Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość jjksad
Sorry, ale Linki nigdy nie przedstawiała tu rzetelnej wiedzy, każde jej zdanie pałało nienawiścią i podżegało do nienawiści. Jest różnica między ostrzeganiem kogoś, a jawnym rasizmem, agresją i wyzwiskami. Linki obrażała całe forum, używała wyzwisk, nie była w stanie przyjąć zdania drugiej osoby. Miło, że speniała i teraz trzęsie gaciami ze strachu:D Może w końcu forum przyjmie formę wymiany doświadczeń dziewczyn będących w związkach z Turkami, a nie wypocin użytkowniczek, które Turka widziały tylko na zdjęciu, a swoją wiedzę czerpią z youtube.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..prosiaczki mają tylko swój
mały rozumek. Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race ród, rasa, grupa spokrewnionych) zespół poglądów głoszących tezę o nierówności ludzi, a wynikająca z nich ideologia przyjmuje wyższość jednych ras nad innymi. Przetrwanie tych "wyższych" ras staje się wartością nadrzędną i z racji swej wyższości dążą do dominowania nad rasami "niższymi". Rasizm opiera się na przekonaniu, że różnice w wyglądzie ludzi niosą za sobą niezbywalne różnice osobowościowe i intelektualne . ..przedkładam tę definicję rasizmu do zaznajomienia się albowiem dostrzegłem kompletne jego niezrozumienie i posługiwanie się przez dyskutantki potocznymi frazesami. ..Linki był była w zgodzie z definicją powyższą i poniższą.. --termin "dyskryminacja rasowa" oznacza rozróżnianie, wykluczanie, restrykcje lub preferencje na podstawie rasy, koloru, urodzenia, albo narodowego lub etnicznego pochodzenia, które maja na celu lub powodują niweczenie, umniejszanie uznania, cieszenia się z lub wykonywania, na równych zasadach, praw ludzkich i podstawowych wolności w polityce, ekonomii, w sferze socjalnej, kulturalnej, lub jakiejkolwiek innej dziedzinie życia publicznego. ...bowiem to czego dotyczy polemika jest problematyką azjatycko.bizantyjsko.arabo-afrykańskiej mentalności tureckich mężczyzn w swych gynofobicznych zachowaniach które wynieśli w wyniku wychowania -czytaj tresury ---swych toksycznych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyzej
poczytaj wszystkie wypowiedzi Linki i dopiero na zasadzie kopiuj wklej się wypowiadaj. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..prosiaczki mają tylko swój
mały rozumek. ..do dyskusji potrzebny jest PARTNER - ignorantkom należy stosować łopatologię...zwłaszcza wtórnym analfabetkom... ...nierozumiejącej wyjaśniam...... Definicję robię kopiuj wklej bowiem jest gotowa i obowiązująca , więc nie będę jej tworzył..należy przytoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyzej
tak tak prosiaczku czy raczej świnio co ci z kopyta jedzie , a swoje tłumaczenia co najwyżej możesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyzej
pomyśl a później pisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwarf
No Linki speniała:D jej posty niczego nie wnosiły, były oparte na informacjach z internetu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś mi
wytłumaczy czemu ta jej walka z wiatrakami miała slużyć ? Czy była skrzywdzona ,zraniona że tak walczyła . Widzę ze Linki juz sie nie wypowiada ,a nie chce mi sie wertować tego wszystkiego . Czy chciała po prostu przestrzec przed zwiazkiem z muzułmaninem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczem
Raczej was przed wami samymi w iluzjach długo i szczęśliwie ,taki atrakcyjny...itd ..bo taki ładny i przystojny..przed nie pojmowaniem co to jest przepaść kulturowa i td......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjksad
Gdyby chciała tylko przestrzec, to nie używałaby wulgarnego języka, nie sugerowała innym, że są głupi, nie obrażałaby innych. Czym innym jest opieranie swojej wiedzy na doświadczeniach i powoływanie się na rzetelne źródła, a czym innym upieranie się na zasadzie "nie bo nie", czerpanie wiedzy tylko z internetu i przede wszystkim przesiadywanie na kafe non stop. To już naprawdę w pewnym momencie zaczęło być dziwne, bo jaki dorosły człowiek ma w swoim życiu tyle czasu, żeby po kilka godzin siedzieć na kafeterii, przeszukiwać stare posty, cytować je, ciągle szperać w necie na temat Turków i zasypywać kafe przykładami. Zapracowanym ludziom by się nie chciało tego robic, szkoda by im było na to czasu. Myślę, że ona musi być bardzo zgorzkniała i pewnie samotna, w dodatku ma manię udowadniania innym za wszelką cenę. A czemu jej walka miała służyć? Do tej pory nie wiem. Jak ktoś będzie chciał być z Turkiem, to i tak będzie i Linki tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do powyżej
Gdy robisz to co lubisz nie potrzebujesz pracować.....więc pracuj..pracuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
