Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

i blue teraz ;) niezły kawał :) Nawet jak sie nei dotyka zminia kolory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy wymysliłyscie??/hihihiih ja robie ciasteczka kruche zapraszam na kawke!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im back :) gazetka zrobiona dyra odebrala i mam wolne do poniedzialku :) dziewczynki probe przeszly spiewajaco i wiecej nie ide cwiczyc z nimi a co tam duze juz sa rade sobie dadza :D a ja nie moge przykladac palca do monitora bo przeciez tych lcd paluchem dotykac nie mozna wiec nie mam jak sie dowiedziec :P zreszta nie jestem wiatroplyna wiec takowej szanys nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo wszystkie pewnie spia..tak leje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ powoli wszystko zamykam, cały czas pada, jest zimno a tu nikogo nie ma :( więc idę kaszleć gdzie indziej ;) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez pada, bura pogoda, ale ja w sumie taka lubie, jak nie musze wybywac z chaty. A teraz juz nie musze!!!!!! :D Perspektywa posiedzenia w domu do jutra jest nawet dosc mila – herbatka, dobra lektura i kocyk. AniuM zrobilam dzisiaj znowu sałatkę z Twojego przepisu :-) Pozdrawiam, udanego popoludnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHeeej Dziewczynki!!! Jakos dzisiaj ogolnie zle sie czuje,lamie mnie w kosciach,mam katar ,eeehhh koniec marudzenia:) Ale dzisiaj napewno nie jest moj dzien.:P AniuM!!! Ja tez musialam w srodku tygodnia zrobic salatke krowlewska (specjalne zyczenie meza;)) Chyba krolewska jest najlepsza!!!:D Mazowszanko!!! Widze,ze zmienilas \"stopke\" ;) i widze,ze jestes juz zdecydowana na plan awaryjny jakby nie bylo Karolinki;) Nie wiem czy slyszalyscie o zajsciu w Wiedniu,ze zostala porwana 10-latka i po 8 latach dopiero uwolniona.Mezczyzna ja wiezil w domu,w takim specjalnie przygotowanym bunkrze.Przez 8 lat!!!! Po tylu latach dziewczyna juz jako osiemnastolatka zostala uwolniona i co najbardziej mnie dziwi....nie chce sie widziec ze swoimi rodzicami,ale dobrze wspomina swojego porywacza,ktory juz nie zyje...Troche jestem w szoku :O Szkoda mi tez rodzicow,ktorzy nie poradzili sobie z cala sytuacja,porwaniem i sie rozwiedli... Milego wieczorku!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa??? Naprawde? GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Ano zmienilam stopke, a imiona juz wybrane :-) Teraz czekamy na rozwiazanie zagadki: dziewczyna czy chlopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, o tej dziewczynie slyszalam, ciekawa jestem, jak z jej psychika.... Chyba nielatwo jej bedzie wrocic do normalnego zycia.... Co do samopoczucia to dzisiaj tez srednio na jeza sie czuje.... Chyba jednak za duzo tego deszczu, chociaz bardzo lubie, gdy pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu-Mazowszanko,tutaj Pani Rosa testy wykonywala (ja bylam 2 razy w ciazy a raz nie:)) http://emagia.narod.ru/index.htm Instrukcja obsługi. 1. przyłóż do zielonego kwadratu na ekranie duży palec lewej ręki. 2. Potrzymaj 1-2 min. 3. Jeśli kwadrat zmieni kolor na czerwony - jesteś w ciąży, jeżeli na niebieski - nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi juz 3 razy wyszlo ze jezddddeeemmm w ciaaaazzzzyy buhaha jak ruscy cos wymysla to mozna boki zrywac :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny czy wam tez sie tak strasznie spac chce? 2 kawy i nic... moze to skutki tej wczorajszej imprezy? maz jeszcze troche ma \'focha\' za wczoraj ale powoli mu przechodzi i miejmy nadzieje szybko zapomni i na nastepna imprezke znowu mnie pusci ;) nie znosze deszczu a tu pada i pada i pada... gdzie jest moje kochane sloneczko??? ja przy takich szaroburoponurych dniach to od razu w dolki wpadam i wszyscy wiedza ze jestem wtedy nie do zycia.... Rosa rozgryzlas te linijki na 28dniach? jesli tak to podrzuc mi tam wiadomosc :) milego wiecozrku... jakies winko by sie tu przydalo na rozgrzewke i poprawe nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM!! Ja pocieszam sie tym,ze ponoc ma byc jesien i zima cieple:) W tym roku zima dala sie szczegolnie we znaki ,pod koniec marca/kwiecien sypal jeszcze snieg... A dzisiaj wieczorkiem ogladam moja serie z \"dreszczykiem\" o kobiecie majaca zdolnosc widzenia duchow:);) Moj maz nie oglada tego,mowi,ze glupoty ,wiec sama siedze wystraszona przed TV i sie nakrecam:D!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×