Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość tezkiedysglupia
Oj tak dziewczynki kupują nas tą urodą. Moj ex był piękny jak marzenie. Jak grecki Bóg. Szkoda że nie było mi z nim jak w niebie. Raczej w piekiełku. Na początku byłam zaślepiona a później przerażona jego chamstwem i prostactwem. Jadł rękoma. Nie umiał trzymać sztućców,sam widelec. Był strasznie prymitywny. Ja uduchowiona artystka a on prosty wulgarny chłop. Jak niebo i ziemia. Żeby nie wiadomo jak się starać różnic kultury się nie przeskoczy. Pamiętam przyjęcie gdzie przysmakiem był barani łeb gotowany w całości, brrrrrr.....albo gdy kiedyś postanowiłam tak zwyczajnie po polsku opowiedzieć na irańskiej imprezie wesołego kawała z podtekstem. Mąż wyprowadził mnie wtedy do drugiego pokoju gdzie usłyszałam że w kulturalnym irańskim towarzystwie poruszanie tematu o seksie to straszny nietakt...Więc od tamtej pory siedziałam sztywno i cicho jak mysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
do Tak, tak, Simit.. W którym miejscu napisałam, że miałam wobec niego poważne plany? Napisałam tylko, że miło było popatrzeć na ładną buźkę, to wszystko. Było w nim cos czarującego, nie przeczę. Ale przecież nie poleciałam na niego jak ta pierwsza lepsza, nie przygwoździłam go do ściany i nie zgwałciłam go. Miałam już w pamieci różnego rodzaju przestrogi na temat wiązania się z Turkami, Arabami itp. Więc nie wiem, dlaczego miałabyś mnie żałować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkiedysglupia
chciałam powiedziec że nas dziewczynki,ci faceci kupują swoją urodą. Coś pokiełbasiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
NaturalnaBlondynka Aha to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
tezkiedysglupia Bo muzułmanie to fałszywce, oni niby tacy wrażliwi i kulturalni, pikantnych kawałów nie lubią, a we własnym domu zachowują się jak największa dzicz, dobrze że zostawiłaś tego debila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy normalni ostrzegaja!
wszyscy normalni ostrzegaja te durnoty przed zwiazkiem z muzulmaninem a one i tak sie pchaja w nich ramiaona! powod? sa takie zaslepione i oczarowane ich egzotyczna uroda... żenua, i kazda wypisuje taki to jej ciapaty facet nie jest piekny, jaki z niego ronalno, to po prostu rece opadaja, co za pustostany, a pozniej z dziecmi musza sie ratowac przed mezem tyranem. zrozumcie dziewczyny, ze to jest zbyt wielka roznica kulturowa! niektorzy to jeszcze ze srednioweicza sie nie wygrzebali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
niestety, prawda:( Jak ja słyszę i czytam te wszystkie historie o tym co się w takich mieszanych małżeństwach wyprawia to dostaje konwulsji. Zaślepienie i działanie pod wpływem chwili może być bardzo zgubne w swoich konsekwencjach. I męcz się potem przez całe życie i wylewaj wiadro łez co noc. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc - raz jeszcze !
