Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Mazowszanko,jest to produkcja amerykanska ,leci na Kabel 1,przez kablowke lub satelite napewno ten program sciagnie tez w Polsce. Jest to serial,ale jak sie zacznie ogladac \"od srodka\" zawsze wiadomo o co chodzi:) Ja lubie tematy \"Duchy\";) ,no i czasem sie troche pobac:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaczki..... nie mam pojecia jak nadgonic wszystkie wpisy korzystajac z waszego testu wyszlo mi ze jestem w ciazy...buhahaha ale radosc..hehe dzisiaj wzielam ostatnia tabletke Orgametrilu...i czekam na @..pozniej zaczynam brac Duphaston przez 3 miesiace..nie ludze sie ze nam sie uda ale przynajmniej ureguluje sobie @... od 2 dni nic mi sie nie chce przez ta pogode..obejrzalam juz mase filmow, zeby nadrobic zaleglosci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, widze ze podonego pokroju jestesmy... samoloty, duchy :) ja tez kocham sie bac... oczywiscie tylko na filmach albo \"w ksiazkach\". Ale na razie odpuszczam sobie horrory, jeszcze sie wezme iza bardzo przestrasze.. :O Dostalam kiedys fajnego maila, jak znajde to Ci przesle, podchodzacy pod temat duchow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioo duszki nie sa mi obce... uwielbiam filmy grozy... nawet wczoraj do poduszki obejrzalam Forgotten...nawet dobry, tylko malo straszny, i malo bylo duszków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, szukam w swojej skrzynce i nie moge znalezc ale musi gdziec byc. Jak nie znajde to w ramach rekompensaty podesle cos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Oj widać ,że jesień idzie i nas dużo tutaj zagląda- nie tak jak w lipcu :-0 kiedy korzystałysmy z pogody :-) i siedziałysmy najwięcej na topiku będąc w pracy :-) Ja normalnie nie mogę -tak strasznie mi sie spać chce od 17 do tweraz kimałam- co ja w nocy będę robiła :-( Mężunio w pracy więc kurde nie bardzo mi się uśmiecha :-( Witaj Mazowszanko dawno się nie witałyśmy !!! :-) Mam nadzieję ,ze czujesz się oki!!! Moja bratowa była na usg trójwymiarowym i będzie chłopiec- Tymoteusz !!!! jak ja jej zazdroszczę !Mój brat tak się cieszy ,że te fotkę każdemu pokazuje- będzie z niego super tatuś ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś wie o co chodzi na tym www.28dni.pl ??? jak się tam zalogować -podałam maila i nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, znalazlam i sie wysyla, ale nie gwarantuje, ze tego nie znasz, bo to juz starocie jest.... czesc Agna, zlotko, czekam na fotki ze slubu, w stopce moj mail. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UKRADZIONE: > Do dziś pamiętam mój \"pierwszy raz\" z kondomem, mialem 16 lat albo cos > > około. > > Poszedlem do sklepu kupic paczke prezerwatyw. > > Za lada stala przepiekna kobieta, ktora najrawdopodobniej wiedziala, ze > nie > > mam doswiadczenia w \"tych\" kwestiach. > > Podala mi paczke i zapytala, czy wiem, jak tego uzywac. > > Szczerze odparlem: - nie. > > Tak wiec otworzyla paczke, wyjela jednego i rozwinela na kciuku, po > czym > > polecila sprawdzic, czy jest na miejscu i czy mocno sie trzyma. > > Najprawdopodobniej musialem wygladac na osobe, ktora nie do konca > zrozumiala > > to, co powiedziala, wiec rozejrzala sie po sklepie, podeszla do drzwi i > > zamknela je. Chwycila mnie za reke i wciagnela na zaplecze, gdzie zdjela > z > > siebie bluzke. Po chwili zdjela tez stanik. > > Spojrzala na mnie i zapytala: > > - Czy to cie podnieca? > > No coz, bylem tak zaskoczony tym wszystkim, ze tylko kiwnalem glowa. > > Wtedy powiedziala, ze czas nalozyc prezerwatywe. > > Kiedy ja nakladalem, ona zrzucila spodniczke, zdjela majteczki i > polozyla > > sie na stole. > > - No dawaj, powiedziala, nie mamy zbyt wiele czasu. > > Tak wiec polozylem sie na niej. To bylo cudowne, szkoda, ze nie > wytrzymalem > > zbyt dlugo... PUF, i bylo po sprawie... > > Spojrzala sie na mnie przerazona: \"jestes pewien, ze nalozyles > > prezerwatywe?