Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość beta48
wertypciu twoja naiwność mnie naprawdę powala, nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem i gdzie mam znajomości a wielce się panoszysz. Stonuj chłopczyku, bo rozczarowanie może być bolesne. Do dziewczyn: owszem są i Ci dobrzy i Ci źli i to kompletnie niezależy od narodowości, rasy itp. Jako, że pracuję gdzie pracuję i widzę więcej niż przeciętna osoba, chętnie wybrałam się pewnien czas temu z Turkami się pobawić. Szczególnie, że jeden ma dziewczynę, która studiuje w innym mieście i on również tam miał być. Dziewczyn nieznajomych pełno, koledzy przecież będą milczeć i co? Przeżyłam szok, przez całą imprezę bawił się z kolegami, nie zagadał do żadnej dziewczyny, nie zatańczył z żadną. zresztą oni wcale nie są takie psy na baby jak tu wypisujecie. Nieraz byliśmy sie pobawić i albo ja znam jakichś dziwnych Turków albo Wy znacie jakichś dziwnych, bo żaden nie wychodził z laską żeby się z nią przespać a przecież połowa z nich jest wolna. Za to kolega Turek owszem miał kontakt z dziewczynami, kiedy pijany polaczek podszedł do nich i był nachalny i natrętny, kolega wstał i grzecznie mu wytłumaczył żeby sobie gościu stamtad poszedł, bo dzieczyny juz chyba zbyt długo mówią, żeby odszedł a on dalej tkwi. Co najlepsze polaczek po interwencji odszedł bez żadnych dyskusji, a był 1 na 1. Kolega pobył przy stoliku dziewczyn tyle ile mu dziękowały po czym wrócił do nas. Owszem nie twierdzę, że wszyscy z nich to aniołowie, ale jak może się zachować np. inny mój kolega, który był z dziewczyną, Polką, ponad rok, zakochany, do niedawna ją wspominał a minęło prawie 3 lata od rozstania, przyszedł do niej i jej rodziców z pierścionkiem zaręczynowym a ona mu rzuciła tekstem, że jednak nie chce Turka jako męża, bo nie, ma do niej nie dzwonić, nie przychodzić i nie odzywać się. Aż dziwię mu się, że się z tego podniósł, choć chodził pod jej oknami przez 3 miesiące. Dziwię się, że potrafił zaufać jeszcze jakiejś Polce, bo ja bym po takim czymś chyba skapitulowała. No cóż, mi wyjdzie, choćby nie wiem co, wierzę w to i tego się będę trzymała a od polaków z daleka, większość z nich udaje kochających mężów a na boku laski mają, w dodtaku to przecież katolicy gdzie poligamia jest zabroniona. Nawet w pracy faceci w rozmowie offen powiedzieli kiedyś i to przy nas kobietach "jak polak przychodzi do żony z bukiem czerwonych róż a nigdy wczesniej tego nie robił, to może kobieta składać już pozew o rozwód". No cóż... Jeszcze dwa słowa do wiercitypka, swoimi postami, stylem, "jakością" dobieranych słów naprawdę wydajesz fatalną opinię wszystkim facetm polakom, powinni Ci "podziękować odpowiednio" za to. To Ty piszesz m.in. że jakbyś się dowiedział, ze Twoja laska była z muzułmaninem to byś udawał miłość żeby ją tylko posuwać, to ty piszesz o kobietach "szmaty, ku...wy" itp. Dawaj dalej takie przykłady a kiedyś naprawdę dostaniesz "podziękowania" niedowartościowany człowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp jak będziesz odpowiadał na wypowiedź Bety48 to pokaż, że Polacy też mają klasę, zrób to grzecznie. A skoro Pani wyżej taka pewna swego, to życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
o wetypciu nam się rozmnozył i pisze pod dwoma nickami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się ta stopka w postach plącze, głupie to jakieś, miał być sam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
