Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość polczyna z brudasem w burdelu
http://youtu.be/H4f8InNIMzU youtu.be/1PQ670sfFXU leje z was normalnie szkaradne polczyny z ciapatymi brudasami :D youtu.be/HBZ_I6Uzm6g pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/cwV5xYDe74k youtu.be/RxH7-E_xFfc youtu.be/j17l2Xmd-QY youtu.be/t8Jh6UZnhDs liveleak.com/view?i=ca5_1339261680 youtu.be/OP3rKRh0h5k youtu.be/iREwBHIpapU Habibi z Tunezji Dla Tunezyjczyków turystki (innej wiary niz Islam) sa przede wszystkim latwa zdobycza. Poderwanie i spotykanie nie jest tak skomplikowane jak w przypadku "ich kobiet". Nie musza wykazac sie przed wybranka i jej rodzina okreslona pozycja spoleczna, wysokimi dochodami. Czesto tez nie musza pokrywac wszelkich kosztów zwiazku typu restauracje, wyjscia, prezenty etc. W dodatku jest szansa na "bliskosc" bez slubu. Przyjemna perspektywa. Szczególnie dla Panów o nizszych dochodach (boy hotelowy, recznikowy, kelner ..), którzy sa wlasciwie bez szans na znalezienie zony wsród "swoich". Licza, ze po powrocie do kraju wybranki beda równiez przysylac im prezenty a takze gotówke. Czesto slyszy sie prosby o pomoc na rózne cele poczawszy od uzupelnienia konta w telefonie przez oplacenie wojska az po leczenie chorej matki. Habibi licza równiez na zaproszenie, które w ich mniemaniu znaczy : zaproszenie, zakup biletu, udostepnienie mieszkania, pokrycie kosztów w Polsce zwiazanych z utrzymaniem i zwiedzaniem tzn full service na koszt ukochanej. Zamozniejszym sa proponowane róznego rodzaju interesy w które musi wlozyc kilka tysiecy $ lub wiecej .. Od czasu wejscia Polski do Unii Europejskiej Polki moga spodziewac sie nie tylko zainteresowania seksualno-finansowego, ale równiez moga spotkac sie z propozycja malzenstwa. Czesto Polska narzeczona jest zapraszana do domu rodzinnego Tunezyjczyka. Oczywiscie rodzina wita ja serdecznie co dodatkowo utwierdza w przekonaniu co do szczerosci ukochanego. Zdarzaja sie przypadki kiedy Tunezyjczyk ma juz Tunezyjska narzeczona, która udaje siostre lub kuzynke i sama wrecz namawia do poslubienia bogatej europejki, aby ich sytuacja materialna sie poprawila. W normalnych relacjach Arab-Arabka to mezczyzna stara sie zaskarbic sobie rodzine przyszlej zony a nie ona jego rodzine wizytami. W wielu regionach Tunezji mezczyzna wrecza narzeczonej prezenty np zlote lub srebrne bransolety. Decydujac sie na slub warto pamietac o kilku rzeczach. Chociaz Tunezja sprawia wrazenie nowoczesnej jest to jednak kraj arabski. Przywiezione z Polski przedmioty staja sie wlasnoscia narzeczonego / meza. Nalezy byc swiadomym, ze wszystkie sprzety i nieruchomosci zostana zapisane na tunezyjskiego narzeczonego. W przypadku zerwania narzeczenstwa staja sie one nieodwracalnie jego wlasnoscia. Prawo do posiadania nieruchomosci i ziemi maja jedynie obywatele tunezyjscy. Dzieci nie moga wyznawac innej religii niz Islam. Nie jest mozliwe umieszczenie klauzuli w kontrakcie malzenskim przyzwalajacej na wyznawanie dzieciom innej religii. Jest to regulowane przez prawo zwiazane z porzadkiem publicznym. Niepelnoletnie dzieci nie moga wyjechac z kraju bez zgody ojca, nawet jesli posiadaja podwójne obywatelstwo. Wedlug prawa tunezyjskiego zgodnie z artykulem 23 kodeksu stanu cywilnego matka moze razem z niepelnoletnim dzieckiem wyjechac z Tunezji. Wydaje sie jednak, ze straz graniczna nie uznala tej zmiany (z 1993 roku) i nadal wymaga pisemnej zgody ojca na wyjazd nieletnich dzieci. Malzenstwo przewaznie konczy sie po kilku latach czyli po zdobyciu stalego pobytu w Europie a mezczyzna znajduje sobie duzo mlodsza od siebie kobiete ze swojego kraju. Przykladowy wpis znaleziony na jednym z forum zatytulowany "rozwód z Tunezyjczykiem" : "..maz bez skrupulów wyjezdza do Tunezji. Opuszcza mnie. Zostawia mnie z kredytami, które byly potrzebne na wyjazdy do Tunezji na wakacje i prezenty dla jego 10-rga rodzenstwa i ich dzieci. Z tego co wiem maz wyjechal z Tunezji po 3 tygodniach pobytu u rodziny i wyjechal do Francji, gdzie najprawdopodobniej przebywa do dzisiaj" I kolejny fragment : "ozenil sie z checi wydostania sie z Tunezji. bylam jego wiza i