Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Anuś jak miło, że do nas zajrzałaś, buziaczki dla Ciebie i wracaj do nas najszybciej jak się da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez sie melduje :) powolutku wracam do zdrowia :) ale gradlo nadal boli i szyja spuchnieta :) ale mam nadzieje ze do o wyzdrowieje !? ciekawe cio slychac u chce miec karolinke ?? pozdrawiam cala reszte :) lece na 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ rzadko tu zagladam bo w ogole siedze malo na necie ale zerknelam i postanowilam sie odezwac moze jescze mnie ktos pamieta:)...... widze ze tabelka sie powieksza:) to dobrze, ciesze sie i gratuluje wszystkim zafasolkowanym i zycze powodzenia starajacym sie:) u mnie wszystko na razie w porzadeczku, czuje sie dobrze...... to juz 19 tydz. za 2 ide do gina na bad. polowkowe, juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc nasze malenstwo:) pozdrawiam , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam was dopiero na 3 stronie no coooo jest dziewcyzny.... szukac was tak trzeba ze hooo hoooo pozdrawiam wszystkie mamuski i zycze im zeby nie zlapaly jesiennego chorobska zadnego Olu daj znac co u lekarza... Elu co z toba??? daj znac jak tam przeprowadzki i zalatwianie spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niewiem jak mi się udało przeżyć ten poniedziałek ;) A więc w skrócie - było więcej niż dużo pracy, dostawy, wywózki, pokręcone zamówienia, a potem to twoja wina, odbiór budynku po remoncie przez wspólnotę, a w ogóle jestem między młotem a kowadłem - obecny szef kontra nierozliczony poprzedni szef, a każdy typowy neandertalczyk :D , niestety jestem typową blondynką i nie nadązam za tokiem im rozumowania czasami a poziom intelektualny ich wzajemnych rozmów o Boże !!!!!!!!! Dentysta - wczoraj już nie wytrzymałam i udało mi się wepchnąć na fotel - nie wiem dlaczego ale nie wzięłam znieczulenia - to typowe u mnie zaćmienie umysłu - auć😭 Gin - pani dr zwiększyła mi dawkę hormonu, mam zacząc brać od przyszłego cyklu closti coś tam coś tam i luteinę, będzie mi robiła monitoring i zobaczymy - ale niestety prywatnie wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Też nie chcę by ten topik upadł- mam wieeelki sentyment do niego... Ja dostałm @ równiutko niemal co do minuty 07.10.... mam jak w szwajcarskim zegarku...a jednak trudno mi zajsc w ciążę... zaczęłam 4 cykl.... Na 20.10 w piatek za tydzień mam wizytę u lekarza... tak kontrolna- cytologia i poproszę o usg- korzystając ,ze to bedzie prawdopodobnie dzień owulacji może mi zerknie na jajeczko i zobaczy co się tam dzieje w jajnikach ;-) W sumie dawno nie byłam już u gina....a jednak przed starankami powinno sie obejrzec..... AniuM- jkak bedziesz to czytała napisz i mailika co sie tam stało ...z wynikami...czekam kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) no jesien, jesien, ale póki co piekna Polska - ze słoneczkiem!! Pozdrawiam wa skochane formuleczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazową rękawiczkę, wkłada palce. Zwykłe badanie. Nagle dzwoni telefon. Lekarz jedną ręka odbiera, a jako że czas to pieniądz drugą kontynuuje badanie: - Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mieście. - Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać. - A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca. - Z dworca to pojedziesz prosto, później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie... Na to pacjentka: - Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ania sypie kawalami :) dobre buhahhah ja tez poprosze o takie rondo ;) tak tak dziewczyny mamy piekna \"zlota jesien \" wiec trzeba to wykorzystac i zbierac ile sie da promieni slonecznych ?? a umnie nici ze straranek :( m mocno poobijany po wypadku w pracy !! a u mnie zaczely sie te dni ;(:(:(:( buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..no w koncy topik ruszyl..ja tez ma doly ,,jesienne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Troche mnie nie było, ale od dzisiaj postanawiam solidnie podniesc nasz topik i na gornej polce utrzymac!!!!!!!!! U nas wszystko w porządku, w poniedziałek idziemy na usg i może wreszcie poznamy płec maleństwa :-) Kobietki, trzymam kciuki za starania, a noszącym dzidzie pod sercem zycze spokojnej ciąży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pani Mazowszanko, zaniedbałas nas strasznie :-( Ale mamy nadzieję że się poprawisz. Napisz jak dzidziuś, jak się czujesz, mocno kopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wypisuje się z 28dni z wykresów od 01.11!wogóle koniec z internetowymi obserwacjami- poprostu nie dam rady z takim nastawieniem zajść w ciąze...psycha siada! Na forum lub tutaj to co innego-ale obserwacje są normalnie motorem.....szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko trzymaj się, ja też na 28 dni zostanę tylko do końca tego miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........???.......5 3) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 4) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 5) Olka78 ..........Ola............Tczew...........28.....24.10...20 6) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 7) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 8) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 9) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 10) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....08.10..........3 11) Vall..............................Kraków............27......17.10.........6 12)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 13)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 14)nana79..............Marta........I-wa.............27...09.09........1 15)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 16)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 17) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... 18) anulka80....Ania....legnica.........................25......27.08 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 10)mozolinka.....Ewa..............Szczecin..........26........01.05.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale topik naprawde upada wszystkie uciekaja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze bo cos tu jakos spadlo :) zagladam do was z sentymentu bo ja juz do starajacych sie nie zaliczam, za jakis czas moze jak ochlone to napisze cos wiecej na razie tylko tyle ze wyrok lekarski brzmi - szansa jedna na miliard :( no ale wam zycze dzieciaczkow sliczniutkich i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki moje kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! staram sie siadac do neta ale ostatnio mam mnostwo spraw na glowie, jakos ucieka szybko czas i nie ma kiedy. poza tym pojawiaja sie problemy z netem w domu i sie wszystko komplikuje.... Aniu, dzidzia kopie bardzo, widac normalnie przez luzne dresowe spodnie, jak brzuch chodzi :-))) A przeciez jeszcze jest dosc malutka..... :-) A jak Twoje malenstwo???? Juz cos czujesz czy jeszcze musisz poczekac???? Pewnie Twoja cora nie moze sie doczekac, kiedy zobaczy falujacy brzuszek. Dziewczyny, wracajcie na forum!!! Mam kurcze nadzieje, ze jak przyjda chlodne dni to bedzie nas tutaj wiecej. Pozdroweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo, Aniu, jeszcze nie kopie na tyle mocno, żebym coś czuła, aczkolwiek zdarza mi się czuć takie przelewanie w środku, mniej więcej na tej wysokości, gdzie znajduje się dzidziuś, ale wydaje mi się, ze 15 tydz to jeszcze trochę za wcześnie. Ale mogę się mylić :-) Chciałabym już poczuć moje maleństwo. A Gabi cóż na razie próbuje podsłuchać malucha przez stetoskop. I narzeka, że znowu sie najadłam, bo słychać tylko jak mi się trawi jedzenie, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×