZAINTERESOWANA TAKOWYM WóZKIEM TO UDZIELE WSZELKICH INNYCH INFORMACJI NA JEGO TEMAT ZA OK TYDZIEN(ZAMAWIAM W TYM TYGODNIU) A TO LINK NA KTóRYM MOZECIE SOBIE WóZECZEK OBEJRZEC...JEST WIELE OPCJI I NOWOCZESNA KONSTRUKCJI...PODOBNO LEPIEJ WYGLADA NA ZYWO NIZ NA ZDJECIU.. CZEKAM NA WASZE KOMENTARZE W TEJ SPRAWIE.. http://www.allegro.pl/item226044785_titi_3_w_1_tritron_fotelik_samoch_nowe_kolory.html#photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Ba rtek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzi dlaczego wczesniej nie dalas tego linka:(:( Wozeczek jest suuuuuuper i kolorki takze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADA 744 MY GO DOPIERO ZNALEZLISMY WCZORAJ.. :( TAK JAK KAZDY CHYBA MIAłAM NADZIEJE ZE TU SIE COS ZNAJDZIE ALE...ANGLIA MNIE ZADZIWIA POD TYM WZGLEDEM! UBRANKA MAJA PIEKNE A WóZKI NA JEDNO KOPYTO! MOZE UDAłO SIE WAM DZIEWCZYNY DOSTAC TU FAJNY WóZEK ALE JA NAJWIDOCZNIEJ NIE MIAłAM SZCZESCIA...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, o szkocji myslelismy w tamtym roku bo byla wtedy tam moja koleznka, ale odpadlo bo mamy za daleko.... musielibysmy jechac z 10godz samochodem :( mm nadzieje ze kiedys tam pojade :) mondzi, super wozek znazlas :) ile chcialas wydac w uk na wozek? ja mialam upatrzony w mothercare za 229 ale teraz cena juz jest 269 :( kolor beznadziejny ale mam zxamiar sie spytac czy nie ma innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAMILLE JA NIE PATRZAłAM TYLE NA CENE, CO NA WALORY BEZPIECZENSTWA, WYGLADU I WYGODY DZIECKA. JAK BY TUTAJ TAKI WóZEK JAK TEN Z ALLEGRO KOSZTOWAł 350ł TO TEZ BYM ZA NIEGO NAWET TYLE DAłA BO JEST SUPER. KREW MNIE JEDNAK ZALEWAłA JAK WIDZIAłAM TE WóZKI Z ZAMONTOWANYMI FOTELIKAMI DO SAMOCHODU WEWNATRZ A W NICH Pół SIEDZACE NOWORODKI! FAKT, MOZNA TO SIEDZONKO WYJAC ALE JAK TEN WóZEK WYGLADA? MNIE SIE AKURAT TO NIE PODOBA ALE TU JEST CHYBA TAKA MODA I W SUMIE O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE. JA PREFERUJE WóZKI GłęBOKIE, W KTóRYCH MALENSTWO MA DOSC TWARDE PODłOZE CO JEST GWARANCJA TEGO ZE BEDZIE SIE ZDROWO ROZWIJAC JEGO KREGOSłUP. NAJWAZNIEJSZE ZDROWIE DZIECKA A JESLI PRZY OKAZJI WóZEK WYGLADA WSPANIALE TO MAMY PEłNY SUKCES. SPRZEDAJACY MA WIELE WOZKOW DO SPRZEDANIA TAKZE Są ONE W DALSZYM CIAGU DOSTEPNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondzi, ja tez szukam wozka z gondola badz nosidlem, co jest tutaj rzadkoscia :0 nie chce sadzac takiego malucha do fotelika :/ oni chyba ttutaj tego nie praktykuja... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camiile JAK CHCESZ TO ZAMóW SOBIE TEN WóZEK KTORY JA ZAMAWIAM. JAK MASZ JAKIES PYTANIA TO DAM CI MóJ NR GG. BEDE WIECZORKIEM JESZCZE.SPADAM SPRZATAC MIESZKANIE I OBJAD SZYKOWAC.TRZYMAJ SIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Serdeczne zyczenia z Okazji Rocznicy!!! Duzo milosci i jeszcze ze 100 takich rocznic 🌼 my mamy 4 rocznice slubu 30 sierpnia, to piekny miesiac na slub,pewnie dlatego tyle rocznic :D mondzi,,,przegladnelam pobieznie te stronke ktora dalas, i wpadlo mi w oczy ze ta gondola jest bardzo krotka.... a jaki kolor ci sie podoba ?? :D ja juz mam wozek,Jane slalom -czerwony :D buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak jest miec fajnie w dzien meza w domu. Sprzata lazienke, naprawil kran w kuchni, poszedl ze mna na zakupy.normalnie ameryka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chcialam spytac, Widzialam taka dosc gruba ksiazke w mothercare, taki przewodnik dla rodzicow , ktorzy beda mieli pierwsze dziecko. Ciaza i pierwszy rok zycia dziecka. Moze ktos kupil i powie czy dobra????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska25
Czesc wszystkim.Zwracam sie do Was z pytaniem czy znacie numer tel odnosnie moich prac -pracownika w ciazy w anglii-jakie prawa mi przysluguja???Tydzien temu poinformowalam mojego pracodawce ze jestem w ciazy-jestem w 18 tyg.Pracuje w szkole na dwoch stanowiskach-na kuchni 2,5 h dziennie i 3 godz sprzatam jeden budynek.Zwrocilam sie z prozba do lekarza zeby wystawil mi zaswiadczenie do szkoly o przeniesienie na inne stanowisko,poniewaz sprzatanie jest uciazliwe.Podkreslam ze 3 godz sprzatam budynek gdzie lawki i krzesla sa dla dzieci w przedziale wiekowym od 1,5 do 5.Jestem w tak zwanej pozycji wymuszonej-zgieta w pol,mam kontakt z srodkami chemicznymi,roznego rodzaju srodki czyszczace i sporo dzwigam i prace koncze o 20:30.Dzis pracodawca