karta pobytu a Polska krajem przejsciowym na zachód Europy..." Czy w takim razie nie ma zadnej szansy na szczesliwy zwiazek z Tunezyjczykiem ? Na pewno szansa istnieje. Minimalna. Pod warunkiem, ze ludzie sa na podobnym poziomie intelektualnym i finansowym a znajomosc nie rozpoczela sie "wakacyjnym romansem". Na temat "habibi" z wakacji powstal bardzo fajny film "DARLING I LOWE JU". Co prawda akcja dzieje sie w Egipcie, ale zachowania naiwnych kobiet i ich cwanych adoratorów sa dokladnie te same. Warto zwrócic uwage szczególnie na wypowiedzi Panów z Egiptu gdzie sami przyznaja, ze takie zwiazki nic dla nich nie znacza. http://www.wykop.pl/ramka/1137581/upili-mnie- dali-mi-prochy-uprawiali-ze-mna-seks/ pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/ponjv4u9bhs youtu.be/6jnhAR3DMHA youtu.be/9O1F8EHSTQM youtu.be/RpyLtHeKxrE youtu.be/Surdizmf_dw hehe youtu.be/XjjxNxep9QQ Gdy widze [gdy widze] jak ida po ulicy, http://youtu.be/qzkOJ-EtQoM Najchetniej wydlubywalbym ich patykiem z chlodnicy, Apetyt wilczy, mój instynkt nie milczy, Niose prawde, wie o tym kazdy sukinsyn religiapokoju.blox.pl/html euroislam.pl youtu.be/pZp2A2Gy0aI Ofiary islamskich zbrodni honorowych na Zachodzie 18+ atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shru gs/2009/03/honor-killing-islams-gruesome-gallery.html polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. Sokol exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym Pih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
Widzę że topic raz zwalnia raz przyspiesza.Jedne Polki Odchodzą Drugie Przychodzą.Dla tych które odeszły R.I.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
Do MIKI:Istambul jest niedaleko ,fruuuuu samolotem i juz jestes na miejscu.Tam zyja tez polacy i jest dzielnica Polonez.Ja moglabym tam mieszkac.Jaka to roznica gdzie umrzec ?Chcialam wam powiedziec ze Turcy na poczatku bardzo slodza ,szybko powiedza :Kocham cie,snilas mi sie dzisiaj w nocy,nie moge zyc bez ciebie itd.A potem jak rozkochaja dziewczyne w sobie to on bedzie dzwonil co 12 dni.Ale nie dzwoncie pierwsze !MIKA ;jesli sama sie utrzymujesz ,bo pieniadze daja wolnosc ,mozesz zaryzykowac ale ani na chwile nie mozesz zwatpic ze sie nie uda.To wtedy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie jesteście wszystkie dziołchy i zakompleksieni faceci! Tyle Wam powiem. Wrzucacie wszystkich do jednego worka, pytam dlaczego?? Z zazdrości, z poczucia niższości????? To, że niektóre łatwe panienki się przejechały na obcokrajowcach, zaczynając znajomość od wielkiej miłości z hotelowym boyem, to od razu nie znaczy, że wszyscy faceci z Turcji są tacy sami!!!! Ci ludzie też mają swoje uczucia, pragną spotkać tą jedyną, chcą założyć rodzinę... A to, że są muzułmanami to w niczym nie przeszkadza. Brednią jest, że religia zakazuje mieszanych związków! Po to Pan Bóg stworzył różne rasy i narodowości, aby ludzie mogli się "pomieszać"... Czy Waszym zdaniem na prawdę każdemu Turkowi zależy na obywatelstwie i pieniądzach? Jeśli tak, to gratuluję inteligencji... A wiem z autopsji, że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magdalenakarpinska Zgadzam sie z Toba nie wolno ludzi oceniac po kolorze skory tak jak napisalam Ci ludzie tez maja swoje uczucia w Polsce tez roi sie od facetow ktorzy szukaja sponsorek ? Moj znajomy z Turcji pracuje ma swoje studio Tatoo , nawet nie wiem czy chcialby mieszkac w Polsce , a co po niektorzy odrazu uwazaja ze jestesmy dla nich viza i latwa zdobycza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
