Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Czesc dziewczyny Czy to tylko u mnie tak piekna pogoda od rana czy wszedzie?? Az zal w domku siedziec. Zaraz ide chlopcow zaprowadzic do szkoly a potem z Emilka idziemy na dluuugi spacer. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny wiosna narescie... :] Kalcia: moj bobas tez mnie strasznie maltretuje od srodka.... budze sie w nocy ale nie z powodu poscia do tolaety tylko od kochanych nozek mojego skarba... :] laobuziak jeden.... wczoraj w nocy moj zoladek zostal tak zmaltretowany ze rano mialam nudnosci jakbym jezdzila przez caly dzien na karuzeli :p (chociaz poranne nudnosci mam juz daaaawno za soba) Kaska0110: odpowiem Ci za Ulus (mam nadziej ze sie nie pogniewa :]) ze wzgledu na pakoli tzn ze, jak np pakolska kobita dowie ze sie ze bedzie miala dziewczynke to jest wieksze prawdopodobienstwo ze usunie cize bo jak wiesz w ich religi wieksze znaczenia maja chlopcy... dlatego zawsze w kartach ciazy pytaja o narodowosc i wyznanie, i sa ostrozni zeby zapobiec takim wypadkom... straszne to ale niestety prawdziwe :( pozdrowiania dla wszystkich :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i odswiezam sie w tabelce oczywiscie (8 tygodni zostalo) :] NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......41..........Londyn.......chłopak. ......Patryk sztefka.....13/03.....36.........Londyn.......chłopak... .Aleksander flowerska...11/04.....35.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....32.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....29...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08......18....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08.....16...Harrogate..chlopakna 75%.....jeszcze nie mamy Kalcia64...31.08........16........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....14........Leicester............?... ............? gawit_27...09.10........9.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........10.......Swindon.........?...... ..Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie odswieze. U mnie rowne 4 tygodnie do konca. Zastanawiam sie czasem czy zdaze zjesc jakies jajko wielkanocne czy juz bedziemy pisanki malowac z naszym skarbem. NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......41..........Londyn.......chłopak. ......Patryk sztefka.....13/03.....36.........Londyn.......chłopak... .Aleksander flowerska...11/04.....36.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....32.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....29...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08......18....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08.....16...Harrogate..chlopakna 75%.....jeszcze nie mamy Kalcia64...31.08........16........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....14........Leicester............?... ............? gawit_27...09.10........9.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........10.......Swindon.........?...... ..Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
W LUTON NIE POWIEDZA PLCI DZIECKA!!! A jesli chodzi o Pakoli to tak jak ktoras z Was pisala:to wewnetrzny przepis szpitala nie moga mowic bo kobiety Pakolki jak dowiadywaly sie ze bedzie dziewczynka to usuwaly ciaze lub doprowadzaly do porpnienia bo chlopak to w ich religii i wychowaniu to chwala i uznanie a corka to porazka bo jak wydajesz corke za maz to jej ojciec musi jeszcze doplacic dla pana Mlodego-PRZERYPANE!!! Pozdrawiam-WIOSNA CIEPLEJSZY WIEJE WIATR...spacerek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
halo zadna nie chce zaczac setnej strony :-) czy ma ktoras jakies wiesci od sztefki co u niej ? czy juz po czy jeszcze czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