[zgłoś do usunięcia] wertyp "najpierw popatrz na swoje posty. ile bykow strzelasz. o interpunkcji nie masz bladego pojecia. ja pisze ultra-szybko. nie cofam. nie poprawiam. zasob slow jest wystarczajacy, by przlozyc mysli na slowo pisane. masz zal do polakow. jestem wstanie to zruzumiec, sam jestem bardzo nie ufny w stosunku do wlasnych rodakow. coz historia wyksztalcila w naszych genach pewne cechy. jednka nie uwazam nas za gorszych od turkow. oni po prostu sa jeszcze mniej wartosciowi. falsz, klamstwa to dla nich w zasadzie norma. jak polak zdradza to ma jakies tam wyrzuty sumienia, nie jest to akceptowane w srodowisku. oni traktuja kobiety jak gorszy gatunek. i to sie nie zmieni. to tacy Meksykanie Europy. malo uzyteczni, za to bardzo szkodliwi (w kazdym kraju gdzie sa wykazuja wieksze tendecje do przestepstw niz rodowici mieszkancy). zamiescile statystyki o ich wydajnosci w pracy w stosunku do polakow w UK. nie ma sie co burzyc, w kazdym aspekcie sa slabsi od nas jako narod. co nas maja obchodzic pozytywne jednostki? jakies tam sa, ale ogolnie nie warto z nimi trzymac. do EU blokada. teraz powoli deportacje i zachecanie do powrotow. to wielka niesprawiedliwosc wobec innych krajow, ze akurat oni dostali szanse do prace w EU. Niemcy zrozumialy i teraz powinni nasilic swoja ksenofobie woboce nich, co dla naszego narodu bedzie na plus, bo nasi powinni tam kasowas euro, a nie tutcy, ktorym nic historycznie nie wisza. to samo w UK, na sprowadzali ich wuchte. jakies bzurne multi-kulti. ja przez to musze sie scierac. sama Turcja, to tez taki papierowy tygrys. slaba infrastruktura, skorumpowany rzad, policja, prymitywni politycy - tam naprawde bedzie raczej nie ciekawie." To twój post, ale poprawny ortograficznie, gramatycznie i stylistycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
A Ty zdaje się nazywasz się polakiem i co? Języka polskiego nie potrafisz zastosować w piśmie? Kultura wymaga, aby nie tylko przekaz był jasny ale i zachowana ortografia, gramatyka, interpunkcja i stylistyka. Wybacz, że wobec ciebie nie zachowuję czegoś takiego jak pisanie do ciebie zaimków dużą literą, ale tym samym wyrażam brak szacunku z mojej strony do twojej osoby. Nie jest to natomiast spowodowane moim brakiem umiejętności pisania w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Jako, że ty nie przekonasz mnie a ja ciebie o swoich racjach wobec tego polemika z tobą jest bescelowa. Nie ja zaczęłam o błędach, a argumentów więcej przytaczała nie będę, bo jest to bezprzedmiotowe. Ty i tak wiesz swoje (początek zdania więc ten zaimek z musu musiał być dużą literą), zatem nie ma sensu dalej z tobą dyskutować. Porpstu mądrzejszy ustępuje ... resztę sobie dopowiedz, jak wydedukujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
do beta48 w pelni sie z Toba zgadzam :) co do tego typa co tu siedzi i nas obraza mysle ze najlepiej go ignorowac jak widac po tym co pisze to nie jest czlowiek na ktorego warto reagowac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
ahahahahahahahahaha chyba bede tu czesciej wpadac bo co wejde to sie smieje do upadlego :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
taaaa bardzo sie denerwuje i przejmuje takimi smieciami :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
