Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

To wiersz ks.Lucjana Nigdy nie skarżył się, cierpliwie kochał. Posłusznie cierpiał i powoli umierał- byl przyjacielem Boga i ludzi. Naprzeciw Krzyża dużego i czarnego ślepe oczy w Nim utkwione chłopczyka, który dużo rozumie, wiele więcej niż dorośli. Miłości wszystko oddał- dzieciństwo, które nigdy nie dorosło, Ciało, które wyschło jak liść na słońcu, Jasne spojrzenie, które nocą się stało. Paluszki drobne jak zapałki do modlitwy splótł. Jednak nie miał siły przełknąć Eucharystii. Maleńkiej puszki z Jezusem dotknął, tak jak lekarz ujmuje przegub ręki, Gdy bada tętno. Z namysłem sprawdził-Syn Boga żyje! Nic nie powiedział, Nie zmrużył ociemniałych oczu, Łzy nie uronił, Nie dał się przytulić. Jak mały Syzyf, Z wysiłkiem swój kamień życia toczył, Na Górę Przemienienia, Gdzie od dawna czekają inne dzieci..... -Bądź cicho! Nie przeszkadzaj mu. Nie widzisz? Jeszcze chwila i pracę zakończy. Zmęczony, ale szczęśliwy, Pozostawił ciało zniszczone przez nowotwór. Jak garnitur włożył inne - nowe- i poszedł na spotkanie z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starasznie mnie ten wiersz ruszyl dzis...:( Joasku mozesz tak w \"dwoch \"słowach wprowadzic temat o co chodzi?Kto napisal te słowa? i kim byl ten chlopczyk? czy bardzo ktos bliski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge..łezka sie kreci...:( Ja tez mama jestem i nie wiem....jak ludzie podnosza sie po czyms takim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciut mi lepiej... na dodatek net mi pada,kilka sekund i sie rozlacza,myslalam ,ze juz wylaczyli a facet z neostrady mowi ze to cos z kompem,zrobili testy od ich strony jrst ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym wierszu.... byl taki topic\"Pomozmy Patrykowi\",zalozyl go jego tata,to byl chlopczyk chory na nowotwor,od zeszlego roku byl ten topic,o Jego chorobie Patryk zmarl we wtorek rano... mial strone www,czesto czytalam i ryczalam.... az ciezko pisac o czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem czy wchodzic?:(...wiecie niektorzy sa bardziej wrazliwi inni sie trzymaja....mnie takie sprawy ruszaja bardzo.....Alez smuteczkiem powialo.... Moze cos weselszego na rozluznienie? Tylko mnie jakos nic do pustej glowizny nie przylazi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na ten link i poprzeglądałam trochę ale się wyłączyłam nie moge tego czytać on mieszkał niedaleko mnie jakieś 20 km. Straszna tragedia kiedy dzieci odchodzą przed nami nie ma nic gorszego dla rodziców niż śmierć ukochanego dziecka moi rodzice też to przeżyli to jest straszne ja to przeżywałam z nimi ale na pewno na swój sposób inny miałam 19 lat okropne.dzisiaj już nic nie napisze wspomnienia wróciły do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placek capuccino: CIASTO: 5 jaj 1 szkl.cukru 2 lyzki kartoflanki 2 lyzki maki pszennej 2 lyzki kakao 1 lyzeczka kawy prawdziwej 1 lyzeczka proszku do pieczenia Bialka ubic z cukrem na sztywno,dodac zoltka,potem reszte skladnikow,wymieszac. MASA: 0,5 l.mleka 0,5 szkl.cukru 4 lyzki maki 7 lyzek kawy capuccino Wszystko ugotowac jak budyn,do zimnej masy dodac 1 kostke \"Kasi\" wylozyc na ciasto 2 kremowkiubic z cukrem waniliowym,dodac 2 lyzeczki namoczonej zelatyny. To nalozyc na mase. Na wierzch mozna posypac tarta czekolada lub polac polewa. SMACZNEGO ZYCZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Poznaniu babka dzis urodzila 5-raczki,3 synkow i 2 coreczki mieszka 10 km odemnie,kiedys mialam okazje z nia gadac,chodzimy do tego samego gina to dopiero gromadka,no nie:) moj gin widze ostro poszedl z leczeniem nieplodnosci,efekty 500%:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku...takie jest to nasze życie....\"nie zancie dnia ani godziny...\".... Ewciu-->własnie moj m mi sprzedal przed chwilka ta wiadomosc:0I od razu tekst \"a jak nam sie tak przytrafi??\":)oczywsicie w zartach..;)nie wiadmo smiac sie czy plakac....ha ha ha... No ale zobacz jaki swiat malusi...no no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kobitka ma 5 l.synka,potem nie mogla zajsc i leczyla sie na nieplodnosc... dostawala leki na wywolanie owulacji ,nie znam sie za bardzo na tym, a efekty widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnoooo to im sie sie trafiło.No nie chcialabym mowiac szcerze:)Az takiej determinacji to nie mam :):) Jej wyobrazacie sobie? przecierz ile jest zajec przy jednym noworodku a tu 5 -my good!