Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
Witajcie- dla zakochanych w Turkach, ewentualnie tych, które taki zamiar mają: to seria tureckich filmików instruktażowych , jak poderwać turystkę na wakacjach ( przekazał mi je pewien znajomych Turek, oparte na sytuacjach autentycznych!!!!!)- "Turist tavlama dramı Turist tavlama dramı En güncel video'lar için abone olmayı unutmayın :)" - miłego oglądania, ha, ha, ha. A propo: pytanie do autora/ki postu z 13.09, 8.48 " Profesor habilitowany" - co to jest ? Czyżby w Polsce stworzono nowy tytuły naukowy?! ( aż zerknąłem do ustawy o stopniach i tytułach naukowych-tam nic nie ma!!!), a jeżeli tak, to jak on się ma w hierarchii kariery naukowej do profesora nadzwyczajnego i zwyczajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba uciekac od wahabitów a szyici jak najbardziej nawt mozna ich przekabacić na nasza religie troche gorzej z sunitami to jak protestanci ale wahabici to jak krzyżówka świadka jehowy z nazista to oni sa terrorystami którzy wyznają wahabizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
14.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Mocny to ty jestes w gebie. Szkoda ze nie masz odwagi bluzgac Turkow na ulicy." Primo to jestem kobietą (i gardzę Polkami związanymi z Muslimami) :D🖐️ A secundo to tak, obrażam Turków i innych Muzułmanów :classic_cool: I co zatkało? A teraz całuj moją d u p ę, bo tylko do tego się nadajecie, przygłupie muslimskie popychadła :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem kim ty jestes i wystarczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gardzic to ty sobie mozesz:D Jest wolnosc wyboru czy ci sie to podoba czy nie cymbale. Jak masz jakies ale to napisz list do przyjaciela. A tymczasem turlaj dropsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu w sieci ukazał się wywiad z polskim imamem Nezarem Charifem, który wygłosił co najmniej kilka niepokojących tez w rozmowie z Niklasem Lindstromem, dziennikarzem Dispatch International. Opowiada się za szariatem w Polsce, ale nie to jest najbardziej niepokojące. Na pytanie, co sądzi o fundamentalistycznych sektach islamskich takich jak wahhabici i salafici odpowiedział on, że są wspaniali, a wszyscy muzułmanie są fundamentalistami. Kolejne pytanie, dotyczące wprowadzenia szariatu w Polsce spotkało się z taką oto odpowiedzią: "Ależ oczywiście! Szariat jest taki sam dla wszystkich i dlatego jest lepszy niż polskie i europejskie prawo. Na tę chwilę w żadnym kraju na świecie nie obowiązuje prawdziwe prawo szariatu. Zostało ono wypaczone." Zapytany o jego opinię nt. stosunków seksualnych z dziećmi Sharif odpowiedział, że wiek nie ma znaczenia. Jego zdaniem są trzy warunki, które musi spełnić kobieta: być dojrzała fizycznie i psychicznie, odczuwać pociąg seksualny w stosunku do mężczyzny, a póżniej dodał: "Lepiej, jeśli dziecko doświadcza seksu w ramach małżeństwa niż z nieznanym mężczyzną poza małżeństwem". Niech ten przykład uświadomi nam jak bardzo odmienną religią islam jest od naszej. Tymczasem, w Puławach w lipcu ma się odbyć zjazd Ligi Muzułmańskiej, co do której wiadomo, że jest powiązana z Bractwem Muzułmańskim, potwierdzają to także Muzułmanie zamieszkali w Polsce. Sharif w wywiadzie ujawnia, że otrzymuje dotacje z Arabii Saudyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogarda jest oznaką psychicznej słabości. A jaki jest szariat i jacy są fundamentalisci islamscy wszyscy wiedzą. A przynajmniej wied?zieć powinni bo jest to wiedzą powszechnie wiadoma. Bywam w Turcji regularnie mam tam znajomych. Już to pisałam jakiś rok temu. Żaden z nich nigdy w stosunku do mnie nie zachował się nieprzyzwoicie nie przekroczył granic które ustawiłam. Choć nie zawsze moje granice wzbudzały