Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witam serdecznie po długiej nieobecnosci wszystkie brzuszki i mamuśki :-) .No widze ze znow nalot pomaranczy ......... i znow bede milusia i dam Ci pomaranczko prezencik z całego serducha,prosze przyjmi go-TOTALUS IGNORUS :-) Mam nadzieje ze uspokoje choc niektore z Was Kalcia64 jeszczek pełza :-) Mada moc buziaczkow i wszystkiego co sobie marzycie a przedewszystkim zdrowego bobaska juz niedługo. A u mnie to totalna klapa od tygodnia juz musze prac recznie rzeczy Kubusia bo tym polish people nie chce sie naprawic je... ej pralki , No cóż na prozniakow nie ma rady (hihih). no i przez to nie mam zabardzo czasu by sie tu pojawiac .własnie chwilke czasu znalazłam i zajrzałam i tak sobie pisze a pupie marynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille wybieramy sie tylko na 5 dni ze wzgledu na prace meza. I ja mam jakies kolejne badanie w nastepny czwartek. zreszta mielismy nie jechac nigdzie ze wzgledu na to ze mialam plamienie, wiec decyzja byla taka ze jak skan bedzie ok (byl we wtorek ) to sie zastanowimy. Troche tak poszlismy po najmniejszej linii oporu, bo bylismy tam na Boze Narodzenie, ale ja teraz w ciazy boje sie troche jechac w nowe miejsce. A tak przynajmniej hotel znam, miejsce znam, dojazd z lotniska. jak bylismy w swieta to moj jeszcze wtedy narzeczony nie zdazyl zwiedzic stadionu w Barcelonie , takie fajne byly imprezy wszedzie, no a teraz ja imprezowac nie moge wiec moze wstaniemy zeby poswiecic jeden dzien na ten stadion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO GOSI! PRZYPADKOWO NATKNEłAM SIE NA TWOJA WYPOWIEDZ A RACZEJ PYTANIA DOTYCZACE PRACY W SZKOLE I SYTUACJI W KTóREJ SIE OBECNIE ZNAJDUJESZ. JA TEZ PRACOWAłAM W SZKOLE I ZWOLNIłEM SIE W 4TYM MIESIACU. CHCIAłAM JUZ O WIELE WCZESNIEJ TO ZROBIC BO BYłO MI NIE DOBRZE ALE MUSIAłAM POCIAGNAC DO Pół ROKU(BO JAK WSZYSCY WIEDZA, TRZEBA MINIMUM 6 MIESIECY PRZEPRACOWAC ZEBY PRZYSłUGIWAłO MACIERZYNSKIE) MIMO TEGO IZ NIE CHODZIłAM DO PRACY PO 4 TYM MIESIACU, AZ DO 7 MEGO PRAWIE CIAGNEłAM ZWOLNIENIE OD LEKARZA.DOSTAWAłAM DOKłADNIE CAłA PENSJE Z CZEGO BYłAM WIECEJ NIZ ZADOWOLONA. GDYBYM SIE NIE ZWOLNIłA, PRAWDOPODOBNIE MOGłABYM NIE DONOSIC CIAZY PONIEWAZ MAM NADWRAZLIWOSC CISNIENIOWO-SZYJKOWA MACICY I DO PRACY W OGóLE CHODZIC NIE POWINNAM BO W KAZDEJ CHWILI MOGE URODZIC. ZWOLNIENIA NIKT CI U LEKARZA ODMóWIC NIE MOZE. JESLI ZLE SIE CZUJESZ I JESLI MASZ CIEZKA PRACE(JA MIAłAM BARDZO CIEZKą) TO POWIEDZ O TYM SWOJEMU LEKARZOWI I CIAGNIJ ZWOLNIENIE AZ DO 15-TEGO TYG PRZED PLANOWANA DATA PORODU( 15 TYG PRZED PORODEM MOZNA ODEJSC NA MACIERZYNSKI) MóJ PRACODAWCA BYł BARDZO WYROZUMIAłY. RAZ ZEMDLAłAM W SZKOLE,DRUGI RAZ SPADłAM ZE SCHODóW Z PRZEMECZENIA, WYMIOTOWAłAM I ZLE WYGLADAłAM. SAM ZAPROPONOWAł MI ZWOLNIENIE BO CHYBA NIE CHCIAł MIEC MNIE NA SUMIENIU. JESLI MASZ JESZCZE JAKIES PYTANIA TO PYTAJ...POZDRAWIAM..TRZYMAJ SIE MAGDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dziś tylko na chwilkę wpadam! Mada - jeszcze przed północą więc we właściwym dniu tym razem :P - WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE ZAPRAGNIECIE KOCHANI!!!! 