Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

hb u mnie nie ma znaczenia czy jest skierowanie na hormony, tu prolaktynę, i tak jest to badanie w pełni płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeby pamietac
1 miesiac 1-4 tydzień 2 miesiąc 5-8 tydzień 3 miesiac 9-13 tydzień 4 miesiąc 14-17 tydzień 5 miesiąc 18-22 tydzień 6 miesiąc 23-27 tydzień 7 miesiąc 28-31 tydzień 8 miesiac 32-35 tydzień 9 miesiąc 36-40 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak zapracowane, czy zajęte staraniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ - DZIŚ DWIE MOJEJ KOLEŻNAKI ZATEŚCIŁY...I WIECIE CO...2 krechy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje, ale to od nas czy obceeee, i tak życzę im szczęścia wiecie co się dowiedziałam : przez rok leczyłam się na prolaktynę i nikt mnie nie poinformował, że ranigast na zgagę niweluje dobre działanie leków. Równie dobrze mogłam nie brać hormonów i jak tu zajść w ciążę. Ci lekarze nic ci nie powiedzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już dawno mogłam trzymać w ramionach małe dzidzi podam ich do sądu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka nie żartujesz z tym ranigastem??/Kicha...ja etz często go biore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM mam pytanie odniosnie tej deity amerykańskiej - czy ten jadłospis - to ejst taki sma na kazdy dzień?? czyli głownei sery i warzywa..be zmięsa :)..i codziennie ... jak długo?? Po jakim czasie mzomey sie przerzucic na inna:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall nie żartuję, pamiętasz jak mówiłam na początku lipca że idę prywatnie dom gin, bo się źle czuję? Dostałam się wtedy do ordynator ginekologii szpitala wojewódzkiego w Elblągu dr Luberacka, i ona powiedziała, że takie jest działanie ranigastu, nie powinno się tego brać także gdy ma się kłopoty z stanami depresji, , nerwicą, tasiemcem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie nie pocieszyłas!! Ale dobrze doweidzieć sie poźno, niz wcale nie wiedziec !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Oleńko mam cały czas... nieustannie..ostatnio nawet pani doktor zwiększyła mi dawke bromka... teraz jem go bez przerwy od lutego (po 3 miesięcznej przerwie).. Do zeszłego miesiaca było po 1 na noc, teraz mam dodatkowo 1/2 rano :( Ale ponoc widac poprawe w pracy mojego organizmu, więc chyba warto sie katowac..ale widzisz może jakby wiedizała ze inne \'zwykłe\" srdoki na zołądek typu ranigast źle wypłwyają na kuracje prl to bym już była prawei wyleczona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam ze 3 m-ce bromergon po 1 wieczór i 1/2 rano, ale paskudnie się czułam stąd też ranigast poszedł w ruch potem przeszłam na dostinex ( bardzo drogi bo 2 tabletki to koszt rzędu 100zł, a starczało na 1,5 m-ca ) tu brałam ćwierć tabletki co 6 dni na wieczór, w czerwcu się wkurzyłam i nie pojechałam po receptę, ale bardzo źle się czułam, bolały mnie jajniki, podbrzusze itp. i gin ( inny ) powiedziała że za szybko odstawiłam i muszę wrócić do brania, ale stopniowo, wtedy tak nie będę źle się czuć VALL jeżeli tak bardzo się źle czujesz to może zastanów się nad zmianą leku. ja brałam ten dostineks i bardzo dobrze się czułam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co powiem ci z eja juz przywykłam do tego ze nie czuje sie najlepiej :) Że mnie mdli, ze jestem czasem do niczego... póbowałm parlodelu jakis rok temu, przez 4 miesiące, ale efekty były takie same.. teraz juz postanowiałm byc twarda... i przejśc to do końca - w końcu chyba sie rpzwyczaje..bo pani doktor mówi, ze chyba nigdy nie będę mogła zupłenie odpuścić leków..chyba ze zajde w ciąze..jest szansa ze po niej sie unormuje, jak nie to od nowa... Ale mimow syztsko - w końcu mam owulacje :) więc jest GIT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana jakos ciezko mi bylo dupsko z lozka zwlec po wcozrajszych kilometrach ;) ale pomyslalam sobie ze szkoda gnic w lozku skoro przede mna kolejna szansa na jakis maly sukces (czyt. 1szy dzien diety) Olka jak tam weekend? Vall - pomoglo siostrze spotkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moze czym posmarowac po uzadleniu osy? wczoraj mnie dziabnela malpa jedna nad jeziorem i ciagle mnie piecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend do dupy, początek tygodnia do dupy i niewiele lepiej się zapowiada- sorry za wyrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka co sie stalo???? zawsze w Tobie tyle entuzjazmu a tu jakies smetne wiesci.... myslalam ze u ciebie to juz mial byc weekend staraniowy... a i pamietaj poczatek tygodnia moze byc i do dupy ale jak sie bardzo chce to koniec moze byc przecudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo mam na głowie, zle się czuję po lekach, robię na 2 etaty, dodatkowo fuchy - na kredyt, jestem w trakcie finalizowania kredytu na spłątę innego, według otoczenia jestem alfa i omega, wszystko mi zrzucają na głowę - w myśl piosenki mam już dość... :( na starania jestem zbyt zmęczona i jeszcze tą wściekliznę przenoszę mimowoli do domu - bez komentgarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu no to liczymy po wolutku od 1 do 10 a pozniej od konca, sprobuj sie jakos wyciszyc bo szkoda meza i waszych relacji. Moze naucz sie mowic nie albo przynajmniej grzecznie odmawiac. Jesli idzie o prace i kase to niestety takie cholerne jest to zycie ze wszsytko sie kreci wokol forsy, ja nie znosze wakacji bo nie mam dodatkowych godzin ani szkoly jezykowej i ledwo przedziemy (min nie mam za co zaplacic rachunku ani na jutro kupic jakis smakolykow dla gosci) ale powtarzam sobie ze kiedys bedzie lepiej ... u ciebie juz wkrotce bedzie lepiej bo lada moment zalatwisz kredyt i troche kasy zostanie w kieszeni no i moze bedziesz mogla z tych fuch lub drugiego etatu zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że będzie lepiej widzisz ja umiem powiedzieć nie, ale lubię mieć też kontrolę nad wszystkim, wiem ,że jak coś przypilnuję to będzie zapięte od początku do końca na ostatni guzik - taka mała ze mnie liderka :) na razie nie zapowiada się , ż e zwiększy mi się czas wolny, owszem pozostanie parę złotych po spłacie poprzedniego kredytu, lecz my mamy kilka zobowiązań do spłaty, które nie są nigdzie udokumentowane oficjalnie, więc pieniądze się rozejdą szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to z ciebie widze ze tez jest taka pracoholiczka jak ze mnie i do tego jesli idzie o prace to tez perfekcjonistka :) ja moge miec w domu bajzel ale to co do roboty musi byc wypieszczone i wymuskane ale przeciez my to kochamy , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże nie wiem gdzie ręce włożyć, koleżanka którą teraz zastępuję zostawiła taki burdel 😠 a mam dziś do zrobienia vaty do skarbówki - termin 25 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,że dziś smęciłam i narzekam nadal, jednym słowem użalam się nad sobą, ale dlaczego nikt niechce ze mną rozmawiać ????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka nie smecisz tylko masz mase pracy, jasne ze chcemy z Toba rozmawiac :) Vall zapracowana pewnie a ja mialam wlasnie goscia, przywitalam ciocie w pizamce i z rozeslanym lozkiem oraz sterta talerzy w zlewie, ale obciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że pożamka była sexy i ciociuni minka zrzędła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×