Witam ,Jestem Matka dziewczyny która jest z muzułmaninem od około 2 lat, w tym momencie zaczyna się problem.. powoli i stopniowo odizolował ja wraz ze swoja rodzina od jej rodziny rodziców rodzeństwa przyjaciół ... od roku nie ma dostępu już do internetu bądź telefonu . mieszka z nim w Niemczech i pracuje w ich rodzinnym Kebab house. trzy dni temu udało mi się zlokalizować bar w którym pracuje i telefon. zadzwoniłam tam i odebrała moja córka... pytając ja co się dzieje dla czego nie utrzymuje żadnego kontaktu . płacząc odpowiadała ze JESZCZE nie jest tak źle.. powiedziałam jej ze tam przyjadę w raz se swoim synem. i chce ja zobaczyć ... w panice głosu jakim rozmawiała zaznaczyła ze będzie miała bardzo duże problemy jeśli przyjedziemy ze musieli byśmy się spotkać tak by ten muzułmanin nas nie zobaczył. zapytałam ja czy ona ma jakiś telefon prywatny odpowiedziała ze nie ale zadzwoni do mnie wieczorem i powie gdzie będzie i o której się spotkamy. nie zadzwoniła .wiec wraz synem na drugi dzień pojechaliśmy tam pod adres tego baru . była tam matka oraz brat tego muzułmanina.. za pytaliśmy wiec gdzie ona jest z agresywna postawa kazali nam wyjść ze oni nic nie wiedza i nie chcą naszej obecności w tym barze.. bart tego muzułmanina rzucił się do mojego syna z pięściami wiec musiał on wyjść z baru i czekać na zewnątrz zaczęłam prosić tej kobiety by powiedziała gdzie jest moja córka oraz ze muszę z nią porozmawiać . nie reagując kazała mi wyjść . w tym momencie powiedziałam jej ze jeśli jej nie zobaczę zadzwonię na policje . lekko spanikowana powiedziała ze moja córka jest u niej w domu sama i ona nie może mi podać z tego powodu adresu. ani telefonu. i ze zadzwoni do znajomych by ja przywieźli . odczekałam około 15 min i zobaczyłam swoja córkę... a bardziej to co z niej zostało... moja córka była przed tym związkiem na wysokim poziomie garderoby. wydawała dużo pieniędzy na ciuchy i rożnego typu dodatki. była tez osoba krępej wagi . a gdy ja ujrzałam miała na sobie jakieś lachy. za krotka bluzę męska jakieś spodnie z byle jakiego materiału i trampki... oraz była chudsza o jakieś 30 kg .. była blada wręcz sina zapłakana jej twarz była w chrostach tak jak by miała większość czasu zakryta twarz . szczerze mówiąc ciężko było mi ja rozpoznać. kiedy mnie zobaczyła zaczęła się cala trząść nie mogła ustać w miejscu pytając ja co się z nią stało szlochając odpowiadała ze jest wszystko w porządku .. w tym ta matka tego muzułmanina zwróciła jej uwagę ze nie ma rozmawiać po Polsku tylko po niemiecku bo ona nic nie rozumie, posłuchawszy jej rozmawiała po niemiecku ze ona jest szczęśliwa ze ona nie chce znać nas , nie jest nasza rodzina to jest jej matka pokazując na ta kobietę... w tym ze ja jestem matka i każda matka wie jeśli dziecku dzieje się krzywda to się to czuje a tym bardziej skoro wychowałam ja wiem kiedy ukrywa prawdę i jest wystraszona. ta rozumowa trwała jakieś od 3 do 5 minut po czym ta kobieta kazała jej natychmiast wejść do baru . ona nawet nie zaprzeczając poszła . matka w raz synem już nas nie chcieli wpuścić do środka kazali nam się wynosić ponieważ córka nie chce nas widzieć .w tym nie mogłam tego tak zostawić w raz z synem pojechaliśmy na policje to zgłosić. opowiadając im wszystko .znając już takie przypadki zaczęli blokować lotniska . autostrady wysłali wszędzie ich i jej zdjęcie jeśli postanowili by ja gdzieś przewieść . kazali nam czekać na komisariacie i powiedzieli ze pojada to sprawdzić czy są w barze bądź w domu tej rodziny. po kilku godzina opowiedzieli nam ze córkę znów ktoś przywiózł do baru gdyż wysłany patrol tam czekał,po przyjeździe przesłuchując ja w obecności jej chłopaka. ona zaprzeczała ze nie wie co ja w raz synem chcemy od niej ze nie utrzymuje już 8 lat z nami kontaktu (gdy moja córka jest 7 lat w Niemczech ) kiedy my miałyśmy bardzo dobry kontakt jak i telefoniczny tak i spotykałyśmy się w raz z rodzina kilka razy w roku . kontakt się zerwał od przeszłego roku. opowiedziała funkcjonariuszom o tym ze wszystko jest w porządku i jest szczęśliwa. i w tym momencie Policja nic więcej nie może zrobić skoro ona dobrowolnie nie chce by jej pomoc oni silą nie maja prawa jej zabrać chodź by na 5 min . nie wiem co mam zrobić jakie możliwości są by jej pomoc gdzie z tym uderzyć... moim zdaniem moja córka jest zastraszana bądź nie wiem może już ja tak zmanipulowali ze mówi to co jej każą ... jeśli kto kol wiek potrafi pomoc prosiła bym o kontakt bądź wypowiedzi na ten temat które mogły by mi w najmniejszy sposób pomoc odzyskać córkę z rak tej rodziny... mój miel. krystyna.wronowska8@wp.pl z góry dziękuje wszystkim za jaka kol wiek pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvergirl
W Polsce tylu wolnych przystojnych mężczyzn a durne dziewczyny wychodzą za muzułmanów ale zauważyłam że większość z tych kobiet urodą nie grzeszy więc co się dziwić jak żaden Polak jej nie chce :o Jak już ma być zagraniczniak to lepiej wyjść za Włocha lub Greka niż muzułmana przynajmniej ta sama religia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
Oż kurna.. :/ A słuchaj, a masz jakieś zaplecze w postaci reszty rodziny? nie wiem, mąż, teściowie.. Może by spróbować uderzyć większą grupą że tak powiem? Chyba że jesteś z tym zupełnie sama no to faktycznie ciężka sytuacja. Widzę, że uciekałas się już do wszelkiego rodzaju środków żeby odzyskać córkę. Z tego co przeczytałam.. nasuwa mi się tylko jedno. PORWANIE. Odebranie córki siłą. Tylko jak to zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
A zapomniałam zapytać czy ona ma dziecko z tym bydlakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy normalni ostrzegaja!
