Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

hmm wlaśnie pomyślałam nad tabelką może coś takiego (zweryfikujcie robaczki - wkrętaczki): Imię wiek Miejscowość Termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka poczekajmy na informacje od reszty dziewczyn. :) Agunia33 myślę, że przez przypadek przed literą p wstawiłaś \":\" i wyszła ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęłam się przez chwilę czym innym i wpis wyszedł mi bardzo opóźniony. :) Mozolinka ja też się obijam ale na szczeście za pól godziny do domu. I dobrze bo mi w brzuchu burczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka tak, chyba tego typu dane w tabelce... ===> Chce miec Karolinke... zaskoczylas mnie z tymi Niemcami, myslalam ze z Polski klikasz... Jak Ci sie zyje w Niemczech??? Temat emigracji jestmi bardzo bliski, sama niedawno myslalam o zyciu w Stanach for good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka! Powiem bez owijania w bawelne: w Polsce czulam sie najlepiej -u siebie!!!!Pomimo,ze mam meza,znajomych,cala rodzine tutaj,coraz czesciej myslimy o powrocie do Polski,moze o zalozeniu czegos swojego,jakiejs dzialanosci... Najgorzej brakuje mi polskich swiat,tradycji,mentalnosci ludzi...😭 Pisze szczerze,bo wiele mam znajomych tutaj z Polski,ale sie wstydza tego,ze tesknia....Ja jestem tutaj narazie 6 lat. Moze sie wiec jeszcze gdzies z wozeczkami spotkamy w PL??:Dna spacerku....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byloby bardzo milo z tymi wozeczkami na spacerku :D Ja bylam rok w USA w dwoch turach... Dosc milo, podobalo mi sie, ale wciaz czulam sie tam jak na wakacjach a nie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście wystarczyło kilka godzin w Niemczech i już wiem, że nie chciałabym tam mieszkac. Polska jest dużo lepsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem informatykiem i pracuję w urzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chce miec Karolinke- bardzo ciekawa profesja. hehe. ja zajmuję się programami unijnymi, piszę projekty, pozyskuję kasę na dokształcanie bezrobotnych w Polsce, prowadzę projek międzynarodowy z 14 państwami UE...w sumie jestem specjalistą ds projektów unijnych. A zawód - mam ich kilka technik handlowiec, pedagog, a magisterke zrobiłam z ekonomii. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a ja jestem ania. mieszkam w warszawie i jestem technik ekonomista :-) dziewczynki ale pogoda dzisiaj :-) słodycz sama :-) takie słonko fajne.. szkoda tylko że taki zimny wiaterek powiewa..ale to w sumie dobrze.. nie ma takiego aż upału.. kurcze z tymi plemnikami to dziwne akcje są.. mi to w sumie wszystko jedno co będzie aby było tylko zdrowe i tym razem wszystko dobrze poszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sopocie co słychać.... dużo ludzi, słonko :-) zimne morze bo tylko 6 stopni.. na molo wieje że mało głowy nie urwie :-P ludzie łapczywie zbierają muszelki :-) w sumie to fajnie mają.. tylko kebaby są paskudne...bleeee :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania20.. w 3-mieście mam najbliższą mi rodzinę - tzn najbliższych mi kuzynów, którzy dzisiaj rano wracali do domku. Wiem, że Sopot jest bombowy, ale oni mieszkają w Gdańsku na Chełmie. aaa ja nawet często jestem w trójmieście - heh tzn. w sfinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu chyba dobrze nie doczytałam...jesteś z warszawy czy z sopotu?? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła pora iść powoli do domku, więc się z wami dzisiaj żegnam. W domku napewno nie będę miała ochoty odpalać kompa, i tak stanowczo za długo dzisiaj spędziłam czasu przed monitorem. Miłego popołudnia wam życzę, relaksujcie się kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wam mowie papatki i zmykam!!! Lecimy z mezem do Arkadii na zakupy ;-) pozdrawiam i do jutra. powodzenia w staraniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ponownie ! Ja pochodzę z Leszna,mam 33 latka,z zawodu jestem technikiem ekonomistą ale obecnie nie pracuję,zajmuję się dwójką dzieci .Mam nadzieję że niedługo trójką,choć bardzo sie tego boję.Ale mimo to chciałabym spróbować bo kiedyś mogę tego żałować.Jeśli chodzi o te buźki to chyba jestem za ciemna bo ni w cholerę nie mogę tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Uff znów praca - ale miałam cieżki dzień a takie ładne słoneczko a tu trzeba pracować :( Szkoda ze majówka tak szybko przeleciała ... Ja wybrałam się z moim mężusiem do Lipowca na rowerkach - przejechaliśmy 60 km :) ale ledwo co dojechaliśmy do domciu cieżko było ... dziś umówiłam sie do ginekologa na poniedziałek ... pójde z moimi nieszczesnymi wynikami badań hormonalnych -nie za dobre obawiam sie troszke ale mam nadzieje ze bedzie dobrze - dzis takie piekne słoneczko tyle optimizmu we mnie wlało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia buźki robisz używając odpowiednio \":\" i \")\" wtedy masz \":)\" lub też dwukropek oraz P wtedy jest język :P, dalej dwukropek i D -szeroki uśmiech. A gdy dasz srednik i \")\" masz oczko. To jest proste wpisujesz \":\" \")\" bez spacji i powstaje ci uśmiech :). Animowany uśmiech widac dopiero po dodaniu posta do tematu. Wcześniej to dwukropek i nawias. Mam nadzieje że zrozumiałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, wklejam link, mam nadzieje, ze stronka sie otworzy pozdroweczka, uciekam na spiewanie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie przyszłe Mamy :) Odezwę się w okolicy połowy maja, jak zrobię test ;) Nie mogliśmy juz dłużej czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×