Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Pobudka! Wstawac!!! ROSA!!! Nie pytalam o Ciebie,ale myslalam, gdzie sie podziewasz!!!?? Fajnie,ze wrocilas!!!:D 🌼 dla Ciebie!!!:D Vall!! Rowniez sie ciesze,ze juz jestes!!!!🌼🖐️ AGna29!!! Napisz ,czy to juz w ta sobote bedzie slub???? Ale fffaaaajnie,ja juz nie moge doczekac sie fotek!!!:D Mazowszankaaaa!!! Wczoraj ogladalam Warszawe w TVN,ale tam woooddy!Tak jak w Twoim nicku;)!:D Widze,ze \"cos\" wczoraj przedostalo sie z kanalizacji na nasz topik,ale zdarza sie!!! Buziaki! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa,zapomnialam.....Jutro mam miec @,ale poki co nie mam jeszcze zadnych objawowo i zaczyna mnie to zastanawiac.... Kazda z Was pisala,ze czula sie jak przed okresem ,ale @ nie przyszla i byla Fasolka...U mnie zero,brak jakichkolwiek objaw...:( Moze zmiana klimatu po urlopie??? sama juz nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia79
czesc dziewczyny, widze, ze weekend duzo was tu bylo... ja w niedziele mam miec @,ale poki co objawow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, ja juz w pracy. Nie wiem jak wysiedzę tu do 13, wtedy powinny być już wyniki :-) Zastanawiam sie czy jeżeli zadzwonię od mojej przychodni to podadzą mi wynik przez telefon, bo jak nie to bedę musiała jechać a to prawie godzina w obie strony zatłoczonym tramwajem :-( Chce mieć Karolinkę, trzymam kciuki kochana, żeby ta @ nie przyszła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolala byc majowka... maly baranek to niezbyt dobry znak, wolalabym byczka, jak moj maz...,ale biorac pod uwage,ze kulminacyjny dzien byl 29 lipca, to jakies szanse,ze zalapie sie na maj sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zartuje, wazne byleby byl, czekam do niedzieli pelna nadziei...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej niż żart tego nie potraktowalam, hihihi. I tak dzidziuś większość cech dziedziczy po rodzicach. Zwykle jest piękny jak mama i uparty jak tatuś, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Witam... Aniu kochana nie mogę się doczekać wyników twoich- chociaż to formalność - ajak samopoczucie i objawy zafasolkowania???? Chcę mieć karolinkę i Aniko niech te @ nie przywloka się do was w tym miesiącu !!!!!!! Też bym chciała by do mnie nie przyszła ta wstrętna @ !!!!! Ale jak mam termin ok, 17.08- więc jeszcze trochę czasu :-) a moze by tak w prezenciku slubnym :-).... ślub mam 19.08 !!!!!!! O 16:00 bądźxie ze mną myślami- a fotki obiecane przesle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny UWAGA UWAGA przypominam dzisiaj o programie o samolotach na TVN o 22.05 (mialam przypomniec;)) Teraz wybywam z omku i potem sama moge zapomniec:D!!! Na innym topiku gdzies wyczytalam ,ze dziewczyny szczepia sie na CHLAMYDIE,buuuuu -ja niczego nie slyszalam:( uciekam,zycze milego nowego tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś z objawów ciążowych chyba najbardziej dokuczają mi nudności..nawet teraz...buuu. Oczywiście kochana że będziemy myślami z Tobą podczas tego ważnego wydarzenia. Czekamy na śliczne zdjęcia pieknej młodej pary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na 2 dni i 1 dluuuga noc jestem slomiana wdowka jak na przykladna zone przystalo o 3 rano zwloklam cielsko z wyrka zrobilam kawe i kanapki na droge, pomachalam i zasnelam do teraz :D i pewnie bym jeszcze spala gdyby nie ten okropny bol zeba... boooooshe jak boooooooooooooooli, mam nadzieje ze zaraz piguly mi pomoga bo zwariuje, a moja dentystka dopiero jutro ma czas {beksa} dziewycznki radzcie mi szybko co zezrec zeby przezsl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten pochmurny jesienny dzień. Przede wszystkim zaklinam - ale nie na deszcz - aby ta małpa@ nie przyszła do dziewczyn. U mnie dużo roboty, wiadomo poniedziałek. Jestem bardzo zmęczona po 2 dniowej balandze i wczoraj to tylko modliłam się aby wszyscy sobie już poszli, dosłownie padałam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...witam kochane forumowiczki :) mam strasznie duzo roboty...jakis sajgon... jutro czeka mnie cytologia...potem wizyta..ale czuje ze jest ok :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall na pewno wszystko będzie okey, daj znać jakie masz wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakąś schizę. Przeczytałam na innym forum, ze jedna dziewczyna miała bardzo słabą kreskę na teście i okazało się w rezultacie że ciąża była pozamaciczna, no i się denerwuję. Mam nadzieję że beta wyjdzie na tyle wysoka, zeby rozwiać mój niepokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu75 kochana zabraniam tak myśleć !!!!! Musisz myśleć pozytywnie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall no ty czujesz a my wiemy ze bedzie dobrze Ania - spokojnie nie denerwuj sie, inne pisaly ze kreska byla ledwie widoczna i maja juz dorodne dzieciaczki :) wsyzstkoe jest ok. glowa do gory w koncu drugi z rzedu ketonal pomogl i z lekka bol usmiezyl ale mam wrazenie jakby mi twarz miala spuchnac :O no ja to mam szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie tędy droga , głowa do góry, ciesz się rosnącą fasolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam kochane za słowa otuchy. Dobrze wiedzieć, ze nie jest się samemu. To dziwne, ale w pierwszej ciązy tak nie miałam, wiedziałam, ze jestem zdrowa i dzidziusiowi nic nie grozi. A teraz to jakaś paranoja. Może uspokoję się trochę jak odbiorę wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello leje deszcze szkoda gadac:( dopadla mnie@@@@@@@@ bez objwowo :( zadnego bolu :\\ dziwne zawsze mnie boli jak cholera i to czasmi przed pojawieniem sie ?? pozdrawiam chce karole 3mam za ciebie kciuki :) ja dzis bede MATKA chrzesna :) zawsze cos :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aniu glowa dogory bedzie dobrze :) zobaczysz a teraz dbaj o siebie i fasolke :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rosa
skoro masz bezbolesną @, to być może była bezowulacyjna, stad brak dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mdłości znowu i kręci mi się w głowie, więc mniemam że wszystko jest w porządku. Ale jeszcze godzinka i będę pewna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa przykro mi kochana :-( Jak można człowieka tak z cicha zaatakować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko jestem z tobą w myślach, ale głowa do góry, jeszcze kilka dni i będziesz mogła od nowa męczyć swojego biedulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×