Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

U was tez tak pada przez caly dzien:(:(:(:(:(:(az czlowiekowi nic sie nie chce:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dopiero zaczelo padac, ale caly dzien sie na to zanosilo.... :( mada jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mada - u mnie też cały dzień leje . Myślałam że moja mała dziś mnie zagada , aż mi głowa puchnie od tysięcy jej pytań :) na obiad razem zrobiłysmy kluski śląskie , to był dobry pomysł by ją zaangażować do tej pracy , dzielnie robiła dziurki w każdej kluseczce :) wyszły wyśmienicie. Teraz musze ją ululkać , i mam wieczór dla siebie . Niestety mężulek w pracy , ma dziś nocke , więc pozostaje jedynie przeskakiwanie pilotem z kanału na kanał :) Życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- moje samopoczucie ok:):)tylko ten deszcz mnie wkurza i nie mozna nigdzie wyjsc. Mam nadzieje , ze jutro bedzie ladniej. leedsaga- moja Olcia tez ciagle gada, ze jej sie mordka nie zamyka a czasami to sie nawet kluci:):) Dzisiaj tez mi pomagala robic nalesniki- krecila ciasto mikserem ale z moja pomoca bo boje jej dawac samej robota. A teraz sobie z tatusiem bajke ogladaja a ja mam chwile dla siebie:):) A gdzie reszta kobitek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka i Kaska dzieki za rade.wyprobowalam tez mlekie wypilam ponad pol litra ze mi bylo niedobrze ale fasolka zaczela sie lekko krecic.Mam wrazenie ze prawie caly czas spala przez te 3 dni a ja sie bardzo martwilam bo wczesniej potrafila mnie przekopac doslownie przez pol dni a tu nagle taka cisza wiec same rozumiecie. Chyba wzsystko juz jest ok bo dziszia kopie jak nalezy a ja wole ten hałasik w brzuchu niz cisze i myslenie. Wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka z flatu nizej tez bedzie miala dzidziusia wiec bedzie niedlugo tyyyyyyle halasu ze ojej!!!! U mnie pada prawie od rana i otyklo ochota na lulu zostaje bo nawet na spacerek nie ma szans. Pozdrawiam i zycze milego wieczorku>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane ciezarowki!! Zaczal sie kolejny dzien i kolejny tydzien:)Pogoda nie jest za ciekawa, nie bylo mnie dlugo wiec teraz wejde i zobacze co sie ciekawego wydarzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was w ten deszczowy i ponury dzień...bleeeee 😠 Yagoda - najważniejsze, że skarbik już się rusza ❤️ Na pewno zapamiętasz te sposoby :) Czasami tak jest. Pamiętaj jednak, że gdyby maleństwo nie ruszało się choćby przez jeden dzień wcale to musisz pędzić do położnej!!! No i od 30 tygodnia polecam Ci liczenie ruchów płodu. Jak bys była zainteresowana to daj znać. Mada - żebyś wiedziała, że nic się nie chce :( Ja wczoraj sama siedziałam i miała straszne nerwy, bo ta pogoda to aż ochote na wszystko odbiera...na szczęście później mieliśmy miły wieczór. Mąż wrócił z pracy, zjedliśmy obiadek, pojechaliśmy na szybkie zakupki i wybraliśmy się do znajomych, którzy mają 5 miesięcznego synulka :) Na zakupki oczywiście wybraliśmy się po to żeby kupić coś temu maluszkowi. Wybraliśmy śliczny komplecik a\'la dresik i kubek niekapek do tego :) Spędziliśmy baaardzo miły wieczór, a ja dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Cenne są takie wskazówki doświadczonych mamuś 🌼 LeedsAga - widzę,że Ty i córeńka to pracowite pszczółki jesteście :) Mniam...zjadłam bym takie kluseczki :) No ale ja nie mam takiego super pomocnika, i dlatego mam tylko zupkę pieczarkową :D Zmykam zjeść śniadanko. Odezwę się później. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana :) na akt urodzenia czeka sie troche ponad tydzien, znajomi czekali tydzien na spotkanie a po spotlaniu po ok 4 dniach otrzymali akt poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bo mam spotkanie o paszport dla dzidzi 7 grudnia a dzidzi planowo ma byc na poczatku listopada dlatego balam sie ze czeka sie dluzej bo wiem ze akt ur.dzidzi jest potrzebny do wyrobu paszportu.zastanawiam sie tylko jak takiemu maluszkowi zdjecia do paszportu zrobic?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczyny 🖐️ u mnie lepiej te uporczywe bóle zmalały, to były te przepowiadajace i teraz to tylko czekać jak coś mnie weźmie na poważnie. Ja normalnie myślałamże rodzę. Ale ogólnie czuję się spoko no i jestem już podekscytowana całą sytuacją. Wczoraj z rana przyjechała juz moja mama do pomocy i teraz juz jestem spokojna o synka. Na razie idę poleżeć a potem Was poczytam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny chciałabym wiedzieć jak otzrymuje się certyfikat urodzenia i kiedy jak to załatwić ??? dzieki wielkie z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
