Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość hvhv
@Safiii Opowiedz jej coś o bakłażanach nadziewanych baraniną :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
tezkiedysglupia - wiem że ta uwaga trochę nie na miejscu ale jednak pokuszę się gwoli ścisłości, bot o jednak NIE TO SAMO: Irańczyk to trochę kto inny aniżeli Turek.. a więc chyba pomyliłaś tematy forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
Dokladnie bebegim, turasy to sa dopiero dżentelmeny, że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie to samo ale chyba bardziej chodzilo tutaj.o ta ich religie a nie pochodzenia. Jak to kolega pisal muslimy , to moze byc turek, iranczyk, paki czy inny. Sorry pomylilam forum, mam sobie isc ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co odpowiadasz trepowi? masz fajnego faceta,jestes szczesliwa i nie musisz chyba mu niczego udowadniac, ja tez mam MIXA i co z tego,ale to obcokrajowiec i muzulmanin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"Sorry pomylilam forum, mam sobie isc ?" No to elveda, chyba tak to jest po turecku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
zależy jakich Turków poznałaś, trzeba umieć ustawić się w życiu :D a że Ty spotkałaś takich co Cię nie szanują - widać ciągnie swój do swego :P dziewczyny faktycznie porozmawiajmy o czymś konkretnym, może gdzie indziej? czasem przez ten gąszcz podszywów trudno cokolwiek zrozumieć i czytać się wszystkiego nie chce :P poza tym dziwi mnie że odpisujecie jakimś podszywom i prostakom, przecież oni na to czekają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"poza tym dziwi mnie że odpisujecie jakimś podszywom i prostakom, przecież oni na to czekają.." O tak, z wypiekami na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie,juz sie dawno argumenty skonczyly,ignor bedzie najlepszy w przypadku tego CZEGOS i stale nicki oczywiscie,chwasty same znikna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie dziewczyny,mam pytanie,czy ma ktoras jakis sprawdzony hotel w Egipcie? i czy byla tam ktoras zimowa pora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to jest wlasnie moja alternatywa na zime...ze wzgledu na kontuzje narty musze sobie odpuscic,wiec padl taki pomysl,a z moich znajomych nikt tam zima nie byl,stad moje pytanie...a gdzie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) akurat oni mnie nie interesuja,mam jednego i wystarczy w zupelnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje,ale nie... nie zamierzam zmieniac partnera, takiego drugiego nie znajde...kochamy sie i niech tak pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk Kabaret normalnie, dawno sie tak nie usmialam czytajac walke na slowa-:) Jedno glupsze od drugiego Nikt nic nie wie a dyskusja wrze-:) Jak ja lubie takie klimaty Safiii Dzisiaj nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim
ktoś się pode mnie pdoszył - zaczernił mój nick. ja jestem prawdziwa bebegim! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Simit nie,dzisiaj sie obijam,jutro chyba pojde,ale tylko na zastepstwo... ja mam maly remont w domu i mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam film " fetih 1453" zajebisty film Tureckiej produkcji Niestety nie ma go w kinach ale mozna sciagnac Naprawde polecam Safiii zobacz go koniecznie Trepie to cos dla ciebie Ale znajac twoje zapedy to powiesz ze to dzihad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit ja jutro wysle Ci te fotki,no chyba,ze potem cos poszukam, napisze na maila o co come on dokladnie,to pewnie bez fotek sie obejdzie,Ty bystra dziewczynka jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit,a Wam jak popoludnie minelo? U mnie leje teraz ,jak z cebra, fajnie,ze sciany do jutra wyschna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj odpoczywalam Moje kochanie bylo sie rozliczyc Po wieczornym ezan'nie kolacja z cala rodzina:-) A teraz leze i sie bycze Misiek poszedl do meczetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem przyjdzie, obije mi pyska tak dla zasady, co bym pamieta gdzie jest moje miejsce w szeregu:-) Jutro od rana latam kizilay, ulus, genclik park:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cos handra lapie jakas, to chyba przez pogode i ten remont,kurzy sie wszedzie ,moje zwierzaki mi jeszcze dodatkowo roznosza... i nie powiem,czego mi sie teraz chce ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×