do renata800 - o co chodzi z tym kolorem skóry? Turcy tak jak europejczycy są reprezentantami rasy białej, więc akurat w tym się z nimi nie różnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek wędrował do różnych części świata, gdzie musiał się przystosować do zastanych tam warunków klimatycznych. Rasy ludzkie są więc wynikiem możliwie jak najlepszej adaptacji do odmiennych warunków. Kolor skóry zależny jest od ilości zawartej w niej melatoniny - hormonu aminokwasowego, powodującego zmianę stanu skupienia melaniny (czarnego pigmentu) w melanocytach (komórkach barwnikowych) skóry i tworzenia się jej skupisk. Liczba melanocytów we wszystkich rasach właściwie się nie różni, jedynie ich rozmieszczenie jest charakterystyczne dla każdej z ras. W warunkach częstego operowania silnych promieni słonecznych, najkorzystniejsze są ścisłe skupiska tych komórek, dzięki którym pochłaniane są promienie ultrafioletowe - taką adoptacją do środowiska wykazuje się rasa czarna (rys 1). Promienie słoneczne są niezbędne organizmowi, więc jeśli jest ich niewiele należy je jak najlepiej wykorzystać, w czym ułatwia biała skóra, która przepuszcza promieniowanie UV potrzebne do produkcji witaminy D, regulującej gospodarkę wapniową i fosforową organizmu. Organizmy ludzi żyjących w danych strefach klimatycznych musiały się przystosować do panujących tam warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wojewudzki nie wiedział
Akcja filmu, opartego na prawdziwych wydarzeniach sprzed dwóch dekad, ma miejsce w małej irańskiej wiosce. Jest to historia kobiety fałszywie oskarżonej o cudzołóstwo przez własnego męża, którego intrygi doprowadzają do jej ukamienowania przez tłum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESTY W STYLU "NIECH ISLAM ZALEJE POLSKĘ " SĄ NIEGRZECZNE.DUŻO POLSKIEJ KRWI SIĘ ULAŁO ZA NASZ PIĘKNY KRAJ.A WY NAJCHĘTNIEJ ZROBILIBYŚCIE W NIM ŚMIETNIK.BO TO NIE WY MUSICIE O NIEGO WALCZYĆ W RAZIE CZEGO.WIĘC NIE UWAŻAM ŻEBY W JAKICHKOLWIEK OKOLICZNOŚCIACH MAMY ZA WAS KARKU NADSTAWIAĆ.NIE JESTEŚCIE TEGO WARTE.NIE MÓWIĘ TU O WSZYSTKICH POLSKICH KOBIETACH ALE O TYCH KTÓRE SĄ ZA ISLAMEM W POLSCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo z Polski do Turcji nie latają tanie linie. Przynajmniej ja nie spotkałam się z taka opcja. Nigdzie w Stambule nie znalazłam info nt lotów do Innych miast z wyjątkiem Warszawy. Może popatrz na loty z Polski do innych tureckich miast. Kiedyś lecialam do Stambulu z przesiadka w Monachium i bilet nie był wcale tęskni drogi. Placilam coś koło 850 zl. Była to linia Lufthansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa zapomnialabym Jak wykupisz wycieczkę to w cenie masz juz przelot. I to wtedy są jakieś tanie linie typu Sky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój związek się sypie :/ już nie jest tak jak wcześniej, ciągle jakieś pretensje. to wszystko moja wina mój chłopak twierdzi że się go w ogole nie słucham zawsze on musi o wszystkim decydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela Jak to on musi o wszystkim decydować O czym np.? Nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosłownie o wszystkim... np Bylismy razem na spacerze i on chcial isc w jedno miejsce a ja powiedzialam że tam nie pojde, zdenerwował się na mnie i popchnął mnie, jest tych sytuacji mnóstwo, on mi powiedział że kobieta musi się słuchać mężczyzny bo to taka tradycja, ale poza tym jest bardzo dobry dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie mam słów Przykro mi ale ja bym z takim człowiekiem nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko moja wina, on ma rację. dziś mam takiego dola, wszystko mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela nie moze obwiniac siebie i utwierdzac sie ze to jest tylko Twoja winna i zrzucac na to ze masz gorszy dzien.... My kobiety tez mamy prawo miec swoje racje i prawo do wlasnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Nela teraz to się wkurzylam Jak to twoja wina? Czy ty widzisz co za głupstwa wypisujesz? Nikt ale dosłownie nikt i nigdy nie ma prawa cię popchnac, szarpnac, uderzyć czy obrażać. Dla takiego zachowania nie ma usprawiedliwienia i to bez względu na wyznanie, kolor skory czy narodowość!!!!! Jestem w związku z muzulmaninem 4 lata i nigdy ale przenigdy nie dotknął mnie on choćby jednym palcem. Niejednokrotnie robiłam rożne rzeczy w nerwach i nigdy nie zostałam tknieta. Nigdy nie został na mnie podniesiony głos. Nie mówię ze się nie spieralismy o coś ale zawsze wymiana zdań była na poziomie, kulturalna i z wzajemnym szacunkiem. 4 lata to nie pare miesięcy. Przez taki czas można się wystarczająco poznać. Jeżeli twój facet mówi ci ze taka jest tradycja to wiedz ze on taki model życia będzie miał juz zakodowany zawsze. Twój wybór czy się na to zgodzisz i będziesz poniewierana całe życie czy przerwiesz tą chorą relacje bo do zdrowych to ona z pewnością nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co wicieli z kuby wojewudz