w sumie pogoda super to sie nie dziwie pewnie wszystkie spacerujecie ja sama dzisiaj po szkole przelazilam kilaka godzin nad tamiza bo fajne sloneczko swiecilo!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka ma moj numer telefonu i jak juz bedzie cos wiadomo to ma wyslac smsa. Jak tylko bede cos wiedziec to dam znac. U mnie zaszlo slonce, akurat teraz jak bylam na spacerze i powiesilam pranie na ogrodku :( W moim szpitalu na Enfield tez nie mowia plci dziecka - takie policy i juz. Dzieki temu bylo latwiej wytrwac w postanowieniu, ze nie chcemy wiedziec, chociaz mialam tez ugs kontrolne w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Sztefka jest juz po jednym masazu i niestety bardzo cierpi,Trzymajmy za Nia kciuki.Moze szybciej pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......41..........Londyn.......chłopak. ......Patryk sztefka.....13/03.....36.........Londyn.......chłopak... .Aleksander flowerska...11/04.....36.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....32.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....29...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08......18....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08.....16...Harrogate..chlopakna 75%.....jeszcze nie mamy Kalcia64...31.08........16........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....14........Leicester............?... ............? gawit_27...09.10........10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........10.......Swindon.........?...... ..Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert 200 funtów???Chyba ich pogięło!!!|Za takie pieniądze to ja polecę do Polski, zrobię badania, usg 3 d i jeszcze z rodzinkom posiedzę!!! 200 f to ja im w życiu nie zapłacę!Toż to w Londynie koleżanka robiła za 120 f, a tu na tym zadupiu chcą tyle?No nie!Ależ się zdenerwowałam! Eh u mnie ładna pogoda :) Az żal siedzieć w domu!Byłam dziś na wycieczce samochodowej i troszkę bolą mnie plecki (wysiedziałam się 2 godziny), bolała tez pupa, ale już przeszło! Miłego wieczoru kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Sztefce juz odeszly wody i ma znieczulenieFajnie,ze juz niedlugo przytuli synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka bądź dzielna :) O rany, ale ja jej zazdroszczę!Już niedługo maleństwo będzie z nią :) Oh normalnie aż się popłakałam ze wzruszenia :) Ja w ciąży to się strasznie płaczliwa zrobiłam, dużo rzeczy mnie wzrusza, ale to co niedługo doświadczy Sztefka, później kazda z nas, to chyba najpiękniejszy cud świata! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka urodzila dzis o 1:44 synka,maly wazy 2760 i dostal 10 punktow apgar. To jest najcudowniejsza informacja jaka od dawna slyszalam.Poplakalam sie czytajac tego smsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka urodzila dzis o 1:44 synka,maly wazy 2760 i dostal 10 punktow apgar. To jest najcudowniejsza informacja jaka od dawna slyszalam.Poplakalam sie czytajac tego smsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
No to ja pierwsza skladam gratulacje Sztefce i jej rodzince. Mnie tez to troche ruszylo, tak jakos mi sie zrobilo...sama nie wiem. Sztefka, cudownie ze masz malenstwo przy sobie, na dodatek takie zdrowiutkie, GRATULACJE!!!! Usciskaj je, przytul i ucaluj, niech Wam sie pieknie chowa, nie placze i rosnie jak na drozdzach. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, rewelacyjne wiesci z rana Ja tez gratuluje i zycze szybkiego powrotu do domu z maluszkiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Sztefka-100000 buziakow ode mnie i mojej corci dla WAS. Jak sie ciesze , ze twoj maly szkrabek jest juz przy tobie suuuuper.Wielkie gratulacje. To taka mila wiadomosc z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Dziewczyny, chce sobie kupic laktator (moze na ebay?). Moze ktoras z Was wie, jakie firmy sa najlepsze i czy np. lepiej kupic reczny, czy elektryczny? Roznice w cenach sa tak duze, ze nie potrafie sie na nic zdecydowac, bo chociaz teoretycznie najdrozsze sa najlepsze, to w praktyce wcale tak nie musi byc. Poratujcie! Acha, a co z ta koszula do szpitala, ktoras z Was juz wie, czy musi byc koszula, czy moze byc pidzama (spodziewam sie przesylki z Polski i jak sie okaze, ze musi byc koszula, to porosze tesciowa zeby mi jakas kupila i dopakowala do paczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszku ja mam spakowana jedna do porodu i dwie po porodzie ale koszule.Nie wiem czy tu zagladaja jak w Polsce ale zawsze jest lepsza wentylacja.Poza tym pizama ma gumke i wole aby nic nie uciskalo mi brzucha juz po.Chociaz osobiscie uwielbiam