🌼❤️❤️🌼 Karinella - miłego i udanego pobytu!!! Katelka - wreszcie się odezwałaś 🌼 Całuski dla Kubulka 😘 i Kalci :) Ja byłam dziś na spotkaniu dotyczącym porodu w takim jakby stowarzyszeniu położnych. Jutro opowiem więcej bo padam na ryjek już :P Buziaki i do jutra 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella - doczytałam teraz Twoją wypowiedź...nie zgadzam się do końca... Owszem wielu specjalistów wyjechało, ale stwierdzenie, że \"kiepscy fachowcy zostali w kraju\" jest gruuubo przesadzone. Jasne, że młodzi ludzie po studiach powinni znać język itd itp, ale mam caaałe mnóstwo znajomych ze studiów, którzy zostali w Polsce, pracują w zawodzie i nie muszą wyjeżdżać. Może i część z nich by chciała, ale nie znają akurat angielskiego...a na studiach uczyli się innego języka. Pewnie, że mogliby się nauczyć jeszcze jednego gdyby chcieli, ale wolą tą energię spożytkować na doskonalenie specjalizacji...dzięki czemu mogą być lepszymi fachowcami w swojej dziedzinie...ja np. nie znam dobrze angielskiego i wcale się tego nie wstydzę - przez 13 lat uczyłam się bowiem niemieckiego...gdybym została w kraju - nie uważam, że dyskwalifikowałoby mnie to jako fachowca. Poza tym nie każdego kręci życie na obczyźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella - co do badania na glukozę - ja nie miałam tego badania, w moim mieście nie robią wcale. Chyba, że jest się w grupie ryzyka - czyli jesteś otyła lub Twoja mama lub ktoś z najbliższej rodziny ma cukrzycę. No i jeszcze w przypadku gdy wykryją cukier w moczu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaletka- nie przemeczaj sie:D i dzieki za info o Kalci:):) kaska- to jutro koniecznie napisz co i jak:):) karinella -jeszcze raz duzo duzo slonka na urlopie:D My dzisiaj mielismy taki mily wieczorek razem ze znajomymi:):) tylko ja bedna nic nie moge wypic:(a jutro lub w sobote wybierzemy sie do jakiejs restauracji tylko mamy dylemat ktora wybrac czy wloska czy meksykanska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem padnieta, zaczela mi sie chyba znow bezsennosc ciązowa budze sie o 4 i nie moge zasnac dzis mala obudzila sie o 7 wiec ledwo zyje ... Mada dołaczam sie do zyczen 🌻 Wczoraj rezewowalismy bilety dla naszych rodziców na swieta ... wiec beda z nami od 15 grudnia do 26 grudnia a póxniej tesciowa bedzie juz znami do porodu i do momentu az ja sie pozbieram po porodzie ... mam nadzieje ze sobie jakos z tym poradze bo jak uslyszalam co moja tesciówka zamierza robic troche mi krew podskoczyla w zylach ... opowiadalam Wam o moich znajomych co mieszkali u nas wczoraj ona do nas napisala bo jej dziecko uleglo wypadkowi i potrzebowala poczte a poza tym podobno sie rozstali... moj maz jak tylko okazala skruche chetnie by jej ta kase ktora byla nam winna jej darowal ale na szcze scie wkroczylam i powiedzialam ze jak bedzie miala to odda jak wroci z Polski.... bo wiem ze ma kase ale moze nie w tej chwili poza tym za bledy sie placi, nikt mi nie podarowal 90 f wiec z jakiej okazji ja mam jej zaraz podarowac ...moj maz jak ktos pokaze mu serduszko i zdrobi minke to juz zero dystansu chce od razu pomagac i wogóle ale na szczescie ja mam jakis dystans za 90 f bede miala fotelik dla malej do samochodu ... musze myslec o sobie bo nikt o mnie nie pomysli a jej i tak pomoglam w sumie dzieki mnie ma prace i miala dach nad glowa i jedzenie jak nie miala pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze troche sie martwiy z mezem niby nie