certyfikat urodzenia, moi znajomi zaltwiali tak. dostali jakis nr tel i adres poszlit ak i mieli wyznaczona wizyte na za tydzien. po tygodniu poszli, a po rozmowie po 4 dniach przyslali im akt urodzenia do domu. nic wiecej nie wem, czy mieli jakies papiery ze szpitala z ktorymi poszli czy nie.... moze zapytajcie na matkach polkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Ale sobie pospalam prawie do 10. Dzis jedziemy obejrzec basenik do rodzenia i wszystko co z tym zwiazane.Mam troche stresa bo nie wiem jak na ten widok zareaguje moja druga polowa,bo on sie panicznie boi mojego porodu!!!!!! Od wczoraj malenka sie kreci jak potrzeba czyli wszystko w normie. Jeszcze pytanko,czy to mozliwe ze juz pojawilo mi sie mleko w piersiach zauwazylam to wczoraj przed wieczorna kąpiela???? Kaska pewno ze jestem zainteresowana sposobami na liczenie ruchow ale to dopiero za pare tygodni... Pozdrwaiam i zycze milego popoludnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U nas certyfikat urodzenia daja w szpitalu a pozniej trzeba podejsc do biura wydajacego akty urodzenia i tam sie umowic na dana godzine. Czasami mozna dostac od reki. Za normalny akt nie trzeba placic nic ale chyba za zupelny wnosi sie oplate 3-4 f:) niunia- to twoj maluszek zaczyna sie spieszyc :):) karina ze zrobieniem zdjecia najlepiej podejsc do fotografa bo samej w automacie raczej ci sie nie uda- musialabys byc razem z maluszkiem- a fotograf moze usunac osobe:) yagoda- to normalne, ze juz masz wydzieline w piersiach. To jeszcze nie jest mleko ale juz niedlugo bedzie sie w nie zmienialao. Napewnio teraz masz taka zoltawa lub przezroczysta wydzieline:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusienki!!! dlugo mnie nie bylo bo przyjechala siostra mojego faceta i zawsze gdzies sobie jedziemy ale niestety juz we wtorek jedzie do polski to znowu sie zacznie NUDA. Ale tak za bardzo sie nie przejmuje bo przeciez zaniedlugo przyjedzie nasze malenstwo na swiat. dziewczynki mam pytanko bo wynjmujemy takiej parze z dzieckiem pokoj tylko to dziecko nie jest potwor ktory mnie doprowadza do szalu i z tych nerwow juz nie moge na niego patrzec jest bardzo nie usluchany skaka po podlodze i jeszcze 100 innych rzeczy. nie wiem jak to zrobic ale chcialabym sie pozbyc tych ludzi tylko jest taki problem ze oni sa bardzo mili dla nas i weszli by nam za przeproszeniem do dup.... czy macie moze jakis pomysl jak im to poweidziec bo ja juz sie zastanawiam nad tym dlugo i nic nie moge takiego dobego wymyslec pomozcie prosze dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam sie w tabelce NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! troche mnie tu nie bylo,ale juz wracam powoli.Majeczka cudowna spiocha je i robi kupke na zmiane.Nocki przesypia budzac sie tylko 2-3 razy na jedzonko i o dziwo nie placze posteka troche dostanie butelke i spo dalej.Niestety musze ja dokarmiac bo sie nie najadala moim pokarmem a poza tym jest bardzo zarloczna i zanim zlpala cyca to sie nalykala wiecej powietrza niz jedzenia a i ja przy tym sie denerwowalam ze cos robie nie tak.Byla u nas przez pare dni mam Michala,i wiecie co pomogla i to wiele. Jesli chodzi o certyfikat urodzenia,u mnie w szpitalu nic nie dawali dostalam nr tel do biura rejestracyjnego gdzie zadzwonilam i umowilam dla nas spotkanie.U mnie termin mialam do wyboru jaki mi pasuje,moze to kwestia regionu.Ze wzgledu na to ze Michal pracuje umowilismy sobie spotkanie na piatek.Oryginal aktu jest darmowy za kazy odpis 3,5 funta.Jezeli z partnerem jestscie malzenstwem wystarczy ze jedno Was pojdzie na spotkanie natomiast jesli jestescie w wolnym zwiazku musicie byc oboje. Dokumenty jakie musialam miec to tylko czerwona ksiazeczke ze szpitala ktora dostniecie przy wyjsciu.To taka ksiazeczka zdrowa dziecka,oraz dowody osobiste dla ulatwienia sorawy.Reszte informacji oni juz maja w komputerze bo bynajmniej w moim szpitalu dane moje Michala i Mai zostaly wyslane przez szpital do urzedu rejestacyjnego.Wiec to tylko kwestia potwierdzenia.Mysmy dokumenty dostali od reki na nic nie trzeba bylo czekac,ale tak jak pisalam wczesniej zalezy od regionu i urzedu. Ja poza tym czuje sie rewelacyjnie,co nie dospie to nadrabiam w dzien i choc moze nie wstaje zbyt czesto i przesypiam choc troche nocy to jednak ten sen jak na ziarnku grochu. caluje Was mocno i do spisania pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) niestety dzis także brzydko za oknem , ale chyba najwyższy czas sie do tego przyzwyczaić. Dziś wyjatkowo nic nie piekłyśmy , ani nie kulałyśmy kluseczek z córcią. Dziś miałysmy dzień leżakowania w wyrku :) . Mężulek znowu do pracy na nocke :( a my chyba razem z niunią pójdziemy wczesnie spać , bo co innego pozostaje ;( Milusiego wieczoru papaptki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 ja powiedziałabym że potrzebuje ten pokój dla dziecka albo tak jak moi znajomi powiedzieli że rodzinka z Polski się zjeżdza w odwiedziny no i musisz ich gdzieś ulokować. Dajesz termin i finał. Oczywiście z miesiąc musisz im dac bo wiesz jest różnie, trzeba nazbierać kasy na chatkę i kaucję i wogóle żeby nie tak z dnia na dzień. A pozatym chciałabyś przy dzidzi spokoju to chyba oczywiste i każdy to bierze pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wynajmujesz ludziom