\" > > Odpowiedzialem tylko > > - no pewnie, i podnioslem kciuk, by jej pokazac ... > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze jeszcze nie zasnelam postanowilam zajrzec co tu slychac i widze ze wpisow przybywa tez mysle ze to wplyw brzydkiej pogody bo zamasit spacerowac to kazdy siedzi w domku i do kompa czesciej zasiada... Aniu Mazowszanko - kawal poszedl w swiat ;) Agna - wrzuc foty weselne na ta sronke http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=register to sobie popodziwiamy jeszcze inne wasze zdjatka :) mozolinka 🌻 dawno Cie tu nie bylo ale teraz wieczory deszczowe to moze znajdziesz chwilke zeby do nas zajrzec czesciej Elu - a sio mi z tymi duchami, nie lubie sie bac... horrorow nie ogladam, anwet thirrlerow sie boje, no chyba ze mocno przytulona do meza siedze to wtedy owszem obejrze ale duchy a brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka fotki poszły!Mam nadzieję ,że skrzynkę masz wyczyszczoną :-) żeby zwwrotu nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytam sobie o nim i jak umieeszcze fotki to dam wam znać ! Dobry pomysł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi sie na bloga czy na blog??? A zreszta, niewazne.. ;-) Agno, mam nadzieje ze zdjecia do Ciebie nie wrocily, traz niemoge otworzyc skrzynki, bo cos mi WP nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko fotki jeszcze nie wróciły :-) Swietny ten blog o mamusiach i sliczny wierszyk-też się wzruszyłam :-) A ty czujesz już ruchy- kiedy się czuje-ja to zielona jestem :-) Ale to musi być przeżycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!😴 Mazowszankooo-Aniu!!! Wlasnie teraz otworzylam maila od Ciebie no i na krzesle az podskoczylam!!!:D Specjalnie zrobilam glos,przyblizylam nos blisko monitora,zeby zobaczyc \"ta biala mgielke\" i.....az serce podkoczylo mi do przelyku:D!!! Dziekuje za duza dawke adrenaliny z rana!!!Dziala lepiej niz najmocniejsza kawa!!! A ja chyba narazie pomine tabelke,bo wczoraj (myslalam,ze to tylko bedzie plamienie) dostalam znowu okres:O To po tych tabletkach ,bo przewidziana @ byla gdzies za ponad tydzien:O A wczoraj nagle szok,zadnych objawow,bolesci....i @:P:P!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........?????.......3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....17.08.2006....18 7) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........05.09........10 10) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....12.09.........3 12) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 13)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 14)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 16)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 17)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 18) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! :) pogoda nadal jesienna, ale słyszałam w radiu, że ma sie poprawić ;) ja zaraz zmykam na narade wojenna w/s konfernejci które maja u nas miec m-sce. jak mi sie nie chce!! Murze podruzcic szefowoi mój urlop do podpisania..zeby sie nie rozmyslił... :) hehehe... Jutro wybieram sie na cytologię..obym doszła :) 3majcie sie i miłeog dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie tylko pozegnac wypadam z tematu starajacych sie o dziecko i z innych ciazowych tez zajscie w ciaze odlozylismy na tzn wieczne nigdy, od okresu przechodza na pigulki. pozdrawiam Was serdecznie, dziekuje za wspolne 2 miesiace i zycze POWODZENIA bede 3mala kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu co sie stało? jakis problemy,zostan z nami!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu... AniuM co sie stalo? Zostan... ze wzgledu na siebie, smutno bedzie bez Ciebie i ... na to pyszne jedzonko :D A powaznie, come back!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×