Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Gandal(F)
Pani "Linko", propaguje Pani na tym forum rasizm i ksenofobię - czego polskie prawo zabrania. Rozsiewa Pani obraźliwe i zniesławiające godność pewnej grupy społecznej pomówienia, co jest karane zgodnie z Art. 212 kk. Przedstawia Pani w fałszywym i skandalicznym świetle określoną grupę ludzi (muzułmanów), co również jest karane zgodnie z Art. 216 kk (zniewaga). Cytuję słowa, które wypowiedziała osoba o pseudonimie Linki: "Taki jest islam. Propaguje pedofilie, zezwala na zoofilie i nakazuje mordowania "ludzi księgi" i cokolwiek pan tu napisze tego nie zmieni" Zniesławienie, zniewaga, obraza uczuć religijnych oraz nękanie są przestępstwami ściganymi przez organy prawa. A Pani naruszyła Art, 212 kk, Art 216kk, Art. 257., Art. 196., oraz naruszyła Pani art. 31 Konstytucji RP. Poniżyła i upokorzyła Pani w ten sposób ogromną liczbę ludzi na świecie, w tym i ja czuje się upokorzony- ponieważ kto lży z moich przyjaciół, sprawia że ja także czuje się zelżony. Jeśli chcę Pani odpowiedzieć, proszę skontaktować się mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandal(F)
Pani "Linko" jeżeli Pani chce, to proszę dołączyć również swoją skargę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne czarnuchy
simit ma problemy z ciążą? hahaha dobrze jej tak, oby nigdy nie urodziła ciapatego bachora. a jak mężuś nie dostanie szybko potomka to ją zostawi, bo według jego religii będzie bezużyteczna jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
...fakty z wojny siedmiodniowej....kompania dobrze wyszkolonego wojska wystarcza by rozpędzić pułk arabów..... ....pluton izraelskich kobiet tez rozpędzał pułk arabów ...dlaczego....? ...zagadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronkaaaaa = Simit
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nasz kudzu na raka
"Taki jest islam. Propaguje pedofilie, zezwala na zoofilie i nakazuje mordowania "ludzi księgi" i cokolwiek pan tu napisze tego nie zmieni" tylko ze to jest prawda o zoofili to nie słyszałem by koran pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
...co robisz w takim razie w piątek na bezwstydnym nieskromnym blużnierczym forum.......allach cię ukarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie propaguję żadnego rasizmu i ksenofobii a jedynie ostrzegam inne kobiety. Tak samo jak nie pisze tu sama więc proszę zacząć od tych co wyzywają w najwyższej skali. Nie życzę sobie aby ktoś przypisywał mi winy innych. Cytat nie wiem skąd jest wyrwany nawet nie wiem czy mój. Tak samo „zezwala na zoofilie nie oznacza że są zoofiliami. Proszę nie manipulować. A pod mój nick wielokrotnie się podszywano dlatego go zaczerniłam także... A jeszcze jedno. Czy dawanie namiarów na osobę trzecią w Internecie i mówienie że życzy mu aby go pobili nie jest już groźbą z danymi namiarami? Ja myślę że pan Wojtek też powinien się tym zainteresować. I śmiesznie brzmi kiedy każe mi pan dołączyć swoją skargę. W jaki niby sposób jak te posty są teraz będą usuwane? Proszę kierować skargę do administratorów forum że pozwalają na cos takiego a nie przypisywać mi całe zło tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem Polką i katoliczką i tez nie życzę sobie aby mnie wyzywano np. od zaraz albo innych moherowych beretów. Od idiotek, kretynek, trepów, Polaków od złodziei i pijaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Nie widzę tu ksenofobii, lecz walkę z antybiałością i z antypolskścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraliśśśśśśśśśś mazgaliśśśśśśś
W Iranie od rewolucji Chomeiniego obniżono wiek legalnego seksu z dziećmi do 9 lat. Oznacza to, że w do niedawna w myśl prawa irańskiego dorośli mężczyźni mogli żenić się z dziewczynkami z 3 klasy podstawówki i uprawiać z nimi seks! W roku 2002 parlament podwyższył minimalny wiek małżeństwa dziewczynek do 13 lat. Jednak swój sprzeciw wyraziła Rada Strażników rewolucji islamskiej mająca prawo weta wobec decyzji parlamentu. Duchowni argumentowali, że podwyższenie minimalnego wieku wydawania dziewczynek za mąż jest SPRZECZNE Z ISLAMEM. W ultra-islamskiej Arabii Saudyjskiej, gdzie prawo religijne jest równoznaczne z prawem świeckim w ogóle nie ma wieku minimalnego dla wydawania dziewczynek za mąż! Prawdziwy raj dla pedofilów. W Sudanie nikomu nawet nie przychodzi do głowy, że seks z 9-letnią dziewczynką jest niemoralny i dozwolony jest jak najbardziej. W końcu jest zgodny z Szariatem. Powszechnie tolerowany jest również seks z chłopcami. Brunei: nie ma wieku minimalnego dla wydawania dziewczynek za mąż. Bangladesz: brak wieku minimalnego. 18 procent dziewcząt wychodzi za mąż poniżej wieku dojrzewania, czyli poniżej 12 roku życia, przy czym 68 procent takich małżeństw jest zawieranych NA CO NAJMNIEJ ROK przed wystąpieniem pierwszej miesiączki. Zamężnych jest czterokrotnie więcej dziewcząt poniżej 17 roku życia niż w sąsiednich (niemuzułmańskich) Indiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Nazywanie kogoś nieustannie "rasistą" czy "ksenofobem" to terroryzm słowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraliśśśśśśśśśś mazgaliśśśśśśś