pokoj, jak ciagle cos ci przeszkadza.normalne ze dziecko jest ruchliwe.przestan sknerowac z ate 120 tygodniowo i mieszkajcie sobie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Ja bym powiedziala ludziom na twoim miejscu ze niedlugo przyjezdza do mnie na stale rodzina i ze bedziesz potrzebowala pokoju.Okresl konkretna date i nie przejmuj sie tym bo twoj spokoj jest najwazniejszy... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cich ciszej cichutenko tutaj jest... Ivonka dobrze ze sie wreszcie odezwalas i ze u WAS wszystko dobrze..... Ide lulu bo jutro do pracy rano trzeba wstac.... Kolorowych motylow dla wszystkich na dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00- to sytuacja nieciekawa:):) Ale pewnie jakos da wam sie ja rozwiazac. Moze porozmawiaj z tymi ludzmi, powiedz im zeby moze powiedzieli swojemu dziecku, ze powinno byc troszke grzeczniejsze itp. Wlasnie my tez z tego w zgledu od samego poczatku zdecydowalismy sie na mieszkanie samemu- bo z dziecmi roznie bywa:) Nie ma to jak mieszkanie samemu:):)Czasami sa wieksze koszty ale naprawde warto:):) A moja dzidzia dalej sobie siedzi w brzuszku i raczej w najblizszym czasie nie zamierza wychodzic:):):) Kalcia a co tam u ciebie????Jak brzusio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,zmieniam sie w tabelce,nie ma mnie na stale, bo ciagle duzo sie dzieje, mieszkanko wynajmuje niedlugo i bede mieszkac bez tatusia mojego dziecka,bo szkoda gadac,ale jest beznadziejnym klamczuchem. NIe dosc ze nie ma odwagi na powiedzenie prawdy, to myslal chyba ze dzieki mnie skorzysta z systemu i pomieszka sobie za darmo. A tu najpierw trzeba wylozyc kase na wynajem kaucje itd. Zgotowal mi pieklo razem ze swoja 17-letnia corunia i mysleli,ze bedzie miodzio. NIestety, za wszelka cene nie jest mi potrzebny facet do wykarmienia wole karmic dzieci, sa fajniejsze, bardziej tworce i o wiele weselsze, nawet kiedy skacza po materacach :D To buziaczki robaczki 😘 NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......30.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,wkleilam,ale sie nie zmienilam,poprawka ;) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 19.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka trzymaj sie faceci czasami potrafia pokazac prawdziwe swoje obilicze ... to przykre bo powinni nas wspierac ... kochane piszecie o paszportach do mojego malenstwa jeszcze troche ale slucham jak tak dlugo sie czeka czy ja moge sie umowic wczesniej ? ile sie mniej wiecej czeka ?? slyszalam ze w manchasterze ma byc otwarte biuro takie jak w londynie w grudniu juz? anusia wiesz cos o tym ?? albo ktos kto mieszka blisko manchasteru co?? dzis moja mala chodzi cale dopoludnia w majteczkach narazie jest 3 do jednego na rzecz mokrych majteczek ...:( ale jestetsmy wytrwałe i mam nadzieje ze mala zalapie :) dzis mamy isc do landlorda zapytac o mieszkanie bo ma 2 bedroom teraz wlasnie odnawia i nam takie potrzebne wlasnie bo to co mamy tez niby jest 2 bedroom ale warunki niestety nie za ciekawe, zobaczymy co nam powie dobrze gdyby bylo umeblowane bo za duzo nie mamy mebelek ... no zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....37.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 20.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka Dziś za oknem znowu szaruga, ale bynajmniej nie pada:) Jutro mam 2-gi scan może sie dowiemy nareszcie kogo nam Bozia ześle:księżniczkę czy króla ;) ( nadal nie doszłyśmy z córcia do porozumienia w tym zakresie ) Dla wszystkich pozdrowienia i milusiego dnia życzymy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane,dlugo mnie nie bylo ale przyjechala juz moaj mama i nie mam za b czasu na klikanie.jestem juz b.ociezala i nie mam nadzieje ze niedlugo bedzie koniec.zmieniam sie abelce i pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....36.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 20.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×