jestesmy zabobonni ale w nocy sie przestraszylam i chwycilam za twarz maz sie martwi ja troche tez choc wierze bardziej w Boga niz w zabobony... aby tego bylo malo mala ugryzla mnie w palec tak ze az z bólu plakalam ... i chyba wszytskie nerwy mi juz puscily z ostatnich dni.... niedosc ze jestem zmeczona to do tego teraz zaplakana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam❤️ asiulek-dzieki:) Poza tym to nie wierz w takie rzaczy:( to sa glupoty. Ja dzisiaj rano mialam 3-4 skurcze-nawet troche zabolalo:D i juz myslalalm, ze sie zacznie a tu nic- przestalo:):) Chyba moj Julek zaczyna sie szykowac do drogi na zewnatrz❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek nawet o tym nie myśl. To bzdury... Szkoda tylko Twoich nerwów! A znajomi...szybko się na nich odbija ich wredne zachowanie...jak to się mówi \"Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy\"... Mada - ja...aż mnie dreszcze przeszły jak to napisałaś...ciekawe kiedy to nastąpi... Tylko nie każ nam długo czekać i daj znać jakoś :D Bo umrę tu z ciekawości... :P Wczoraj miałam spotkanie (nieobowiązkowe) w takim stowarzyszeniu położnych. Powiem Wam, że ogólnie było ciekawie poprowadzone, tylko ja nie skorzystałam ze wszystkich jego dobrodziejstw, bo mój angielski jest za słaby... Trwało prawie trzy godziny. Położna opowiadała o porodzie, o rodzajach znieczulenia, pokazała film z porodu w wodzie (bardzo ładny - tzn żadnych drastycznych rzeczy, zero krzyków itd.). Omawiała co zabrać i do jakiego (mamy 2) szpitala, i wszystkie takie sprawy organizacyjne. Nie martwię się, że niektórych rzeczy nie zrozumiałam, bo dostaliśmy taki mały poradniczek i tam wszystko jest napisane, więc zamierzam przysiąść ze słownikiem i poczytać. Opisywała fazy porodu itd., zalety karmienia piersią i mnóstwo przydatnych i ciekawych rzeczy. Pokazała jak mężowie mają nas masować, jak załagodzić bóle itd. Ogólnie to jestem zadowolona, że tam poszłam :) No i mi leci ostatni miesiąc...ach nie mogę się doczekac mojego smyka :) Porodu mniej :P ale jego baaaaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) U mne dziś niestety brzydko za oknem :( Mimo to wybieramy se z córunią na lofry do miasta , obie mamy ochote na małe zakupki :) to zawsze poprawia humor. Teraz Naszym ulubionym zajęciem jest zwiedzanie sklepów z rzeczami dla maluszków . Asiulek Słońce naprawde zapomnij o tym co sie Tobie przydażyło tak jak piszą moje poprzedniczki to są jedynie przesądy. Mada :) to już pewnie tuz tuż 🌼 Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i ich brzusie milusiego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paNICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Ba rtek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczk zmieniam tydzien w tabelce. umnie wszystko ok wlasnie jestem u katelki wiec moge cos napisac. bylam dzisiaj u poloznej wpisala mi w tabelce 3/5 i powiedziala ze jak bedzie 2/5 to boli porodow moge sie spodziewac na dniach a to juz moze sie zmienic w kazdej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeds aga - w sumie mieszkamy od siebie niedaleko kiedys sie wybierzemy do Was bo chcemy zrobic zakupki w Ikei dla malenstwa chcemy malej kupic wieksze łozko bo malenstwo zajmie jej łozko i pare drobiazdów nam sie podoba, podobno ikea jest jeszcze w manchesterze ale nasi znajomi jeźdza do leeds no zobaczymy a ile ma Twoja corunia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?..Bartek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston......:).....