Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy katolik

Wszelkie pozycie seksualne nie majace na celu narodzin potomstwa jest grzechem!

Polecane posty

Gość prawdziwy katolik

NAWROCCIE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według której religii
??? bo są rózne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeetam
no ale jak ktoś próbuje i próbuje i tak od lat - to chiba nie grzech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katoliku moze
zamiast pieprzenia glupot na necie wyszedlbys z domku i rozgladnal czy ktos przypadkiem nie potzrebuje pomocy... prowokacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Wiesława też...
bo wszędzie Cię pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katolik
To nie jest zadna prowokacja. Tak uwazam i postepuje zgodnie z nauka Kosciola. Bez seksu mozna zyc, nie jestesmy zwierzetami, ktore nie potrafia panowac nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katoliku moze
aha, czyli wszystkie zwierzeta ida do piekla :D moze jak juz napisalam zamiast tematem sexu zajmij sie tym co naparwde wazne i co prawdziwy katoilk powinien robic Katoliku od siedmiu bolesci. Za bardzo otwieracie sie na kosciol a za malo na CZLOWIEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katolik
Jestem przodownikiem w otrzymywaniu Snickersów od ksiedza Proboszcza w mojej parafii,za dobrze czynione posługi na kolanach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katolik
Radio Maryska z Koscioelm ma tyle wspolnego co ja z Hitlerem. Ja reprezentuje Kosciol a nie Ojca Rydzyka i chce Wam dac do zrozumienia, ze zle postepujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katoliku moze
dlaczego zle postepujemy skoro mozliwe ,ze jestesmy wyznawcami innej religii? moze ty postepujesz zle wedlug nas i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes wyznawca innej religii i pozwala CI ona na zaspokajanie Twoich dzikich popedow tylko dla przyjemnosci to Twoja sprawa. Moj temat jest do katolikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katoliku moze
a dlaczego zle postepuja? dlaczego okazywanie sobie milosci fizycznej a prezez to psychicznej jest czyms zlym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba
Jesteś marnym katolikiem, bo Koścół nie twierdzi że pożycie seksualne bez prokreacji jest grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Gdybym miała uprawiać seks tylko w celach prokreacyjnych, do końca życia byłabym dziewicą, nie lubię dzieci. Poza tym co z tego, że ktoś będzie uprawiał seks w pozycji "po misjonarsku", bo pewnie chodzi Ci o to, że partner leży na partnerce skoro będzie zabezpieczona tabletkami, wtedy i tak w ciąże by nie zaszła. Chyba, że antykoncepcji też mówisz STOP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katoliku moze
tak swoja droga zacytuj mi fragment BIBLII ktory wyraznie mowi o grzechu jakim jest sex dla czystej przyjemnosci fizycznej jak i duzchowej, bo ja rowniez nie jestem rpostytutka i nie jest mi obojetne z kim leze w lozku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katoliku moze
wieje mi tu fanatyzmem religijnym :D kochanie , dla Boga robi sie tysiace innych rzeczy...ja np codziennie klikam na breats cancer side, pajacyka i wyslalam nawet smsa na Pajacyka , dla glodjacych dzieci, poza tym staram sie pochylac nad biednymi lezacymi na ulicy, wspomagam bliskich kiedy maja problem i takie tam .... pewnie dla Cioebie malo znaczace rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosciol nie uznaje innym metod planowania rodziny niz naturalne wiec oczywsice, ze hormonalna antykoncepcja jest grzechem. Nie mowie o pozycjach tylko o seksie wogole. Nie powinno go byc jesli nie ma on na celu wydaniu na swiat potomstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeetam
durna ta prowokacja Nasz Papież powiedział,że to co dzieje się między dwojgiem dorosłych ludzi za przyzwoleniem obustronnym nie jest grzechem,taki z Ciebie katolik jak z koziej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba
Gdyby seks był grzechem, to Bóg nie uczyiłby go tak przyjemnym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie poważne
a czy pieszczoty oralne są grzechem? Nie planuje wtedy potomstwa. Lub jesli np tylko sie piescimy i dochodzimy do orgazmów, ale nie ma bezpośredniego włożenia członka do pochwy, to czy to też jest takim samym grzechem? Pytam się powaznie, bo chce wiedziec. Z góry dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie poważne
ponawiam pytanie bo czekam odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa-brunetka
to jakas paranoja!!!...kim ty u diabła jestes? człowiekiem który ma za cel zyciowy sie usmiercac? z tego co mi wiadomo to równiez jest grzechem!!! Bóg miał cos na celu obdarowujac kobiete w pochwe a mezczyzne w penisa..miał tez wiele na celu podarowujac nam poped sexualny...mamy czerpac z sexu przyjemnosc a nie tylko w pozycji klasycznej płodzic dzieci. Ponadto pragne dodac ze istnieja nakazy i zakazy boskie i koscielne... badż wierny 10 przykazaniom a bedziesz prawdzywym katolokiem to gwarancja boska, nie moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa-brunetka
to jakas paranoja!!!...kim ty u diabła jestes? człowiekiem który ma za cel zyciowy sie usmiercac? z tego co mi wiadomo to równiez jest grzechem!!! Bóg miał cos na celu obdarowujac kobiete w pochwe a mezczyzne w penisa..miał tez wiele na celu podarowujac nam poped sexualny...mamy czerpac z sexu przyjemnosc a nie tylko w pozycji klasycznej płodzic dzieci. Ponadto pragne dodac ze istnieja nakazy i zakazy boskie i koscielne... badż wierny 10 przykazaniom a bedziesz prawdzywym katolokiem to gwarancja boska, nie moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie to mammmmmmmm
Wszystkie te farmazony są chorym wymysłem kościoła. Może dlatego przestałam wierzyć w to co mówi kościół. Wierzę w Boga, ale nie wierzę w kościół, kościół to ludzie, a proboszcz nie jest Bogiem nawet nigdy z nim nie rozmawiał. Nie wiadomo jai Bóg byłby teraz, może głosiłby nowe, lepsze poglądy. Według kościoła wszystko jest grzechem: -antykoncepcja jest grzechem, tylko ciekawe czemu nikt nie zainteresuje się rodziną z 8-semką dzieci, która przymiera głodem. -życie w konkubinacie jest grzechem, szkoda tylko, że kościół nie rozumie tego, że ktoś może być ateistą, albo po prostu może nie mieć kasy na ślub. -rozwód jest grzechem, więc czemu kościół nie reaguje na przemoc w rodzinie, na to jak te kobiety są posiniaczone, a dzieci pobite. -abrocja to grzech śmiertelny, więc czemu kościół nie zezwala na to nawet wtedy gdy zgwałcona dziewczyna ma 16 lat. Mogłabym te bzdury wymyślać do końca, kościół przegina, albo i tam dostali się wyznawcy LPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy katoliku moze
no i gdzie ten nasz PRAWDZIWY KATOLIK? czyzby wystraszyl sie tych wszystkich pytan? jak wiekszosc ksiezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motoryqiua
Prawdziwy katolik naczytał sie i zapewne został prawdziwym koniobijcą. Męczy tego swojego konia w kiblu ,albo robi księdzu lache za Snickersa albo Milkiway. Kurwa nawróccie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uprawiajcie tylko bezpieczny sex!!!!! Katoliku a ty jak??? Lubisz jak "wyswięcona sperma" proboszcza spływa Ci po mordzie. Stosunek analny nie jest grzechem więc dlatego księża tak to lubią. Dupki jedne.Batmany pierdolone,rzną zakonnice a te sie potem skrobią. Czarna banda sexoholików.(niewszyscy ale większosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×