"Czym innym jest opieranie swojej wiedzy na doświadczeniach i powoływanie się na rzetelne źródła, a czym innym upieranie się na zasadzie "nie bo nie", czerpanie wiedzy tylko z internetu i przede wszystkim przesiadywanie na kafe non stop. " Hmmm to są moje zdania z poprzednich postów, poddane lekkiej modyfikacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam więcej się tu nie udzielać i tyle. To moja decyzja. Proszę nie obwiniać o to Pana Marcina o nicku Gandal(F). Skontaktowałam się z Panem mailowo od razu na drugi dzień i sprawę sobie wyjaśniliśmy. Odchodzę ponieważ mogłam przy okazji przeanalizować ilość obelg, kłamstw i innych wstrętnych słów skierowanych do mnie i pod moim adresem (co jak widzę nadal ma miejsce) oraz je podsumować. Nie sądziłam że jest tego aż tyle i to tylko skierowanych w moim kierunku! Mało tego są to obelgi za teksty innych osób bo inni myślą że to ja. Wpisy lololokio były kulminacją chamstwa w najwyższej skali skierowaną w moją stronę. Dlatego nie mam zamiaru dalej wystawiać się na coś takiego (po co mi to?) I dlatego poprosiłam moderatorów o usunięcie wszystkich moich postów bez wyjątku. Dlatego i Was proszę. Skończcie już o mnie pisać bo tylko prowokujecie dalsze wyzywanie mnie. Skupcie się na sobie. A ja już i tak tego nie czytam. Więc to niczemu nie służy. ­­­ Dziękuję wszystkim z którymi mogłam normalnie porozmawiać bo tacy mimo wszystko byli i przepraszam jeżeli kogoś w tej "dziwnej dyskusji" uraziłam nie to było moim celem. ­­­ Pozdrawiam Was, trzymajcie się :) ­­­ PS: Lidka jak chcesz możemy popisać mailowo (choć nie wiem co jeszcze mogłabym Ci napisać). Tylko nie dawaj tu swojego głównego maila a tylko jakiś chwilowy, przejściowy. Do reszty: Bez obaw. Już tu więcej nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda. Za pare lat te, co Cie atakowaly beda o rady prosic jak sie rozwiesc w trybie natychmiastowym, znam to z mojej praktyki kilunastoletniej. To groch o sciane, masz racje, sa przeciwko rodzicom, znajomym pojda i tak jak cma do ognia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
Naprawdę szkoda...namawiał nie będę ...aleee..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
..a swoją drogą - Linki - po raz drugi opuścić Kamieniec Podolski...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna:):
fan anitki "Za pare lat te, co Cie atakowaly beda o rady prosic jak sie rozwiesc w trybie natychmiastowym, znam to z mojej praktyki kilunastoletniej." WTF ??:D To jaką ty posiadasz tajemną wiedzę o Turkach, którą byś tu się podzielił? :D Ze swojej praktyki kilkunastoletniej, ma się rozumieć:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..prosiaczki mają tylko swój
Anno - czy turecka wielkanoc już gotowa? Do kuchni marsz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna:):
Tyle, że mój narzeczony do Polak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..prosiaczki mają tylko swój
...czyli jesteś szczególnie predystynowana do wypowiadania opinii w temacie ,,islamskim,,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna:):
Ano jestem, bo siostra ma męża Turka- 11 lat razem szczęśliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna:):
..prosiaczki mają tylko swój VEL Ten od Sobieskiego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..prosiaczki mają tylko swój
...jaka przenikliwość....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze gada polać mu
a tacy ile masz lat dziecko ? stawiam ze 15 i wlasnie cnote stracilas z ciapkiem. Z dziecmi o zyciu plciowym nie rozmawiam, mozemy pogadac o lalkach Barbie . EOT. :D też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
jakim trzeba być pojebem żeby wiązać się z brudnym turasem, a później płacz bo mąż tyran robi z was szmatę do podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ops .
Polska jest bardzo tolerancyjnym krajem, ponadto ma bardzo naiwne obywatelki, a ludzie "kolorowi" lubią to wykorzystywać. mają z tego wiele korzyści, typu stały pobyt, mogą sprowadzać do nas swoją familię, dostają dofinansowania z unii i mogą rozkręcać te swoje kebaby, no i jednocześnie prowadzą ważną misję: nawracają niewiernych, bo naiwne europejki ochoczo dla nich zmieniają swoją wiarę, a ich potomstwo również będzie wyznawać islam. źle się dzieje, wykształcone kobiety z zachodu już nie reagują na zaczepki czarnych, niestety kobiety z europy środkowej i wschodniej jeszcze wiele muszą się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. mężczyzna, którego ja poznałam- posiada obywatelstwo Unii Europejskiej, jest lekarzem i ma jasną skóre, tylko bardzo ciemną oprawę oczu. Nie jest Turkiem, ale jest Muzułmaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty nie powiesz?
A jaką ma oprawę obramowania otworu fekalnego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka
oni jak psy wszystkie czarne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor wahl
Jestescie tylko kobietami i macie dostosować się do woli męża. Kobiety wszystkich ras trzymAjcie się z dała od tego bydła. Rasizm tu ma zastosowanie.Po roku będziecie miały status tylko nieco wyższy niż koza. Ratujcie się puli nie jest za późno. Są oczywiście wyjątki ale bardzo nie liczne. Nie chce siać tu nienawiści rasowej ale ich kultura umiejscawia was w oborze z byłem i trzodą . Mieszkam z tym molochów lenin i brudasow już ponad 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×