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam wyobrazni.... a jeszcze mieszkaja w takim budynku gospodarczym,przerobionym na mieszkanko teraz burmistrz mojego miasta razem z cala ta rada miejska zastanawiaja sie nad zakupem im mieszkania,mieli by lepiej bo i w razie czego do lekarza blisko a na wsi to zawsze problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! kto nie musi niech nie wstaje,pogoda nie zacheca do wychodzenia z lozka:) oolka z okazji urodzinek wszystkiego najlepszego,duuuzo zdrowia,szczescia,spelnienia wszystkich,nawet tych najskrytszych marzen🌻 Dla Ciebie ............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia Lecz w słowach Tych myśli niech się spełnią Twe marzenia Dużo sukcesów oraz radości Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń moc słodyczy w Dniu urodzin, życzy Ci... ~~~~~~❤️~~~~~~❤️~~~~~~❤️~~~~~~❤️~~~~~ no kto?........No Olinek -Beti Zyczy......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wypije ze mna kawke? zrobilam druga bo pierwsza mi maly unicestwil...kawa na dywanie od rana,ciekawe co bedzie pozniej:( olinek,witaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewuniu:) Ale masz urwiskow w domu;)....przynajmniej jest\"ruch w interesie\" Ja wirtualna moga wypic bo kawke pijam popoludniu....ale napewno za chwilke wpadnie batlanek to Ona chlapnie taka pachnaca\\_/...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka to sie na drugi bok przewraca..;)A my tu mozemy se czekaccc...kobito!!Ajeszcze mi sie taki wierszyczek przypomnial to adekwatne do naszego wstawania ..;) WSTALAM RANO RANIUSNIENKO UBRALAM SIE SZYBCIUSIENKO USLYSZALAM GLOS PTASZYNKY DZIS SA OOLKI URODZINY ZYJ NAM OOLCIU DLUGIE LATA NIECH CI ANIOL WIENIEC SPLATA NIECH CI SPLATA Z SAMEJ ROZY ZYJ NAM OOLCIU JAK NAJDLUZEJ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja dzisiaj pierwszy raz od włączenia komp posprzątałam hahahaha :) jestem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga oolciu!!!! 🌼xxx🌼xxx🌼xxx🌼xxx🌼 Lilia kwitnie,róża opada,czerwony tulipan swe płatki składa, A ja korzystając z tej sposobności życzę Ci dużo szczęścia i radości ❤️xxx❤️xxx❤️xxx❤️xxx❤️xxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa...bylo cos bylo takiego..pisala ze sie wybiera i ze z bratem maja jakas libacyjke...Nooo tak :(To jej nie bedzie....tak ze dupa z popijawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak,pojechała do Giżycka i tortu nie będzie :(:(:( lece do małej ze śniadaniem niestety nie jest to proste bo od rana już chce słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj batlanku:) mije dziecie tez ma chcice na slodkie,ale on to glownie pod wplywem reklam,jak leca to od razu slysze\"ja to chce\" :) teraz troche spokoju ,bajki sie zaczely,maly czeka najbardziej za swoim hitem,teletubisiami.... osobiscie nie przepadam za tymi stworami,ale coz,wiek nie ten:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj pamietam pamietam;) Pati pati-ma ma ma... TWinki_Winki,Dipsy,Lala,Po....no i niegrzeczny No-No;)...Moja młą oszalała na ich punkcie jak byla malutka .Mam wszystkie tasmy w domu;0 Fakt ze dla dorosłego ta bajka wydaje sie byc ograniczona ale....jest w niej cos co dzieciaki chlona juz od najmlodszych lat.Moja szwagierka ma 7 mc.Kubusia i mały jak widzi tubisiowe słoneczko to takie oczy robi sam sie usmiecha..;)-słodko to wyglada.A jeszzce moja Ola dła mu w spadku taka Lale co jak sie nacisnie to gada jakies Pati pati-ma ma ma...Jakbyscie widzialy co On do tej małpy wyprawia....ubaw po pachy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mialo byc:) ale wogole cos mi ten komp nie chodzi,strona startowa non stop wyskakuje,niby wirusow nie ma ale cos nie tak wlasnie sciagnelam sobie antyszpiega i szukam czy jakies gowno sie nie schowalo,wszyscy tu grzebia a potem cuda wychodza,a ty sie glupia mecz,bo jedyne co uslysze to \"komp nie dziala\" a niby moje dzieci informatyki sie w szkole ucza,tylko nie wiem dlaczego od rozwiazywania problemow jestem ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×