Jak na takie postępowanie patrzylibyśmy dzisiaj? 53-letni dziad, który dobiera się do 9-letniego dziecka trafiłby na wiele lat do więzienia i nikt nie traktowałby go inaczej niż chorego zboczeńca. A tu proszę: miliard ludzi na całym świecie traktuje go jako ideał człowieka i wzór do naśladowania. ...ciekawe czy płakała....Aisza jak była kopulowana..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty jestes slepa? Czy ja napisalam ze zycze trepowi zeby go pobili? Matkooooo jaka ty pusta jestessss A swoja droga to masz juz w gaciach pelno, co?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze trepie zycze ci aby kiedys ktos faktycznie spotkal sie z toba w realu i wtedy zobobaczymy czy bedziesz taki mocny w gebie :D Slepa kuraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne czarnuchy
simit ma problemy z zajściem w ciążę? hahahaha i bardzo dobrze, oby nigdy nie urodziła ciapatego bachora ani żadnego innego. a jej turas jak niebawem nie doczeka się potomka to wywali ją na zbity pysk, bo w świetle jego religii będzie ona kobietą bezużyteczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie ostrzegaj innych kobiet bo choooj ci do tego co kto robi z kim i ile razy dziennie A tak na marginesie cos sie za bardzo przejelas wojtusiem:D Dziwnie to prawda? Hehehehehehehe pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
....hahahah ha!!!!!!!!! ..Ciekawe jest też to, że zoofilia nie jest zakazana przez Koran, choć Biblia robi to aż kilka razy. Być może dlatego w krajach kultury arabskiej wykształciło się przekonanie, że seks ze zwierzętami przydaje odwagi, powiększa penisa oraz leczy z chorób wenerycznych. Co więcej, młodzi chłopcy są powszechnie wyśmiewani za masturbację, którą uważa się za coś gorszego od seksu, nawet ze zwierzęciem. Ma to także swój wymiar techniczny. Obrzezani młodzieńcy mają problem z samozadowalaniem się, a to z tego banalnego powodu, że brakuje im napletka, który normalnie byłby źródłem przyjemnego tarcia. Jako że lubrykanty nie są w tych krajach szczególnie powszechne, pozostaje im ulżyć sobie poprzez kopulację ze zwierzęciem, która uchodzi za dużo mniej patologiczną od innej alternatywy, jaką jest analny stosunek homoseksualny. A nie trzeba chyba wspominać, że kultura tego regionu traktuje kobiety jako własność rodziny i nie pozwala im swobodnie spotykać się z obcymi mężczyznami, więc młodzi chłopcy niejako z definicji skazani są na rozładowywanie napięcia środkami zastępczymi. ...nie wiedziałam że mÓÓzÓÓł nie może sobie gruchy wytrzepać..biedaki. teraz wiadomo dlaczego są pod ciśnieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabelleee
ja uważam, że praktykujący muzułmanin nie może być dobrym człowiekiem. nie znam ani jednego dobrego wyznawcy islamu, a troszkę ich już w życiu poznałam, na ich terenie jak i na obcych dla nich ziemiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Polki w związkach z Turkami są antybiałymi, antypolskimi niedouczonymi ignorantkami. Kto normalny chce, by jego naród wymieszał się z innymi i przestał istnieć?? Kto jest tak głupi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nasz kudzu na raka
http://m-ostrowski.com/html/Oblicze%20islamu.html Islam ukryta prawda - okultystyczne źródła islamu marcin dachtera https://www.youtube.com/watch?v=XwcOrwqlH30 GETTO to słowo najczęściej kojarzy się z II Wojną Światową otóż nie. Getto wymyślili muzułmanie, którzy nakazywali innowiercom podbitych miast mieszkać wyłącznie w określonych częściach miasta, przeważnie w najuboższych. Zakazywano również obchodzenia świąt swojej religii i głośnego manifestowania jej (np. bicia w dzwony). Wielu ludzi twierdzi, że specjalne oznakowania nacji czy pochodzenia wymyślili hitlerowscy Niemcy podczas II Wojny. Błąd. Już w czasach podbojów muzułmanów wkrótce po śmierci Mahometa osoby wyznające inną wiarę musiały nosić specjalny, bardzo charakterystyczny ubiór oraz specjalne znaczki (konkretnie nie jest mi wiadome jaka to była forma „oznakowania). Karane śmiercią było również „mieszanie krwi Mahometa, czyli łączenie się w pary, kobiety lub mężczyzny wierzącego w Islam z kobietą lub mężczyzną z innej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