chyba cie w dziecinstwie mamusia nie kochala a tatus za mocno piescil co dlatego taki jestes ha :D hahahahahaha brak slow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp, jakiś czas temu pytałam cię czy wszystkie twoje koleżanki to kurwy odpowiedziałeś: niby skąd takie wnioski... swoim pytaniem próbowałam zmusić cię nie jako do tego, żebyś zastanowił się co ty za brednie wypisujesz.... jak piszesz o turkach to pisz " w większości turcy to..." nie generalizuj że każdy turek to damski bokser mieszkałam 4 lata w turcji, i możesz mi wierzyć albo nie nikt nikogo nie bij, nie szarpał, nie gnoił - PRZYNAJMNIEJ w miesjce gdzie pracowałam i mieszkałam nie widziałam takich incydentów piszesz że turcy traktują kobiety przedmiotowo skąd te wnioski? naoglądałeś się Rozmów w Toku lub tego typu ambitnych programów i wnioskujesz.... jak widziałeś że turek leje polke do napisz: "w większości turcy to...." ale nie generalizuj że każdy turek który chodzi po świecie jest beeee....bo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem oni mają inną kulture inne zwyczaje obyczaje tradycje ale to nie przekreśla ich jako ludzi mieszkałam w ankarze, wynajmowałam mieszkanie obok normalnej przeciętnej tureckiej rodziny bywałam u nich bardzo często, zaprzyjaźniliśmy się przez 4 lata jak tam mieszkałam ani razu nie słyszałam kłótni, wyzwisk, bicia czy takich tam podobnych incydentów na ulicy bywało różnie ale to jest inna bajka to że facet popchnął żone na ulicy bo za wolno szła nie dyskwalifikuje wszystkich turków facet miał po prostu nie równo pod sufitem a kobieta ta źle trafiła i tyle w temacie to że islam zezwala na bicie kobiety nie oznacza że facet może lać żone ile mu się podoba, kolejna bzdura, trzeba umieć czytać koran między wierszami, nikt nikogo nie bije bo zupa była za słona, a takie patologie i u nas w polsce się zdarzają.... fakt jest taki ich kultura jest inna i czasem dla nas niezrozumiała ale to nie oznacza wcale że każdy turek jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jeżeli ktoś stwierdzi, że wszystkie twoje koleżanki to kurwy, siostra kurwa, znajome kurwy, a ty sam jesteś złodziej i pijak TO 100 % SIĘ zapienisz, bo niby czemu? nie? jakim prawem ktoś tak mówi o tobie lub o twoich znajomych jeśli ich nie zna? zgadza się? to że w polsce większość kobiet jest puszczalskich, to że polacy to złodzieje i pijaki NIE OZNACZA ŻE TY I TWOI ZNAJOMI RODZINA też tacy są jeden turek nie może brać odpowiedzialności za cały naród jedna polska kurwa i pijak również nie może brać odpowiedzialności za całą polske łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
jak patrze na ciebie to mi wstyd ze jestem polka :) taka prawda !!!! co bys nie napisal to i tak mnie nie wyprowadzisz z rownowagi choc tobie widze nerwy puszczaja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ulicach widziałam dużo różnych rzeczy, baba zapierdalała z zakupami i czwórką dzieci u boku do domu a mąż spędzał czas z kolegami na ulicy grając w karty i popijając popołudniową cay. prawda jest taka że panuje tam straszna bieda i każdy chce z tej biedy uciec, stąd tak wielu turków szuka pracy za granicą, bądź ślubu z europejką. co do zabijenia kobiet bo są mało religijne zdarza się to i owszem ale nie w dużych miastach, na wsiach tak aczkolwiek rzadko,irak iran arabia saudyjaska jak najbardziej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdą jest również to, że niewielu turków ma pojęcie co jest napisane w koranie, wiedzą to co jest im potrzebne do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
wiercitypciu, nadal nie zastosowałeś sie do moich rad? Lekarz też nie pomógł. Ty żyjesz nienawiścią do innych nacji, na 99,9% obstawiam, że Ci Turek sprzątnął kobietę sprzed nosa (choć ja na jego miejscu brzydziłabym się jej po związku z kimś takim jak ty). Jeśli masz problem z innymi narodowościami (bo odbierają ci pracę) może się dokształć bardziej, to będziesz bardziej konkurencyjny, wiesz, po podstawówce jesteś mało atrakcyjny na rynku pracy. Co do związku z Turkiem, Arabem, muzułaninem to każda kobieta niech sobie robi co chce, nic tobie do tego. Niestety tu widzę kolejne ale, tym razem do Włochów. Te Twoje statystyki to sobie wsadź w ... kieszeń. Może podaj ilu polaczków ma wyroki za znęcanie się nad rodziną, a ile Polek wzięło ślub z polaczkiem i teraz jest bita, gwałcona a siedzi cicho? Z mojego samego otoczenie mogę ci przedstawić rodziny, w których polaczek ma wyrok w zawiasach albo już recydywa więc krateczki. Nie piszę tu teraz o moich znajomych, wystarczy spojrzeć na moje miasto i statystyki z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
