Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość sips
Witam :) melduje sie, aby podpisac liste, prosze tylko mi tu niepiszcie że już będzie tak zimno aż do wiosny ,M33 poważnie z tym śniegiem? Pozdrawiam trzymajcie się cieplutko buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powaga, a dziś w dzieńdobry tvn mówili, że do końca września ma być tak zimno. Oby im sie nie sprawdziło. Ja też już po kawce i mam zamiar zabierać sie za obiad, ale mam małego lenia. Najchętniej położyłabym sie pod pierzynke i poczytała ksiązke. Może jak obiad przygotuje, to mi troche czasu do powrotu chłopakow zostanie. Pozdrawiam cieplutko, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek diabelka
ja tez mogę autografik zostawić,bo w domciu siedzę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D to więcej aniołek...czy diabolek?...hihi...witaj ANIOLKU i zapraszamy jesli masz ochotę...napisz dziewczynom coś wiecej o sobie bo są CIEKAWSKIE hihi...!!!.........PRAWDA???...PANIENKI???...HIHI...Mam nadzieje ze troszke o nas poczytałaś mowie Ci ze warto czasem bywa tu zabawnie:D:P.... No co jest paniusie???Karzecie sie meldowac tak z rana...a WY dzie se przedemną chowacie😠:Dhehe... Jak nie to ide sobie ...szyć dalej...a juz pozno i za bardzo mi sie nie chce...ale jak zaczelam to...hihi...no nie wiem czy to tak jak mówią w praktyce działa👄panienki]...i słodkich snów...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien bobry... ZAPRASZAM NA CIEPLUTKĄ KAWISIE,BO DZISIAJ JEST B.ZIMNO ,TERMOSIK CZEKA... Wstawac dziewczynki,juz dawno śia i czas na prace domowe...hihi... milego dnie zycze:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,ja dzis niewstaje jest stanowczo za zimno :-O pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie, ale uciekam na działke, bo mi maliny zamarzna na krzaczkach, pozdrawiam cieplutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek diabelka
och kochane moje nowe kolezanki ja chora jestem ......wcozraj męczył mnie gigantyczny katar a dziś .....matko kochana gorączke mam.................a przy dzieciaczkach nie wykuruję sie jak bym chciała..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
aniołku tak mi przykro,trzymaj sie dzielnie wiem jak trudno leczyc sie przy dzieciaczkach,ale dasz rade bo jestes bardo silna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a mojej kawy to juz nikt nie chce?😠 to nie sama reszte wypije a za kare jutro wam nie zrobie tak z rana ...nie zaslugujecie... ale zimno...Sips :D👄nie wyleguj sie nygusku ,to ja o 6-30 wstaje,pedze do pracy by kawusie robic a ty w ciepelku? 👄ZAZDROSZCZE CI!!!👄👄👄:D:D:D Aniołku...👄...zdrowia życze...🌼ki:D Milego wieczorku słonka wy moje👄ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc!!! Aleks...👄... Gagusia...👄 Lena...👄... i kawe rano poprosze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam i zapraszam na gorącą kawe:) Rzenka tak mi wczoraj nagadałaś ;) że dziś wstałam o 6.10 aż mi wstyd sie zrobilo że Ty tak wczesnie do pracy a ja ....więc już się poprawiam i z tąd ta kawka tak z rana,może Cie jakoś udobrucham :D Aniołku 🌼 zdrowia...zdrowia i jeszcze raz zdrowia Pozdrowienia dla wszystkich z życzeniami miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. ja też przy kawce, jeny nie umiem już inaczej. Zima nadal... buuu synek w zerówce, drugi znów przewala zabawki... ech... mam teraz dwa śluby w rodzinie i nic do ubrania...paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej babeczki,wpadam zeby sie przywitac z wami👄:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej słonko zaświeciło, może to dobry znak na dalsze dni. Lece obiadek szykować, pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Cześć kochane ja przepraszam za długą nieobecnosć ale od tygodnia żyłam dniem dzisiejszym bo muuuuuuuuuuuuuuuuusze Wam się pochwalic ze poszłam do rocznego studium biomasażu na kierunek masaż leczniczy i tak sie bałam że mnie nie przyjmą że dopiero mnie pusciło teraz jak złożyłam papiery -ale się napaliłam:) będę przyjmowała pacjentów:):):) lece wziać zimny prysznic -buziaczki dla waszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super gagusiu, trzymam kciuki za powodzenie, a w przyszłości sama skorzystam. :):) U mnie nudy, byłam dziś na zebraniu w szkole, trwało dwie godziny, masakra. Jutro nowy dzień, ale taki sam jak dziś. Jak się siedzi w domu to dni są podobne, ale mnie to nie przeszkadza, oby jak najdłużej....papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) Gagusia brawo,pierwszy krok do sukcesu zrobiony,oby tak dalej trzymam kciuki i mocno wierze że się uda,bo jesli ktoś czego bardzo chce to napewno to osiągnie nie ma innej opcji 🌼 Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco w te zimne letnie:-O dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Hejka -dziewczyny kochane jesteście ,dziękuje serdecznie,u mnie dzisiaj też ponuro i leje ale w domciu cieplutko(bo sobie napaliłam w centralnym:)) niestety nie wróżą ładnej pogody do końca września więc chyba sie musimy przyzwyczić ,a gdzie pozostałe babeczki? do ciepłych krajów poleciały czy co?:) ściskam mocniachno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia31
HEJ!!!!!!!!!!!!JEST TU KTO??????????????????????????Buziaki dla Was dziewczyny.Mam 31 lat,nie pracuje,jestem na tzw.zakręcie życiowym,jest mi ciężko,ale inni mają gożej>mieszkam w takiej dziurze,strasznie trudno o prace,chcę się wyprowadzić,ale na razie nie mogę,musze załatwić swoje sprawy.Bardzo chciałabym pracować w sklepie odzieżowym.A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,ja dzisiaj troche zabiegana ale zameldowac sie na kafe to już obowiązek więc jestem,liste podpisałam i zmykam,buziaczki dla wszystkich witej malgonia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj małgoniu, jestesmy imienniczkami. Ja też jestem sprzedawcą, i siedze w domu z własnego wyboru. Ale nigdy bym nie chciała pracować w sklepie odieżowym. Po pierwsze nie umiem doradzać w sferze ciuchów, a po drugie jak widze, jak one sie w tych sklepach nudzą, bo nie ma ruchu to szok. Ja lubie prace gdzie jest duży ruch to wtedy czas szybciej leci. No ale jak to jest twoje marzenie to życze wytrwałości w szukaniu. W moim mieście choć niewielkie jest dużo pracy w sklepach. Niestety większość w marketach, gdzie za skarby nie chciałabym pracować. Byłam w takim jednym 6 dni i uciekłam, bo nawet mąż mi nie kazał tam wracać. Nie ma to jak niedurze spożywcze sklepy, z ludzmi można pogadać i pośmiać się, stali klienci, fajni dostawcy itp. O matko!! czyżbym do pracy tęskniła?? Jeszcze raz życze ci powodzenia w szukaniu wymarzonej pracy, napewno się uda, no i pisz z nami, bo potrzebna tu Swieża krew :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a co tu tak cicho??????? prosze się meldowac,ja liste podpisałam kto następny?? zapraszam. Pozdrawiam i miłego dzionka życze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się i melduje, że u mnie dziś słoneczko zaświeciło, jest cieplej i byłam u fryzjera, więc dzień miły mam, czego wam też życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ M33 dobrze że choc Ty tu pozostałaś bo samej było by mi smutno. Pogoda dziś nieciekawa wiec pewnie poszaleje w kuchni,mam ochote na cos pysznego...tylko jeszcze nie wiem co to ma byc :) Pozdrawiam buziaczki dla wszystkich pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie usprawiedliwiam...mam w domu kompa zainfekowanego kilkoma wirusami:(przez to nie moge sie z wami kontaktowac...nie wiem kiedy mi go naprawia i smutno mi z tego powodu... SIPS👄dzieki Ci za wszystko :D👄i gorącą pozdrawiam...i dla panienek..tez po 👄:D...zycze milego klikania i mam nadzieje ze juz nie dlugo wroce... Dzisiaj pisze do was z pracy ,ale nie wolno tego robic bo nas kontroluja:(,dzisiaj wyjatkowo nie ma szefa i delikatny luzik:) dla reszty zespoluki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziś pochmurno a rano lało. Ja zjadłam już obiadek z mężęm i poszedł do pracy a ja mam luz bo młody jeszcze w szkole. Troche po sieci pobuszuje, a jak przyjdzie to znowu tan sam scenariusz jak co dzień, lekcje, lekcje, lekcje........pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×