Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Mozolinko, gratulacje najserdeczniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a u mnie chyba nic, zaczyna mnie bolec brzuch na poniedzialkowa @.... i rano nie wytzrymalam i sie poplakalam... nie wiem, jak dzis przetrwam w pracy, chce do domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinko, najszczersze gratulacje!!! Dbaj teraz o siebie, lykaj Folik i oszczędzaj się na maksa :-) A mąż...jak trochę ochłonie, to napewno będzie szalał ze szczęścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej formułki - donosze, ze wyniki cuto sa ok :) a nawet lepiej - po raz pierwszy I gr. Ale nie wiem dlaczego od dwóch dni boli mnie w boku i promnieniuje na noge i plecki..ale to moze zupłeni cos innego!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall, no to super że cytologia taka śliczna. Tyle się na nią wybierałaś, ale efekt bardzo ładny, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam andzieje, ze to żadne inne cudo nie jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIUM!!! Ty wiesz jak uczynic mnie glodna!!!:D Przepis sobie zanotowalam ,napewno wyprobuje!! Wyglada smakowicie°_° !!!Aniu odwiedzaj nas! Napisz jak Gabrysia radzi sobie w przedszkolu,wiem,ze na poczatku nie chciala chodzic;),czy juz sie zaklimatyzowala?? Brak nam Ciebie...😭 ANIKA79!!! 🤗Aniko,wiem DOKLADNIE jak sie czujesz, tez tak mialam...:O Ale czuje juz w serduchu,ze znowu bedzie wszystko gladko szlo na topiku w starankach jak kiedys:D i wszystkie wskoczymy do dolnej tabelki;):D!! Zycze tego najmocniej (wlasnie leca w Twoim kierunku dobre fluidy :D! ode mnie :)) !!!!!!!!!🌼❤️ Vall! Dobrze,ze cyto jest dobra,zastanawia mnie tylko ten promieniujacy bol na noge i plecy...A czesto tak miewasz?? Zycze Wam WSZYSTKIE udanego weekendu,!!!!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie miewam właśnie...czasme czuje krzyże, ale to nromalne..a teraz to sama nie wiem... a poczekamy zaboczaymy - włansie wygrzałam się w wanience:) ubrałam cieplutko i mimo w maire ładnej pogody zalgne chyba w łóżeczku:) Obiadek czeka -wykonałam leczo :) i teraz tlyko czekac na Pana zeby zjesc :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale sie ciesze ze kolejnej sie udalo :) moje najserdeczniejsze gratulacje :) mozaliko ❤️ wspaniale wiesci ... chce miec karolinke czy moge cie prosic o link do gry na upaly tz zbieralo sie te kwiatuszki :) ktos na innym topiku poszukuje :) a mnie ostatnio wciagla gra ;) w kuleczki z 28 hheheh www.sukcesnet.com/~bregula/gra.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Dziewczyny!!! Roso,szczerze mowiac nie pamietam juz tego linka:O musialabym przetrzepac caly nasz topik,zeby znalezc ta gierke:O ...😭 Wydaje mi sie,ze musi byc gdzies na pierwszych 70-ciu stronkach.... U mnie piekne slonce swieci,cieplo,zaraz zjemy obiadek i idziemy na dluuugi spacer:) Narazie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sootni wieczorek;) jestem po obaidku rodzinnymi wycieczce na tor kajokwy:) a jutro piknik za maistem :) luzik :0 boczek cały czas czuje i takie \"mulenie\" w dole brzucha, a piersi bola jak oszalałe, neid a sie na brzuszku lezec :( - martwie się, no ale do srody trzeba czekać!! Mazolinka -GRATULUE bo z tego wsyztskeiog chyba nei zdązyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta chciałam tylko poinformować Was, że u mnie w domku pojawił się 3 miesięczny labradorek golden, nazwany przez nas Goldi po skoczku Goldbergerze ;) jak będę miała okazję i pod ręką aparat cyfrowy to prześlę Wam fotki - niestety coś komp nie chce odebrać zdjęć z komórki miłej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola czekamy na fotki nowego pupila :) ;) goldi jest de best :) chce miec karolinke ;) dzieki za podpowiedz hihi troche przetrzepalam na topik ale hmm cos mi umknelo :( wpadlam zeby sie tylko przywitac i zyczyc udanej niedzieli :) u mnie cudna pogoda wiec chyba dzis bedzie u nas grillll :P jak ktos ma oochote na steka badz kielbachae zapraszam :) zapachy posle e-mail :P zartuje glupowaty homor mam hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki tepka spadła czekam na małpę - rano prawie sie popłakałam !!! jednak jest mi smutno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny dzionek, mozolinko GRATULACJE 🌻🌻🌻 Ola super że masz już psiaka w domku, labradorki są super!!!! Bardzo towarzyskie pieski, a masz czarnego czy jasnego? Oczywiście czekam na fotki:) Rosa życzę smacznego:) u mnie @ pojawiła się wczoraj, przyszła trochę wcześniej bo w 24 dniu :) Zaraz wpiszę do tabelki :) Miłej niedzieli dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........?????.......3 3) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 4) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 5) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....16.09.2006....19 6) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 7) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 8) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 9) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 10) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....12.09.........3 11) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 12)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 13)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 14)nana79..............Marta........I-wa.............27...09.09........1 15)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 16)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 17) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... 18) anulka80....Ania....legnica.........................25......27.08 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 10)mozolinka.....Ewa..............Szczecin..........26........01.05.2007 Voila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........?????.......3 3) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 4) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 5) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....16.09.2006....19 6) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 7) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 8) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 9) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 10) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....08.10..........4 11) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 12)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 13)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 14)nana79..............Marta........I-wa.............27...09.09........1 15)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 16)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 17) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... 18) anulka80....Ania....legnica.........................25......27.08 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 10)mozolinka.....Ewa..............Szczecin..........26........01.05.2007 I to właściwie wszystko....na dzień dzisiejszy nie mam humoru- niestety .... :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w domku idę spać :) Jutro zdam relację z naszych zajęć, teraz do wyrka dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w nowym tygodniu w poniedzialek:) Nie chce mi sie wierzyc ,ze to juz 5 lat po zamachach na WTC,tak szybko to zlecialo:(:( Przypominam sobie jak bylam w ten dzien w pracy,moj szef nagle wlaczyl na caly regulator radio i krzyknal na caly glos,zeby byc cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rzeczywiście dziś jest 5 rocznica, a w mediach póki co taka cisza, słyszałam w radio jak właśnie o tym mówią, że kobiety pomagające wtedy w tych strasznych godzinach, nie mogą zrozumieć tej ciszy, tego braku zainteresowania. Nie chodzi tu o ponowny hałas i zamieszanie lecz o oddanie hołdu wszystkim poległym tamtego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejos formułki :) ja po bardzo miłym weekendzie - był piknik, grill i genrlanie było fajowo!! co prawda cłay czas dokucza mi ból w boku, no ale juz bliżej środy niż dalej - i u pani doktor moze się coś dowiem na ten temat. Dzis odbieram wyniki prlokatyny i porgesteronu - licze, że będa w miare oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, chcialam sie z wami podzielic super wiadomoscia, w sobote, dwa dni przed terminem dostalam @, wiec swietnie, od tego miesiaca daje sobie spokoj, nie wpisuje nawet zmian do tabelki, chcecie to wpiszcie date mojego nastepnego @........