Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Gandal(F)
Proszę Pani nie mam zamiaru się z Panią szarpać ani przekrzykiwać na forum internetowym. Faktem jest, że szkaluje Pani Muzułmanów i propaguje Pani obraźliwe, niezgodne z prawdą treści. Nie tylko Pani ale również inne osoby pod pseudonimami "fan anitki", "white woman" "polki" "turas z hamburgera hamburg heh" "lololokio:i wiele innych osób- co łatwo zweryfikować po adresie IP. Na tym forum można się spotkać z prześladowaniem, celowym nękaniem, wywoływaniem negatywnych emocji u osób o innym wyznaniu, lub poglądach kulturowych. Co więcej publikuje Pani oraz inne osoby- treści nielegalne, czyli materiały które nie są zabraniane przez prawo karne, jednak ich publikacja może wywołać szkody w zakresie dóbr osobistych. Pani oraz inne osoby publicznie znieważają grupę ludności z powodu jej przynależności narodowej oraz wyznaniowej - co jest wedle polskiego prawa propagowaniem rasizmu i ksenofobii. Rozpowszechniana jest tutaj dyskryminacja oraz wrogość wobec mniejszości oraz osób wywodzących się ze społeczności imigrantów. Wszelkie naruszenie prawa polskiego zostanie zgłoszone do administratora forum oraz do odpowiednich organów i do Fundacji Praw Człowieka - współpracuję z Agencją Praw Podstawowych. Nie jesteście tutaj, wbrew temu co większość osób myśl- anonimowi Jest wolność słowa- możecie Państwo krytykować i dyskutować ale proszę robić to w kulturalny i cywilizowany sposób, nie naruszając czyjej wolności i nie szkalując określonych grup ludności. Nie będę więcej odpowiadał na posty. Bardzo Proszę o kontakt mailowy marcin.turn@gmail.com, wszystkich chcących zgłosić skargę lub zażalenie, ponieważ chcę zgłosić sprawę do odpowiednich organów. Marcin Tarociński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody bosforu
Gratuluje byc moze Pan zrobi porzadek na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałaś imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i jego nick. A na końcu wyraziłaś nadzieje na pobicie go. Także moja droga dałaś na niego namiar i zamiar. A teraz nadal mnie wyzywasz. Nie, nie mam w gaciach pełno bo nie dam sobie przypisać rzeczy których nie pisałam tylko dlatego że w kółko podżegacie innych że to ja tu pisze pod różnymi nickami. :) IP można sprawdzić także... Nie wyzywałam i nie obrażałam. Niech ściga całe forum. Ja tez znam swoje prawa i wolność słowa jest jednym z nich. Ostrzeganie że mieszane związki nie wychodzą bo jest zbyt duża różnica kulturowa nie jest niczym złym. A nigdzie nie namawiałam do tego żeby szykanować muzułmanów. Wręcz przeciwnie pisałam że sami są prześladowani przez swoich w ich krajach co by pan wiedział gdyby w kółko takie osoby jak ty nie wmawiały innym jaką ja tu sieje nienawiść. Także moja droga... Możesz mnie straszyć ale ja tu rasistowskich treści nie wygłaszam. W przeciwieństwie do ciebie, która jawnie nazwała Polaków zarazą, zresztą wy mnie wyzywacie w każdym poście także. Albo piszecie piękne epopeje jaka to ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