beta48 on teraz czepia sie wlochow bo napisalam ze moj maz jest wlochem :):):)hahahahahaha polubilam tu wchodzic bo zawsze jest wesolo :) do wertep: widze bobasku ze znowu sie zdenerwowales :) mam tylko nadzieje ze nie narobiles w majtusie ze stresu :( szkoda ze twoja mamusia nie byla za aborcja :):):) musze cie zmartwic maluchu wyjezdzam na urlop i bede tu dopiero za 2 tygodnie :) ale pisz pisz o mnie nadal jak wroce to poczytam pisz koniecznie :):):) dzis w pracy z kolezankami czytalysmy twoje posty zeby sie rozerwac i jedna wpadla na swietny pomysl powinienies miec nick werTREP :D :D :D P.S-mowilam ci zebys nie wojakowal bo marnie skonczysz:)pobuszowalam i swiat jest bardzo maly wiesz ze jeden z forumowiczow cie zna i tak jak mowilam nie bez powodu tak nienawidzisz turkow chcesz zeby ta osoba przyszla i opowiedziala twoja historie ?????? :D :D :D :D :D badz grzeczny a jak bede na urlopie na ciebie spadnie mila niespodzianka badz czujny :) pisalam bys ze mna nie zaczynal :):):):):) dziewczyny niedlugo zobaczycie ze przejdzie mu ochota nawet tu wchodzic albo bedzie przylazil ale pod innym nickiem :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimo
wszedlem tu bo moja siostra ma chlopaka Turka w sumie to juz narzeczony i bardzo fajny z niego facet, ale nie po to pisze, wertep przynosisz wstyd gatunkowi meskiemu,to co piszesz i jak wyzywasz dziewczyny to cos czego prawdziwy facet by sie nie dopuscil , przeczytalem kilka wypowiedzi i to mi wystarczy, dziewczyny czemu wy w ogole z nim dyskutujecie?przeciez to jest barachlo nie facet,nie dajcie sie tak obrzucac blotem, a ten co madry widzi, opluwa obcokrajowcow i chwali Polakow, tylko ze sam jako Polak reprezentuje soba meneli , wertep jestes menelem latwo mieszac z blotem slabszego co? na moj gust na 100 % Turek zabral mu kobiete to sie rozumie samo przez sie inaczej nie siedzial by na temacie dla kobiet na dodatek ta zacietosc z jaka pisze w jednej z wypowiedzi napisal ze Turcy sa aseksualni ktory facet tak pisze i ocenia? :) zaden ! wertep jestes zbyt glupi by to zrozumiec na pierwszy rzut oka widac ze cie jakas z turkiem puscila kantem wez sie chlopie bardziej kryj bo to oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimo
nikt cie tu nie obraza to Ty wszystkich obrazasz nie bede z Toba zreszta dyskutowal bo nie ma ani z kim ani o czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie błagam, ogarnijcie się :D Przecież tu już istny cyrk się zrobił. Wydaje mi się, że miał to być temat o związkach polsko-tureckich, radach i swoich doświadczeniach, a nie o wzajemnym wyzywaniu. Każdy ma swoje racje, ja uważam, że wertyp ma ich trochę mniej, ale to jego sprawa :) skoro inaczej nie można to teraz jak w przedszkolu, dajcie sobie na zgodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Anka, jak wrócisz to poprosimy na to forum znajomą/znajomego wiercitrepka i niech nam opisze historię kolegi, bardzo jestem ciekawa skąd kolega ma takie uprzedzenia i czy moje przypuszczenia są słuszne :) A z toba wertrepku poprostu nikt nie ma ochoty dyskutować, bo chyba nie sądzisz, ze ktokolwiek się wystraszył małego, zakompleksionego człowieczka. Jak to mój kolega trafnie stwierdził "nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem", więc raczej nikt tu już nie ma ochoty na pisanie z tobą. ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimo
ale ty jestes durny :) umiesz czytac ? to bylo pytanie retoryczne :) moja siostra nie ma zadnego problemu ze swoim facetem przeciwnie ale wiem wiem jestes zwolennikiem bicia ludzi bez powodu tylko za pochodzenie :) wlasnie Anka wracaj do nas szybko jestem bardzo ciekaw historii wertypa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
wertep co za idiota :) przeczytalam wiele z jego postow i czasem obraza ludzi znaczy dziewczyny ze proste ze niewyksztalcone ze magazynierki z tesco pozniej sam pisze ze jest po licemum najpierw obraza wszystkich i to jak jakimi epitetami szok a pozniej sie uzala ze to on jest obrazany wertyp ty jestes psychicznie chory to jedyne wytlumaczenie twego zachowania i tak jak ktos juz pisal nie jestes tu bezkarny jedna osoba juz zglosila problem tam gdzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
a co ty wiesz o prawie jestes po liceum kolego sam tak pisales wiec nie udawaj znawcy prawa bo to komedia :) to ty przepros dziewczyny ktore wyzywasz od puszczalskich od latwych itd choc mysle ze kazdy ma z ciebie zlewke i traktuje cie z przymruzeniem oka wiec na przeprosiny nie liczy piszesz o niecheci o zdaniu innych osob skad ty mozesz wiedziec co kto mysli ?:) myslisz ze jak ty masz takie zdanie to kazdy inny tez?:) to znowu pokazuje jaki jestes glupi i ograniczony :) komu niby masz odpuscic i za co hahahahahaha ciebie sie tu nikt nie boi bo niby kogo? sfrustrowanego czlowieka ktory nie radzi sobie w zyciu i wyzywa sie w necie?:) to jeszcze raz pokazuje jaki jestes glupi i nie jestes tu anonimowy wiec bardziej denerwuj ludzi a wielu z nich na pewno dobierze ci sie do dupy jestes malutkim czlowiekiem a tu tysiace ludzi wiec daj sobie spokoj i chociaz sie nie osmieszaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
hahahahahahahaha jacha pisz dalej swe zenujace madrosci :) nikt od ciebie nic nie chce wiec nic nikomu nie musisz wyjasniac troche popracuj nad bledami stylistycznymi jesli w ogole wiesz co to znaczy :) tak tak jestes pelen wiedzy i tej prawniczej i tej ogolnej oczywiscie widac :):):) jesli jestes moderatorem to twoj pracodawca mial nikle wymagania jako czlowiek nie reprezentujesz soba nic a twoje wypowiedzi w pelni naswietlaja z kim mamy do czynienia zaloze sie ze jestes tez lysy bo wlasnie lysole kibole reprezentuja twoj poziom propozycja-moze jednak idz na studia?moze cie tam naucza co to rozmowa i kultura bo jak widac rodzice zawalili ta lekcje nie wiem skad ty jestes ale przynosisz wstyd Polakom tego mozesz byc pewny :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
hahahahahahaha tak cie urazilam ze poszukales informacji o mnie na tym forum wow przyjmuje to jako komplement :D :D wiedzialam ze ci dopieke ale az tak oj oj oj ale nie plakales? :D:D:D:Dslodziaczku tak mam meza ktory ma 23 lata a raczej juz 24 :D :D :D tak krytykujesz 30 latki a ty co ile masz 20 ? no coz po wypowiedziach myslalam ze mniej :D ale oki i moj drogi wiesz ty raczej nie dozyjesz 30-ki albo za bije cie wlasna gorycz :D hahahahahaha jaki numer ojej :) jeszcze jedno moj maz posluguje sie jezykiem polskim lepiej niz ty a jest TURKIEM :D :D :D :D :D tyle wiesz o turkach co ... chyba ze miales z nimi do czynienia bezposrednio pewnie robisz im loda za free :D ale nie wstydz sie zadna praca nie hanbi :D buzki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×