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ale dzis ładnie wczoraj bylo super pojechalismy do mamy na wies na rybki i dzien zleciał bylo super...wieczorem rozmawialm z przyjaciolka i mnie znowu zdołowała..nazwala mnie kura domowa!fakt tak sie ostatnio czuje ale staralam sie o tym nie myslec szukam intensywnie pracy.ale ona mi przypomniala o tym po tak fajowym dniu i znowu dopadla mnie chandra wyłam do poduszki jak bobr,jesli nie znajde pracy to chyba wyladuje na psycho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę przywieźliśmy psinę, taki spokojny miły,a w niedzielę pokazał szczekanie, skakanie, wiecznie bawić się, jednym słowem urwis pełną kochaną mordką ;) Wszędzie rozkładamy gazetu, aby na nie załatwiał swe potrzeby, gdyż jeszcze przez miesiąc nie może wychodzić - brak wszystkich szczepień Wczoraj z kolei pojechałam ze znajomymi aż do Olsztyna na piknik budowlany organizowany przez firmę współpracującą z nami, po drodze zatrzymujemy się na siusiu do lasu i przez 15 minut 1/2 siatki grzybów, a ze byliśmy głodni, więc mówimuy jedziemy dalej na piknik coś wszamać, napić się - był grill i barek dla vip-ów zamknięty dla pospólstwa :D a około 18 dawaj do lasu i tak w sumie skrzyneczka grzybów była zebrana i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB!!!!!! Moim zdaniem nie tracisz czasu- jestes z coreczka,dbasz o dom,to tez przeciez praca!!Niestety tak juz jest,ze praca w domu jest nieodplatna,nie ma sie pensji ...Tutaj nawet zastanawiaja sie czy dla gospodyn domowych tzw.Hausfrau wlasnie nie wprowadzic stalej pensji,bo przeciez pranie,gotowanie,opieka nad dzieckiem (co ja bede Wam pisac) -to jest duuuzo pracy.Potem kobiety nie decyduja sie na dzieci,bo wiedza, ze to oznacza koniec kariery,ciezki powrot do pracy (lub wcale).W Niemczech jeszcze nigdy jak teraz nie rodzilo sie tak malo dzieci,dlatego rzad mysli co robic,zeby temu jakos zapobiegac.Wiem,ze wolalybys tez dokladac sie do domowego budzetu,ale jezeli w tej chwili nie masz pracy to sie nie zalamuj.Szukanie jej trwa czasem rok,czasem miesiac -jest roznie:) Ale sie jakos znajdzie i bedziesz z westchnieniem wspomnac jak fajnie bylo w domku:) Naprawde nie zalamuj sie ,bo stres zle wplywa nawet na starania!!!!;) A moze cos wymysl?! Moja kolezanka tutaj,szyje swietne torebki (sama sie nauczyla) i sprzedaje na ebay.Najpierw sprzedawala 1 lub 2 na miesiac,potem byla w szoku,ze licytowali sie az doo 40€ za jeden fason,uwierzyla dziewczyna w siebie i teraz wlasnie otwiera wlasna firme..... Wiem,ze latwo powiedziec,ze do tego trzeba miec talent... Ale najgorszym wyjsciem jest sie zalamac!!! Musisz byc dzielna i czekac na lepszy dla Ciebie czas -zobaczysz,ze on nadejdzie....:) ANIKAAA79!!! Nie martw sie ta glupia @ (wstretna malpa) Wiesz co ja teraz zrobilam? Przestalam na zlosc liczyc moje dni plodne i nieplodne,zyjem dniem dzisiejszym ,ale bez zabezpieczenia:) Ciagle liczenia,obliczenia powodowaly,ze bylam w stresie,wszystko \"planowalam\",ze to trzeba dzisiaj,potem ze 2 dni przerwy,bo za czesto tez nie dobrze...Ehhh,szkoda gadac... ANIUMM!!!!! Tesknimy za Toba,odwiedzaj nas tutaj,napisz jak w szkole.🌼 Wczoraj ogladalam \"Taniec z gwiazdami\"- trzymam szczerze kciuki za Kinge Rusin;) Lece na miasto,piekna pogoda!!! Trzymajcie sie Dziewczynyi zadnych chanderek jesiennych!!!!:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×