Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość eryka bbbbbb
sibellllle i Edunia - powiedzcie czy wasi mężowie( chłopacy) obdarowali was dużą iloscia złota? odpowidzcie plissss bo to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj słabo dziewczyny .może odpowiecie dlaczego turek tak wam sie podoba. W czym jest lepszy od normalnego młodego polskiego mężczyzny? Tak przeciętnie dlaczego tak was wiele zachwyca sie tymi niewiernymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
"W czym jest lepszy od normalnego młodego polskiego mężczyzny? Tak przeciętnie dlaczego tak was wiele zachwyca sie tymi niewiernymi ?" - jak to jnie wiesz? niewierny turek ma OBRZEZANEGO penisa- jest tam ładniejszy, estetyczniejszy, pachnący i dłużej może od nas. Sam sie zastanawiam czy sie nie obrzezać- skoro laseczki na takich lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może są zwykłymi szmatami których normalny, zdrowy polski facet na trzeźwo ani po pijaku by się nie czepił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduuardo
no dziadzia chyba trafione w sedno jakby zabarakło turków to rzuciłyby się w nurt "bambusów" tylko po jaki chuj się tym chwalić to już naprawdę głupota i kurestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. jeśli tylko o to im chodzi to żadna strata z nimi. Te kobiety to jednak zwykłe tasiemce chyba,że któraś sie wyrwie i opisze inne aspekty tych zwiazków ,bo na razie to ja tylko widzę ,że maja większego ,obżezanego i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
Edunia masz rację - Wam chodzi o penisa, o to że Turek wspaniale umie obsypywać was komplementami i że liczycie na to że was mężczyzna będzie utrzymywał a wy będziecie lenić sie w domu (bo takie są obowiązki męża mułzumanina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;-) Widze,ze znow sie wesolo zrobilo ;-) Ja wlasnie wrocilam ze spaceru z kumpela.. ale tam kuzde pizdzi .. Sibelle, a co z Twoim mezem? jezeli Ty postanowilas zaczac studia .. to w Polsce taak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InżynierNocny
a Ty się pojawiasz i znikasz myślałem że już wcześniej się pojawiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!! co tam slychac?? widze ze znowu napad wiernych parafian z rancza heh:-)) że tak sie ludziskom nie znudzi no nic włączam sobie stopa i jestem z wami i dla Was!! a swoja droga nie zle sie usmialam z wczorajszych postow Turk Kizi i Sibelllle umiecie nastroj poprawiac:-)))) Sibell powazna decyzja gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w polsce. ja nie wiem co dalej będzie. podjęłam taką decyzje i tyle kierunek turystyka, hotelarstwo, administracja albo kosmetologia jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InżynierNocny
a co używałaś kiedyś mojego języka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibelllllle
a może jednak chirurgia plastyczna koledzy na praktykach poprawią mi mój paskudny ryjek to może nie będę musiała siedzieć z brudasami z turcji tylko jakiś normalny się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Kiz :* Co tam slychac ?? Lol niezla beka wczoraj byla :D A moj pieron dostanie .. kurde sie nie odzywa .. ja sie martwie ,ze znow cos sknocilam a ten sobie herbatke robil Lol kiedys dostane zawalu przy nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×