pANIE GANDALF SRATATATA I WODY ŚCIEKU ZWANE BOSFOREM..? ..PYTANIE :CZY 53 LETNI MAHOMET WYBZYKAŁ 9 LETNIA AISZĘ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Na tym forum można się spotkać z prześladowaniem, celowym nękaniem, wywoływaniem negatywnych emocji u osób o innym wyznaniu, lub poglądach kulturowych. Panie Marcinie proszę zatem również dopisać takie osoby jak Simit, wody bosfortu i wiele innych. Bo są to osoby które regularnie naruszają moją jak i innych godność osobistą, rozpowszechniają nieprawdę co do naszej wiary i my tez czujemy się obrażeni. Proszę nie stosować podwójnej moralności. Mam nadzieję że zrobi Pan to rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy myslacy czlowiek wie ze istnieje cos takiego jak facebook czy twiter i nie jest niczym trudnym wpisac slowo " wertyp". Nazwisko i imie samo sie wyswietla Pomysl troche:-) Idz spac bo gadasz jak potluczona Nudzi mnie juz ta gadka z toba Jezeli dla ciebie stwierdzenie -" mam nadzieje ze ktos kiedys spotka sie z trepem live i zobaczymy czy bedzie taki mocny w gebie " - jest oznaka tego ze zycze mu zeby go ktos pobil TO NIE MAM WIECEJ PYTAN nie wiesz co piszesz Nie wiesz co mowisz Nie potrafisz czytac miedzy wierszami Idz do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
.. STANIEMY OKO W OKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz do mnie Nie zwracaj sie do mojej osoby Nie chce mi sie z toba gadac Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
cytuję.. Jestem rasistą. To znaczy uznaję pojęcie rasy jako jednego z kryteriów podziału ludzkości. Tak jak i uznaje je 75% polskich antropologów. Ci amerykańscy są bardziej bojaźliwi i 56% nie chciało udzielić odpowiedzi na pytanie, czy uznają ten niepoprawny politycznie podział. I tak rasy różnią się między sobą zarówno predyspozycjami fizycznymi jak i intelektualnymi. Wiem, że to nieładnie tak mówić, ale takie są fakty... Niestety coś za coś. Czarni Afrykanie są ponadprzeciętnie wytrzymali, ustępują jednak inteligencją. Wiem, że to „rasistowskie, ale jak już mówiłem takie są fakty. Badania przeprowadzane w USA wykazały następujące wyniki średniego ilorazu inteligencji. Afroamerykanie 85, Latynosi 89, biali 103, Amerykanie azjatyckiego pochodzenia 106, Żydzi 113. I trzeba przyznać, że to są bardzo zróżnicowane wyniki. Żeby to unaocznić odwołajmy się do przykładu. W społeczeństwie, w którym skala IQ byłaby dostosowana do Żydów, blisko połowa Afroamerykanów zostałaby zdiagnozowana jako „intelektualnie upośledzeni(!), ponieważ dwa odchylenia standardowe od średniej populacyjnej, czyli 30 punktów IQ, już do takiej diagnozy predysponują..... ...arabóf i impokrewnych tu nie ma....nie zmieścili się...na trupie można osiągnąć 50? małpa 60....cieniutko...oj cieniutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokornialas jak baranek Nie ta sama linki A pan Marcin gwarantuje ci ze przeczyta wszystkie moje posty i sam zdecyduje czy obrazam ludzi ze wzgledu na ich wyznanie czy kolor skory Jezeli chodzi o kulture wypowiedzi to niestety ale z taka osoba jak ty - nie da sie kulturalnie rozmawiac bo szlag czlowieka trafia jak codziennie czyta jedno i to samo!!! Jak zepsute radio, do znudzenia Muzulmanie to czy tamto Niedobrze sie robi od tych codziennych twoich " nauk". Kazdy jest wolny i ja nie zycze sobie zebys mnie ostrzegala przed zwiazkiem z muzulmaninem Mam 30 lat i sama decyduje o sobie i twoje durne posty sa nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeśli podajesz przy tym imię i nazwisko to tak wydźwięk jest jednoznaczny. Poza tym nick wertyp nie wiadomo skąd pochodzi. Ludzie lubią sobie brać rożne nicki np. z filmów lub książek. Jeżeli znalazłaś tego człowieka wyłącznie po nicku to mogłaś jednocześnie oskarżyć niewinną osobę której jedynym przewinieniem jest jej nick. Poza tym nie wiadomo ile osób nosi to samo imię i nazwisko. Mi wyskoczyły co najmniej trzy. I teraz ktoś może znać jakiegoś pana Wojtka i mu "obić gębę" za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze najlepiej zakoncz swoja " misje" i idz tam gdzie temat ciebie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowani tym tematem dobrze wiedza jak wyglada wertyp bo sam publikowal tu swoje zdjecia Wystarczy poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukać a kto tu szuka? Ludzie się nie cofają dalej jak dwie strony. Ja tez nie szukałam na forum jego zdjęć. Za to wpisałam jego imię i nazwisko w wyszukiwarkę i co? I tam mi jacyś Wojtkowie wyskoczyli. I teraz jakiś Wojtek może zostać pobity. Nie mówię że będzie ale może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
