Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

mam tylko olinka fotki nie mam Monci oolki ewci i baltanka PRZESYLAC SZYBCIUTKO czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wam przeslac swoje pociechy jak mi sie uda bo zrobilam syna w jajo i nie dalam mu kompa wiec pewnie mi nie pomoze ale pomecze sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie ma jak sprwe wziasc ze tak powiem\"na zimno\":)...super i hwała Ci za to;) Wiecie co skocze sie umyc a potem jeszce zagladne:)Bo po tym aerobiku to troche nieswierzo sie czuje .a jak wlazłam no to od razu na kompa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
o matko kochana----moja przewodniczaca-----prawie zawału dostała!!! nie wolno tak robić!!!!!!! a co do zdjeć ---to nie ma tak łatwo....najpierw ja poprosze a potem to ja wyślę:) nie dam sie juz nabrać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam posiedzieć troche dłużej ale jakoś mi się przykro zrobiło może i jestem płytka pisząc o bzdurach i lampach ale tak właśnie czułam przepraszam jeżeli komuś to przeszkadza Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlan --> luz! Chyba nawet Cie rozumiem. Ale czasem nalezy do spraw podchodzic z dystansem. Glowa do gory. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlan,nie powinno Ci byc przykro,przeciez po to powstal ten topik,aby rozmawiac o rzeczach powaznych,ale tez o duperelach,posmiac sie,pozartowac.... a wszystko dlatego ze dzisiaj jest 13:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, atmosfera jakos przygasla... :-( Moze jutro bedzie lepiej. Dobranoc! Pchly na noc... Karaluchy pod poduchy... Kolorowych snow... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nie wytrzymam-siwto.Szampanka chyba strzelimy bo fote mam.A wiesz nie mam zdjecia pewnej osoby na kompie ale jestes tak do niej podobna ze mozwe mi odjeło.Przypominasz moja kolezanke z ktora kiedys dawno temu pracowalam.Wiec juz wiemy jak wyglada Ewunia:D...a ten Twoj mały berbec to słodycz sama;) to było na tleniku teraz lookne na outlooka i moze uda mi sie zobaczyc Monie;) batlanku -no co Ty ...a kto ma cos przeciw urzadzaniu,...sama dzis pitu pitu o zasłonakach chyba z 5 postow napitoliłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek,ja nie wysylalam swojego zdjecia bo nie mam!!!!!! nie pomylilas z Monia??ona wysylala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie Cie Monis nie ma:(...ani tu a ni tu.MoZe dolizie do jutra a jak nie to bede tupac...;) Agulka nie mial niczego złego namysli piszac o zakupach-tylko ze czytajac jej troche przykro bo sama by pobuszowala po sklepach a raz ze sytuacja nieciekawa a dwa ze jak to wykonac zapewne...Ale nic nie pisal nikt ze o tym mamy nie gadac.Ja tam pisze o czym mam akurat chec i nie bede sie tlumaczyc a co.....;)W koncu przewodniczaca jestem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no dobrze...umyłam się M w łóżku:0ogląda filmik-niech chłopak sie relaksuje:) nie,nie nie erotyczny--ten to razem oglądamy:D :D a ja musiałam likerku sobie sama -sobie polać!!!! a teraz wszystkie tu do mnie-do jasnej ciasnej!!!!!!!!!! co to ma znaczyć????? Każdy jest inny,jeden bogaty,drugi biedny jeden szczęśliwy a inny nie!!!!!!!!!!! takie jest życie.....jeśli komus nie podoba sie ten topik bo uwaza że denerwują go osoby,posty...ludzie....słoowa to mozna to w sposób naturalny napisać.Uważałam ,ze jesteśmy zgrana paczką -i różne tu jesteśmy...bogate i biedne,każda z nas pisze na tym topiku co chce napisać nikogo do niczego nie zmuszamy,ja np.opowiedziałam wam o moim życiu......nawet szczegółowy,bo nie malże opisuje każdy swój dzień-to tak jak pamietnik pisze się:) napisałam wam że jestem nieszczęśliwa bo mieszkam na wsi....a mogłabym sie na was poobrażać -bo Wy wszystkie miastowe,bóg mi zesłał też aguśka --bo ona tez wsiowa:D Ewka napisała nam tez prywatnie bardzo wiele,o swoich problemach.....bo ich wiecej ma niz szczęsliwych dni-ale jestesmy z nią i wspieramy ją i cieszymy sie ,ze zawsze ładnie nam wysprząta na wieczór-dzis to chyba pójdzie póżżżżno spać:D Bardzo szanuje ewkę---za jej szczerośc ale nie tylko ją równiez Moncie-opisuje nam swoje doły....a my jestesmy z nią olinek towarzyszy nam nawet wtedy kiedy nikogo nie ma na topiku---jest z nami nawet duchowo,tak mówiła.... i nie obraża sie jak jej dzis napisałam,ze żadna firanka misie nie podoba.....ja jestem soba i nie kadze tu---!!!!!! Batlanek miała równiez cięzkie dni,nie miała ochote pisac wtedy z nami.....ale pisała wierszami....a my tu wszystkie-przeczekałyśmy jej napiecia.....byłyśmy z nia pisałyśmy do niej-wiem,ze nas czytała...az w końcu jest z nami i to ,że cieszy sie ,żekupiła lampę ....to dla niej radosc !! ja kupiłam sobie w sobote nowa bluzkę-cieszyłam sie ...jak gówniara..... Rojki nie ma teraz z nami----->no cóż może zrezygnowała z naszego topiku chociaz