kurwa, ja juz nie mowie zeby polki wiazaly sie tylko z polakami, przeciez maja tylu obcokrajowcow na poziomie, no to nie! musza se brac te azjatyckie ścierwa, co kobiety maja za sprzataczki, maszynki do rodzenia dzieci i kochanki na kazde zawolanie. a co do tych dziewczyn ktore tak bronia swoich przystojniaczkow, to nie łudźcie sie ze tak bedzie zawsze, zwlaszcza po slubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
Tym bardziej, że ja nie znoszę kebaba, nie chcę mieć dzieci, jestem katoliczką i NIENAWIDZĘ sprzątania po facetach. Kilka podstawowych powodów do powiedzenia NIE związkowi z Turkiem czy Arabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy normalni ostrzegaja!
NaturalnaBlondynka - ginekolodzy ciapatych kobiet są zszokowani stanem ich narzadow rozrodczych... nic dziwnego skoro mężowie je tylko pruja i powoduja kolejne ciaze, kobieta ma swoj limit, ale widocznie pan i wladca ma to gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
O Chryste O.o... No to ta kolejna informacja jeszcze dobitniej skrystalizowala moje poglady na temat tego typu związków.. Ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,co dzieki za rady,ale powtarzam po raz setny,nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy normalni ostrzegaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
Masakra. No ale niestety, niektórym kobietom do rozumu nie przemówisz, zawsze będą mądrzejsze, będą chłonąć wszystkie komplementy jakich może nie nasłuchały się przez całe życie a potem będzie kolejny artykuł na onecie, o tym jak nieszczęsna kobieta jest bita, gwalcona, znieważana przez Turka oprawcę. Nic to, że wcześniej za nic miała ostrzeżenia najbliższych (znajomych, rodziny, przyjaciół, czy chociażby anonimowych osób z portali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy normalni ostrzegaja!
