Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Aniam mi lekarka dała osatatnio Serctil 400 mg!! zapytaj moze dadza ci w aptece!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz badania - do jakiej grupy naelzycie, jak obajwia się wam napięcie :) przed @: Jesteś typem marudy ...jeśli przed miesiączką: - twoja waga zawsze nieco wzrasta - piersi są bolesne i bardzo obrzmiałe - masz opuchnięte palce - cierpisz z powodu wzdęć lub zaparć Jesteś typem podjadacza ...jeśli przed miesiączką: - masz niezaspokojony apetyt, zwłaszcza na słodycze - odczuwasz duży spadek energii życiowej - cierpisz na silne bóle głowy Jesteś typem beksy ...jeśli przed miesiączką: - płaczesz bez powodu - masz silnie obniżony nastrój z objawami depresji - czujesz się skrajnie wyczerpana - brakuje ci entuzjazmu Jesteś typem krzykacza ...jeśli przed miesiączką: - cierpisz na bezsenność - odczuwasz niepokój, rozdrażnienie lub nadmierny stres - miewasz gwałtowne huśtawki nastroju lub napady złości ja niestety nie należe do żadnej grupy - bo ja mam objawy wszystkich!!!! PORAZKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL a ja juz myslalam ze ja jakis wybryk natury jestem ale widze ze my we dwie w klubie, ja tez mam tpo wszystko na raz dokladnie trwa 1 dzien na 3 dni przed okresem :D moj maz zawsze powtarza ze moze wyliczac moj okres bo wpadam w ryk jaka jestem gruba ze do niczego sie nie nadaje ze nic mi nie wychodzi etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i serdecznie pozdrawiam w tym pięknym słonecznym dniu. :) Vall artykuł bardzo ciekawy, dla zainteresowanych powiem, że leczyłam się w Invikcie w Gdańsku, skąd pochodzi autor tego artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dotychczas tylko 1 inseminację w końcu marca br - koszt z badaniami ok. 500zł. Szanse naturalnego poczęcia średnio 20 %, zaś przy inseminacji ok. 10 % :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze przy inseminacji szanse sie podwajaja a nie maleja... Olu a tobie lekarz zalecil te inseminacje czy sama chcialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aneczko to jest horror - ja jednka ma zwyklle takie 2-4- dni...i cięzko ejst z emna wytzymac innym i mi samej też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL łooooooooooo matko i corko, az tyle??? moj mezu by sie chyba zastrzelil a mala wyprowadzila do babci czym mnie ostatnio straszy jak jej nie daje nosic moich \'obcasow\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze w najlepszym terminie meza nie bedzie, wyjezdza na kilkudniowe szkolenie ponad 450km od Lomzy i niby wg liczenia jest szansa malenka przed jego wyjazdem i tuz po jego powrocie ale nie wiem czy zestresowany i zmeczony bedzie mial na cokolwiek ochote. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety o takich szansach mówią statystyki, ja podjęłam tę decyzję gdyż naturalne metody nie dawały rezultatów, szanse swe zwiększasz biorąc leki wspomagające owulację, a jeszcze przecież jak z mężusiem poprawisz inseminację to masz aż 30 % ( natura 20 % + inseminacja 10 % ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula a ty przecież masz wolne teraz, więc zastanów się czy nie warto zachować się jak markietanki francuskie, które szły za wojakami, i też wybrać się z mężem. Przecież szkolenie nie będzie trwało 24 godziny na dobę - połączycie przyjemne z pożytecznym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka mówiąc o lekach wspomagających owulacje co masz na mysli :)?? te ziólka rózne castagnus itp, czy cos innego:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu tylko problem taki ze co z mala, moja mama pracuje a tesciowa sie odzywa w okolicy swiat tylko wiec na nia liczyc nie mozna, zreszta ceny w tym hotelu co go firma kwateruje sa bajonskie, trzebaby doplacic za moj nocleg ponad 150zl a mowiac szczerze to za taka cene to w naszej okolicy spokojnie cos na 3dniowy weekend bysmy znalezli no i przy 800zl pensji to taki wydatek to juz nadszarpniecie budzetu, a powiem Wam ze chetnie bym pojechala bo to piekny osrodek tuz nad brzegiem jeziora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall dostałam zastrzyk w pośladek , aby pobudzić jajeczkowanie i pęknięcie pęcherzyka oraz przez 3 dni brałam closti coś tam coś tam, nie pamiętam tej łaciny aniu wiem o czym mówisz, jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero od maja dostałam podwyżkę po 4 latach , a wszystko dlatego że \"zgwałciłam \" szefuncia, ale co z tego jak pensja jest nieregularna, co jakiś czas to 200zł to x zł, to idzie na bieżąco, co innego jak dostaniesz całość od razu wiesz na vczym stoisz. Mój też ma mieć podwyżkę na dniach, więc teraz spłacam wszystkie zadłużenmia - u mamy, drobne kredyty, coś do ubrania i trzeba odłożyc na zimę bo w budowlance jest wtedy ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja na podwyzki to nie mam co liczyc bo piekny Roman moze duzo mowic ale wiele nie zwojuju, w szkolnictwie te podwyzki to smieszne sa, w tym roku wyrownania cale 5zl miesiecznie my wyszlo :( a u meza to nie ma co liczyc na wiecej bo u prywaciaza sknery pracuje i poprzednia podwyzke dostal rok temu jak powiedzial ze sie zwalnia od zaraz i nastepnego dnai do pracy nie przyjdzie, dosatl cale 100zl ale dobre i to. ja od grudnia bede zarabiala wiecej bo mam wtedy egzamin na mianowanego i w poborach an czysto z 250 -300zl wyjdzie wiec zacznie sie inne zycie w koncu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall no to my w tym miesiacu prawie rowno, teraz ciekawe jak ktorej z nas TE dni wypadna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall głowa do góry @ przyszła i @ pójdzie, a potem będziesz mogła przystąpić do wykorzystywania - biędny mężuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście nie masz czym się chwalić, moje kondolencje, właśnie dołaczyłaś/łeś do znacznej grupy przedstawicieli ubogich na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka \"menda spoleczna\" zawsze sie znajdzie na forum kwestia przyzwyczajenia i sexualnego podejscia do zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez komentarza, pzrepraszam za złe zakwalifikowanie, nawet do grupuy życiowych nieudaczników nie można cię zaliczyć, nie mam zamiaru znieważać mend społecznych - krzyżyk na drogę, idź poszukaj się gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś ciebie nie chce wziąć, co jest złe złego nie tyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru zniżać się do twego poziomu, jeżeli w ogóle można się do czegoś zniżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojkąt bermudzki
Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu AniaM................. Ania...........L-za..........27........26.07.2006 Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 Vall................................Kraków............27............ 1.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac komus sie nie podoba ze piszemy... ale coz... zobaczymy komu sie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu - mniej niż zero, to wszystko, nie ma o czym to szuka, swego czasu na takim niskim poziomie szalała \"pomarańcza\" szybko administracja ją zlikwidowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tam się da zastraszyć takim wyrzutkom społecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×