poinformowal mnie ze nie ma dla mnie innego stanowiska pracy w zastepstwie i ze mnie zwalnia na rok do powrotu z urlopu macierzynskiego.Bylam pewna ze dadza mi jakas prace w zastepstwie a ja dostalam zwolnienie.Uwazam ze cos jest tu nie tak...jezeli pracodawca nie ma pracy w zastepstwie to przysluguje mi zwolnienie ktore wiaze sie z wyplacaniem wyngrodzenia...dobrze mysle???Bo po dzisiejszej rozmowie z pracodawca mam metlik w glowie,on twierdzi ze nie moze mi placic za prace ktorej nie chce wykonywac.Prosze o pomoc jezeli ktoras z was zechce udzielic mi jakiejs rady z gory dziekuje. pozdrawiam goska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka-swietny ten filmik,kurcze az sie wzruszylam ze mam tez takie cudenko w brzuszku...Wszysto fajnie pokazane,bo chyba to tak faktycznie wylada.Jak cos jeszcze wyczaisz to sie nam pochwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONDZI-wozeczki extra kolory i wogole wszystko.Jak zamowisz i przysla to sie nam pochwal czy wszystko poszlo ok??Ja jestem w trakcie rozgladania sie i chyba bede musiala tez wybrac sie do Reading bo tam jest taki fajny sklep z ktorego Mada ma trojkolowiec,przeciez popatrzyc nie zawadzi...Na dworku wreszcie slonko swieci az normalnie chce sie zyc..... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajenka
Czesc dziewczyny! Mam ogromna prosbe. 2 pazdziernika wyjezdzamy z mezem z Polski i przeprowadzamy sie do Londynu. Czytalm tu juz na forum rozne opinie na temat sluzby zdrowia w Anglii. Szczegolnie zle wypowiadacie sie o publicznej sluzbie zdrowia. Jestem w 6 miesiacu ciazy i chcialabym znalezc dobra klinike, w ktorej urodzi sie moja coreczka. Czy mozecie polecic mi kilka miejsc do ktorych wedlug waspowinnam sie zglosic po przyjezdzie? Z gor dziekuje. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne, ale jak wychodzila glowka to poczulam taki podswiadomy bol. Jednak ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.caly czas obiecue,ze bede miala wiecej czasu i dalej mnie nie nie ma ale moj mezus ma do konca tyg.ma urlop a potem wraca do pracy wiec na pewno sie pojawie i mam nadzieje pogadam sobie z wami i bede na nierzaco. Buziaczki paNICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Ba rtek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata- wlasnie ten filmik cos mi sie nie chce wlaczyc:(:(ale jeszcze poprobuje moze sie uda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu
placki atakuja😠:P:P:P:P:P:P😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie co to za parszywa polska pomaranczowa swinia swinia ciagle wlazi na te topiki ...mysle ze musi bardzooo cierpiec i byc bardzo nieszzcesliwa a co najgorsze nie ma z pewnoscia dzieci albo miec nie moze i atakuje oraz wyladowywyje w ten sposob swoja agresje zlosc niemoc i wszystkie inne negatywne emocje na innych.. wiesz co pomaranczko? bardzo mi cie zal bo chyba zycie ci sie nie powiodlo a swiadczy o tym twoje ciagle przechwalanie sie i atakowanie - oj biedna ty biedna mimo ze jak mowisz masz w Polsce kasy a kasy i nie musisz sie z niej nigdzie ruszac chyba coraz mniej zwraca sie na ciebie uwage bo wiadomo ze ktos kto pisze takie teksty to nie jest za nadto inteligentny i nie ma zbytnio rozwinietego umyslu ...wiec traktuje sie ciebie z poblazaniem ....i jeszcze jedno - ten jad ktory masz w sobie chyba juz zezarl polowe ciebie ale tego sie ponoc nie czuje a placki ziemniaczane bardzo lubieeeeee i moj maz tez:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka mala wlasnie poszla sie kapac z Tatuciem a ja wczesniej zrobilam juz bigosik ze swiezej kapustki i sniadanko dla meza na jutro do pracy i kurde oslablam myslalam ze zemdleje .... pomaranczki widze nie próxnuja ...:) tyle ich co napisza :) tez dolaczam sie do klubu ulubienców palcków ziemniaczanych:) jestem tu od pól roku i jadlam je tylko dwa razy ae to bardziej z apetytu na nie a nie braku pieniazkow... ogladalam te filmiki z porodów jejka ale sie wzruszylam ... jak takie malenstwo widzi sie po raz pierwszy to niezapomniana chwilka ... ja pamietam jak po cieciu moja ginka pokazala mi moja mala a ona kichnela na mnie calutka w krwi takie malenstwo.... a teraz taki grzmotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Manchester - poważnie pracuję tam, a dokładnie pracowałam bo aktualnie jestem na macierzyńskim :-) oj jaki ten świat mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×