pizamki,mh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej , pamietacie mnie jeszcze :) ? Po pierwsze - gratulacje dla Sztefki! Po drugie- Okruch - ja mam laktator bootsa, moim zdaniem niezly, kupilam reczny w bootsie, potem na e-bayu dokupilam sobie pompke - gdybys chciala ja np odkupic kiedys, polecam sie na przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pisalam, ze kupilam na ebay nowy laktator za pol ceny. Mam Avent reczny, bo elektryczny to chyba za duzy wydatek skoro nie wiadomo czy w ogole sie przyda. A co do stroju to wybralabym koszule. Nikt raczej nie powie, ze musi to byc koszula, ale chyba lepiej miec tam przewiew i nie cisnac sie w pasie spodenkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj szanta!! Jak tam sie chowa Twoj skarb? Juz niedlugo Cie zasypie pytaniami o karmienia kupki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska - milo mi - na tak powazne pytania odpowiadam tylko na matkach :D Jesczez by sie brzuchatki wystraszyly kupek i nieprzespanych nocy, po co mieszac :D No ja wlasnie wyszlam tez z zalozenia, ze elektryczny to za drogo, i zaczelam od recznego - potem mialam ambitne zamiary otworzyc mlecarnie i wg mojego meza z manufaktury stac sie faktoria :D ale slomiany zapal... Za duzo cackania sie, teraz raz na czas odciagam, zeby dac w butli, zeby mala byla przyzwyczajona ze smok tez da sie lubic - i nie bylo afery za pare miesiecy :D Ale, przyznaje, przyjemniej jak pompka odrabia panszczyzne, chyba ze ktos chce sobie wyrobic miesnie przedramienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Dzieki dziewczyny. Jutro zadzwonie do tesciowej w sprawie koszul. Szanta, czy ja dobrze zrozumialam, ze najpierw kupilas sobie reczny laktator, a potem dokupilas do niego pompke i teraz masz elektryczny? Jesli tak, to napisz prosze, czy tak mozna zrobic ze wszystkimi laktatorami, czy tylko ten Boots-a da sie tak przerobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Asiek392- przekaz prosze te wiadomosc dla SZTEFKI!!! G R A T U L A C J E D L A MAMY SZ T E F K I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM Z CIEBIE DUMNA-dzielna kobieto-dalas rade:)))!!!!!!!! JUZ MASZ SOWOJEGO SKARBA PRZY SOBIE!!! ZAPRASZAMY TERAZ NA NASZE FORUM "MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII"!!! usciskaj swojego skarba od internetowej cioci Uli:)) pozdarwiam i zycze milego dnia wszystkim mamom!!! www.jeremis.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiper-Mega-Wielkie Gratulacje dla Sztefki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ 10000000000000000000000000000000000000 buziaków i podskoków i pajacyków :D:D ❤️ Nie jestem na tym forum od początku, a wzruszylam się, czytając to, naprawdę!! Jak cudownie jest się dowiedzieć, że ktoś jest taaaaki szczęśliwy!! ❤️ :D Mam nadzieję, że Sztefka jak odpocznie - opowie wszystko nam ze szczególami i oczywiscie pokaże zdjęcie swojego maluszka!!!! 🌼 p.s. Musimy naszą tabelkę zmienić. Pierwszy raz - jak miło!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch - wlasnie tak zrobilam. Tzn mowiac dokladniej, kupilam caly uzywany elektryczny laktator bootsa, ale przelozylam z niego pompke do swojego recznego. Wydaje mi sie ze wiekszosc porzadnych firm tez ma zestawy wymienne - na pewno medela, Avent mysle tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza nowa tabelka: NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......41..........Londyn.......chłopak. ......Patryk flowerska...11/04.....36.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....32.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....29...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08......18....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08.....16...Harrogate..chlopakna 75%.....jeszcze nie mamy Kalcia64...31.08........16........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....14........Leicester............?... ............? gawit_27...09.10........10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........10.......Swindon.........?...... ..Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie: 🌼 sztefka.....15/03...................Londyn.......chłopak... .Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×