Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ewka a jak mały ma apetyt chociaż po tym wczorajszym haftowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpielam sie na chwile pod zelazko.....ale zearkam tu co jakis czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oolki-- poczwarka to jest o dziecku z zespołem downa przymierzałam się do tego ale jakoś nie doszło to do mnie ale mam zamiar to przeczytać chyba że jakieś podobne tytuły daj mi znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,batlanku,jestem-walczylam z praniem,musialam na strych wyniesc,bo co z nim robic,na dworze nie schnie a teletubisie to okazja zeby na moment wyjsc z domu niezauwazenie:D malemu apetyt dopisuje,w koncu przejedzenie to nie choroba;) zaraz biore go i idziemy do miasta-do apteki,bo mam tabsy do odebrania,dzwonie do gina i recepta czeka potem w aptece, a slyszalyscie pewnie ze chca srodkow anty zabronic?debilizm do kwadratu,ale w naszym kraju we wszystko jestem w stanie uwierzyc..... druga Irlandie nam zrobia:D:D:D Moncia,w Irlandii antykoncepcja jest zabroniona,prawda to? tak slyszalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to juz czasem nie wiadomo czy sie smiac czy plakac...naprawde.Jak sie słyszy albo czyta co sie wyprawia....ehhhhh czasem to szkoda sie juz nawet denerwowac. Z jedej strony beda trabic o aborcji podziemnej a z drugiej niech zakaza antykoncepcji-to sie bedzie dzialo dopiero.....Idiotyzm na idiotyzmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto edzie chcial,i tak bedzie ja stosowal,to tak jak z aborcja,bo ja np.po tabsy bede jezdzic do Niemiec,mam 200 z drobnymi do Frankfurtu i bede sobie ycieczki robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego to bezsens do kwadratu jest.No ale kolejni madrzy przy złobie musza sie wykazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja już byłam u koleżanki na kaffe,ale znowu bym wypiła,to ta pogoda sprawia mi jakiegoś doła,....czy cuś:) ja bez światła nie potrafie funkcjonować:( :( .......ale na szczęście mam weny do sprzątania:)pranie juz jedno jest:)...... mój M wczoraj piekł swój chlebek:) bede zaglądała do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos wszyscy dzis zalatani.Pepper przydalby sie jakis Twoj elaboracik;)....byłoby co omentowac:D:D:D Ja o 13 znikam na zakupy potam na tafle po mała....Ehh ...znow poniedzialec i znow to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlanku przuszedl mi meilik od Ciebie ale nic w nim nie ma:(....miła byc jakis załacznik???? Dziewczynki ja uciekam ...ale widze ze ti i tak taki tłok ze akurat robi to na kims wrazenie:D:D:D... Zagladane pozniej do Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :-) Obecna! Nie mam teraz czasu, by klikac. Pozniej sie odezwe! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prwie co wszyscy wyszli a ja lece małą usypiać i obiad robić dzisiaj krokiety z kapustą i grzybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale tu dzis tlum: Ewcia masz racje ..az trudno sie przepchac. Ja wrocilam do chałupy .Teraz jakis obiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem:) prosze o jakis temacik!!:D ....u mnie juz ciemno,światło trzeba juz palić!!!!jakaś dziś jestem powolna,zaspana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez ciemnicho..:(i jeszce deszcz mzy...:( Własnie robie kawke dla siebie i M...lubie te nasze kawusie popoludniowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny znowu swieta ida i ta cala prezenciarnia;)....zacznie sie wymyslalanie co komu kupic pod choinke.Zeby było \"zabawniej\" u mnie to jakos w rodzinie wszyscy z konca roku.Wiec tez prezenty urodzinowe lubia sie na to nakladac i przychodzi moment ze juz pomysłow brak.Moj tata i siostra jedna sa z pazdziernika.Ja z listpada .A mama i druga siostra z grudnia.Wobec tego oprocz zwyklych gwiazdkowych prezentow musze jeszce myslec o mamie i siostrze ....;) Choc i tak uwazam ze nam kobitkom łatwiej\"dogodzic\" w tej kwestii.Bo czy ciuch czy kosmetyk a juz\"misia\" sie ucieszy...jak mam cos kupowac dla faceta to juz jestem chora....A mojego własnego no to juz podwojnie:D:D... W niedziele babcia mojego M obchodzi 80 te urodziny i jest impreza rodzinna z tortem.Nie wiem jak to bedzie bo to po moich sobotnich urodzinkach ktore zapewne suto okropimy-wstac bedzie ciezko.... Zamawiamy torta w prezencie bo coz takiej babci kupic;)..jeszce musze kupic jakiego ciuszka na bejbika bo w zwiazku z ta impreza zjechala chrzestna mojego M(siostra mojego tescia)z corka i 4 miesieczna wnusia z Austrii-pasuje cos tej małej zakupic.Jeszcze to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Wieczór faktycznie zimny i ciemny.Też siedzę tymczasowo w domu.Ale ja chyba zawsze siedzę w domu .Nawet pracowałam chałupniczo.Teraz planuje rozkręcić biznesik i też w domu. Co do świąt ,to faktycznie są już tuż tuż i tylko patrzeć jak trzeba będzie choinkę ubierać i pierogi wigilijne lepić.Acha sorki nie podałam swojego wieku .Już to naprawiam .Mam 35 jesieni(bom z listopada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izao nie zartuj;)... nastepna listpadowa girl??? Witojcie ja tez z listpdada:D Niestety teraz musze zniknac na fitnesa ale potem zajrze. Nie krepuj sie jak cos to pisz kiedy masz zyczenie:D:D:D Dziewczyny no gdzie Wy wszystkie jestescie dzis??? Jest gorzej niz w weekend!!! Jako przewodniczaca juz wale piescia w stoł!!!!bach bach.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gosci...ale wyslalam Wam swojego pyska:D:D:D prosze przy ogladaniu nie krzyczec..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eawcia do mnie doszło:D Nastepna blondyna hahahahha.....zaraz mas tu posumuja:D:D:D No ale chłopaki jak malowane...a psinia tez słodziusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wymezylam dzis... Jestem juz po leczonku jutro mam kontrol.Wiec moze cos dzis uda sie pofiglowac :)-tylko nie wiem czy siely mi starczy...;) Moj M tez sie postanowił za sibie wziasc i od dzis łazi na basen....a niech chodzi wyjdzie mu to na zdrowie tylko:D A od dzis na Tvnie po Szymonie jakis film nowy poleci.Serial Sf.\"Nie z tego swiata\" czy cos takiego Widzialam zapowiedz to calkiem ok.Ja lubie takie filmiki.Jakas taemnica...umarlaki...duchy...łaaaa!!!Zamierzam zobaczyc;) A u Was jak wieczorek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta:) ...nie wiem dlaczego ale nie cierpię majewskiego,za to ogladam Wojewódzkiego:) :) witaj izao🌻 mam nadzieję,ze przyłączysz się do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×