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopczyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopczyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke pozmienialam w tabelce moje usmiechnieta buzia w miejscu gdzie jest płec oznacza ze wiemy ale nie powiemy :P hehe to taka nasza tajemnica :) mala zasnela a ja sluchawki muza, juz dawno i odlot potrzebuje sie oderwac od stresow bo siade .... niedlugo bedzie mój męzulek :) dobrze ze jest ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek, ale sie rozpisalas ;) ja jestem ale sie zmywam :) jade do szpitala, bo mam wizyte u kardiologa. w poniedzialek powiem co i jak, bo w weekend nie wejde, chyba ze bedzie brzydka pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska- mi tez rano przeszly ale to tylko skurcze przepowiadajace:):) leeds Aga- a my dzisiaj bylismy u was na zakupach- w hali:):) I znalazlam tam rewelacyjne paczki oczywiscie polskie:D:D- zrobili jakies nowe stoisko po srodku- prawie - hali. Maja tam tylko produkty polskie. I byly tam oczywiscie wafle to sobie wzielam i zrobie z masa z mleka \"niebieskiego\" w proszku- mniam mniam:D:D az mi sie mordka cieszy:) asiulek- wyniki sa ok:D camille- tabelka jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie nadrobię czytania - nie mam siły. Od wczoraj mam częste ale długie bolące skurcze i nie wiem bo są dziwne. Aaaaałłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaa idę leżeć pa NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08...? 29 ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09.....37.....Wolverhampton.....?..Bartek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....33........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Właśnie wrociłyśmy. Mada :) może sie spotkałyśmy ja też byłam na Leeds Mareket , jeżdże tam raz w tygodniu po mleko dla mojej małej , niestety dziś nie dostałam:( no ale pozostałe rzeczy kupione. Dziś też kupiłam Klaudii ciuszki do szkoły bo od września idzie do katolickiej szkoły hmmmmm mówi że jest juz dorosła :) bo tylko dorośi chodzą do szkoły Asiulek 27 - Moja Mysza 4 latka skończyła w maju :) Gdzie mieszkacie ? Wiecie dziewczyny we wtorek zawieźlismy wniosek do counsilu o domek. Mam troche mieszane uczucia, facet przyjmujący był bardzo miły , powiedzial , że za około 2 tygodnie zostanie nam przydzielony numerek. Zakwalifikował nas do tzw. oczekujących w trybie priorytetowym z uwagi na moją ciąże. Poinformował nas że w okilicy w której ubiegamy sie o dom ma średnio 3 oferty tygodniowo , więc jeśli nie będziemy zbyt wybredni to nie powinniśmy długo czekać. Boje sie troche , bo teraz dom który wynajmujemy jest śliczny i w bardzo przyjemnej okolicy. Jednak przy jedej osobie pracującej nie jest łatwo go utrzymać. Jakby nie było chcemy zaryzykować , przeciez zawsze możemy zrezygnować . Może wy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o domy z counsilu ? Pozdrawiam serdecznie a Mada - podaj przepis na tą pyszna mase z mleka w proszku :) ja szykuje sie właśnie do pieczenia serniczka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×