ale nie zapominajmy, ze te dziewczyny zwiazane z muzulmanami to zwykle szare myszki, ktore z ich ust slysza pierwsze w zyciu komplementy, wiec glupieja, ze takie ciasteczka w ogole zwracaja na nie uwage :/ no ale tu trzeba miec w glowie poukladane i nie leciec za pierwszym lepszym sniadym kasanowa, bo pozniej takie sa efekty. dodatkowo powiem, ze zawsze trzeba sluchac co ma do powiedzenia rodzina i znajomi, bo oni zawsze trzezwo to ocenia, no ale dziewuchy nie sluchaja dobrych rad, a pozniej ratuja sie jak moga i wracaja z podkulonym ogonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezzobcokrajowcem
Witam, nie czytalam wszystkich postow bo jest ich za duzo! Chce tylko powiedziec, ze nie kazdy zwiazek z muzulmaninem musi byc straszny. Nie ogolniajcie ludzie bo.az mnie to smieszy :-) Ja mam meza z Iranu, mieszkamy w uk. Poza tym znam 4 inne pary, polsko iranskie. Moj muzulmanin ale nie praktykujacy. Owszem pomodli sie czasem ale to tak jakbym ja szla do kosciola - luz. Nie bije, nie wyzywa, nie poniza, nie ubliza. Ugotuje, posprzata,.wyprasuje, dzieckiem sie zajmie. Dziecko jest ochrzczone. Jak dorosnie to moze sobie zmienic religie w kazdej chwili. Zanim ktos zacznie oczerniac I wrzucac kazdego muzulmanina do jednego worka to niech pomysli troche! To tak jak nie jeden chrzescijanin ... Malo takich alkoholikow, agresywnych, bijacych zony??? Ale nie wszyscy sa tacy.sami . I szara myszka wcale nie jestem (do postu wyzej). A Wy naczytacie sie Bzdur w necie I tak biadolicie jak stare baby na wsi(nie wszystkie z was). Bylam w Iranie, z dzieckiem I mezem. wrocilam!! Zyje !! Bylo zarabiscie.:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
Jesteś jak widać jednym z bardzo nielicznych wyjątków potwierdzających regułę. Jak zwykł mawiać jeden z moich wykładowców: "Na stereotypy owszem trzeba brać poprawkę, ale trzeba też mieć na względzie to, że owe stereotypy SKĄDŚ się zrodziły". I niestety fakt jest faktem, że wiele związków z obcokrajowcami (mam tu na myśli szczegolnie kraje islamskie) kończy się tragicznie, zwłaszcza dla płci żeńskiej. I właśnie poprzez takie teksty jak "biadolenie głupich bab ze wsi", "głupie stereotypiary", mydlisz innym dziewczynom oczy i utwierdzasz ich w przekonaniu, że naprawdę, warto zaryzykować i narazić swoje życie na różnego rodzaju nieprzyjemności. Bo one wbiją sobie do głowy że "nie należy myśleć stereotypami" i ruszają na podryw pięknookich Turków. Ile kobiet usprawiedliwiało się takim podejściem, i jak skończyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezzobcokrajowcem = safiii
safi po co piszesz te głupoty pod innym nickiem? od razu można poznać twój styl, na cholerę chcesz przekonywać dziewczyny do jakichś islamistów??? bawi cię to???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Trepie odczep sie ode mnie! Nie mam potrzeby wczodzenia pod innym nickiem. Ja zndania nie zmienie i przekonywac tez nikogo nie zamierzam! Pojawiaja sie nowe osoby,to przywitaj sie kulturalnie a nie od razu pocisk!! Bo oczywiscie wszystkie rozumy pozdadalo trepisko. Beznadziejny jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezzobcokrajowcem = safiii
samaś trep 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezzobcokrajowcem
Nie jestem zadna safi cY jakos tam. Mowilam ze nie czytalam tych postow wcale wiec nie wiedzialam, ze taka dziewczyna tutaj jest. Niewazne. Nie chce przekonywac dzuewczyn zeby byly z takimi czy innymi facetami. Chcialam tylko pokazac sytuacje, ze nie wszedzie jest Le I tragicznie bo bardzo denerwuja mnie takie osoby, ktore cos mowia nie majac pojecia. Jak nasi polacy by sie czuli dyby ogolnie mowili o.nich, smierdziuchy, pijacy itd? Juz tutaj w uk gdzie jestem to maja opinie pijakow ale wtedy mowie, ze noe wszyscy sa pijakami. Ja nie mowie bierzcie sie za muzulmanow ! Ja mowie, zastanowcie sie , sprawdzcie, poznajcie zanim podejmiecie.jakas decyzje. Ja mojego jak poznalam to nie mial zadnych papierow. Nie chcial brac slubu tylko po to , zeby dostac paszport itd. Dopiero po ponad 2 latach dostal oaszport a my potem wzielismy slub. Nie wszyscy biora Polki dla.paszportu, On mial wczesniej dziewczyne angielke przez 3 lata I mogl latwo dostac paszport ale nie chcial. Przepraszam tak.chaotycznie.napisane ale sie spiesze. Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezzobcokrajowcem
Dodam tylko, ze to pisalam ja safiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Dorcia czego tu szukasz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rezerwujcie swoje nicki ,jako stale. Wtedy trepowi zawezi sie pole manewru do podszywania,badz oskarzania kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyp mnie rozpierdala :D
hahahaha 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×