cytuję:::::: Gazeta Wyborcza nie tak dawno walczyła w imię równouprawnienia, zarzucając poznańskim klubom i restauracjom, że dyskryminują Cyganów. Grzech polegał na selekcji i nie wpuszczaniu tych ostatnich do lokali. Restauracje broniły się tym, że akurat ta grupa przychodzi całymi rodzinami, bawi się bardzo głośno i nie zachowuje czystości, co z kolej zraża innych gości. Choć to niepoprawne politycznie, to jak najbardziej rozumiem te lokale. Lubię czasem poczytać książkę siedząc w kawiarni. Niestety przyjście takiej grupy oznacza, że moja lektura dobiega końca, bo próba skupienia się na tekście w towarzystwie kilku wrzeszczących na siebie ludzi nie sprawia mi przyjemności. A Cyganie tak właśnie lubią dyskutować, czym zawstydziliby niejednego pijanego Włocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz czytać nikt ci nie każe a już tym bardziej ja. Wielokrotnie podkreślałam że nie musi tego nikt czytać jak nie chce. Ja przestałam czytać Therona bo w każdym poście mnie obrażał. A jeżeli twoje chamstwo ma być usprawiedliwieniem bo ja tu sobie piszę no to wybacz. A zarazą, czy nawiedzoną katoliczką, czy głupim trepem, albo że się mijam z rozumem tez czuje się obrażona. Na każdej stronie ty wraz z innymi mnie obrażacie. NA KAŻDEJ! I nie tylko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandal(F)
www.religiapokoju.blox.pl/ www.euroislam.pl/ Paki skrót nabyte obrazliwe konotacje w 1960 roku, kiedy uzywany przez brytyjskich tabloidów w odniesieniu do przedmiotów bylych panstw kolonii w sposób uwlaczajacy i rasistowskich. W nowoczesnej brytyjskiej uzytkowania "Paki" jest zazwyczaj uzywane w uwlaczajacy sposób jak etykiety dla wszystkich z Azji Poludniowej, w tym Indian, Afganczyków i Bangladeszu. W mniejszym stopniu, okreslenie zostalo zastosowane jako rasowe slur wobec Arabów i innych bliskowschodnich wygladajacych grup, które moga przypominac Poludniowej Azji. Podczas emigrantów wielu latach 60 byly równiez nazwany jako "czarny" do dalszego segregrate je od bialej spolecznosci. Niektórzy twierdza, ze taki podzial nadal istnieje w czesciach Anglii. W ostatnich czasach nastapila tendencja przez drugiego i trzeciego pokolenia brytyjskich Pakistanczyków odzyskac slowo, tak, ze moze on byc stosowany w mlodej brytyjskiej spolecznosci pakistanskiej, ale nie przez osoby z zewnatrz, w tym Indian i Bangladeszu. ciapaty (obrazliwie) {m.} Paki (offensive) {rzecz.} http://pokazywarka.pl/g5blci/ http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on Turek, ja Polaka
Chrześcijanie w krajach muzułmańskich nie mogą zajmować kluczowych stanowisk w administracji państwowej czy na uniwersytetach. ­ Coraz częściej dochodzi do porwań młodych chrześcijanek: ­ Są przez miesiąc gwałcone, podawane im są narkotyki po to, by przed kamerą oświadczyły, że dobrowolnie przechodzą na islam. Ten proceder jest finansowany przez radykalne ugrupowania islamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandal(F)
