Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

kachana aniuM nie zostawiaj nas :( nie musisz sie starac o dzidzi ?? tylko zostan :) pocieszaj nas w naszych niepowodzeniach :) radz :) i dziel sie z nami twoimi cudnumi przepisami :) nam wystarczy ze bedziesz :) na niektorych dzialasz jak balsam :):):) wiec przemysl te decyzje jeszcze raz :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny AniaM nie zostawiaj nas 😭 Ale dziś przeboje mam od samego rana. Jak jechałam do pracy tir wpadł do rowu jakieś 15 km przed Elblągiem, dobrze że usłyszałam to w radio, więc mapa w ruch i skręt w bok. I tu się zaczęło w drodze skręciłam za bardzo :( i na nowo, ale potem już ok... zaraz powiem więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drodze jeszcze jakiś wariat drogowy rozwalił mi lusterko boczne - koszt rzędu 400zł, nie goniłam bo co to da, jeszcze bym oberwała, jak w końcu dojechałam do pracy- oczywiście spóźniona - pełno klientów z pretensjami głupimi, że oni czekają, w nocy była tu burza , więc wywaliło korki i brak prądu, teraz przyszedł, jest podłączony na drucikach, elektryk naprawia własnie. Kocham te dni ;) pełne atrakcji, na nudę n ie narzekam A przy okazji wyślę wam dziś próbke mego marnego jestestwa na tym ziemskim padole - osoby o słabych nerwach niech nie oglądają tych fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ola za foto....ładnie wyszłaś...podobasz mi sie w długich włosach :D A to wycieczka po Warszawce była? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, dzięki za zdjęcia, nareszcie się ujawniłaś, hihi. Ja też jestem za dłuższymi włosami. Sama ostatnio \"zapuszczam\" Nawet jestem zdziwiona że tak szybko rosną. Ale ciąża to akurat dobry czas na taki eksperyment, bo potem jak już dzieciątko przyjdzie na swiat nie będzie za dużo czasu, zeby sobie jakoś te włosy układać, zwiążę w koński ogon i wszystko :-) Powiedziałam mojej szefowej o ciązy, powiedziała \"no nareszcie będziesz miała drugie dzieciątko, bardzo się cieszę\". Ale pierwsze pytanie było \"ale będziesz pracowała? \" Musiałam ją uspokoić, ze nie zamierzam bez powodu korzystać ze zwolnień lekarskich. Mimo, ze daje mi jakieś zlecenia, to widze jednak że już zaczyna mnie oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto to Malbork i Warszawa, jak chcecie jakieś widoczki stamtąd ale beze mmnie w tle mogę wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko wysłałam po raz kolejny może coś jest z twoją skrzynką ? Chcecie więcej z wycieczki ale beze mnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, najpierw wlaczylam forum potem skrzynke. Mam foty!!! Dzięki! Fajna babka z Ciebie! Taka sloneczna :-) A myslalam, ze masz ciemne wlosy. pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale nie na długo, gdyż znowu straciłam prąd i lecę na baterii komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sie tyle dzieje jak w brazylijskim serialu akcji.... moze sie dolacze.. mialam dzisiaj strasznie nudny dzien w pracy... ale nie bardzo moge (moze ktos zauwazyl) korzystac z urokow netu w pracy wiec zbijalam baki patrzac sie w monitor..oby jutro tak nie bylo!! wlasnie czekam na @ malpa wredna ma przyjsc (Orgametril mial ja wywolac - jak wilka z lasu). wiec czekam i skubie sobie slonecznik...pychota. Uwielbiam wszystko latem - kukurydze z szaberku, slonecznik od sasiada, dzikie jablka za plotu ;) zawsze lepiej smakuja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja @ ma przyjsc w niedziele juz sie zbliza wielkimi krokami czuje to..a mialam nadzieje ze jednak jej nie bedize...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Olcia dziekuje za fotki- bardzo sympatyczna kobitka z ciebie-a znając twój sposób opisywania i pisania widzę ,że jestes super z poczuciem humorku!!!! Wydaje mi sie , jednak ,ze lepiej ci w długich włosach-(jakie masz teraz???) super blondyna :-) Ale to moje zdanko;-) Ja też miałam kiedyś któtkie do slubu chodowałam-ale już chyba tak zostanie... wygodniej mi! Hb- nie mów hop !!!! dopóki nie ma @ jest nadzieja! Dzisiaj moja koleżanka oznajmi.ła ze bedzie miała dziewczynkę ;-) ale jej super! Jest w 6 miesiącu !!!! Wierzę,że każda z nas to przezyje- pierwsze bicie serduszka maleństwa . pierwsze ruchy- głeboko trzeba w to wierzyć !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczyny...wyobrazcie sobie, ze dzisiejsze popoludnie spedzam prawei caly czas przy kompie - mialam troszke pisania- i co chwilke zagladam czy cos sie u nas - u was rusza.. a tu nic..uuu a z sie przerazilam, ze moze ja pomylilam forum... no no no. Przez siedzenie w domku zauwazylam, ze dzien robi sie coraz krotszy! juz jest prawie ciemno...jak ja nie lubie takich zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia a ja nic niemam na poczcie hmm :( chyba o mnie zapomnialas jaaaaaaaaaaaa tez chce fotki od ciebie :) nowitam mozalike 👄 przepraszam ale dzis niemam czasu z wami posiedziec i poklikac bo muj synm jutro ma ur. i mam bedzie szalec w kuchni :P a tak zle sie czuje :(:(:( cos zolodek mi nawala :( pozdrawiam papapa👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcyzny - co tak nie piszcie nic :) halo, halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!!! Puchy na całego!!!!! Przede mną cały dzionek w łóżeczku, bo czuje, ze jakas franca mnie łapie, wiec musze sie kurowac. Wczoraj mieliśmy duzo radosci, bo dzidzia wierzgała tak mocno, ze mozna ja bylo wyczuc przez brzuch. Mąż był przeszczęśliwy, jak został pokopany przez własne dziecko :D Pozdrawiam cieplutko, gdzie sie podziewacie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka gratulacje!!! Super jest poczuć jak dziecko harcuje w brzuchu. Zobaczysz jak będzie miło pod koniec ciąży. Cały brzuch Ci będzie podskakiwał jak się położysz. I będzie widać takie fajne wybrzuszenia :-) Uczucie nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×