zadowolenie. Generalnie jest tak iż Turcy traktują rosjanki i Polki jak łatwa zdobycz wakacyjną która się zalicza i porzuca na rzecz kolejnej. W tej grze bardzie chodzi o to by gonić króliczka. Złapany króliczek przestaje być atrakcyjny. I to trzeba wiedzieć. Ale jest klimat magia i motylki i wychodzi jak wychodzi. Oczywiście małżeństwa polsko tureckie to coraz częstsze zjawisko. Jazdy układa sobie życie wg własnej woli i nic nikomu do tego. Ja powiem tak: chciałabym mieszkać w Turcji ale jako wolna niezależna kobieta. Finansowo przede wszystkim. Ale to strefa marzeń. Związek z Turkiem nie wchodzi w rachubę nie dlatego że ich nie lubię bo lubię bardzo ale dlatego że nie znam Turka który by nie zadeklarował islamu jako religii. A za tym idzie przecież mentalność i prawo codzienne. Ja się nie nagnę a jestem na tyle dużą dziewczynką by wiedzieć że oni też nie. Ale cały czas powtarzam że to kwestia osobistego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...pięknie napisane.....mam nadzieję że dotrze do mózgomacic idiotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wahabici maja kasę i narzucają reszcie islamu swoja władze do wahabitów należą bractwo muzułmańskie Hamas talibowie ,wahabizm jest groźny dla świata może byc jak hitler lub Stalin razem wzięcihttp://natemat.pl/63757,liga-muzulmanska-wydaje-fundamentalistow-oskarza-dziennikarz-euroislam-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ale pamiętaj iż Turcja to republika. Państwo świeckie. Ten ich Ataturk zrobił wszystko by oddzielić państwo od religii bo sam miał złe doświadczenia ze swojej pierwszej szkoły która właśnie była wyznaniowa. Za źle zachowanie został z niej wyrzucony i skończył szkołę wojskową. W Turcji faktycznie rządzi wojsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Jadwiga Tips Uk
Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. http://pokazywarka.pl/iesu7r/ "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest film o Egipcie nie Turcji. Wklej go na topie i boskim Egipcjanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Dude
Typowa poleczka ciagle powtarza ze nie wolno ougolniac wszystkich turkow bo przeciez nie wszyscy tacy sa ale swoich polskich rodakow zawsze wrzucaja do jednego worka...niby wszyscy polacy to chamy, pijacy, sa brzydcy i tak dalej, tylko sprobuj cos powiedziec o turkach to poleczka zrobi ci awanture! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....Ten kraj jest czysty w zasadzie od islamu ...i niech tak zostanie......dlatego jestem tak złośliwy....nie chcę z sąsiada .....tórasa, i td...wolę żyda niemca i mórzyna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i też uważam, że "nie można wszystkich wrzucać do jednego worka". Pracowałem przez kilka lat w Syrii, potem w Turcji i TAM TEŻ SĄ NORMALNI LUDZIE, NORMALNI FACECI, ale zauważyłem, że oni - właśnie CI NORMALNI wcale zainteresowania Polek, czy w ogóle Europejek nie wzbudzają, dlaczego - BO TO NORMALNI LUDZI, Z INNEJ KULTURY, ALE NIE LEPSI ANI GORSI OD NAS, PO PROSTU TROCHĘ INNI W ZWYCZAJACH, ZACHOWANIU ITD. Oni nie pieprzą komplementów, nie przewracają oczami, zwyczajni faceci, którzy mówią prawdę o swoich oczekiwaniach. Moje polskie koleżanki były rozczarowane, twierdziły, że urok Turków jest przereklamowany. Ale jak taki powie Poleczce U are my queen,jesteś moja sarenką, kwiatuszkiem życiem, to jest to. Dziewczyny - taki tekst powinnyście odczytać 'BRAĆ NOGI ZA PAS". To nie wina Turków, tylko kobiet, które -no właśnie kochają Turka, ale niczego w nim nie akceptują, że rola kobiety jest inna, że kobieta nie powinna odkrywać ciała ( mnie też wkurza, jak moja cycki na ulicy pokazuje), że teściową należy szanować, a nie się z nią kłócić. Normalni Turcy nie ZACZEPIAJA KOBIET, NIE mają wiele wspólnego z tymi, o których Panie piszą na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