Mi tam religigja czy ta,czy tamta zwisa,bo tam jestem ateista,ale jesli mam wybierac to katolstwo...sami zobaczcie fotki szkaradnych polczyn.ich ip juz zostaly przeslane do mnie.i mam je w dupie http://pokazywarka.pl/g5blci/ www.religiapokoju.blox.pl www.euroislam.pl/ Paki skrót nabyte obrazliwe konotacje w 1960 roku, kiedy uzywany przez brytyjskich tabloidów w odniesieniu do przedmiotów bylych panstw kolonii w sposób uwlaczajacy i rasistowskich. W nowoczesnej brytyjskiej uzytkowania "Paki" jest zazwyczaj uzywane w uwlaczajacy sposób jak etykiety dla wszystkich z Azji Poludniowej, w tym Indian, Afganczyków i Bangladeszu. W mniejszym stopniu, okreslenie zostalo zastosowane jako rasowe slur wobec Arabów i innych bliskowschodnich wygladajacych grup, które moga przypominac Poludniowej Azji. Podczas emigrantów wielu latach 60 byly równiez nazwany jako "czarny" do dalszego segregrate je od bialej spolecznosci. Niektórzy twierdza, ze taki podzial nadal istnieje w czesciach Anglii. W ostatnich czasach nastapila tendencja przez drugiego i trzeciego pokolenia brytyjskich Pakistanczyków odzyskac slowo, tak, ze moze on byc stosowany w mlodej brytyjskiej spolecznosci pakistanskiej, ale nie przez osoby z zewnatrz, w tym Indian i Bangladeszu. ciapaty (obrazliwie) {m.} Paki (offensive) {rzecz.} http://pokazywarka.pl/g5blci/ http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zo na.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i sprawa sądowa będzie
Panie Gandal F a co z danymi przytoczonymi przez merkaba? Nie dają panu do myślenia? Co z seksem z dziećmi (Islam dopuszcza śluby z dziećmi)? Honorowych morderstwach? Zbiorowych gwałtach. Ta sytuacja w Egipcie, kiedy tłum gwałcił dziennikarkę? Nie do pomyślenia w żadnym innym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Linki:
Generalnie nie jestem zwolenniczką pyskówek, stąd nie biorę w nich udziału, a na tym forum emocje wielokrotnie wzięły górę nad treścią merytoryczną. Nasze przepisy są tak skonstruowane, że w przypadku złożenia każdego zawiadomienia o przestępstwie, organy ścigania mają obowiązek podjęcia czynności sprawdzających, ale zasadność zarzutów i skierowanie aktu oskarżenia do Sądu, to już zupełnie inne sprawa.Linki, cytujesz na tym forum Koran, sury, podajesz linki do tematów ogólnie dostępnych w internecie i nie ukrywasz, ze nie lubisz , w mojej ocenie, bo wszystko, jest kwestia interpretacji, muzułmanów, ale to, twoje prawo, tak samo jak inni maja prawo się nimi zachwycać. Ja , Ty, czy wielu innych nie musi. Nie tak dawno byłam świadkiem sytuacji, gdy do jednego z sądów w Polsce chciała wejść muzułmanka-zakryta od stóp do głów. Zatrzymali ją strażnicy na etapie bramek. Była awantura i Pani ta , znająca bardzo dobrze język Polski, groziła strażnikom Fundacją Praw Człowieka, sprawami sądowymi, wyzywała od rasistów, ksenofobów, ludzi pozbawionych tolerancji. Barierki NIE PRZEKROCZYŁA i tak być powinno, kultura i zwyczaje tej kobiety nie mogą stanowić zagrożenia dla bezpieczeństwa mojego, czy innych osób obecnych w tym gmachu. Ludzi tych /strażników/ zbesztano i wyzwano tylko za to, że w swoim kraju, na swoich stanowiskach pracy, wykonywali swoje obowiązki służbowe. Pewnych różnic kulturowych przeskoczyć się nie da i to muzułmanie-goście u nas powinni się do nas dostosować, a nie odwrotnie. Chcę abyś wiedziała, że każdy Sąd, może dlatego jest to instytucja tak bardzo niepopularna, patrzy na całość zgromadzonego materiału dowodowego w sprawie , a nie tylko wyrwane z kontekstu wypowiedzi, to generalnie instytucja, której brak emocji, a sam fakt , że "czyjaś wypowiedź, kogoś uraziła", nie oznacza, że do szło do naruszenia przepisów