osobiście uwazam że powinna była napisac nam,ze przeszła na inny topik bądż musi odpoczać od kompa. agusiek-----uwazamże nie powinnas tak sie denerwować....nie można tak kogos nakreslać ,popatrz ja jak i olinek....nie możemy zajśc w ciąże....olinka stac na leczenie mnie -NIE!!! ale jednak nie obrazam sie na nią!!!! wiem,ze kiedys mnie tez będzie stac na leczenie:) Uważam,ze powinnas przemyslec to.....wszystko my nie chcemy abyś nas opuszczała,owszem ja nie popisze z Toba o dzieciach ani o zupkach ani o kupkach---bo nie mam dzieci.Więc piszę o róznych innych rzeczach,sytuacjach.... ...nie wiem jak napisałam....ale jestem zdenerwowana.przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem...przyszly foty...ale ze tam byly dzieci na nich wiec myslalam ze to Ty Ewuniu...bo była malutka dziewczynka i chlopczyk....a moze to agula?Bo Monia ma tylko synka a tych dzieci mi tu cos za duzo...I jeszce starszy chlopiec taki nastolatek...eee to od Moni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no to...chyba Ewka bierz się za sprzatanie-----ja jutro poprosze kawusię o 10.30 :) acha.....i to agusiek------jutro prowadzi topik-i podejmuje temat:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu ja Ci oddaje miano pani przewodniczacej od dzis.Twoj poscik jest the Best!!!!;) Zapomnialas dodac ze sie nie obrazilas za wyjazd imoj i Moni o angliku..;) Oj zmykam .Ale wrocimy do tego jutro:D-mala nadaje ze klikam a juz spac musi. Ewunia -posprzataj pleas;) Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
a ja nie dostałam zadnych zdjęc prócz monci-dziekuje....... ....no cóż......widocznie nie zasłużyłam:(....takie jest życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek,adres sprawdz:) ja mam talmeb@wp.pl;zdjecia wysylam 3: 5 dzieci(dziewczynka nie moja),najmlodszy z psem i M z piwami:) oolka,to chyba Twoj najdluzszy post:) a M pyta sie jak dlugo tu jeszcze bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
myslę ,ze jutro nie ma co wracac do tego tematu....... KONIEc...i jest juz ZAMKNIĘTY!!!!!! NIE olinku------przewodnicząca dalej jesteś TY!!!!!!!!!!! i słuchać sie mnie troszeczkę , :) bo potrafie być.......prawdziwym skorpionkiem!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ewka----chyba nie najdłuższy:) :) :) ...mój to sie mnie nie doczekał i juz śpi a ja likieruje się:D ewka-----powiedz dla swojego---że tylko sprzatanie Ci zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanek zle odebralas bardzo fajnie ze o tym piszesz i lubie cie czytac .Przepraszam ale wcale nie uwazam ze jestes plytka po za tym jak moglabym przeciez prawie cie nie znam Napisalam ze ostatnio jestes tym zaprzatnieta i fajnie pisalam ci nawet ze mam katalog ikeii najnowszy i ogladalam tam rozne rzeczy lampy tez , zyrandole skladane z platkow ale jakos odnosze wrazenie ze ty nie chcesz ze mna podjac tematu i wlasnie to ja czuje sie gorsza Ale nie o to chodzi nie chcesz mi odpisywac nie ma sprawy PO ZA TYM JESTES WIELKA ESTETKA takie odnioslam wrazenie i tez sauper Ja nawet jesli chcialabym cos kupic do domu to nie moge i pisalam ci ze ci zazdroszcze Skutek byl taki ze cie obrazilam naprawde nie mialam takiego zamiaru Napisz cos bo pomysle ze to ja jestem toksyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka oczywiscie to co napisalas to prawda naprawde nie chcialam obrazic Batlanka i przykro mi ze tak sie poczula ale napisalam to zartem i do glowy mi nie przyszlo ze sie tak poczuje nastepnym razem ugryze sie w jezor po prostu mam wrazenie ze Batlanek jest osoba skryta i moze dlatego nie zawsze chce podjac jakis temat ale na BOGA to nie znaczy ze jestes plytka CHOC TU SZYBKO NA KAWKE BATLANEK JESZCZE RAZ CIE BARDZO PRZEPRASZAM Wiesz malo ktora kobieta nie lubi zakupow i zmian tylko tak jak ci pisalam nie kazda moze sobie na cos pozwolic Oolka super ze kupilas sobie bluzeczke Ja niestety musialam obkupic dzieci na zime a sama dodzieram dzinsy po czternastoletnim synu ALE TAKIE ZYCIE nikt nie kazal mi miec tylu dzieci ....EWCIA WYSLALAM zdjecia bez M bo nie mam ,masz super slodkiego brzdaca ale nie wiem maz to ten z piwkiem?nie wyslalam jeszcze Batlankowi bo nie wiem czy chce?Olcia batlanek czekam na fotki OOLKA DOBRZE ZE MNIE OBJECHALAS ale ja naprawde nic strasznego nie napisalam zaznaczylam w dodatku ze to zart i pisze tak przez zazdrosc Batlanek czekam ze mi cos napiszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek nastolatek w gajerku to moj najstarszy drugi z maluszkiem to sredniak i najmlodszy, dziewczynka to Ania ma skaze wiec poltynki czerwone a ta stara baba niedospana i bez makijarzu to ja ...w realu wygladam troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolcia nia wyslalam ci bo jestes pomaranczka i nie mam mailla zaraz to nadrobie tylko prosze o mailla ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×