24.09.13 [zgłoś do usunięcia] Moje polskie koleżanki były rozczarowane, twierdziły, że urok Turków jest przereklamowany. Ale jak taki powie Poleczce U are my queen,jesteś moja sarenką, kwiatuszkiem życiem, to jest to." Może dla twoich skretyniałych koleżaneczek 'to jest to', dla normalnych kobiet prawienie takich wyświechtanych komplementów, przez nowo poznanych mężczyzn to błazenada 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w berlinie i tutaj co druga poleczka k*rwi sie z turasem lub arabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie przeszłam na stosunki iście przyjacielskie, bo to jednak nie ta bajka....Mam nadzieje, że zrozumie....Póki co, przyjąl do wiadomości..., zobaczymy, jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa odpowiedz polki... "ale moj turek jest inny!" buahahaha xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i też uważam, że "nie można wszystkich wrzucać do jednego worka". Pracowałem przez kilka lat w Syrii, potem w Turcji i TAM TEŻ SĄ NORMALNI LUDZIE, NORMALNI FACECI, ale zauważyłem, że oni - właśnie CI NORMALNI wcale zainteresowania Polek, czy w ogóle Europejek nie wzbudzają, dlaczego - BO TO NORMALNI LUDZI, Z INNEJ KULTURY, ALE NIE LEPSI ANI GORSI OD NAS, PO PROSTU TROCHĘ INNI W ZWYCZAJACH, ZACHOWANIU ITD. Oni nie pieprzą komplementów, nie przewracają oczami, zwyczajni faceci, którzy mówią prawdę o swoich oczekiwaniach. Moje polskie koleżanki były rozczarowane, twierdziły, że urok Turków jest przereklamowany. Ale jak taki powie Poleczce U are my queen,jesteś moja sarenką, kwiatuszkiem życiem, to jest to. Dziewczyny - taki tekst powinnyście odczytać 'BRAĆ NOGI ZA PAS". To nie wina Turków, tylko kobiet, które -no właśnie kochają Turka, ale niczego w nim nie akceptują, że rola kobiety jest inna, że kobieta nie powinna odkrywać ciała ( mnie też wkurza, jak moja cycki na ulicy pokazuje), że teściową należy szanować, a nie się z nią kłócić. Normalni Turcy nie ZACZEPIAJA KOBIET, NIE mają wiele wspólnego z tymi, o których Panie piszą na tym forum. ********** Nareszcie ktoś coś madrego napisał. Brawo dla autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak wszystkie dziewczyny na siłe szukali szczescia w ramionach cudzoziemców już cała europa była by jednolita ale na polki nie ma lekarstwa nic nie poradzimy że mamy tak naiwne i p******e kobiety.Biedne niedowartościowane poleczki,lecą na wszystko co czarne i obce w dodatku kopcą się z niemcami z ludzmi którzy urywali łby polakom i grali nimi w piłkę.Zdradzieckie i bezhonorowe lafiryndy.Wypędzimy was kiedyś na alaskę razem z tymi muzułmańskimi kocmołuchami.Radzę wam się ciepło ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam niektóre posty to niewiem czy mam sie smiac czy plakac :D Ja jestem z Turkiem i jestem bardzo z nim szczesliwa wiadomo ze cAsem sa te gorsze dni ale to jak wszedzie . Któraś tu wspomniala ze Turcy sa romantyczni to nie prawda nie wszyscy heh moj do romantycznych nie nalezy tak jak ja hrh i bardzo chce miec ze mna dziecko . Poznalam jego rodzine on moja. Jest po prostu kochany dobry . I sa czysci . I uwielbiam tureckie jedzenie . Kiedys bylam rasistka. Nienawidzilam turkow a teraz kocham ... czasem bywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... apipe mam jak róski generał fórażerke....przyrośnientom do mózgó kablem czterożyłowym o średnicy 200 milimetrów.... ...wie to każdy elektryk i ten wielki elektryk też.........lubiem dawać śniadym....nie wiem czemó.....? ...nieskomplikowne dylematy dziadostwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu same szmaty siedzą nie wchodzcie tutaj panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×