karnych czy dóbr osobistych w znaczeniu obiektywnym. Co do Pana Marcina, który ma przyjaciół muzułmanów, i poczuł się urażony negatywnymi , co nie oznacza, że niezgodnymi z rzeczywistym stanem rzeczy,opiniami na ich temat, ma oczywiście takie prawo, to dziwi mnie , że nie poczuł się urażony opiniami na temat swoich Rodaków / przynajmniej takiej deklaracji nie złożył/, a więc i siebie samego, bo zakładam, chociażby z brzmienia imienia i nazwiska, ze jest Polakiem, wypowiadanych na tym forum, typu, złodzieje, pijacy, darmozjady, faszyści, przygłupy, najgorsza zaraza, którą nosi ziemia, syf itp. Ja tymi opiniami jako Polka , dumna z przynależności do tego Narodu,czuję się urażona i uważam je za niesprawiedliwe i bardzo krzywdzące, zwłaszcza , że wypowiadają je Polacy i Polki, i z tego powodu pozwoliłam sobie zabrać głos na tym forum - z poważaniem ,E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...jeśli ktoś mówi że ma 30 lat i predestynuje do miana znawcy problematyki islamu,terroryzmu islamskiego,polityki rządów islamskich,prawdziwej natury tego systemu,jego ukrytych i podstępnych zamiarów-rzekomo opierając się o swe doświadczenie obcowania z perspektywy kuchni ,to jest to dla mnie śmieszne .......i tylko tyle....natomiast lewactwo uznaję za chorobę wieku niemowlęcego ... ...nie mniej osoby takie mogą być w swej nieświadomości wykorzystane przez siły nam rdzennym mieszkańcom Europy wrogie a takimi właśnie są. Czerpiąc więc z doświadczenia i historii, należy wyciągać wnioski ucząc się dodatkowo na błędach francuskich ,niemieckich,hiszpańskich....zbrodnią było by dopuścić do powtórki na terenie jeszcze czystym jakim jest nasz kraj...,nie życzę sobie .jestem na swoim podwórku i ja ustalam zasady..multi srulti kulti won...po za tym jakie dobro wysokiej kultury ONI wnoszą..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
mam nadzieję, że turcja nigdy, przenigdy nie wejdzie do UE, te dzikusy nie nadają się do cywilizowanych europejskich krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Linki no to po tobie :D W zamach kary dostaniesz od sadu nakaz wyjscia za muzulmanina i w tenpie ekspresowym urodzenie mi nowych wyznawcow allaha, do tego wiare na "pokojowa" zmienic i wor czarny nalozyc (czytaj - wor pokutny) a jak dalej ci bedzie malo to do afganistanu deportacja, powrot po 50 latach, jak juz nabierzesz rozumu ;) Pozdrawiam serdecznie, ciekawe co ja dostane za kare, slub z Turczynka owlosiona jak malpa ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pamiętnika terrorysty w Polsce Poniedziałek 7:00 Allah Akbar Cały świat się o nas dowie. Dziś zamach na okupantów z Polski. Tym razem na ich ziemi. Cel - Okęcie. Tradycyjnie porwiemy samoloty - cztery. Jeden spadnie od razu, trzy sparaliżyją pozostałe porty lotnicze. Zwycięstwo jest nasze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek 17:00 Cały czas nie możemy znaleźć bagaży. Nici z ataku, na dodatek możemy już stąd nie wyjechać... To nic - jutro atak na Balice - tam musi się udać! Wtorek 7:00 Dziś bracia wyjechali do Balic. Nie mamy bagaży, ale sterroryzujemy obsługę plastikowymi nożami i widelcami. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtorek 18:00 Bracia talibowie wrócili - śmierdząca sprawa: kazano im zapłacić za autostradę, a jak byli przy lotnisku (15 minut później) kazali im zapłacić znowu. Wycofaliśmy się żeby nie budzić podejrzeń. Zresztą podobno i tak w polskich samolotach nie dają sztućców, bo je się tylko kanapki. PS Jutro atakujemy siedzibę polskiego rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×