A TU JAKI KWIATEK W efekcie wiara w lecznicze właściwości kontaktu ze zwierzętami obecna jest też wśród Maurów oraz w Iranie. Przekonanie o tym, że penisa można powiększyć, kopulując z osłem, występuje także w Maroku oraz w Turcji, gdzie powszechne były także kontakty z klaczami. Już sam mit założycielski tego ostatniego narodu zakłada kontakty zoofilskie, ponieważ legenda mówi, że Turcy są potomkami człowieka i wilczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody bosforu
Glupia linki jestes jak but z lewej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
...WYSUBLIMOWANA KULTURA OBYCZAJOWOŚCI.... Generalnie seks ze zwierzętami mą tę wielką zaletę, że potrafi zaspokoić potrzeby seksualne, a nie grozi zapłodnieniem. Ten fakt szczególnie doceniany był w haremach, w których często trzymano odpowiednio szkolone psy i małpy. W ten sposób władca nie musiał obawiać się, że odseparowane od seksu kobiety będą go szukały wbrew zakazom, a przy okazji miał pewność, że wszystkie dzieci są naprawdę jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody bosforu
turek cie zostawil pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody bosforu
gdzie w koranie jest napisane ze mozna uprawiac seks ze zwierzetami czekam na cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczynka/szkaradynka
http://pokazywarka.pl/g5blci/ http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Islam nie jest ani religią, ani kultem jest pełnym, kompletnym ustrojem. Islam ma religijne, polityczne, ekonomiczne oraz militarne komponenty. Komponent religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów. Islamizacja następuje, kiedy w danym kraje jest wystarczająco dużo muzułmanów, aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych praw religijnych. Kiedy poprawne politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na rozsądne muzułmańskie żądania o ich prawa religijne, po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych CIA: The World Fact Book (2007)). Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność: USA muzułmanów 1.0% Australia muzułmanów 1.5% Kanada muzułmanów 1.9% Chiny muzułmanów 1% -2% Włochy muzułmanów 1.5% Norwegia muzułmanów 1.8% W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej. Dania muzułmanów 2% Niemcy muzułmanów 3.7% Wlk. Brytania muzułmanów 2.7% Hiszpania muzułmanów 4% Tajlandia muzułmanów 4.6% Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami. Francja muzułmanów 8% Filipiny muzułmanów 5% Szwecja muzułmanów 5% Szwajcaria muzułmanów 4.3% Holandia muzułmanów 5.5% Trynidad & Tobago muzułmanów 5.8% Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów. Gujana muzułmanów 10% Indie muzułmanów 13.4% Izrael muzułmanów 16% Kenia muzułmanów 10% Rosja muzułmanów 10-15% Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe. Etiopia muzułmanów 32.8% Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo. Bośnia muzułmanów 40% Czad muzułmanów 53.1% Liban muzułmanów 59.7% Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku za ochronę tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju. Albania muzułmanów 70% Malezja muzułmanów 60.4% Katar muzułmanów 77.5% Sudan muzułmanów 70% Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego. Bangladesz muzułmanów 83% Egipt muzułmanów 90% Gaza muzułmanów 98.7% Indonezja muzułmanów 86.1% Iran muzułmanów 98% rak muzułmanów 97% Jordania muzułmanów 92% Maroko muzułmanów 98.7% Syria muzułmanów 90% Tadżykistan muzułmanów 90% Turcja muzułmanów 99.8% Zjednoczone Emiraty Arabskie muzułmanów 96% W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako Religia Pokoju) czyli Dar-es-Salaam, co znaczy Islamski Dom Pokoju. Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki. Afganistan muzułmanów 100% Arabia Saudyjska muzułmanów 100% Somalia muzułmanów 100% Jemen muzułmanów 99.9% Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów ora et labora -módl się i pracuj "w dzień i w nocy bóg mi sprzyja" twoje myśli, lęki , przekonania i przyzwyczajenia kształtują twoje życie kto się modli ten ma lżej w życiu Orędzia do Kapłanów http://www.taw1.republika.pl/michelini.html [URL=http://chomikuj.pl/?page=307465] mój chomik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody bosforu
Czekam na cytat w koranie Gdzie jest napisane ze mozna uprawiac seks ze zwierzetami i dziecmi Tylko i wylacznie interesuje mnie cytat badz sura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×