Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

ale dzis zimno buuuu.....a ja caly dziec i noc tylko z dzieckiem mąż na sluzbie kurcze zanudze sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłąłam ci Marto a teraz sprawdzam co nagruzdałąś pod moją nieobecność na 28.dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec karolinke,, wyslalam po raz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uwielbiam rozowy koler wiem zeczasem przesadzam ale latem to chyb apasuje ...zima chodze ubrana na czarno hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z Martą zrobiłyśmy sobie tabelkę wsród starających się na 28.dni, fajne dziewczyny tam są, średnia wieku niestety jak u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się uśmiałam z tego załącznika Olu :-) Dziewczyny dzięki za zdjęcia, śliczne. Elu, moja córcia śłiczna, ale niestety nie po mamie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie dostrzegam, ale w końcu jestem krótkowidzem i jak widać noszę okulary. Może czas zmienić okulistę??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan nikt mi jeszce nie powiedzial ze jestem laska wiec nie musisz sie starac hihhihih ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jedno, waszych zdjęć męzusiowi nie pokażę, mówi, że dla niego jestem najpiękniejsza, że mnie kocha, ale ja wolę na zimne dmuchać ;) - jak ja pokażę te laski, to już nigdy nie dostanę się do kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu droga, a Tobie czegoś brakuje, bo jakoś nie zauważyłam...Ładna jak z obrazka i marudzi. Może i Ty do okulisty się przy okazji wybierz, kochana??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRE.....JA TZ NIE POIKAZE JESTEM STRASZNIE ZAZDROSNA O MEZUSIA CHOC CZASEM MNIE WKOR.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PODOBAM SIE SOBIE---nigdy sie nie podobalam sama sobiemam wiele kompleksow np na punkcie wlosow i piersi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam niedowage i plaski tylek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam coś nie wyglądam tak jak w dniu ślubu (czyt. urosłąm w szerz :( ) ale to z powodu hormonów, powtarzam sobie, a mój mężuś robi mi tę grzeczność i nie zaprzecza, że kochanego ciała nigdy zbyt wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brzydki nos, za dużo kilogramów i za wielkie piersi....no dalej kto jeszcze na sobie coś do zarzucenia?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×