Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

no jestem... Nie bylo tak zle,gorzej poszlo z apteka .dopiero w trzeciej kupilam to po co poszlam. Oolka trzymam kciuki: Ale pamietaj jak nie bedziesz sie odzywac.to jak zanm drogge do Wawy i tak skopoe dupsko......wszyscy swiadkami;) Własnie nie wiem jak to bedzie.Bo wszedzie słysze ze załoba a my kupilismy na sobote mojej mamie i malej bilety na Ani Mru Mru i teraz nie wiem czy to odwołaja.Musze tam zadzwonic i sie dowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto pusto cos sie zrobilo dziewczynki gdzie sie podziewacie,robie kawke ,jest kos chetny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem Ciepła:) ale niestety nie siedze tu bo mam co w tej chalupie dzis rozbuc.Własnie skonczylam prasowanko i zmierzam w okolice kuchni.a juz niedługo po malucha do szkoły musze pojechac.Leci dzien. U mnie pogoda cud miod...:)słoneczko slicznie swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super olinek chociaz ty mozesz sie cieszyc ladna pogoda, bo ja jak patrze przez okno to mnie ogarnia deprecha.No coz teraz tak bedzie chyba czesciej ,to chyba czas mi sie juz przyzwyczaic .Milego pichcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ano jesien to depresyjna pora roku:):)...dlatego czekam juz na wiosne....no to se poczekam;) W kuchni rzadzi moj M -bo własnie wrocil a bedzie pizza .On robi najlepsza...:DJa starlam tylko ser i przygotowalam szpinak(jedna bedzie szpinakowa)...reszte zostawiam jemu i pedze do szkoły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz sie dobrze olinek z takim M ,chociaz ja tez nie moge narzekac na mojego skarba jak narazie hihi. Co do wiosny to odlegly termin rzeczywiscie ,ale wyjscia nie ma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na posterunku. Miałam częściej zaglądać,ale nastąpiła mała zmiana planów. Pocztowcy mi zrobili niespodzinkę i zaczęli normalnie pracować.Paczka sama przyszła.A do mnie wpadła dawno niewidziana koleżanka.Jak zaczęłyśmy gadać to minęło kilka godzin. Oolka dzięki za przepis.Może zrobie taki, chociaż chyba zmodyfikuję i dosypię kakao. Jeśli chodzi o gotowanie to mój N gotuje wyśmienicie.Ja przy nim to cienki Bolek,ale pizze to akurat ja robię lepszą.;) Oolka jeśli chodzio perfumy, to dostanę od N na Mikołaja,więc wstrzymałam się z zakupem:D Rzucam temacik, chętne proszę o włączenie się :D CZEGO NASI FACECI W NAS NIE LUBIą. Wiadomo,że tylko o wygląd chodzi tylko tak ogólnie i nieco żartobliwie;) Ja zacznę:D Mój N nie lubi. 1. Jak narzekam -jako pesymistce (walczącej z pesymizmem) często mi się zdarze, chociaż ostatnio bardzo się poprawiłam. 2.Jak płacze.Teraz to już luzik,ale kiedyś to ja byłam beksa... 3.Kiedyś mi zarzucił, że jak nie wychodzimy to chodzę bylejak ubrana, nieumalowana i pacykuję sie jak wychodzimy...Oj wtedy to po mnie pojechał. Ubieram się lepiej,ale w domku makijaż robie minimalny.Ale... z drugiej strony on też nie chodzi w weekend w graniturze i pod krawatem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera! Ale u mnie wieje! Glowe z karku zrywa. Mezus byl w domu. Wypilismy razem kawke. On chyba znow \"wychodzi ze swojego swiata\", chyba znowu zauwaza moja obecnosc. ;-) Zwolnil sie na chwile, by moc pojsc do szkoly ze mna po syna. Trzeba bylo pogadac z wychowawczynia. Okazalo sie, ze Kamis jest bardzo grzecznym, milym, madrym, nie sprawiajacym klopotow chlopcem. :-) Coraz wiecej umie, babka ocenia, ze pod koniec roku szkolnego bedzie mowil po angielsku. :-) Jejku! Jaka to radosc kiedy slyszy sie takie rzeczy o wlasnym dziecku. Moj chlop nie lubi we mnie: - marudzenia i skrzeczenia, - drobiazgowosci, - pedantycznosci, - tego, ze jestem - podobno - anemiczna i flegmatyczna (gowno prawda! nikt inny mnie w ten sposob nie ocenia), - tego, ze nie chodze w dresach, tzn. chodze bardzo rzadko, - tego, ze chce z nim spedzac kazda wolna chwile... Ech, jest chyba jeszcze tego duzo wiecej, musialabym go wypytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczekam na mojego M i podpytam...wtedy sie \"pochwale\"jaka ze mnie zołza:D:D: Oolciu i jak???Pochwal sie jak poszlo??? Monia...no no..Zanm to uczucie dumy rodzica;)Bardzo miłe uczucie. Miło ze piszesz ze obecnie jest wszytsko ok.Moze odpusc troche...a bedzie lepiej.Znaczy to zrezdzenie i pedantycznosc.Ja wiem ze ciezko bo sama nienawidze balaganu i wciaz sie czepiam o to...ale zawsze warto sprobowac... I wykorzystuj ten miły czas na maxa bo jak wiemy nie znamy dnia ani godziny jak sie znow popierniczy;) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc WamI wreszcie sie do Was dokopalam:) porozmawialam sobie dzis w szkole,nawysluchiwalam,potem strzelilam kazanie mojemu orlowi,a efekty pewnie beda typu\"do nastepnego razu ani razu\" wogole jakies nastroje nie takie,to chyba ta slawetna deprecha jesienna,pogoda no i ten wypadek,taki nieszczescie w tej kopalni...mnie to sie wglowie nie miesci,tylu ludzi,co te biedne rodziny musza przezywac,ogolnie 34 dzieci osieroconych. po prostu brak slow na taka tragedie a jeszcze poczytalam opinie i wypowiedzi na wp,jacy ludzie potrafia byc okrutni,niektorzy naprawde mogloby swoje poglady zachowac dla siebie i uszanowac cierpienie tych ludzi........ oolka a co u Ciebie wyszlo z praca? szef juz na kolanach i pieje z zachwytu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za cholere nie szlo wejsc na kafe,zreszta nie ja chyba tylko mialam ten problem:) olinek,pokazuj sie ,juz mozna:D i reszta ,co porabia????? oolka,to wiadomo -spi na zapas,bo jutro do pracy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za cholere nie szlo wejsc na kafe,zreszta nie ja chyba tylko mialam ten problem:) olinek,pokazuj sie ,juz mozna:D i reszta ,co porabia????? oolka,to wiadomo -spi na zapas,bo jutro do pracy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde! juz raz pisalam i nie dotarlo!mamy dzis widze pporzadny problem z kafe:( tylko oolka slodko spi i nic nie wie,jak sie tu meczymy... ale nasz niedzwiadek musi wyspac sie na zapas ,bo jutro do pracy idzie:):):) a mowilysmy,ze szefa na kolana powali..... ja musze isc na kuroniowke,a to taki kawal drogi....... ale coz,nie chcem,ale muszem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek,wylaz z krzakow! reszta tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co sama z soba mam gadac????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raz chodzi a raz wcale.... Porabało sie cos to kaffe:) No własnie oolka czekamy na newsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć w końcu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:):):) witam witam ja już drugą kawę mam zrobioną hahahaha i wreszcie mogę ją wypić na naszym nowym stole w spokoju. co porabiacie dzisiaj u mnie pogoda taka sobie ale małej na dwór nie zabieram niech posiedzi w domu z tym kaszlem zapisałam ją wczoraj na mikołaja do nibyladii ciekawe jak będzie ale zdziercy 30 zł +5zł.zdjęcie i nie można zabrać ani aparatu ani kamery :( na 14 dentysta a po południu znowu goście ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja wczoraj wieczorem mialam problemy z kafeteria. A ja cos wiem ale nie powiem!! :-) Zostawie te przyjemnosc oolce. :-) Ech, batlan --> Ty masz \"siedem swiatow\" z tymi goscmi. Mala pewnie bedzie piszczec z radosci na tego mikolaja. ;-) Moj Kamil tez chce sie zabrac juz za pisanie listu do tego goscia z broda. :-) olinek --> To jednak bylo zludzenie. Bylo dobrze przez pol dnia. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj z monią próbowałyśmy wejść na kaffe----a tu dupa:D:D:D:D:D poszłam spać po 24 i do tego czasu była chyba jakas awaria:(:( no ale jestem.......moze zaczne od tego serniczka:) ciepła------no nie ładnie przedwczoraj nie zjawiłaś sie z nim:) troszke napewno obsechł:D:D a wczoraj wszystkich czaestowałaś....a wiedziałas ,ze mnie nie ma w domku!!!!!!!!! no i sernik przepadł....bo teściowa napewno obaliła wszystko!!!:( :(:(:(:(:(i tak tylko rozdrażniłas mój żołądek!!!!! Pepper-----ale tuy jesteś,napędzasz w koszta swojego N???????i pewnie perfumki kupi ci w sephorze??????? a ja myslałam.......że bede miała łatwiej...:( moze ty poczestujesz mnie andrutem???co????? jak wyszedł?????? Batlanku-----a Ty wszystkie nasze posty czytasz??????????????????? Moncia--------GRATULUJE takiego synka,to napewno ma po tatusiu:D:D:D:D:D:D:D:D co????:):):) ewka--------Twój to za to prawdziwy uczeń!!!!!!!:):) to Ty dziś będziesz bogata,tak????? to moze zabrałabys nas na lody....ciepłe:):):) olinku--------a czy Twój mąz wziołby mojego M na przyuczenie kulinarne??????bo on tylko umie robić dobrą jajecznicę:)spagetti ze słoiczka i hmmm......acha i tosty ze srem i salami:):):) czy kogoś pominełam.....???? No tak dziewczynki Tomek?(szef)jesteśmy na Ty:D:D:D przyjoł mnie miło przy kaffce w kafejce:) troszke było rozmowy .....poszło gładko,tylko pokrzyzowane mam świeta bo w wigilię musimy tam być....no ale jeszcze się zobaczy.....nie moge pozwolic na to abym pracowała do 14 to na która ja tam dojade na mazury?????? nie,nie-tak nie moze być musze mieć ten dzie ńwolny....... połaziłam póżniej sobie po ikeii zjadłam schabowego tam z groszkiem i marchewka + ziemniaczki i zapłaciłam 5 zł:D:D:D ale porcja dla mnie to podwójna by sie przydała bo ja jestem zarłoczna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia-----co masz dla mnie?????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! ze ta praca! nie chcialam mowic, bo to Ty powinnas zrobic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,a ja myslałam ,że cos wiesz tylko dla mnie albo ,ze masz prezent dla mnie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten prezent został dzis przwieziony do piorotechników bo bałam sie ,że tam jest bomba.......bo cos cykało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×