i nie pokazali w tvn wywiad z Pawłem kukiz według wyborczej śpiewa faszystowskie piosenki http://www.wykop.pl/link/1260731/pawel-kukiz-zamyka-usta-wojewodzkiemu/ To oni nazwali mnie "sprzymierzeńcem spadkobierców polskich faszystów", bo poparłem Marsz 11 listopada. Poparłem i będę popierał, gdyż uważam, że postać Romana Dmowskiego w kwestii odzyskania przez Polskę niepodległości jest równie ważna jak Józef Piłsudski i Ignacy Paderewski. Opatrzność czuwała nad Polską, bo zaistniały w jednym czasie obok siebie trzy osoby, bez których odzyskanie niepodległości nie byłoby możliwe. Piłsudski był żołnierzem i wywalczył niepodległość zbrojnie, Dmowski był politykiem i przygotował grunt do negocjacji na konferencji paryskiej Paderewskiemu, który jako światowej sławy pianista spełnił funkcję dzisiejszego PR-owca. W moim domu np. obok siebie stoją dzieła Piłsudskiego i Dmowskiego. reszta wywiadu http://natemat.pl/26625,pawel-kukiz-gazeta-wyborcza-przyprawila-mi-gebe-homofoba-faszysty-i-psychopaty-wywiad sory za zmiane tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
Mam takie pytanie skoro dla muzułmanina żona może być katoliczką więc dlaczego ich dzieci nie mogą być wychowywane w wierze chrześcijańskiej chcą czy nie chcą muszą wyznawać islam.Coś mi się wydaję że pogonią ich niedługą z Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghg
Cały islam to kupa gówna -nie ma gorszej nienawistnej religii. Za wizerunek mahometa gotowi są zabic (atak na ambasade usa) A chuj w waszego mahometa i w was muslimy. Panno Nella88 - muzułmanina nie zmienisz - masz mu byc niewolnikiem , masz sie go sluchac i daj Boże zeby na szturchańcach sie skonczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARMATA
Ja mam z kolei pytanie innego typu. Otóż podoba mi sie pewna dziewczyna, mianowicie Turczynka i chciałem zapytać jakie szanse ma Polak na związanie się z tego typu kobietą. Polak + Turczynka to podobno niezywkle rzadkie, aczkolwiek słyszałem od znajomych o bodaj 2 takich przypadkach. Dziewczyna mieszka w Istambule, ubiera sie nowoczesnie i wydaje sie ambitna i wykształcona taka nowoczesna w formie (konferencje naukowe, w tym jezykowe,taka poliglotka z niej) poza tym jest ładna i ma taką jasną raczej cerę mimo rys tureckich (takie troche skosne oczka, ale słodziutkie) - ogolnie wyglada bardzo europejsko, podobnie jej rodzina itd. (np. jej bracia cioteczni graja w gry pokroju Diablo czy słuchają ostrej muzyki metalowej itd.) Pytanie czy warto próbować, czy chciałaby Polaka, w ogole zainteresowała się facetem z tej części Europy Z tym mam kłopot, nie wiem czy warto angażować się w takie coś ze względu na potencjalne odrzucenie z samego wzgledu bycia nie Turkiem tylko Europejczykiem i to jeszcze nie z bogatego Zachodu tylko z tej biednej Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za porady ;) za kilka dni będę się z nim widziec więc sobie wyjaśnimy ta sytuację, ale tak jak pisałam to była tylko taka jedną sytuacja że mnie dotknal zawsze jest super, robi dla mnie dosłownie wszystko aż mi glupio... za jakiś czas chcemy razem zamieszkać, wtedy Zobacze jak będzie to wszystko wygladac, jeśli będzie aż tak źle będę uciekać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby było śmiesznie on widzial to forum ale nie wie o co chodzi, nie zna dobrze polskiego pytał tylko o nick bebeim, akm ... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@SARMATA Muzulmanka może być tylko z muzułmaninem wg Koranu, ale jeżeli jej rodzina nie robi problemu to dobrze :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
muzułmanka może być tylko z muzułmaninem ale za to muzułmanie mogą ruchać katoliczki my ich nie możemy ale oni nasze tak a ja chcę żeby Polki były tylko dla nas ja bym tak powiedział Turkowi że na swoje nie pozwalacie a Polki dymacie pewnie by się Koranem zasłaniał że religia zabrania i takie tam pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×